755
mai fiatalok...
  • tttttom
    #715
    Az, hogy ezek azt hitték/szik, hogy a más gondolkodású az őszerintük egy értelmi fogyatékos amikor ők maguk az értelmi fogyatékosok a deviáns viselkedésükkel...
  • tttttom
    #714
    LoL. :D

    Én amikor fiatalabb voltam megcsináltam azt, hogy 3 napig nem aludtam. :D Annyit csináltam csak, hogy energiaitalt tömtem magamba mint a barom oszt miután elaludtam kb. 36 órát aludtam. :D Csak unalmamba kísérleteztem ezt ki még annó 15 évesen nyáron. :)
  • IXEMGabeo
    #713
    te mindig is Szigetszentmiklósi voltál?

    (egyszer jártam arrafele, meg ott többször mentünk az Auchanba, mivel én Csepelen laktam)

    692# hsz-ed nehezen hiszem el, hogy lehetett, hogy téged is leoltottak? milyen jogon?

    mamár remélhetőleg kiállsz magadért, meg ilyenek, tudod fő a határozottság;) bár, aki ilyen csinos annak tutira nincsenek önértékelési gondjai:P
  • Brigicsaj
    #712
    ennyiiiiii..:P
  • Brigicsaj
    #711
    köszönöm szépen..:)
  • IXEMGabeo
    #710
    nem, csak nem mindig, minden percben lógok pl az SG-n:D amúgy, mindig akad téma, csak fel kell hozni, fő a kreativitás:)
  • IXEMGabeo
    #709
    bejelöltek, mert biztos a sok perverz pasi rád gerjedt:) nem vagy olyan "csúnya", mint gondolod és nekem úgy tűnik belül sem vagy csúnya;)
  • IXEMGabeo
    #708
    mi örömöt lelnek ebben én ezt nem értem...
  • tttttom
    #707
    ok felvettelek :)
  • Brigicsaj
    #706
    Igen...:D
  • tttttom
    #705
    Felvehetlek? :D
  • tttttom
    #704
    xD
  • Brigicsaj
    #703
  • Brigicsaj
    #702
    Am ahogy észlelem, kifogytatok a témát illetően..:D
  • tttttom
    #701
    ?=.
  • Brigicsaj
    #700
    felvehetsz? xD ;)
  • tttttom
    #699
    Ha velem is akarsz néha-néha dumálni akkor felvehetsz?
  • Brigicsaj
    #698
    legalábbis túlnyomó többségben..:D
  • Brigicsaj
    #697
    itt van kint, mert itt normális emberek vannak...xD
  • Brigicsaj
    #696
    Jah, ...sajnos..elég baj..:S
  • Brigicsaj
    #695
    am myvipen én sem vagyok már, volt 2000 ismerősöm, és abból 100-at ismertem ténylegesen valahonnan,...a többiek bejelöltek isten tudja miért, csak hogy gyűljön az ismerőseik száma..:D én meg egy idő után eluntam, aztán .......
  • IXEMGabeo
    #694
    ja mer kiteszed:P
    ahha nekem is van címem, de ritkán használom, ha van kedved dumálni majd felveszlek ne lepődjél meg
  • Brigicsaj
    #693
    Ismerős (szintén volt oszt.társ) megcsinálta azt, hogy 4 napig, nem jött suliba, nem aludt ,...aztán egy hetet volt miatta kórházba ...a kockulás végett...:D Nevetséges, egyúttal szomorú is, hogy vannak ilyenek...:S
  • Brigicsaj
    #692
    Hát sajnos az ilyen emberekkel nem nagyon lehet mit kezdeni, volt osztálytársaktól én is annyi ilyen csövezős csicskás oltást kaptam, hogy teli lenne vele a padlás...:S És kellemetlen, de azon legyél hogy aki fontos neked csak annak magyarázkodj a terjesztett dolgokról, ...aki nem az meg had higgyen amit akar, ha többre tartja az olyan emberek szavát...
    Én abban bízok, hogy az ilyen emberek, egyszer visszakapják ugyanazokat a dolgokat, amiket ők tettek másokkal, nem kell többet..csak pont annyit, és azt is csak azért, hogy talán megértés, hogy milyen is egy ártatlanul megcsúfolt ember bőrében lenni...:(
  • Molnibalage
    #691
    Ma már néha ez is haladás a "akkor dugunk?" kinyögése előtt...
  • tttttom
    #690
    Voltam már pár gémer közösségbe. :D CS-ni szoktam néha, de csak a haverok miatt, ha olyan kedvem van. :D Én inkább szimulátor fan vagyok nem pedig ugri-bugri-lövök stílusú noob 12 éves szintű gyerek...Klánozni se nem fogok soha többet elég volt...A 12 éves kis pöcs tróger CL gyerek akinek abból áll az élete, hogy sulizik 08-14-ig oszt gép elé lepakolja a picsáját és éjfélig nyomja a játékot. Meg elvárja a tőle 4-5-10 évvel idősebbtől, hogy napi 10-12 órát csak egy fos játékra bassza el... Na jó kösz nem... Szerencsére találtam már egy csoportot akik úgy kockulnak, hogy amikor akarnak és együtt. Nem pedig fasz módjára.
  • tttttom
    #689
    De jó, hogy már kitöröltem az összes ilyen hülyeséget...Nyálvip,Zsiviv meg a fosbookot is töröltem...Semmi értelme nem volt, hogy készítsek ilyen adaplapot. Mert hiába csináltam bármilyen óvintézkedést a "kedves" volt osztálytársak elkezdték lemásolni/fikázni a képeimet amiket kitettem csakúgy, hogy legyen képem. És a poén az, hogy a képeim alatt az anyázós kommenttől egészen a csővesezős kommenttig mindenfélét találtam mindegyik képem alatt...Meg aztán meg nem jelöltem be őket ismerősnek, hanem ők engem, de állandóan. Aztán megelégeltem. Küldtem mind a 10 fasszopónak egy "menjetek a faszomba" levelet oszt még ők voltak felháborodva, hogy mit pofázol be te csicska meg ilyenek...-.- Szánalmasok OMG. Meg aztán még terjesztenek rólam mindenfélét ebben a köcsög faluban, hogy drogozom meg egész nap a kocsmában verem a faszt. Mondjuk én már lese szarom őket, de még mindig folytatják a szarságukat...Ezért is tervezem, hogy majd lesz pénz lelépek innen és soha a büdös életbe nem jövök ide vissza. átkoccolók egy másik megyébe, ha lesz mibő...
  • Brigicsaj
    #688
    mit?
  • Brigicsaj
    #687
    Hát olyan nincs is...:D Én pl tök naív vagyok, legalább is emberi kapcsolatok terén...:D Meg még van egy pár, de sztem a naívság a legnagyobb bajom..:D Aztán ezt a barátaim tudnák igazán megmondani..:D
  • Brigicsaj
    #686
    Jól mondod..:) Az énkép ált torz...vagy túlértékeli magát, vagy alul....egyik se jó...:)
  • Brigicsaj
    #685
    kezdj el CS-zni , vagy valamit játszani, aztán járkálj el kocka találkozókra..:D és már is van egy pár kocka haver, akivel a játékon kívűl tudsz másról is beszélni.. ( legalábbis nekem van egy jópár kocka ismerősöm, az egyik csomó ilyen havert szerzett ilyen kocka taliról...:))
  • Brigicsaj
    #684
    Nah jah...xD Én azóta nem igazán vagyok msn-en...xD Én úgy gondoltam, hogy barátokkal beszélgetek ott majd, meg egy-két emberkét veszek fel akivel szeretnék beszélni, aztán ez a visszájára fordult, mert ugyanis mindenféle perverz megtalálja az msn címemet...:D Pedig már 2-3 közösségi portálon vagyok fent, és ott sincs kint az msn címem, de valahonnan mégis megszerzik...xD
  • tttttom
    #683
    Én is azt preferálnám, ha lenne kivel...-.-
  • tttttom
    #682
    Ja és azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy olyan ember nem létezik akinek nincs valamilyen rossz tulajdonsága. :)
  • Brigicsaj
    #681
    A házibulikat én is szeressem...de csak szűk baráti körrel, akikkel jól elvagyunk, mindenki nevetgél, beszélget mindenkivel...Az olyan nem jött be ahol a felét nem is ismertem, ...:)
  • tttttom
    #680
    Talán 100.000 emberből 1 ilyen aki teljesen normális énképpel, normális intellektussal és normális tulajdonságokkal van felvértezve. vagy túl sokat mondok?
  • Brigicsaj
    #679
    Egyetértek...
  • Brigicsaj
    #678
    Most is ugyanez a helyzet, de nem csak a fiatalsággal, hanem a felnőtt részleggel is...:D 1-2 embert itt is találni a normálisabból, de ritkaság..:)
  • IXEMGabeo
    #677
    hmm, az a lényeg, hogy saját egyéniséged legyen és ne állj be mások mögé a sorba...azalatt azt értem, hogy sosem muszáj mást követned, és nem szabad más által befolyásolni hagyni magad....legtöbben így keverednek rossz társaságba, egy pillanat alatt rábeszélik a hülyeségre az illetőt...

    ahogy mondod, van 1 személy, akivel mondjuk elvagy, dumálsz, de, ha nem is számítasz rá pillanat alatt lehord az egyik társaságnak, hogy bekerülhessen, játsza a menőt elöttük és közéjük akar tartozni, meg ilyenek...na annak az embernek nincs sem akarata, és semmi különleges nem akad az ilyenben aki másoknak akar direkt tetszelegni...
  • tttttom
    #676
    Most viccet félretéve. Mi így szoktunk beszélgetni, ha nincs kedvünk fenn lenni tsen...Persze camsex nincs, mert buzik azért nem vagyunk. xD