5850


Dragon Ball Z - Budokai játékok
  • weskerrebort
    #5650
    Nem hiszem hogy Cell-től kezdenék, hiszen más stúdió fejleszti! Elvileg a db-dbz-dbgt benne lesz! Nézd csak meg jobban a szkennelt képeket és jól kivehető hogy a karakterek (Guku, Vegita) elég egyszerűen néznek ki egy burst limithez képest! De ki tudja mit fognak kihozni a ps3 ból!
  • brodix
    #5649
    Ezekből a rossz minőségű újság fotókból máris meg tudod mondani,hogy rosszabb a Burst Limit grafikájánál???
    Bár ha nagyon koncentrálok,talán én is véleményezni tudom: szerintem olyan a grafikája mint a Burst Limit-nek.
    Sőt,nem csodálkoznék,ha azok a screenshot-ok abból származnának,mert nagyon-nagyon hasonlít szerintem a Burst Limit-re.
    Különben én is nagyon várom!
    Remélem nem cell-től fog kezdődni egyfajta Burst Limit folytatásként,ugyanis azt már elcseréltem :D
  • weskerrebort
    #5648
    Juhu! Tiszta tenkaichi fííling! :) Annál szebbnekigérkezik de a burst limit közelébe sincs garfikailag! Azé a ps3 és a box többre is képes lenne! :(
    De végre ismét egy db game elejétől a végéig! :)
  • vki
    #5647
    Na végre! Már éppen ideje volt :)
  • Drephis
    #5646
    Készül a Dragon Ball Z: Raging Blast


  • Jagi
    #5645
    Ób+ vannak akik nem értik a célzást...
    valaki a #5628-ra?
  • Enc0re
    #5644
    éskurvaanyád
  • 998877
    #5643
    és hagyatok mostmá
  • 998877
    #5642
    ok.de ki tom írni hibátlanul.hahhaaa
  • ironhorses
    #5641
    998877 elég szánalmasan hülye vagy az a helyzet! Ezen a fórumon szerintem már mindenki rajtad röhög! Csukott szemmel lehet találni 1000linket bármilyen Db játék letöltéséhez! De ha le is tudnád tölteni, szerintem a másik nagy harcod a kiírással lenne. Konzol helyett szerintem a pöcsöddel jácccccál és ne fáraszd itt az embereket!!!!
  • Black Hawk
    #5640
    nem érti meg mert ez valami 16 minuszos fasztalicska kár belé az értelmes szó ...
  • brodix
    #5639
    Ezt magadra kéne mondani.
    Nem vetted észre,hogy ezt ironikusan írta?
    Leírom azon a szinten amit megértesz,hogy mit is akarta mondani cocobanana:
    Te menni 576,venni DBZ játékokat,nem letölteni,mert hatóság azt büntetni!
  • Black Hawk
    #5638
    Menjél a mininova.org ra és hagy itt ezt a topikot THX
  • 998877
    #5637
    meg ps2-őre kell game nem pc-re
  • 998877
    #5636
    te hülye vagy ez nem letöltéses oldal.ész gondolkozz mielőtt írsz
  • cocobanana
    #5635
    www.576.hu elég sok játékot letudsz tölteni,sőt van x-box360-ra,ps3-ra...stb
  • 998877
    #5634
    ja ok.de tudsz letöltéses oldalt?mert kellenének ps2-játékok msn-re vegyél fel ha van a címem :[email protected]
  • Jagi
    #5633
    megvettem eredetiben...
  • 998877
    #5632
    de majd megmondod honnan töltötted le?mert naon kéne a game!!köszi
  • 998877
    #5631
    én is mnost töltöm le.te honnan töltötted le?nézek róla vidit.
  • Jagi
    #5630
    inkább csak repülni, de igen
  • 998877
    #5629
    szia!a budokai 3 az ilyan mint az infinite world?mászkálni is lehet vagy xsak verekedni?
  • Jagi
    #5628
    sziasztok, van vqalahol olyan faq ahol a sárkánygömbök helyei vannak feltüntetve? Piccolo-nál az istennek sem találom a 7.et... (Budokai3)
  • 998877
    #5627
    köszi szépen
  • 998877
    #5626
    semelyiki game nem színes csak az ami eredeti
  • PoisonChihuahua
    #5625
    Bocs, de nem vagyok egész nap a gép előtt...
    Ha a barátod kábelével működik a ti tévéteken, akkor valószínüleg az a kábel a hibás amit te vettél. Vidd vissza vagy vegyél másikat. Ajánlom az alábbi konzol szaküzleteket, ott csak működő, minőségi kábelt kapsz.

    Link
  • megalodon
    #5624
    Csak a dragonball játék nem színes?
  • 998877
    #5623
    viszaírhtnál mert má 2 napja nem írtál.ÍRJA MÁ NA
  • 998877
    #5622
    Mert a barátomnak van ilyen kábele azon színes as mi tv-énk en is.De amit vettünk nem színes.gondoltam ezt hozzáírom.
  • 998877
    #5621
    igen amit a linken küldtél azt vettük.a tv tipusa márkája:vestel a tipusát nem tom.de ha tudsz segíts még ok?Vegyél fel msn-re ha van:[email protected]
  • PoisonChihuahua
    #5620
    Te valószínüleg az RGB kábelről beszélsz. Annak nem az az elsődleges feladta, hogy az "NTSC JÁTÉKOK SZÍNESEK LESZNEK". Elsősorban a szebb, élesebb kép miatt érdemes megvenni, de igaz az NTSC játékoknál felmerülő fekete-fehér képet is valóban színesben jeleníti meg. Csak gondoltam leírom, hogy tudd.
    Biztos, hogy ilyet vettél: Link?
    Milyen TV-re próbáltad rákötni? (márka, típus)
  • 998877
    #5619
    sziasztok!ÉN VETTEM EGY OLYAN KÁBELT AMI AZT CSINÁLJA ELVILEG HOGY AZ NTSC JÁTÉKOK SZÍNESEK LESZNEK DE UGYAN OLYAN SZÍNETLENEK MARADTAK.HA VALAKI TUD SEGÍTENI HOGY MI A BAJA AKKOR ÍRJON IDE A FRÓRUMRA köszi!!
  • sKeezo
    #5618
    A budokai 3 és az infinite world között mi a különbség?
  • brodix
    #5617
    én PS-en játszottam vele online.
    Egyszer nem nyertem
  • 998877
    #5616
    xbox-on játszol vele?lunki 88
  • Lunki88
    #5615
    Burst Limitet próbálta már valaki liveon? Lehet én vok a béna de engem fél perc alatt lezúztak a múltkor. xD
  • Enc0re
    #5614
    már csak az van. új küldetést hogy lehet szerezni?
  • Black Hawk
    #5613
    vedd very easyre úgy próbálkozz ha úgy se megy akkor menjél inkább kifestőzni -.- az aura burninges dolgokat meg ki lehet hagyni
  • 998877
    #5612
    ÉN IS AZ INFINITE WORLD EL IS JÁTSZOK DE DERMESZTŐT NEM TOM LEGYŐZNI TE LE GYŐZTED MÁ ENCORE?HA IGEN AKKOR SEGÍTHETNÉL KÖSZI ÉS CSÁ
  • Enc0re
    #5611
    Kellene egy kis segítég. Dragon ball Z Infinity world-el játszok, és valami olyasmit kéne csinálnom, hogy aura burning. ezt krilin ellen kell csinálni 3szor. hogyan?