612
SG: Székesfehérvár Connection
  • Adaaam
    #532
    Akkor azért keresel melót mert túl sok szabadidőd lesz a következő félévben :D
  • akyyy
    #531
    miért lenne
  • Adaaam
    #530
    Suli megy? Matek, geometria megvan? :)
  • king82
    #529
    Jó reggelt!

    A Tescoban is van egy patronos az lehet olcsóbb. De van után gyártottuk is.
  • shad0w
    #528
    na azt én meg szintén ezer éve a sziget vagy tolnai (ki emlékszik, talán már ott sincs) utcában csináltattam. ez inkább nosztalgia, mint tanács, mert fogalmam sincs, mi a bolt neve, vagy mennyi lenne, de annál sztem nem olcsóbb :D

    munkát meg suli után is nehéz lesz találni, nem hogy mellé, és az még sokkal nagyobb szopás :D
    amúgy nyilván a melódiák, diáknavigátor, fürgediák, minddiák oldalait lehet nézegetni, ha bármit elvállalsz bármennyiért akkor sima ügy :P
    jó munkát meg az ismerős kap, mindenhol.
  • akyyy
    #527
    plázába töltöttem után tintapatront nyomtatóba 2000reé. van, ahol esetleg olcsóbb?:D

    tud valaki valami munkát suli mellé?:)
  • akyyy
    #526
  • shad0w
    #525
    borzasztó régen vettem media marktban, volt vagy 300 ft.
    viszont meglehetősen szar volt, jelentősen rontott a zene minőségén mikor azon keresztül hallgattuk, ami engem akkor eléggé meglepett :P
  • akyyy
    #524
    hol lehet itt ilyet olcson venni?
  • Bandi 18
    #523
    Hát nem egy Fehérvár :). A városból még sokat nem láttam, mert melózok. De majd most hétvégén körbenézek elvileg. Pékséget már találtam :P
  • akyyy
    #522
    milyen miskolcon ?
  • Bandi 18
    #521
    Most olvasom hogy bezárt a Cuba ? Ejjj pedig nagyon jó kis hely volt :S
  • akyyy
    #520
  • akyyy
    #519
    tud valaki kerékpár kölcsönzőt?
  • dnvmokka
    #518
    FEHÉRVÁRI GYERMEKES CSALÁDOK, NAGYMAMÁK, NAGYPAPÁK!

    2010. december 5-én sárpentelei lovardánkban, a Milton Farmon mikulásváró ünnepséget rendezünk. Ellátogat hozzánk a télapó néhány krampuszával és szeretettel várja a gyerekeket és szüleiket, nagyszüleiket. Lehetősége nyilik ezen a napon mindenkinek egy kellemes sétalovaglásra lovainkon, találkozhatnak a gyermekek a télapóval és még egy kis édességet is kapnak tőle.

    Természetesen a belépés ingyenes, fizetni csak a mikuláslovaglásért kell (500,-Ft egy sétalovaglás a lovarda körül). Vendégeinket meleg teával kínáljuk a hideg ellen!
    Több információ: www.miltonfarm.try.hu (Aktuális menüpontban)
  • momoncs
    #517
    Jön ma vki a Bahnhofba?
  • wander01
    #516
    hallom a tücsköket... passz :D
  • akyyy
    #515
    senkiM?:(
  • akyyy
    #514
    tud valaki modern tánc oktatást valahol?:D
  • akyyy
    #513
    geometria pótzh meglett, most amatek potra hajtok csütörtökre:D
    jah megvolt a balekkeresztelő, aláirásomba a nevem. az avagynevem meg ne csináljak bolhábol elefántot:D
  • shad0w
    #512
    és a suli h megy? :D
  • akyyy
    #511
    amugy köszi annak aki mondta hogy fizessek elő torrent szerverre.

    szerencsétlen balfasz nem veszi észre, hogy már lassan 1 hónapja lejárt már, és azóta is müködik :DAS:DSA:D:ASD:AS
    plusz azota koliba is megoldodott már a torrent, és lehet torrentezni:D

  • HiPPoNaX
    #510
    En Pestrol kerultem le Fehervarra es azert meg mindig sokkal nyugisabb itt a kozlekedes :] Gyalogoskent nem akarnak 5 percenkent elutni, de ha autoban ulok, akkor az autostarsak tobbsege is udvariasabb. De az teny, hogy a Budai-Fiskalis es a Budai-Kadocsa keresztezodeseben levo dupla lampa erdekes helyzeteket tud produkalni. Mivel a Fiskalisnal lassan indul meg a forgalom, ezert a Kadocsa uti lampan a legtobb autos ugy is siman athajt, hogy mar 10mp-e piros. Ha viszont te megallsz, akkor nagy sansszal beled is durran hatulrol az ilyen iq fighter.
  • Svx
    #509
    Amúgy tényleg mi van mostanában az emberekkel?
    Az utóbbi hetekben tiszta budapest lett közlekedés szempontjából fehérvár.

    A napokban egyszerűen meg van mindenki őrülve. A legdurvább talán az volt, amikor beláthatatlan kereszteződésbe megállok a stoptáblánál, és látom, hogy a mögöttem álló jobbra kivág mellettem, és beelőz, átszorítva a szembesávba engem(pont indultam én is). Ez még semmi, utána egy gázzal átment a piroson, de úgy, hogy nem akkor váltott át, hanem már piros volt jó rég, ráadásul egy 6 sávos út volt keresztbe.

    Párhuzamos közlekedésre alkalmas utakon is életveszélyes lett a helyzet, külső sávban az alkalmi sofőrök 30-al, belsőben meg a "kisujjból kirázom a bírságot" emberek 80-al. Mivel nekem is sietős volt kicsit a napokban, szerettem volna kikerülni a 30-al közlekedőket, de kb. minden második sávváltáskor vissza kellett raknom 2.-ba, és padlóznom, hogy be tudjak sorolni.

    Mindenesetre ma már lépett a rendőrség, pont előttem ment a közlekedésiek egyik álcázott elfogó egysége, rájuk is ilyeszthettem kicsit, mert kilómétereken keresztül pont arra mentem a véletlennek köszönhetően, mint ők, és először még huzatták neki kicsit, aztán mikor feltűnt, hogy még mindig mögöttük vagyok, hirtelen elkezdtek 50 méterrel a piros előtt már fékezni jól láthatóan, meg az irányjelzőt is intenzívebben használni, biztos azt hitték valami felettes vagyok, aki ellenőrzi őket(ráadásul feltűnően szabályosan közlekedek, biztonságos is, meg nincs most nagyon pénzem bírságokra), pedig csak arra volt a legrövidebb út a boltba, amerre ők mentek visszaállni a rendőrségi garázsba :)

    Na mindegy, remélem sikerrel járnak, mert ez már tényleg nem állapot, szeretek néha odalépni, de az azért sok, hogy szó szerint versenyezni kell egy-egy sávváltásért, komolyan megfájdultak a vállaim, meg a lábaim ebben a pár napban.

    Amúgy nem is a vadállatokkal van baj, meg nem is a "30-nál félek gyorsabban menni" frissjogsis/évente 3x autót vezető emberekkel, hanem hogy most együtt vannak az utakon, és a normális sofőröknek szinte ellehetetlenítik a szabályos és biztonságos közlekedés lehetőségét, és folyamatos manőverezésre kényszerítik őket.

    Amúgy megmondom lehet a két dolog egymást gerjeszti, mert 1x nálam is elcsattant tegnap a biztosíték, amikor egy tanulóvezető ment előttem 20-al, folyamatosan jobbra-balra rángatva a kormányt, és amikor végre elhúzott a kanyarodó sávba, a piros lámpa ellenére azon a 30 méteren ami volt a lámpáig 1-esben padlógázzal majdnem tiltásig huzattam mellette mérgemben, azt remélve, hogy észhez tér, és visszamegy még venni jópár rutinórát. Mondjuk az oktatójára is ráférne egy kis elbeszélgetés, ugyanis rám már az első forgalom órán rámszóltak, ha nem mentem 50-el, vagy amennyi épp a maximum megengedett volt.
  • shad0w
    #508
    ügyes vagy.
  • akyyy
    #507
    én a piroson is simán átmegyek (kocsival :D)
  • Adaaam
    #506
    nem szép dolog 2x2 sávos úton nem a zebrán átmenni
    én is mindig ott mentem :D
  • akyyy
    #505
    http://twitpic.com/2z7frw
  • wander01
    #504
    nemlátszik...
  • akyyy
    #503
    lool, pont előttem robbant le a busz a 4 sávoson, alig férnek el az autók :DDDD mert kátyúzást került volna ki
  • akyyy
    #502


    fail :DSA:DSA:
  • akyyy
    #501
    látta valaki az ingyen öleléseseket?:P
  • wander01
    #500
    na mert? vagy ti tupiroztatod-meliroztatod vagy wtf? :D
  • akyyy
    #499
    megjöttem. jó drága volt:D de jó lesz, köszi.
  • wander01
    #498
    lool :D kemény vagy vaze :)) és főleg határozott XD
  • akyyy
    #497
    melyik missziót? még nem nyirt meg, mert kértem délutánra időpontot, bár meg is nyirhatott volna mert aztán félúton visszafelé nem volt kedvem visszamenni a suliba:D
  • wander01
    #496
    bocs, nem tudtam áthelyezni pedig akartam :P valamiért oda tette. sikerült a missziót megoldani? kinél voltál :D
  • akyyy
    #495
    na bementem, csak kissé hülye helyre tetted a jelölést, mehetett volna bentebb.. :D
  • akyyy
    #494
    megy a torrent koliba ! xDDDDDDDDDD
  • wander01
    #493
    is-is. én telefonon szoktam bejelentkezni, mindig az egyik archoz járok, kb már 20 éve :)) de ha simán besasszézol amint ürül egy szék azonnal megnyirnak :)