38
  • Landren
    #38
    dehogy
  • kev
    #37
    Hmm..monitor technologia nem lesz belöle, ahogy nézem..kár.
  • abelr
    #36
    ki tudja lehet, h. már átvették! lásd parlament
  • abelr
    #35
    olyan bizonytalan vagyok! vagy mégsem?
  • abelr
    #34
  • abelr
    #33
    Főleg a PSZICHOLOGIÁBAN! (na végre)
  • abelr
    #32
    Szerintem a biológiában több rejlik mint az összes többi tudományágban eggyüttvéve! Még többet kellene vele foglalkozni! Kibernetika, génmódositás és pszihológia ezek jelenthetnek megoldást az emberiségnek az adódó gondjaikra!
  • dez
    #31
    Viccelsz, de akár megtörténhet, hogy egy kiszabadult, hibássá (lásd cikk), és ugyanakkor pl. véletlenül agresszívvá tett faj v. törzs átveszi a helyét a velünk élőknek. (És mint már tudják, a génmódosított kajából is átépülhetnek génszakaszok - ha nem ebbe, akkor a sok egyéb hasznos mikroorganizmusfajba.) Az irányítást talán nem veszik át, de attól kezdve pl. sokkal betegesebbek leszünk, meg állandó hascsikarásunk lesz. :p Akkor majd megtanuljuk, hogy a hülyeség nagyon tud fájni. (A hülyeségen itt főleg az óvatlanságot értem.)
  • slackface
    #30
    Jah.
    És ha nem vigyázunk bekerülnek a testünkbe és ott fognak villogni meg üzeneteket küldözgetni.
    Elfoglalják a világot és átveszik rajtunk az irányítást.
  • dez
    #29
    Viszont a "panelt" bele egyfajta tintasugaras nyomtatóval készítik, fillérekért (az már más kérdés, mennyiért adják, de ha nem vagyunk túl hülyék, nem olyan sokért).
  • dez
    #28
    Ugye tudjátok, hogy az acidofillus fajok velünk, pontosabban bennünk élnek ma is? (Főleg vastagbélben, de máshol is vannak.) Nélkülük nem tudunk emészteni, és mindenféle fertőzéssel szemben is sokkal védtelenebbek lennénk. Számszerűleg többen vannak, mint ahány testi sejtünk van. (Ja, mellesleg nem lenne túl előnyös véletlenül belezavarni a génkészletükbe.)
  • rigidus
    #27
    "És mi van akkor a képpel, ha megdöglött a baktérium?"

    Ugyanaz mint az OLED monitorral. 2-3 evig szep es jo, majd szepen lassan sotetedik, majd mehet a kukaba, te pedig a szamtekboltba.

    olyan szepen ki van ez talalva...
  • archkoven
    #26
    Kiváncsi vagyok mi lesz mindennek a gyakorlati haszna...
  • Bret
    #25
    Tudományos körökben áttörést értünk el. A bennünket körülvevő kozmoszból új energiát nyertünk. Hosszas figyelemfekeltő akcióinkra új nap ragyogott ránk. Csoportjaink erre azonnal színváltozással reagáltak. Az óriási kozmikus lények ilyen idomítása áttörés a táplálkozástudományban. Úgy érezzük nem kell sok osztódás, hogy tömegesen elérhetőek legyenek és fazekunkba kerüljenek. Tudatlan kíváncsiságuk erre a garancia. Végre jóllakhatunk és miénk lehet a bolygó.
    Egy elcsípett jelentés a bacilus világtanács hírei közül. :)))
  • abelr
    #24
  • Enkil
    #23
    mintha 200 ben is let volna ijen
  • uniu
    #22
    ezt a hirt eskudni mernek, hogy mas olvastam 2 eve kb, es asszem ugyanitt...
  • Venom
    #21
    vigyazz mert a legkozelebbi uzenet ez lessz:
    I KILL YOU
  • Farseer
    #20
    de azér az a helló world egy kicsit... egy kicsit nagyon.. (üzennek a bacik :-))
  • Farseer
    #19
    Ezek királyok.. én adnék nekik lóvét.. gongolj bele.. mozgó kép.. ezeket talán lehet használni 3d.ben is, ami új monitorokhoz vezet.. irányítható alakzatokat hozhatnak létre élő sejtekből.. hmm.. ez vezet valahová.. :-)
  • bld
    #18
    Pontosan. Nem idevaló...
  • immovable
    #17
    Ott a pont!!!
  • abelr
    #16
  • Hun7eR
    #15
    Drága Lola, ahogy a hír is írja ennek az egésznek nem az a lényege, hogy baktériumokból csináljanak fényképeket (soha nem fog megjelenni a mindennapi életben), ez csupán egy demonstrációja egy bizonyos területnek, a baktériumok génjeinek módosíthatóságának, a szintetikus biológiának. Bár már sikerült megszoknom, hogy számodra igen kevés dolog bír értelemmel, ezért javasolnám inkább hagyd ki a tudományos témákkal foglalkozó portálokat.
  • slackface
    #14
    Úristen..mi lesz akkor ha fellázadnak ellenünk a genetikailag módosított E.coli baktériumok?
    Vége lesz az emberiségnek..én tudtam.
    :(
    Te jó ég..mi lesz ha ez a terroristák kezébe kerül?
  • Tetsuo
    #13
    Szvsz értelmes kutatás s érdekes a hír, bár lehetett volna bővebben.
    Ha jó a tápod, kevés a pixelhiba. :)
  • IoIa
    #12
    És mi van akkor a képpel, ha megdöglött a baktérium?
    Végre ismét sikerült egy teljesen értelmetlen dologról hírt adni...
  • victorya11
    #11
    A végén még az lesz, hogy megsasolod
    a 100megapixet közelről, a baci meg
    visszanyal...
  • abelr
    #10
  • DKm
    #9
    Okos kis dolog! Csak így tovább!
  • abelr
    #8
    micsoda?!..
  • Invader
    #7
    100Mpixel, aha...
    Azt nemtom hogy lehet egy baktérium méretével alámenni egy mezei Ag-Br molekula méretének...
  • jerec
    #6
    Istenem, végre valami naon döfi dolog.
  • Xantia
    #5
    Amikor a szintetikusan gyártott húsban a vonalkódot nem nyomtatják, hanem növesztik...
  • assdf
    #4
    És majd jönnek az ember gyilkos fényképek és akkor lessz hadelhadd :DDD

  • abelr
    #3
    nano-gyárak? itt a vég!! én tudtam, én mondtam nekik... ááááááááá
  • FTeR
    #2
    nah, ezen túl már szó szerint zabálni fog a gép :)
    majd állatkereskedésben kapható táppal kell etetni
  • irkab1rka
    #1
    ezek nem 100m-sok az bizti