240
Knights of the Temple II
  • gstup
    #80
    Re!Hi all!

    Nem tudom,hogy másnak volt-e ilyen baja,de amikor felugrok vlhova megakad az emberem a levegőben egy pillanatra és utána visszaesik,de két ilyen ugrástól az életerőm 90%-a lemegy!Lehet vele vlmit kezdeni?Üdv mindenkinek!
  • gstup
    #79
    Hi all!

    Nekem sem mennt eddig,aztán gondolotam egyet és kihúztam az ide dugót és láss csodát elindúlt!Dameon tools 4 van fenn,emulationnal minden on és a safedisc is on és sd 4 hide.Tökéletesen fut,egy kicsit nehezebb lett a játék,hogy kalandozni kell,de eléggé jó.
  • BBird
    #78
    Látod-látod... ha nem idézőjelben írtad volna, hogy megveszed a játékot... akkor nem kellene semmit sem lehúzogatni. :-)
  • yeppy
    #77
    hát bazz végigolvastam az egészet úgy csináltam hogy mondtátok és baszik menni...
    milyen fasság má ez a sf !!! áááá

    ilyen hülyeséget h le kell húzni a cd-t... fasság fasság... "megveszek" egy játékot erre baszik menni.... :(
    szerencsétek van h megy... :(
  • csuripi
    #76
    Hát vége.Outpostra meg Birkába el se jutottam.Hogy lehet oda jutni?
  • csuripi
    #75
    Nekem simán megy.A terminálról már leszedtem de szar.A 78.01-el nem szarakodik.
    Ezek a 80-asok nem tetszenek a gépemnek.
  • fonixmadar
    #74
    www.nvidia.com
    81.95 van már fönn
    amugy én is 6600gt-t használok
    de attól még nem megy a game:-(
  • csuripi
    #73
    Nekem 77.72-es van fönn 6600GT-re de semmi hasonló problémát nem tapasztaltam.
  • csuripi
    #72
    Helló! Ha végig nyomtad akkor tudsz nekem segíteni?A szigeten ahol a 3 boszi van mit kell csinálni ha elfogadom a küldit?Ha csak legyakom őket beteszem az M betü alakú kulcsot,lenyomom a kart de csak a vizszintes irányú rács nyillik.
    Ajungle szigeten a szellemnek mit válaszoltál?
    Kössz!
    Egyébként nekem nem kellet semmit lehuzogatni,deamon 4-el megy simán.
  • fonixmadar
    #71
    ami a Nfs:most wantednal megy itt nem
  • fonixmadar
    #70
    szintugy
    sfnightmareval disablezva lett mégse lett eredménye s kéri a discet
  • Mr. Perfect
    #69
    De nagy probléma!!! Örülj neki, hogy megy! Sokaknál pl.nálam még CD/DVD lehúzással sem megy.. Erről ennyit.
  • Csuhai G
    #68
    Valami más..? :)
  • BBird
    #67
    original?
  • Csuhai G
    #66
    Nincs valami megoldás arra, hogy ne keljen lehúzogatni a CD/DVD-t?
  • BBird
    #65
    Akkor gyorsan írd át a kommented alján a Quake 4 -et erre. :-)
  • abonyitomz
    #64
    de gyönyörű a grafikája ennek a játéknak!! napjaing egyik legszebb grafikája
  • djcom
    #63
    Nálam is azt csinálja 6600GT-vel.Legujabb driver van pedig fenn...
  • abonyitomz
    #62
    Kellemes , jó játék! Érdemes végigjátszani!!







  • Edge
    #61
    hi

    Nálam fut a game, viszont néha mintha bugos lenne a grafika. Gyakorlatilag néha olyan mintha nem frissülne a kép rendesen és lassan kifehéredik minden. Amúgy Gef 660GT-n megy legfrissebb driverrel.
  • Methylisocloro
    #60
    Blade of Darkness :)
    Én az idei nyáron játszottam végig először - király játék. Annyira belelkesültem hogy beszereztem egy tucat hasonló játékot. Egyik rosszabb volt mint a másik :(
    Sajnos ahogy olvasom ez a Knights of Temple is igencsak konzolos?
  • Mr. Perfect
    #59
    Hi, nekem azt írja a Starforce betöltő képernyőn, hogy rossz a cd-key. Hogy lehet ez? "The disc key you entered doesnt correspond to the disc in the drive..."

    Ezt adtam meg neki:WMLBR-L65YC-CA985-UHUX9-SJ3HN
    A CD/DVD fizikailag le van húzva az image file DT4-be bemountolva...
    Valakinek volt már ilyen?
  • lwb
    #58
    az ide-t húzom csak le a drive-ról. secondary-n nincs más csak a cd/dvd. aztán simán bemountolom a dt4-be az image-et, felinstallálom. ha kéri, újraindítom a gépet.
    aztán sfcure majd sfnightmare. ott disable node, disable cd és disable ch2.

    simán megy ezzel nálam minden sforces játék.
  • ThugEdge
    #57
    meg hogy ilyenkor mountoljátok dt-be a gémet?
  • ThugEdge
    #56
    na akkor a lehúzogatós móka hogy van pontosan?kell még mellé használni vmi toolt?és a tápot kő kihúzni?
  • lwb
    #55
    végigvittem. nem volt valami hosszú. jó sok side questtel együtt is kb. 6 óra játékidő.
  • wedge31
    #54
    Az a gond,hogy ez megint egy konzolra fejlesztett game mint anno az elsö rész és ezért ilyen elcseszett a kamera nézet.A konzolosoknak ugyanis ez is megfelel és hát most öket szolgálják ki elsösorban.
  • mila69en
    #53
    nekem nem azzal van gondom, hogy utána kell igazítani hanem annyira érzékeny hiába veszem le teljesen a kamera érzékenységet nem változik semmi és nagyon rossz bár ebben a műfajbanm lehet hogy tényleg egy követős kamera lett volna a megoldás
  • Gabe18
    #52
    Hát igen.Nem értem miért nem lehetett egy normális követő kamerát csinálni,mint hogy itt örökké nekem kell utánna igazitani.
    Meg páncálos lovagunk a tutorial-ban fél métereseket ugrik,kötélen mászik,tiszta Lara Croft képességeket mutat.Kissé érdekes.
    De tényleg a kamera a legrosszabb...
  • mila69en
    #51
    na kiprócáltam a játékot hát véleményem asszem uninstall:D egyszerüen nem értem hogy lehet játékot ilyen béna kamera kezeléssel kiadni szörnyű... grafja néhol szép néhol meg nagyon csúnya főleg az hogy a krakterek meg tereptárgyak meg a csirkék:D a szemem előtt jelennek meg(hozzá teszem maxon van a játék grafja)
  • NeoMaN
    #50
    tudtommal ugyanazok csinálták, továbbfejlesztett Enclave engine ( a Riddicket is ezzel csinálták)
  • wedge31
    #49
    Én mindegyik Star Force-os játékot igy inditotam el semmi szenvedés igy a legegyszerübb.
  • Gabe18
    #48
    A kábel lehuzásával.Kissé primitiv módszer,de hatásos...
  • mila69en
    #47
    nézz át a splinter cell chaos topicba ott a faq-ba megtalálod

    amúgy játszik már valaki a játékkal dobhatna valami infot hogy milyen a gamma
  • neonlaci
    #46
    pls VALAKI amivel el tudja indítani pl sfcure meg sf nightmare olyant tegyen már fel mert nekem van egy sf nightmare-m de azzal nem emgy. lehet mert sfcure is kell nem tom. de pls segítsetek ki
  • neonlaci
    #45
    Gabe 18 te mivel tüntetted el a dvd-det?
  • wedge31
    #44
    Akkor valami gebasz lehet mert nekem egy reboot után simán felmászot a progi.
  • IceTom
    #43
    ja..most jó lett:D kösz:D
  • IceTom
    #42
    hát már kb 3x újraindítottam..
  • wedge31
    #41
    Ujrainditás után folytatja a telepitést.