5850


Dragon Ball Z - Budokai játékok
  • crashx
    #5810
    hát hallod worl tournamenten belül tényleg voltak érdekes dolgok...:D
    Rég játszottam, most toltam három öt meneteset(advanced meg cell games) kettőt nyertem, egyiknél elfáradt Goku, leállt kifujni magát, fél másodperccel később ringen kívül volt.
    Voltak érdekes momentumok, amiket említettél, volt hogy a nulla életerejére vittem rá pontos találatot, el is szállt tőle, de nem lett KO. Ezt hozta össze sorozatba egymás után, szerencsére sikerült a ringből kiütni. A másik a szinte nulla Ki-ből való teleport, hát ez igazi surprise volt:D Bár ezt meglehet oldani kapszulából, és te is néha ki tudsz védeni egy ko-t, ha egy fatális ütés után gyorsan stabilizálsz,megállsz(előre+X nyomni folyamatosan), de a gép egész érdekesen használta ezeket..:D
  • crashx
    #5809
    én úgy vagyok vele hogy singlebe tenkaichi 3, multiba meg budokai 3.
    De vannak pc-re egész jó mugen alapúak is, pl a final resistance, mondjuk a fele karakterkészlet mozgása pocsék, a másik fele viszont jól kidolgozott, látványos, beteg specialokkal, és bónusz ssj szintekkel(pl raditz ssj alakja)
  • Kazuma92
    #5808
    Én unokatestvéremékkel szoktam nyomni néhanapján, összeülünk 6-7 en, és sima tv-n osztott képernyőn játszunk vele órákig. Igaz, lehet azért nem problémás nekünk, mert mikor először játszottunk vele, egyikőnk se tolt normális DB játékot, ráadásul mindannyian fanok vagyunk, úgyhogy annyit vettünk észre belőle hogy " ba**eg jó grafikájú dragon ball "
  • crashx
    #5807
    az hatalmas egy játék, csak multizni annyira nem jó vele, vagy tényleg NAGY tv kell oda...
  • Kazuma92
    #5806
    Azért annyira nem sűrű, de 2-3 szor biztos előfordult már.
    Mindig akkor fordul elő, mikor az ellenfélnek már nincs élete(életcsíkból már nincs egy miliméter se, de még mindig él és mozog). Ekkor valamiért az első ütésre nem hal meg, plusz ha védekezik akkor sem döglik bele, pedig elvileg akkor is megy le élet, ráadásul én mindig meghalok ezen módon. Ekkor megvadul az egész CPU, és "megüthetetlen lesz", ekkor csinál jópár érdekes dolgot.
    Ez csak Tournamenten történik meg, Duelben, Arénában, Universe-ben egyszer sem fordult elő. Csak ezekkel meg nem lehet pénzt szerezni :(
    Egyébként a kedvenc DB játékom a Tenkaichi 3. Na, azt toltam tavaly 2 hónapig, eszméletlenül mestere voltam.
  • crashx
    #5805
    Nekem a burnout-ba volt olyanom néhányszor, hogy 300 km/h-val egyszerűen átmentem az aszfalton végtelenségig gyorsulva a semmibe:D
    Amit írsz, elvileg nem történhet meg, hogy mindketten álltok, és hirtelen teleportál, előtte valami akciónak kell történnie, ami kiváltja/engedélyezi a teleportot..Elhiszem hogy megtörténik, csak hogy?:D Neked valami valami nagyon érdekes verziód lehet.
  • Kazuma92
    #5804
    Ezeket mind tudom, de úgy teleportál hogy nem üt meg, és én se nyomok semmit. Tournamentben nem egyszer fordult elő(csak itt), hogy épp arra vártam hogy megtámadjon, hirtelen mögém került, és bejött az a szar rush mód. Bátyámmal összenéztünk hogy ez mi a franc volt,nem csak egyszer fordult elő. A Traininget lejátszottam többször is, azt hittem valamiért elfelejtettem hogy ilyet is lehet, pedig nincs benne semmi ilyesmi. Azt tudom hogy a O-el lehet pingpongozni, elég beteg ha a gép visszatámad, kifejezetten tetszett. Ja, azt elfelejtettem megjegyezni hogy mindig a vörösen izzó módban nyomatja ezt, és minden egyes alkalommal előjön a rush, még akkor is ha a fatigue level nincs rossz passzban.
    Ha minden Ultimate move-t meg kell venni a shopból akkor inkább hagyom a Breaktroughot, utálom a tournamentet, lassú, állandóan pofázik a bemondó, végére megvadul a CPU, blee.. Nekem kb addig tartott a játék amíg meg nem szereztem a karaktereket, lenyomtam pár duel-t, jópár kínkeserves tournamentet. Számomra a Dragon Arena sem dobta fel, végeredményben ezzel a DB játékkal játszottam a legkevesebbet, még a kettőt is nyomtam három hétig anno.
    Még talán a Cell Games-t megszerzem és jóccakát
  • crashx
    #5803
    az ellenfél felé meg úgy lehet teleportálni, ha ő nem is támad, hogy előre+kör, MIUTÁN valami erős csapást mértél rá. Lehet valami erős ütés, négyszög+háromszög, vagy nekifutásból/dashből háromszög/négyszög, vagy esetleg valami special/kamehameha szerűség.
    Ha vörösen izzik az ellen, fel+X vagy le+X(oldalra lépés), és folyamatos hátrálás.
  • crashx
    #5802
    Fú, azt hiszem kívánni lehet, ha összegyűjtötted a kristálygömböket. De ez lehet csak akkor jön elő, ha megvan már a többi breaktrough kapszula, ugye először kell az összes ultimate move a shopból, baba crystal ball a shopbol, és utána lehet breakthrough kapszulát venni a shopban. Lehetséges hogy csak ezután lehet kívánni.
  • Kazuma92
    #5801
    Igen, minden eredeti a gépben ( 5 éves veterán slim, büszke vagyok rá)
    Egyébként a breaktrough kapszulákat hol lehet megszerezni? (Most legalább 2 hétig a szobámba leszek elzárva, lesz időm játszani vele)Azt tudom hogy küldetés módban meglehet az adott 11 karakterét, de a többiekkel mi a helyzet?
  • crashx
    #5800
    Hallottam hasonló mentési problémákról... de végülis mindegy, a breaktrough kapszula kell csak, ez odaadja a karakternek az ÖSSZES képesseéget/mozgást, a maximális szinten. Amúgy eredeti Sony memóriakártyád van?
  • Kazuma92
    #5799
    Én inkább azt utálom ha ellenem nyomatja, hiába menekülök előle, nálam valamiért meghülyül olykor a CPU ( egy pillanatra embertelenül nehéz lesz - például : úgy teleportál a hátam mögé hogy nem is támadok)
    Az a baj hogy nem ismertem ki teljesen, de már meguntam, kb 10 napot ha játszottam vele, de már nem érzem a motivációt. Akkor hagytam abba, amikor megvettem 50 000 ért Freeza Deathball-ját, elmentette, de nem volt sehol. A pénzt levette, de a Deathball ott volt a shopban " new " ként 50 000 ért. Ráadásul előtte még fél órát hallgattam a trüsszögést mert kerestem egy mozdulatot.
    Iszonyat jó játék, de túlságosan meg kell ismerni hogy élvezhető legyen, az Easy túl könnyű, a Normál nekem már olykor túl nehéz, túl nagy különbség van a kettő között. Mire kiismertem volna meguntam.. meg a mi a fenéért nincs restart meccsek közben?
  • crashx
    #5798
    lemaradt, hogy dragon rush csak akkor van amikor akarod. Alapból amíg az ellenfél hyper módba(vörösen izzik) van, addíg nem mész közel hozzá. Tehát ő nem tudja beadni neked. Ha meg te vagy hyper módba, akkor csak akkor lesz, ha egy nagy erejű csapás után egyből kört nyomsz. Amúgy nem.
  • crashx
    #5797
    Haverokkal még mindig toljuk, eszméletlen jó lett a budokai 3. A tippeléses speciális támadások is jól ki lettek találva. Ha sikerül végigvinni, és az emberkének be van rakva egy bizonyos kapszula, érdekes 'kivégző' mozdulatokat lehet látni, pl Herculenel..:D Songoku meg ekkor csinálja a warp kamehamet. Ha valakinek nem tetszik, ne hasznája, van rendes, hatalmas szupertámadás is.
    A game amíg nem ismerted ki, nehéznek tűnhet, főleg hogy sztori módba a végletekig fel lehet tolni a nehézséget. Very hard után van még 3 fokozat(z1,z2,z3) és ezeket is meglehet csinálni. Én most már akármilyen durva beállítások mellet, szinte seb nélkül verem az ellent. A legkönnyebb eset pont a tournamenten van, a teleportálás/ellentámadással másodpercek alatt megvan a győzelem.
  • Kazuma92
    #5796
    Nekem két dolog nem tetszik, az egyik a Dragon Rush mód, túl sokszor van egy menetben, ráadásul nem is én játszok közbe, mert egy hülye totózás, tippelés az egész, szerintem nagyon béna ötlet volt. Elég lett volna 1 menetben egyszer.. A másik hogy csak Tournament módban lehet nagyobb mennyiségű pénzt szerezni, ahol úgy csal a gép hogy legszívesebben kivágnám (duelban tudok nyerni hard módon jobb pillanataimban, de a novice fokozatot tournamentben alig tudom megcsinálni, mindig meghülyül a CPU)
    Unokatestvéremnél játszottam az Infinite Worldal, az nekem jobban tetszett sokkal, pörgősebb volt, több mozdulat, nem volt hülye dragon rush mód. Igaz hogy 2 órát ültünk Freeza ellen a TV előtt :D
  • vki
    #5795
    Én már nem tolom, de az legjobban sikerült oldalnézetes verekedős DB. A legjobban az utolsó csata Shenlong ellen, illetve Freeza izzasztott meg. De élveztem :P
  • Kazuma92
    #5794
    Azztakutyafáját, megvan 1 hete a Dragon Ball Z Budokai 3. Soha semmilyen játék nem mérgelt fel ennyire, és ilyen sokszor mint az :D
    Iszonyat fárasztó, zsibbaszt, de mégis szeretem.. bár ha nem Dragon ball lenne akkor lehet kivágtam volna a kukába. Van aki tolja még?
  • ironhorses
    #5793
    Azt nem tudom, hogy mivel lehet az analogot helyettesíteni... Viszont úgy emlékszem, hogy a játék felajánlja egy gomb megnyomáésával az "egymásra lövést". Ha ezt kihagyod és nem nyomsz gombot hanem K.O.-t adsz freezának már is tovább jutsz!
  • vegeta92
    #5792
    Üdv mindenkinek!
    A segítségeteket szeretném kérni. PS2 emulatorral van meg a DBZ Budokai Tenkaichi 3, amiben elakattam a Frieza sagaban, a history módban. Goku vs Frieza harc végén egymásra lőnek energiasugarakat, és ezt a ps2-ős joystick mozgatásával lehet megnyerni, de nem tudom hogy ez melyik gomb v gombkombináció a billentyűzeten, ezért akattam meg. Aki tud segíteni, légyszi írja meg! Előre is köszi szépen!
  • kazuma89
    #5791


    Ez DS-re igen nagy játék lett, Cell saga elején tartok :D
  • Smithie
    #5790
    Nincs mit.
  • ironhorses
    #5789
    Köszi a választ!
  • Smithie
    #5788
    Ja,semmi extra,csak új "skinek" vannak benne...
  • ironhorses
    #5787
    Mi az, hogy Dragon ball z V2 Ps2-re?? Valami átrajzolt budokai mint az AF?
  • Smithie
    #5786
    Google
  • Shadeeeeeee
    #5785
    Szevasztok!
    A dragon ball budokai tenkaichi 3-at szeretném megcsinálni emu-val, valaki tudna segiteni hogy mit hogyan kell beállítani meg ilyenek?
    Aki tudja hogyan kell írjon légyszii
  • evil 007
    #5784
    sziasztok segitséget szeretnék kérni a raging blast nevű játékhoz a csillagokat szerezném meg de van pár mission amiot nem értem hogy kellene keresgéltem neten de csak angolul irnak a webfordito meg nem valami nagy szám van esetleg vmi oldal ahol levannak irva egyesével vagy ienek? mert beirhatom ide is amiket nemtudok de az van vagy 20-30 ien csillagot érő feladat is.
  • Smithie
    #5783
    Ha tőlem kérdezed,akkor igen.:)
  • Sasuke55
    #5782
    Az infinite world nked is megvan ps2-re?
  • Smithie
    #5781
    pc-re eléggé ritka..:S
  • eva9413
    #5780
    Sziasztok!

    Olyan játékot keresnék PC-re, ami a PS2-s Infinite World-höz hasonló.
    Vagyis végigmegy a történeten, és harcok, küldetések vannak benne.
    Légyszi aki tud ilyet, PC-re, írjon.

    Fontos lenne :$
  • Sasuke55
    #5779
    ok:D
  • ironhorses
    #5778
    Az a játék tudomásom szerint csak a Cell saga-ig készült!
  • Smithie
    #5777
    Én is a 2-ik részt várom,nem jött be az első rész..:S
  • Sasuke55
    #5776
    Vki nem tudja hogy a Dragon Ball Z Sagasban hogy lehet a Kid Buu sagát megnyitni előre is téháiksz thx :D
  • ironhorses
    #5775
    Nincs túl nagy forgalom itt! Már rá jöttem! (Hildegarn) Azért köszi!
  • ironhorses
    #5774
    Budokai tenkaichi 2-be karakter választásnál ki van Jenemba mellett? (jobbról??)
  • zkas
    #5773
    Nah elég sokat játszottam már a Raging Blasttel. Nem ez lett álmaim Dragon Ballos játéka (még mindig a Play Station 2-es Budokai 3 az).

    Két karaktert nem tudtam még megszerezni (Vegita ssj3 és Brolly ssj3), de már nincs is kedvem hozzájuk. Nem tetszik ez a megoldás, hogy kétszer kell menni a sztoriban (sőt azt olvastam hogy a 100%os végigjátszáshoz mind a 3 nehézségi szinten mindent végig kell nyomni és úgy kapunk meg mindent).

    Ha valakit érdekel egy picit részletesebb értékelés leírom, de inkább beállok a várakozók közé a Raging Blast 2re.
  • ironhorses
    #5772
    Valaki tud abba segíteni, hogy tenkaichi 2.-be hol lehet azt a potarát megszerezni ami az átváltozott coolerhez kell? (super transformation)
  • Smithie
    #5771
    Hajjaj,pár napra félre is raktam a játékot mikor ott jártam...