5850


Dragon Ball Z - Budokai játékok
  • zkas
    #5770
    volt pár húzós, előre félek a Kid Buu elleni összecsapástól hardon :/
  • kill3r21
    #5769
    ÉN nemtudom de nekem egykét harc bika nehéznek tünik még easyn is :S
  • zkas
    #5768
    Nah Dragon Ball Raging Blast story mód végigjátszva normalon, most jöhetnek a missziók :) + az összes egyéb dolog:D
  • evil 007
    #5767
    egyébként akinek bármien sengitség kell az felvehet msnre [email protected]
  • chris jericho
    #5766
    köszi!!!!!
  • Smithie
    #5765
    R3.(jobb analóg gombot nyomd le)
  • chris jericho
    #5764
    sziasztok! előre is bocs a hülye kérdésért!
    ps2-n hogy kell átalakulni?
  • Smithie
    #5763
    Ezt böngészd át.
  • megalodon
    #5762
    BT3
  • Smithie
    #5761
    Melyik rész?
  • megalodon
    #5760
    Sziasztok!
    Neten néztem hogyan kell előhozni red potarás karaktereket,egyet csináltam is. De hogyan lehet ezzel a karakterrel játszani??

  • Smithie
    #5759
    Sorry,én PS2-ön nyomom.
  • Dani8
    #5758
    Igen, természetesen Wii-re gondoltam, mivel csak ott van multi, de sajnos szinte senki sem játszik multiban...:(
  • kazuma89
    #5757
    Gondolom wiire gondolt van multi nem?

    link
  • Smithie
    #5756
    És hogy gondoltad?Mivel nincs benne ilyen opció...De ha tudsz rá megoldást akkor én szívesen elkenem a szádat!
  • Dani8
    #5755
    Hello all!

    Ha valakinek van kedve Budokai Tenkaichi 3-al multizni, írjon nekem egy privátot.:)
  • Smithie
    #5754
    Unlockolni kell őket,vidd végig a storyt Very Hardon,és kapsz párat.
  • butcher20
    #5753
    Future Gohan-t kívántam Shenrontól...

    Nekem még hiányzik néhány karakter, azokat hogy kell megszerezni? azokat is Shenrontól kell kívánni majd?

    az Ultimate battleban levő opciók mire jók?
  • Smithie
    #5752
    Szívesen,máskor is!
  • butcher20
    #5751
    óóóó nagyon köszi:D
  • Smithie
    #5750
    Pontosan,amint lebontasz egy hegyoldalt,vagy bármilyen más épületet,nagy valószínüséggel ott lesz egy gömb!
  • butcher20
    #5749
    köszi szépen de nem túl sok mindent értettem meg a videóból azon kívül hogy Trunkssal megint le kell győzni Cellt:D

    szóval harc közben kell megszerezni a gömböket ugye?
  • Smithie
    #5748
    Ezt nézd meg!
  • butcher20
    #5747
    jaja és 100%-ra ki is végeztem a dragon history-t:D

    csak egy vmit nem értek.... miért csak 3 kristálygömb van meg a 7-ből? hogy kell megszerezni a többit?
  • Smithie
    #5746
    Na ugye hogy nem is volt olyan bonyolult?!
  • butcher20
    #5745
    nah csodával határos módon megcsináltam:)

    arra is rájöttem hogy hogy kell használni az itemeket:D
  • butcher20
    #5744
    köszönöm szépen!!

    most naon szopok azzal a résszel mikor ki kéne nyírni a kis Buu-t:S
    egy csomó karakterrel kell mennem egymás után és mind harmat gyenge!!!

    eljutottam odáig amikor Shongokuval visszatérek és gondolom akkor kéne az univerzum energiáját használni de esélyem sincs rá hogy elnyomjam:S
    egyszerűen túl nehéz nekem pedig a legkönnyebb fokozaton megyek...
  • adampierson
    #5743
    Ha nekem benyom egy kombót, akkor üsse kő, hagyom a csudába, csak kifárasztom magam a folytonos nyomogatással. A BT3 nagyon intenzív játék :). szal hagyom hagy élvezkedjen, kitérni én is megpróbálok előle, de ha elkap azon már nem változtat sok dolog, de amit utána kap az ellenfél :D
    Az itemek elég széles körben alkalmazhatóak. Pl megváltoztathatjuk vele kedvencünk auráját, mondjuk ha Krilinnek akarunk SSJ aurát. De van ami életet tölt vissza, vagy éppen az ellenfelünket akadályozza az átalakulásban nagyon széles körben van belőlük választék.
  • Smithie
    #5742
    Nagyon gyorsan kell nyomkodni a védekezést,akkor még ellen támadást is tudsz csinálni,de hát nem értem,ha villog mint az állat,akkor egyértelmü hogy nem folyamatosan kell nyomni.Vagy csak nekem ilyen egyértelmü?!:D

    Az itemek a karakter fejlesztésére valók,több élet,jobb védekezés,támadás,stb...
  • butcher20
    #5741
    aham mikor rám nyom nagyobb vagy kisebb lövést akkor az elől ki tudok térni ha elég messze vok az X és jobbra vagy balra nyíllal...

    néha a kombókat is kitudom védeni amikor üt közben de mikor a végén elkap és eldob például akkor csak a O-el lehet lelassítani a repülést(azt nemtom hogy ott folyamatosan kell-e nyomni a kört vagy nyomogatni kell-e gyorsan)

    eltudjátok magyarázni pár mondatban hogy az itemek mire jók? vettem pár dolgot de nemtom hasznosítani...
    már van 40K pontom de nemtom mit vegyek és hogy hasznosítsam.
  • Smithie
    #5740
    Nekem a "kombók" kivédése is megy,csak annyit kell figyelni hogy melyik irányból készül megütni,pl ha alulról fel akar rúgni akkor te is nyomod a védekezés+le gomb kombinációt!

    Persze nekem se sikerül mindig,de az esetek többségében el találni!
  • adampierson
    #5739
    Néha,ha mázlid van és pont akkor nyomsz be egy kamehamét amikor neked ugrik, akkor sikerülhet egyenesen a képébe lőni. De esetenként van hogy félre tudsz ugrani vagy futni, ehhez az X, és JOBBRA vagy BALRA nyilakat kell nyomogatni, mint a villám. HA mázlid van félre tudsz ugrani. :)
  • butcher20
    #5738
    aham köszi szóval max poweren müxik gondolom más kariknál is...

    de viszont a kombókat sztem biztos nem lehet kivédeni.
  • Smithie
    #5737
    A "teleport",nagyon sok játékidővel elsajátítható,természetesen a védekezés( Circle ),gomb nyomásával lehet aktiválni.PL ha Goku-val,Max Power módban vagy,simán csak nyomni kell az irányt+védekezés gombot,és a kívánt irányba mozdul el,akár előre,hátra,jobbra vagy balra,ráadásul többször is...
  • adampierson
    #5736
    A teleportálás művészetére még én sem jöttem rá, hol csinálja,hol nem. A kombókat is igen ritkán lehet kivédeni, nagy szerivel csak mázli kell hozzá. És sztem Cell-ig gond nélkül eljutsz. Ott majd taktikát ell váltani.
  • butcher20
    #5735
    thx most éppen dermesztővel meek Vegita ellen... kicsit fura ez nekem hogy én irányítom őt:)
    nah mind1 mostmár jól megy a nagyobb lövésektől való jobbra vagy balra elrepülés de a teleportálás abszolút nem megy meg a védekezés a kombók ellen:S
    nem is minden kari tud telepotálni az ütések elől például?
  • adampierson
    #5734
    Rendben. Ha kell még valami, szólj. :) Amugy minden szintre és karakterre jó a L2+Le+háromszög túltötött módban. Szal ezzel a módszerrel elég sokakat legyax majd:D
  • butcher20
    #5733
    köszi szépen még1x!!!

    megcsináltam:D
    4 Genki dama kellett a gorillához:)
  • butcher20
    #5732
    köszi szépen:D próbálkozok vele:D
  • adampierson
    #5731
    A leg egyszerűbb mód ha amint lehetőséged van rá túltöltödsz (Amikor az energia csíkok ráznak, vagy mit csinálnak. Fent a sarokban az életed alatt). Ekkor tudod az ellenfelet folyamatosan sokáig ütni-rúgni. Vagy használhatod a Genki dámát, amit csak túltöltött állapotban tudsz előhívni, mégpedig az L2+Le+háromszög lenyomásával. Sok sikert. :)