755
mai fiatalok...
  • bld
    #475
    :D ezt még nem láttam:)
    na amúgy vmi ilyesmi
  • HiPPoNaX
    #474

    erre gondoltal? :D
  • boyscout
    #473
  • bld
    #472
    nemsokára azon kapjuk magunkat h ellepnek minket a szekszmániás részeg ovisok;)
  • boyscout
    #471
    nem értelek félre. szerintemis. :|
  • bld
    #470
    hja ez mega másik röhej.. ne értsetek félre nem vok konzervatív, vaskalapos de azér 14 évesen még ne keféljük már be a fél átalános iskolát....
  • boyscout
    #469
    a diszkós részből azé kihagytam pár dolgot.. azé ne mtünik ojan durvának.. :|
  • boyscout
    #468
    14éves csaj, 6 pasija volt már, ivott mint a gödény, diszkoba a szinpadon táncolt a barátnőivel, kicsit felnő, idősödik.. aztán régi kapcsolat után másnap ujjat kezd és egyből leis fekszik az uj csávóval.

    na mit szolsz? yó story?
  • bld
    #467
    Mai fiatalok: 15 éves csaj, midnen héten 2x atomrészeg bulikirálynő, de fél a lépcsőtől, ezt vhogy nemtudtam összerakni.
    hozzatok storykat
  • Match
    #466
    nem, aggastyán vagy.
  • Timbo
    #465
    Én 18 éves vagyok:) Mai fiatalnak számítok még?
  • boyscout
    #464
    nem, mer ez nem a gumi :D
  • PíszLávJuniti
    #463
    sztem a 2007 es fiatalok is szararcok ugyanúgy mint a 2005 ösek
  • Amse
    #462
    jöhet...
  • boyscout
    #461
    hát én ide csak csúnya dolgokat tudnék írni :C
  • Darkon
    #460
    Kar volt ebbe beleneznem...

    Mai fiatalok?:))) Shemale:)
  • Daza500
    #459
    Mai fiatalok:

    privi.hu

    Ez MINDENT megmagyaráz.
  • bld
    #458
    ja ja és sportbajusz, a sportbajusz oylan golfos milliomos hatást kelt
  • I.C.ram
    #457
    Szerintem a szemöldököt érdemes még leborotválni, és kihúzni kontúrceruzával. Hidd el, imádják a csajok!
  • bld
    #456
    legfontosabb a párás helyekről
  • ugot2know
    #455
    főleg a talpán?
  • bld
    #454
    nyírd le mindenhol az a biztos.
  • Jhon Balu
    #453
    szerintem neviselj semmit és nyird csak lent és fent meg menny szoliba is.
  • FFX
    #452
    LOÁL
  • Amse
    #451

    Itt kicsit másról szól a téma..
    Van egy-két topic amibe jobban beleillik sztem próbálkozz ott...
  • alberttibor
    #450
    Csákó.Nekem az lenne a problémám hogy milyen alsót viseljek, a csajoknál amivel rendesen be lehet vágódni mert régen fecskét viseltem de sztem az béna csak nem tom melyikre váltsa és még valami hogy borotváljam magam úgyértve hogy lent is meg fönt is???
  • Jhon Balu
    #449
    az egy dolog,hogy idegenek de a feleségemet nequrvázza már le mert azért ütök de hirtelen.azóta csendes is a környék.
  • PyRex
    #448
    Nemtom, amilyen primitív bunkók vannak, szerintem simán belefér. Most voltam este a Westendnél és egy biztonsági őr először szépen próbált szóli a kis utcagyereknek, hogy ugyanmár, mi lenne ha nem ott kosarazna a lépcső előtt. Mire az olyan stílusban válaszolt, hogy én tuti nekimentem volna, de a faszi csak szépen szavakkal tette helyre a kis majmot...
  • Amse
    #447
    néha engem is elönt egy kis szétcsaphatnék amikor látok ilyen hülyegyerekeket, de azért tűrtőztetem magam, mert hülyén nézne ki, hogy egy tök idegen társasághoz odamegyek szó nélkül és leverek belőle 1-2 arcot :)
  • Jhon Balu
    #446
    mert szólt nekik,hogy egy picit csendesebben legyenek.aztán a válasz amit kapott nemtetszett a fülemnek és leballagtam a gyerekhez.a többit meg gondolhatod.
  • Amse
    #445
    "a feleségemet fenyegették"

    :O mé?
  • Jhon Balu
    #444
    sziasztok!hát hogyis kezdjem a mai fiatalok hát szemtelenek-azt hiszik a föld körülöttük forog-höbörögni azt tudnak pl:nálunk az erkély alatt és ha szólsz nekik még neki áll feljebb.igaz már párat eligazitottam (egy -két pofon elcsattant)amikor a feleségemet fenyegették meg.nembeszélve a papátol kért kölcsön autóbol dübörög a zene és ott kiabálnak a kocsi melett mert ugye egymás szavát nemhallják a zenétöl.hát nagyvonalakban ennyi de akinek neminge nevegye fel.
  • PyRex
    #443
    vicc volt.. :) bár látom telibe talált...
  • Hajnalcat
    #442
    Biztos részegen írta a hozzászólását.
  • Kmarha
    #441
    szerintem ezt még komolyan is gondoltad. majd nézd végig a képeket és videókat az említett eseményről plz!
  • PyRex
    #440
    A mai fiatalok rendőrautókat gyújtogatnak meg középületeket törnek szét belülről lol ... :|
  • FFX
    #439
    na jó, neked véged
  • bld
    #438
    banplz
  • Daza500
    #437
    Még nem hallottad, mi minden történt a CS hatására a világban ?
  • bld
    #435