5850


Dragon Ball Z - Budokai játékok
  • Lunki88
    #5690
    Ja és ha már itt tartunk, fel leszek háborodva ha nem lesz Vegita is SS3! :D
  • Lunki88
    #5689
    Egy kis AF beütés. Legalább próbálnak újítani valamit. Asszem ez lesz a kedvenc karakterem. :P
  • Smithie
    #5688
    Aztak@rva!
  • Drephis
    #5687
    Raging Blastba lesz SSJ3 Broly (halálkomoly) :D

    kép, scan:


  • Miley Cyrus
    #5686
    csak ps3-ra találtam az '09 Nov.
    gondolom az X-es verzio is November körül...
  • szabolcs94
    #5685
    Helo sziazstok mikor jön Dragon Ball Raging Blast x360 ra? válaszotokat elöre is köszönöm
  • Lunki88
    #5684
    Értelek én, szvsz a grafika már a ps2-es tenkaichi 3-nak is szép volt (leszámítva néhány arányossági hibát), de ha túl csicsásra akarják megcsinálni akkor egy bizonyos ponton már elveszti a játék az anime feelingjét. Szerintem már a mostani grafika is túlságosan csilli-villi egy animés játékhoz képest.

    Ja és az Afro grafikáját én nem mondanám szebbnek... Nagyon hangulatos kis game, de a grafikája nem egy nagy was ist das. :) Naruto-hoz nem volt szerencsém, de a Burst Limit tényleg szebb mondjuk mint ez a Raging Blast. Csak ugye ennél sem úgy néznek ki a támadások ahogy kellene, főleg Goku genki dama(spirit bomb)-ja omg... :D
  • kazuma89
    #5683
    pl :afro samiurai,Ultimate Ninja Strom,Db Burt Limit is milliószor szebb nála..És ezek télleg jól néznek ki
  • kazuma89
    #5682
    Mi az hogy mit várjunk tőle?Vannak yolan szép animés játékok hogy csak na..Nekem csak az a bajom hogy ezt a garfikát ps2vel si el lehet érni...Szóval ps3 helyett arra is kijöhetne..Én boldog lennék..De ps3hoz ez kevés....
  • Lunki88
    #5681
    Most őszintén mit vártok egy anime játék adaptációjától? Eleve rajzolt figurákat visznek át 3D-be, nem csoda ha nem tűnik "next-gennek". :) Viszont abban egyetértek hogy a támadások elég bénán néznek ki egyelőre... Remélem ezen javítanak még.
  • Miley Cyrus
    #5680
    hát a BT3 ennél 5x jobb, a grafikai kidolgozottság, részletekben<nem biztos# de veri:S
  • kazuma89
    #5679
    Nem undorító de semmivel se külömb mint a Tenkaichi 3 pedig ez ps3 nem ps2....enyni erővel ps2re is adhatnák,lehet még több is fogyna belölle..
    Mardok a Tenkaichi 3nál....
  • Miley Cyrus
    #5678
    http://www.youtube.com/watch?v=gdkuvF9j93E&feature=rec-HM-r2
    Uj vidi<gondolom#
    és undorito^^
  • Miley Cyrus
    #5677
    amugy a dbziw-ben<Infinite World# hogy lehet leverni a dermesztöt?
    a sima goku vs frieza 4 az még csak csak 10xerre ment, de az ssj goku vs full pwr frieza már nem:S
    h lehet? a SB-t<Spirit Bomb# alig tudom beadni..
  • brodix
    #5676
    Eddig csak egy nextgen dbz game volt :) (burst limit)
    Az viszont jó grafikával rendelkezett(tapasztalatból mondom)
    Abban viszont egyet értek,hogy ez az új nextgen dbz game téleg nem néz ki vmi nextgen-nek. :S
  • Miley Cyrus
    #5675
    megnéztem a videot...
    irtoo kezdetleges a játék:))
    lehet h én vagyok vak, vagy csak a NonHD miatt, de élsimitás se nagyon van:S
    és eddig az összes NextGen konzolra készitett DBZ játék szar volt..maradhattak volna a Ps2nél, nincs még itt a halála annak sem..:/
  • brodix
    #5674
    http://playstationcommunity.hu/note/1735

    Keressétek ki a video-k között.
  • Roland00726
    #5673
    mostmár szabd vok akinek továbbbra is kellenek a részke vegyne fle msn-re
  • kazuma89
    #5672
    Szerintem ps3hoz képes nem sokkal szebb meg jobb mint a Tenkaichi 3
  • Roland00726
    #5671
    de egyébként meggondoltma magam nem adom ki a kezemből a részeket neis vegyetek fel msn.re mert közbe is jött vmi...:S
    szal előre is SORRY
  • Roland00726
    #5670
    h 138-tól nekem is tökéletes a minőség 300mb-osak előtte is letudtma volna szedni de nincs kedvme emg akinek kell ugyis leszedi szal...
  • ggeerryy
    #5669
    Tenkaichi ps3ra és xboxra .... szánalmas előveszem ps2re és ugyanazzal játszok szinte :S
  • Drephis
    #5668
    3 új scan.


  • brodix
    #5667
    Jaja,minőség pedig, nálam legalábbis, tökéletes Z-ben is!
    (300mb/rész,az egész Z 81gb-ot kóstál:D,minden epizód 640x480-as :D)
  • Roland00726
    #5666
    hja a KAI nagyon szar... összepréselik 100részbe és egy csomó mindent kivágnak főleg h nemis látszik h felújitották d emind1 én maradok aZ-nél az a legjobb xD
  • brodix
    #5665
    Ismerem,de én meg sem nézem.
    100 rész?
    Sztem ez nem okés.
    Én a 291 rész minden másodpercét fontosnak tartom,tehát kizárt,hogy minden hiány nélkül meg tudom nézni 100 részben.
    Sztem nem volt érdemes ezt megcsinálni.
  • weskerrebort
    #5664
    138-tól magyarul??
    Ha igen, engem érdekelne!
    De ha valaki minőségibb cuccot szeretne a témában, töltse a Dragon Ball Kai-t! Ez a dragon ball z sorozat 100részbe préselve digitálisan felújítva, újra szinkronizálva, HD minőségben! Baromi pöpec! 11rész már elérhető!
  • Roland00726
    #5663
    igen az egész...
    :)
  • brodix
    #5662
    Szinkronosan az egész?
  • Roland00726
    #5661
    nekem megvan a Dragon Ball Z sorozat végig, 1-138-ig gagyi minőség, de nézhető, 139-291-ig pesig kiváló ha kell valakinek vegyen fel msn-re és megbeszéljük a részleteket.
    msn: [email protected]
    :D xD
  • Smithie
    #5660
    Nekem tetszik,dicséretes dolog hogy "más úton" is probálnak fejleszteni.Ha mindig a tenkaichi,budokai szériákra alapoznának unalmas lenne egy idő után...
  • gabeszg
    #5659
    Teljesen egyetértek.Amúgy szerintem, grafikaügyileg ez gyengébb mint a burst limit(ettől függetlenül várom).
  • Callme
    #5658
    Néhány gameplay video:

    E3 2009 gameplay 1/2
    E3 2009 gameplay 2/2
    Dragonball raging blast gameplay - Freeza vs. Piccolo
    Dragonball raging blast Vegeta vs. Freeza
    Dragonball Raging Blast E3 debut trailer
  • Drephis
    #5657
    új kép. kari választás így fog kinézni:
  • weskerrebort
    #5656
    Végül is igazad van, csakhogy ha már nextgen akkor ne szúrják ki a szemünk egy ,,picit" jobb gammával! Mert max 1fokkal ütősebb mint az előző tenkaichi, 2 év útán illene többet felmutatni! Legyenek benne rendes effektek: blur, shader, legyen iszonyat gyors, és legalább olyan összetett mint a tenkaichi 3! A képek alapján akár ps2re is kijöhetne! Minek akkora vas aps3 és a x360 ha nem használjákki jobban?!
    Félre ne értsetek nagyon várom és tetszik hogy újra ehhez a harcrendszerhez nyúlnak (ugye a burst limit, budokai egyszerűsége után) csak tényleg egy kicsit zúzzanak már oda jobban a látóidegeinknek! :)
  • brodix
    #5655
    szerintem meg pont a kamehame-s kép néz ki leginkébb nextgen-nek.
    Nekem mondjuk tök mind1 hogy néz ki,inkább a harcrendszer érdekel leginkább.
    Meg az is elég izgalmasnak tűnik,hogy nextgen game,és a tenkaichi-hez hasonló lesz a mozgás.(legalábbis a képek alapján az lesz)
  • weskerrebort
    #5654
    Ezt nézzétek meg! Milyen kamahame ez már ba??meg?? http://www.eurogamer.pt/gallery.php?game_id=11766&article_id=573121#anchor
    Hol itt a next gen? Amugy rebesgetik hogy a Buu és gt saga DLC ként tölthető lesz vmikor a burst limithez!
  • weskerrebort
    #5653
    Megnéztem a linket! Hát a grafikától nem dobtam el magam! Majd az e3on többet tudunk meg! Remélem a megjelenéskor sokkal többet tudnak már mutatni, igy nem sokban különbözik a tenkaichi3-tól!
  • Drephis
    #5652
    hivatalos oldal, pár képpel
  • Smithie
    #5651
    PS3-ból,és XBox 360-ból...