5850


Dragon Ball Z - Budokai játékok
  • butcher20
    #5730
    Sziasztok!!!

    Valaki tudna mutatni olyan oldalt vagy leírni tömören hogy hogy kell lövést védeni meg néhány hasznos tanácsot az irányítással kapcsolatban?
    a DBZ BT3-al szenvedek és Vegetát a 3. embert a végigjátszásban nem tudom leverni mert mindig kinyír!!! segítsen vki nekem pls!!! előre is köszönöm
  • Smithie
    #5729
    Még mindig:CheatCC
  • Micsu
    #5728
    Burst Limithez hol találok olyan oldalt ahova a speckók vannak leírva?
  • Smithie
    #5727
    YoO Man!Hallottál már olyanról hogy CheatCC
  • Sasuke55
    #5726
    hé Manok nem tudja vki hogy az infinite worldban hogy lehet más karaktereknek betenni más képességet???????????????
  • Smithie
    #5725
    Teljes mértékben igazad van,ezért is tartottam meg a PS2-öt,jó az még...
    Még tán a grafika sem annyira jobb,viszont az online az jó!
    A fanatikus japánok nem piskóták,igazi kontroller gyilkos lettem!
  • Lunki88
    #5724
    Szép meg jó ez a Raging Blast, nyomom xboxon de én azt mondom a tenkaichi 2-3.részéhez képest grafikát leszámítva alulmarad minden téren.
  • Smithie
    #5723
    Szép gyüjtemény!
    Én a Raging Blast-et nyomom,Infinite World-öt nem vittem végig,az annyira nem kötött le.
  • Sasuke55
    #5722
    Gyerekek há írjon má vki vmit én mondjuk az infinite worldban hogyha vkinek megvan ott tartok hogy a sayan sagában vagyok és nem tom megcsinálni azokat a pályákat hogy amikor tiennel kell küzdeni és három vmit kell teljesíteni nem to mmik azok segítene vki?
    Ó amúgy nem akarok nagyképű lenni de már megvan a:Dbz budokai,budokai2,3,Tenkaichi 1,2,3 és az infinite world
  • Smithie
    #5721
    Ki merre tart a játékban?Nyomja valaki online?
  • sigmavirus1
    #5720
    Újra le kell nyomni a story mód küldetéseit, mindegyiknél lehet 3 csillagot szerezni, ezek közül az elsőhöz mindig Hard mód teljesítése szökséges, másik kettő meg mindig változó.
    Miután kiválasztottad a harcot, legalul találsz egy Mission menüpontot ahol leírják melyik csillaghoz mi kell.
  • szabolcs94
    #5719
    Helo sziasztok a dragon ball raging blast-be hogy lehet stars pontot szerezni mert végig vittem de nincs egy sem segitsetek légszi válaszotokat alöre is köszönöm
  • Lunki88
    #5718
    Ha jól emlékszem a demoban a lefelé gombot kellett nyomva tartani és úgy töltötte a ki-t.
  • ggeerryy
    #5717
    Én is kipróbáltam, egyvalamire azonban nem jöttem rá :D hogy a fenébe kell töltődni ? meg az ultrákat nem tudtam beadni azt is hogy kell? r3 at ír lefele hát nagyon nem csinál semmit :D de a véleményem az hogy nem ps3ra és boxra való ez a játék a tenkachi 3 finomított változata de ennyi sajnos :S
  • Lunki88
    #5716
    Nevesebb torrent oldalakon már fent van a teljes játék khm... Aki kipróbálta már az írjon véleményt pls. hogy milyen.
  • Miley Cyrus
    #5715
    Én is játszottam a RB Demoval, csak azota beszart a Boxom:(
    És nem voltam énsem elragadtatva.
    A grafika pocsék, egy Ps2 simán viszi, az irányitás fura, a kameranézet ocska.
    :))
    De mondom, egy kis idötöltésnek jo lesz ez:)
  • Drephis
    #5714
    kamerakezelés tényleg borzalom néhol :(
  • Lunki88
    #5713
    Hát nem tudom, lehet az irányítás a furcsa akkor. De valami nagyon nem tetszett benne így elsőre. Például a kamerakezelés itt a demoban elég gáz, néha nem is látom a karakterem csak ütök/lövök a vak világba. Plusz amit hülye megoldásnak tartok az az életjelző köröcske, mi a ráknak kellett a jól bevált csíkon változtatni? Remélem legalább a kamerakezelést kijavítják a megjelenésig.
  • Drephis
    #5712
    pedig ugyanaz :D
  • Lunki88
    #5711
    Próbálta már valaki a Raging Blast demóját? Hát én leszedtem és kipróbáltam de egyenlőre nem vagyok elragadtatva tőle. A harc a ps2-es tenkaichi szériához képest nagyon gyengus.
  • nimirig
    #5710
    Ja már rájöttem
  • nimirig
    #5709
    szevasztok!
    Nektek már elejétől fogva lehet használni a blast 1-est? Mert nekem nem :)
    Játék közben bele megyek a skill list-be dehát ott is még fekete és bárhogy próbálom a blast 1-et sose akar semmi kombót csinálni. Előre is kössz a választ.
  • brodix
    #5708
    jaj bocsi, én a Raging Blast-re gondoltam xD
    Én játszottam már a Burst Limit-tel, nekem tetszett, csak rövid a story, és nem volt benne sok karakter.
    Már nem emlékszem, hogy van-e benne japó hang
  • PoisonChihuahua
    #5707
    Öööö,... javítsatok ki ha tévedek, de én úgy tudom, hogy az egy 2008-as játék.
  • Prof William
    #5706
    Kösz. Akkor majd akkor kérdezem meg megint. :)
  • brodix
    #5705
    Majd 21-én adják ki.
  • Prof William
    #5704
    A RAGON BALL Z: BURST LIMIT -el játszott már valaki? Milyen? Van benne japó hang is?
  • Lunki88
    #5703
    Szerintem Vegetának nem áll jól az SSJ3. :D Azért kíváncsi leszek rá.
  • vki
    #5702
    Kiváncsi vagyok, hogy ki lesz még benne a rajongók "álmaiból".
  • Drephis
    #5701
    lesz ssj3 vegeta is
  • Miley Cyrus
    #5700
    Annyira nincs.
    De van sok video:D
    http://www.gametrailers.com/game/dragon-ball-raging-blast/11339
  • Smithie
    #5699
    vmi új infó?
  • Miley Cyrus
    #5698
    Egész jo kis game:))
    Viszont kevés a kari:S
    Talán a RB jobb lesz..:)
  • Miley Cyrus
    #5697
    na szereztem egy X360-at:D
    nemsokára megnézem a Burst Limit-et, bár én sokat nemvárok töle..meg ettöl sem..:)
  • weskerrebort
    #5696
    Bocs, kissé lassú vok, nem láttam hogy ssj3 Broly már téma! :D
    De a lenti képek csak egy ps2 es színvonalú, kizárólag japánban megtalálható ARCADE játékgépen létezik! :(
  • weskerrebort
    #5695
    Hallotta valaki az új hírt? Lesz benne ssj3 Broly! :)
    Sztem nem lesz az a sorsa mint a Tenkaichi szériának. Max a3 at tökéletesíti, abban sok javítanivaló már nem volt.
  • Lunki88
    #5694
    Ez az egész egy nagy üzleti húzás. Ezt csinálták már ps2-n is a tenkaichi szériával. Az első rész még elég kezdetleges volt, (pl. játék közben átváltozni sem lehetett, kevesebb karakter stb.) aztán a 2. rész már kiforrottabb lett és a 3.ik még inkább. Ne higyjétek hogy nem ugyanez lesz a Raging Blast sorsa. :))

    u.i.: Nem értem miért sír mindenki a youtube videók kommentjeinél egy karakter generálóért? xD Mondjuk nem lenne rossz 5let.
  • brodix
    #5693
    Hát ez nem igaz...
    Most ez egy vicc?
    "Discover the next-gen"
    Tiszta szégyen.
    Ezt a PS2 a kisujjából kirázza basszus!
    A Tenkaichi 1 volt ezen a szinten!
    Erre legfeljebb 3000Ft-ot ha kiadok!
  • Miley Cyrus
    #5692
    jézusom...
  • Drephis
    #5691
    nagy méretű scanek(SSJ3 Broly):

    http://www.youtube.com/watch?v=hYlRy-uqfdY&fmt=22

    http://iup.2ch-library.com/i/i0007363-1250737587.jpg
    http://iup.2ch-library.com/i/i0007364-1250737587.jpg
    http://iup.2ch-library.com/i/i0007365-1250737587.jpg
    http://iup.2ch-library.com/i/i0007366-1250737587.jpg