364
Az őrangyal
  • wesker24
    #204
    Te is befizetnél egy órára nem ??
    Nem olyan rossz bőr szivesen felvenném nem is egyszer !!!!!!
  • wesker24
    #203
    Mi az hogy minimum egy teljes éjszaka !!!!!!!!!!!

    De gondolom nem csak én vagyok igy vele mindenki akinek tetszik a csaj ők is befizetnének egy órára !!!!
  • Phat Smoker
    #202
    befizetnél Tru-nál egy órára, mi ?
  • wesker24
    #201
    bocsi
  • wesker24
    #200
    hoppá nem ezt akartam beszúrni hanem ezt
  • wesker24
    #199
    Ja nem is lenne az olyan rossz sőt !!!!
  • Phat Smoker
    #198
    jah felborul a tér-idő kontinuum és létrejön egy alternatív jelen, ahol Tru prosti lesz, Harrison fegyverekkel, Davis pedig hullákkal fog bizniszelni az alvilág sötét bugyraiban
  • Flamer
    #197
    2.évad cover
  • angelus
    #196
    Jaja, már Doki is ettől félt, 20 éve....
    (gy.k.: Back to future)
  • Amse
    #195
    pedig elvileg az van:)
  • wesker24
    #194
    talán megváltozik a tér-idő kondinum és felboritja az univerzum egyensúlyát és itt a világvége

    na jó csak vicc volt nem kell komolyan venni !!!!
  • wesker24
    #193
    Még nem még van hátra két rész szerintem is nagyon jó rész volt úgy tünt hogy Jack is tud normális lenni de a végére más lett az hogy hagyta meghalni a csajt az nem igazán volt emberséges persze mit várhatunk volna tőle hogy pont a halál ment meg egy életet !!! Úgy látszik a sors is közbeavatkozott mikor Jack visszaakarta adni a listát !!! Jack-nek se lehet könnyű dolga látszott rajt hogy mennyire nincs inyére a dolog de meg kell csinálnia amit meg kell mert ha nem akkor ki tudja mi történhetett volna vele ha megváltoztatja a sorsot mint Tru !!! Elég komoly oka lehetett hogy hagyta meghalni úgy látszik azt sose tudjuk meg mi lett volna ha Jack is közbeavatkozik a sorsba !!!
  • Flamer
    #192
    mégnem.
  • Flamer
    #191
    ya. kb.
    yíóvolt végre látni hogy Jack honnét tuggya ki a segitségkérő. yórész volt (Y)
  • Narancs
    #190
    Ez volt az uccsó rész?
  • Harly18
    #189
    A mai epizód nagyon érdekes volt, jó húzás, hogy most a Jack-től kértek segítséget. Bár az, hogy végül hagyta meghalni, vagyis megőlte a csajt, az azért meglepő volt, mert mintha az emberség meglátszott volna rajta, bár kiderült, hogy az mégsem az volt......
  • Harly18
    #188
    Isten ments hogy nézzem őket...:)
  • winnie
    #187
    mert a szappanoperák mind ugyanarról szólnak,

    egyszerű. ne nézd a szappanoperákat.
  • Exxon Valdeez
    #186
    Hmm, hm. Azért a Kés/alatt is ott megy. Azért érdemes a viasatot nézni. Na meg a helyszínelőkért, bár ezt a szezont nem tarom túl jónak.
  • ffxi
    #185
    Viasat3 nálam csak azért van, hogy BL-t nézzek

    U.I: Meg a Helyszínelők szvsz.
  • Harly18
    #184
    Igaz, hogy régebben sokkal több szappanopera volt. Ma is sok van, ha csak a tv2-t és a viasat 3-at nézzük, mert azokon több is megy. Az összehasonlitásnál arra céloztam, hogy a szappanoperák számomra az ilyen amerikai és esetleg német sorozatokhoz is, mint a Tru Calling - ezerszer többet érnek szinészi és rendezési szinten is, mert a szappanoperák mind ugyanarról szólnak, s számomra kiboritóak, s ha kényszeritenének akkor sem tudnék megnézni egyet sem.... Az is igaz, hogy nevetséges az, hogy vannak sorozatok amiket 1000-szer megismételnek. Ebben a viasat 3 a "király". A Baywatch szerintem ha nem volt eddig 5-ször elejétől a végéig, akkor egyszer sem.....A viasat 3-at csak egy olyan csatorna, ahol mindent csak ismételnek szinte, s nem elég hogy naponta 2-szer leadják, de félévente megint mennek,...............stb
  • winnie
    #183
    ha a szappanoperákra célzol,akkor azok nem sorozatok.

    igazából az összehasonlítést sem értem. itthon látsz mondjuk 5 szappanoperát, a magyarokat is beleértve a nagy csatornákon, viszont vagy 30 sorozatot. ez még napi 5 szappanoperával is felszorozva, több.

    inkább a szappanopera-rajongóknak lenne szerintem oka a panaszra, hogy régebben sokkal több szappanopera volt a tévében és most például van, hogy a tv2 naponta sorozatokat ad a szappanoperák helyett.
  • Harly18
    #182
    Sajnos amerika el van árasztva a hasonló sorozatokkal. S ha bevalljuk ez a sorozat sem rendelkezik hú de egyedi történettel. Itt is van egy főszereplő, aki életeket ment a csodás képességével. Mégis jól megvolt csinálva, jó szereplőkkel és az egész egyszerűen élvezetes és jó "volt". Mi meg el vagyunk árasztva a s.art sem érő brazil meg mexikói " CS. Angyalkákkal" amik értékben tizedüket sem érik, mint ez a sorozat például...
  • winnie
    #181
    jó nagy barom vagyok, de poénnak nem volt semmi:)

    harmadik évszak, blöeh.
  • Pemp
    #180
    Oksi!& én megértem aztis amit te írsz, csak azér ha jól belegondolsz igenis voltak jó sorozatok és helyette bedobnak vmit, jó tom,h nem lehet mindenkinek azonos az izlésvilága de ez itt egy fórum ahol végülis mindenki hangot adhat a véleményének, akár xereti, akár nem. És persze aztis megértem,h nem szándékosan szedik le az RTLesek a műsorról,hanem kinn nem forgattak több részt belőle.Na mind1.
    Hisz akár mit is írunk ide már akkorse fogunk több részt látni,mint amennyit már megcsináltak.
  • Flamer
    #179
  • Amse
    #178
    harmadik évszak 6?
    műszak nem ? :)
  • winnie
    #177
    a monkot is csak azért rakták be, hogy legyen valami és nyilván, hogy "baromságot" raknak be, hiszen a monk egy délután soroztat volt, de annak is az volt a lényege, hogy mivel megvették az elérhető összes részt (akárcsak a tru calling-ból) helyettesíteni kellett volna. (vagy beraknak valami minket kevésbé érdeklő cuccot a helyére, vagy egy jó sorozatot ölnek meg napi vetítéssel. hmm. melyik a jobb? a tru helyére értelmesebb sorozat fog kerülni, hiszen 17.30-kor kezdődik. nyilván jön a harmadik évszak 6. évada is nemsokára)
  • Phat Smoker
    #176
    mikor a tv2-n vége lett monknak, helyette beraktak vmi majmos baromságot..csakhogy legyen valami, valszeg az rtl-en is hasonló kaliberű dologra lehet számítani! :/
  • winnie
    #175
    ami le is ment teljes egészében, mivel az a délutáni adás is csak ismétlés volt.
  • Flamer
    #174
    valami fos :D
  • Narancs
    #173
    De, ment nem olyan rég egy sorozat délután az RTL-en, aminek a címére nem emléxem, de egy tanár meg egy pszichológus muff vizsgáltak "csodákat". Na annak a helyére Csacska Angyal ment, pedig már épp kezdtem megkedvelni
    Truért is kár, kiváncsi leszek mi lesz helyette...
  • gnar killer
    #172
    kár érte nagyon )):
  • Flamer
    #171
    htx. amugy az szar.. :C
  • Amse
    #170
    3?
  • Flamer
    #169
    na akkor még hány rész is van hátra?:|
  • winnie
    #168
    Végre volt 1 normális sorozat és vége?! Sose fogom megérteni,h mér kell levenni a jobb sorozatokat a tv-ről és betenni helyette a xar brasil szappanoperákat(tisztelet a kivételnek).

    1. nem itthon lett vége, hanem külföldön, szóval köze nincs a kérdéshez a szappanoperáknak.

    2. normális? szerinted. meg szerintem. a legtöbb ember odakint nem érdekelte, ezért is bukott meg. nem tetszhet mindenkinek minden.

    3. itthon az ideját sem tudom, hogy mikor volt olyanra példa, hogy valami sorozat helyére szappanoperát raktak be azért, mert nem nézték. akkor miért írsz ilyet?
  • ffxi
    #167
    Nagyon jó kis sorozat ez. Szeretem az interaktívítását logikáját és szinte a hétköznapok apróságait jól tud felmutatni. Szinte él körülöte a környzet.
  • Pemp
    #166
    Végre volt 1 normális sorozat és vége?! Sose fogom megérteni,h mér kell levenni a jobb sorozatokat a tv-ről és betenni helyette a xar brasil szappanoperákat(tisztelet a kivételnek).
  • wesker24
    #165
    szerintem is kár érte !!!