240
Knights of the Temple II
  • Zsolo007
    #120
    MIntpéldául? Az SP2 fos. Én felraktam. Hát elég szar. Az Sp1 viszont korrekt.
  • bgabor
    #119
    Pedig érdemes lenne felrakni az SP-ket, sok más okból is.
  • GrimReaper78
    #118
    Akkor delete lesz...

    Emiatt ugyan fel nem rakom az SP-ket, főleg, hogy eddig semmi gondom nem volt. Még a legújabb PoP is leindult a CD-ROM lehúzásos módszerrel.
  • ati2002
    #117
    Esetleg mégis kell a SP? (a mai driverek SP2-re vannak optimalizálva)
  • GrimReaper78
    #116
    Na, urak, erre varrjatok gombot...

    A szitu: Windows XP Pro (SP nincs fent), DT 4, optikai meghajtó kábelek lehúzva.
    Image fájl mountol, játék telepít, minden happy, CD-kulcs elfogad, még nagyobb BÓDOTTÁ. Ikonra kattintás, 3 intro mozi vigyorogva megszemlélés, majd...

    A gép újraindul.

    Kérdésem: MIAFAXVAN?
  • shyning
    #115
    Figyelj, a legegyszerűbb:

    1. a két file ugye ott a vinyón (mds,mdf). Alcohollal bemountolod, install.
    2. gép kikapcs, lehúzod a cd-rom, dvd, stb, írók tápját mindnek.
    3. újraindít, beírod a kódot, és mennie kell, ez 100%.

    Ha nem, hibás a letöltött/kapott, stb file.
  • Dimitri
    #114
    Csá!
    Nekem sajnos ne megy:(
    Szintúgy megcsinálok szóról szóra mindent mint ami itt le van írva de mindig error a kulcs ellenőrizésnél.
    Annak van jelentősége hogy MDF vagy MDS fált mountolom be a daemonba?
    Vki megtudna dobni egy MDS fájlal e-milbe?([email protected])
  • ulrik
    #113
    Basszus végignyomtam, hát ez elég rövid volt szerintem meg elég könnyű pedig középső fokon nyomtam:(

    Első rész jobb volt sokkal szerintem mind hangulatban mind harcban szerintem:(
  • csuripi
    #112
    A 11.-et én is megtaláltam.Őszintén szólva többet vártam a játéktól.Ez van ha az ember nagyon vár valamit.
  • shyning
    #111
    Oda én sem, sztem azok a történet miatt vannak ott. Csak mert az összes küldetést megcsináltam, sőt, én 11 gyöngyöt találtam! :) Mikor odaadtam a kocsmárosnak a 10-et, lent a katakombákban volt még egy egy ládában, nem rossz. :)
  • csuripi
    #110
    Birkába meg Outportra eljutottál?Hogyan?
  • shyning
    #109
    Köszi!!!! :)
  • csuripi
    #108
    Mássz fel az ajtó mellett balra,ott lesz 1 kapcsoló.
  • gstup
    #107
    Sziasztok mi a helyes válasz a Viking hadúr találós kérdésére?Hol van az Öregember fia?
  • shyning
    #106
    Én mentem utána, lecsapkodtam a lényeit, majd mielőtt felértem, lenyilaztam, 5-6 elég neki, asszem tüzes nyíllal, bár nem tudom, ez számít-e...
  • Rusy
    #105
    valaki el tudja indítni cd/dvd lehúzás nélkül? mert elvileg mennie kéne, nekem a starforce 3.5-ösök mennek lehúzás nélkül, de a 3.6 nem
  • ulrik
    #104
    nah müxik:)
  • ulrik
    #103
    oké az megvan már, félig lemegy a hp-ja és utána meg zuhanunk lefelé és ilyen sziklákon kell felmászni hozzá, de nem sérül semmitől, meg néha trombitál ilyen speckót amivel lefúj a szikláról, ha nem vagyok résen, de sebzödni nem akar
  • shyning
    #102
    Nyilazd le, de a hasára célozz, ahol piros.

    csuripi: beletettem, lángoló karddal rá is vágtam, de csak az első ajtó nnyílt ki, mögött van még egy, az nem akar.
  • Egzol
    #101
    beirom a serialt de nem indítja el..mit kéne cisnálnom h elinduljon?
  • ulrik
    #100
    Üdv!

    Szerintem az 1-nek jobb volt a hangulata, nem sokat javítottak rajta csak több képesség van, grafika ua. kb. nézet az meg elég dühítő sose arra nézz amerre kéne illetve, ha többen vannak nehéz azt ütni akit akarsz, most vmi arab szigeten vagyok vmi főembert kell leölni lebeg vmi szaron meg trombitál, azt úgy idéz lényeket, természetesen ő nem sebződik, nem tom mit kéne csinálni:)
  • Egzol
    #99
    kösz dark
  • csuripi
    #98
    Ha betetted a kulcsot csapj rá kardal,én a lángoló szablyával próbáltam és 1-re sikerült.
  • princeofdark
    #97
    Serial: WMLBR-L65YC-CA985-UHUX9-SJ3HN
  • shyning
    #96
    Sikerült, bár ez a vége nekem nehéz, nem bírok bejutni az "ördöghöz" a boszik után. Egy kőajtó eltűnt, de a 2.-ra semmi ötletem. :(
  • Egzol
    #95
    Helósziasztok...látom sokan játszotok a KTT2 vel. Nekem az a gondom h jelszóhiányban szenvedek ezért vmeik jólelkű adhatna egy serialt.Előre is kösz
  • gstup
    #94
    Nm.További jó játékot!
  • shyning
    #93
    Megnézem, köszi szépen!!!
  • gstup
    #92
    Szia!Az asztalon van egy térkép,az adja meg a pontos helyüket!Ez a római városban van ügye?
  • shyning
    #91
    Meglett a 10 gyöngy is, Mulai adott 30000 pénzt. :) Viszont azt hiszem, most tényleg végem van, lent az oltárnál hogy kell a falon lévő 4 bigyót forgatni???? :(
  • shyning
    #90
    Ja, közben meglett a Nimral karkötője... :)
  • shyning
    #89
    No, 9 megvan, egyik meg ott a tengerben, csak nem tudom, milyen sorrendben kell azokat az oszlopokat forgatni, ötleted van? Amúgy a gyöngyök minden helyszínen vannak. 1-2-re emlékszem, de mindet nem tudnám felsorolni. :( Boszik?? Hol??
  • gstup
    #88
    Hol szedtél össze 10 fekete gyöngyöt?Azon kivűl nekem is az a küldetés van még meg,persze meg a boszik,akiknek 34000 aranyat kell fizetnem,hogy beengedjenek.
  • shyning
    #87
    Végigjátszás, pls!!!!!! Valaki, vagy mondjátok meg, hol van az a szerencsétlen Nimral gyerek, ez az aegyetlen küldetés van hátra... kösz!
  • Zsolo007
    #86
    Hááát, én nem nevezném kalandjátéknak...Ez egy 3Ds hack&slash...
  • TommerHead
    #85
    Szerintem yo Game mert:grafic jó és ehez kis gépigény társul,tájak hangulatosak,harcrendszer kircsi az irányítás gyengus sajna,persze megszokható de akkor is zavaró sokszor a játékban.Egybevetve 2005-nek megfelelő kalandjáték!
  • shyning
    #84
    Nem tud valaki végigjátszást? Köszi...
  • Zsolo007
    #83
    Sziasztok! Milyen a játék? AZ első részét kedveltem nagyon...

    Ez is már "megjelenés" óta a vinyómon nézelődik, de még nem jutottam el a telepítésig :) (X3+D2+NFSMW rulzz). Érdemes vele foglalkozni?

    Van benne komolyabb újítás? Vagy csak újabb bőr? (ez mondjuk nem feltétlenül jelenti azt hogy rossz...)
  • Rusy
    #82
    ja lehúztam a dvd-t simán megy, nem értem pedig a splinter cell 3 megy, újabb starforce nightmare kéne?
  • Rusy
    #81
    hello lehuzogatás nélkül a daemon 4-el hogy megy neked, mert pl a splinter cell 3 megy, de ez azt írja ki tegyem egy másik meghajtóba a dvd-t, ha lehúznám biztos menne, de ha neked ment lehúzás nélkül nekem is kell hogy menyjen...