364
Az őrangyal
  • ffxi
    #124
    Jó volt ez a rész! Kifejezetten tecett. És nem lesz több?! :(
  • winnie
    #123
    benne lesz és a 2. évadra minden megváltozik.
  • Harly18
    #122
    Én is tudom, mi lesz a következő részben, sajnos elolvastam a tartalmát előre:( De legalább ezt tudjam, ha már nem fogom látni...
  • Pemp
    #121
    Énis olvastam az eheti részről és még hallottam is 1-2 infót csak annyit mondok,h Tru tesójáról lesz szó benne. Ez most egy igazán ütős rész lesz ahogy hallottam róla. Majd +látjuk remélem azér az RTLKLUB folytatja, mondjuk a Missinget - ami közvetlen a Tru előtt megy - is kb már fél éve hagyták abba. Sztem azér nem fog "ellaposodni" a sorozat, hisz mondjuk igaz,h eddigis mind 1 kaptafára íródott - csaj aki megment majdnem mindenkit - de voltak benne olyan részletek is, amik elárulták Tru anyukájának halálának körülményeit. Én azér' remélem,h ennyivel nem fogják befejezni.
  • Harly18
    #120
    Én nem fogom látni :(:(:(:(:(
  • wesker24
    #119
    Olvastam a teletexten hogy az utolsó részben Tru nyiltan szembekerül Jack-kel tehát harc az lesz élet vagy halál ?? Majd kiderül egy hét múlva !!!
  • wesker24
    #118
    Remélem a 2. évadban már nem lesz benne ?? Habár ki tudja ??
  • Harly18
    #117
    Klassz volt a tegnapi rész, bár nem tudom, hogy ezek után Jack most mindig keresztbetesz neki és állandóan erről fog szólni?
  • wesker24
    #116
    jó volt ám a tegnapi rész kiváncsian várom mi lesz jövö héten az utolsó részben ???
  • wesker24
    #115
    bocsi felkiáltójel akart lenni nem kérdőjel
  • Harly18
    #114
    Torrenten meg lehet találni mind a 2 évadot angolul, csak nem akar jönni sehogyan sem.....Aki esetleg tud elérhetőséget angol vagy magyar verzióhoz, az legyen szives súgja meg egy rajongónak! :) Köszi!
  • ffxi
    #113
    Ne rakd hanem postázd! :)
  • tukko
    #112
    Csak az irjon akinek megvan a 6.rész szinkronja!
    Mert addig nem lesz kirakva sehova!
  • ffxi
    #111
    Te is kezded?
    Öcsém, egy napon ennyi bűnt
  • winnie
    #110
    pénzért? leöltöd a netről ingyen
  • ffxi
    #109
    Azt neked kell tudnod :)

    Érhetetlen a kérdőjeled a mondatod végén :D
  • wesker24
    #108
    engem is érdekelne a széria ???
  • ffxi
    #107
    Érdekelne széria! Mennyiért postáznád ki nekem?
  • tukko
    #106
    Nem vette fel valaki a 6. részt?
    Az dobjon egy e-mail-t [email protected], hogy elkészülhessen az összes magyar dvd-rip!
  • ffxi
    #105
    Teccik Jack filozófiája :)
  • wesker24
    #104
    ha már Tru-t őrangyalnak hivják akkor Jacket nyugodtan nevezhetjük magának az ördögnek !!!!
  • Harly18
    #103
    Nekem csiripelték a madarak, hogy mi lesz benne........izgi lesz :)
  • Pemp
    #102
    az eheti rész naon kész lesz,sztem. De nem akarok semmit elárulni, csak mindenkinek ajánlom,h nézze!!!
  • Harly18
    #101
    Ha jól tudom, jövő héten lesz az első évad utolsó része :((((
    Remélem az rtl klub folytatja kihagyás nélkül, s nem fél év múlva folytatják
  • Harly18
    #100
    Szerintem ez a Jack mivel mindig a sorssal jön, lehet, hogy azért van Tru ellen, hiszen Tru a sors ellen cselekszik, megment embereket, s igy megváltoztatja a sorsukat.........Lehet egy fanatukus sors imádó :)
  • xy21
    #99
    Semmi különös csak visszament az időben oszt csááá
  • ffxi
    #98
    Jaj, le maradtam . Jó volt??
  • xy21
    #97
    Nem szimpi nekem se de a lényeg a csaj jó bull
  • Harly18
    #96
    Utálom a képét nagyon is érte :) Bár ezt a csávót alapból nem csipem, akármilyen filmben is játszik........
  • xy21
    #95
    Mer ő a gonoszabbik fele
  • Harly18
    #94
    Annyira kiszámitható volt, hogy a Jack is újraéli a napokat. Tökre lehetett sejteni, csak azt nem értem, hogy miért akar mindig keresztbetenni Tru-nak...
  • xy21
    #93
    Kezdődik:D
  • Mincsi
    #92
    Jó a megfigyelő képességed...
  • Cho
    #91
    Én már régóta nem nézem, pedig nagyon szeretném látni az újabb részeket.
  • Pemp
    #90
    sziasztok!
    sztem ez az új gyerek egy igen gonosz emberke(pl: "szeretem a halált"-ezt mondta vagy,h felhívta a csaj szüleit,aki elkártyázta az ösztöndíját) és fix,h tud vmit,mer az előző részben is annál a színészcsajszinál,aki megjátszotta a halálát, ott is 1értelmű célzást adott arra,h "tegnap" látta a csajt ott feküdni a földön holtan.
    Szerintetek?
  • ffxi
    #89
    Ez igen! Újra hozza a színvonlát a sorozat, pedig majdnem elfordultam tőle. Na jó csak azért teccett ez a rész mert magamra ismertem. De ne gondoljon senki se rosszra
  • Harly18
    #88
    Ennek én már a pofája alapján sejtettem, hogy rossz szándékai vannak. Szerintem ő is tud Tru titkáról, mégis megpróbál keresztbe tenni neki, de miért???
  • wesker24
    #87
    na látta valaki a múlt vasárnapi részt ki gondolta volna hogy ez az új csávó egy rohadt mocskos szemétláda !!! vajon mik lehetnek a szándékai ???
    elöbb utóbb majd kiderül !!!
  • ffxi
    #86
    Olyan hogy BH!! Nem szégyellem magam, mert nem ismerem.
  • Harly18
    #85
    Ez a csávó is ott fog dolgozni a hullaházban, az aki a Beverly hills-ben is játszott, most nem tudom milyen néven fut a sorozatban....