674
  • KILLER2
    #634
    Végog ott maradtál? Nem tudom, hogy te PCn vagy 360on toltad, de nálam megkerülte a fedezéket és szarrá lőtt, ha már oda ért.
  • Samanoske
    #633
    A főellenségnél sokat szívtam a végén úgy nyírtam ki hogy az ajtón kilépve
    ott maradtam a fedezéknél(a bejátszás is van)És amikor odaért fedezékből lőttem shotgunnal,majd amikor a madarak belepték szintén fedezékből(csak a tűzgombot nyomtam)robbanó nyilat küldtem belé!Aztán shotgun,megint nyíl.
  • bubu13
    #632
    Ne menj sötétbe mert jönnek azok a kis repülő szarok és lődd ameddig bírod
  • gyuri12
    #631
    egy valamivel nem próbálkoztál: UTÁNAJÁRNI!
    youtube
  • Laci08
    #630
    Sziasztok!

    Légyszi segítsetek!
    Hogy kell megölni a főgonoszt a vonaton?? Már mindennel próbálkoztam de nem jövök rá!


    Köszi a segítöknek!!!
  • gyuri12
    #629
    de menyj a másik GoW topikba,ott asszem levan írva a faq-ba. de ne szpemeljünk tovább
  • kalamboo
    #628
    mert nem ment meg amiko single playra mek akko ki ir vmi üzit h nincs bejelentkezve a profil és nem tud menteni
  • gyuri12
    #627
    pc-n akkor meg csak F1,oszt ott
    (ha pc-n van meg,akkor miért a konzolosba kérdezed?)
  • kalamboo
    #626
    nem eredeti és pcn van meg
  • gyuri12
    #625
    eredeti a játékod?
    egyébként nemtom,még bokszon nem játszottam,de így kell
  • kalamboo
    #624
    és hogy tok profilt csinálni??
  • gyuri12
    #623
    csinálj profilt,és checkpointok vannak
  • kalamboo
    #622
    megtudja mondani vki h hogyan lehet menteni a játékban
  • KILLER2
    #621
    Úgy tudom, hogy csak akkor van ez a veszély, ha játszol. De én javslom, hogy a biztonság kedvéért csak akkor menj livera, ha játékot frissítesz, amúgy úgy sincs különösebben semmi értelme.
  • Xenu
    #620
    Köszi, sikerült is!
    Akkor attól még nincs baj ha csatlakozom a live-ra, csak ha játszani akarok online?
  • KILLER2
    #619
    Egyszerűen felmész livera és a játék induláskor magától frissít, ha még nincs. Flashelt géppel szerintem nem lesz baj liveon, ha edig még nem bannoltak, csak ne menj vele játszani, mert akkor valószítűleg te sem úszod meg a ban-t.
  • Xenu
    #618
    Igen, az a felbontás! A játékot kell frissíteni? Nem lesz gond hogy flashelt a box, meg hogy írott a játék?:)
    Ha leírnád részletesen hogy hogyan kell, megköszönném! Még kezdő vagyok...
  • KILLER2
    #617
    Asszem tudom, im a ta bajod. 1280x1024-es a monitor, mi? Mert ha az, akkor azért van, mert nem támogatja azt a képarányt és összenyomja a képet. Live-ról frissítsd és akkor már rendben lesz.
  • Xenu
    #616
    Sziasztok! A kiírtam a Gears of war-t és valami nem stimm, mert túl nyomott a kép (lapos)..:( Ha átállítom az Xbox360 képernyőbeállítást wide-ra, akkor meg túl nyújtott a kép! Monitoron játszanék, ha ez számít. Más játékkal nem volt még ilyen gond!
    vélemény/tanács?
  • gyuri12
    #615
    ha kijátszottad a halo1-et,és a halo2-őt(és tetszettek),akkor a halo3-at
    ha nem játszottad ki őket,vagy nem tetszettek,akkor pedig a mass effectet:D
  • szondagabor
    #614
    Sziasztok.Azt szeretném kérdezni,hogy a HALO 3 jobb-e?
    Nem tudom,melyiket vegyem meg.
  • Seth
    #613
    irány a pc topik --->
  • Doc Hooliday
    #612
    Szasztok, még csak most akarom kezeni a játékot, de az a baj hogy mindig Spanyolul rakja fel és nem tudok nyelvet választani :-(
    hiába tölöm ki a lang-os fájlt, akkor meg nem indul a játék! Valaki tud megoldást erre?
  • HasBeen
    #611
    kössz a tippet killer, 2x-ra sikerult. jo game de ahogy el neztem a befejezo vidit, lesz folyatatas. (remelem)
  • kilcsir
    #610
    jah tényleg, kapkodtam..és nem figyeltem
    bocsi:)
  • KILLER2
    #609
    Ezt nem lehetett volna a PC topicba?
  • kilcsir
    #608
    Ha vaki tud egy linket PC-s magyarositásra, nagyon megköszönném.Ha nincs link akkor [email protected]
    Üdv
  • KILLER2
    #607
    Játék végén nehogy már elakadj. RAAM az, ő a főellenség. Youtube-on van néhány videó, hog ykell kinyírni. De a legegyszerűbb, hogy majadj fényben. Videókon nem így van, ott valami extra megoldás van, mert az már insane szinten van. Menj oda a fedezékbe az elején, lődd mint az állat. A repkedő izék védik, azokat gránáttal vagy robbanó nyíllal, azaz valami robbanó dologgal lehet eltávolítani. Ha elrepültek, akkor lődd, lehetőleg a fejét, ott többet sérül, addig, amíg vissza nem jönnek a repkedő cuccok. Ha már nagyon közel van, akkor gyorsan rohanj át a konyi túlsó oldalára, ott is van egy olyan fedezék, mint az elején, majd ha ott is közel van, akkor rohanj vissza. A túlsó oldalon van egy gépágyú, bár én azt nem tudtam használni és szeritnem nem is nagyon lehet, mert ha nem vagy fényben, akkor kinyírnak a madarak, márpedig ott nem vagy. Sok sikert hozzá, nekem kb ötödszörre sikerült kinyírnom.
  • HasBeen
    #606
    szasztok, en mos nyomom, es el akattam amikor a vonaton vagyok es azt a nagy darab locus csavot kellene meg olni de sehsem sikerul,

    vki help!
  • geri04
    #605
    Végigjátszottam!!!Kurvajó játék!!!!Megérte az árát!!!Nagyon böszme!!
  • kobra313
    #604
    Szerintem nagyon nagy a játék! Xbox 360-on tolltam egy játékteremben és nagyon megtetszett csak kellett egy 20 perc mire megszogtam az irányítást! A pc verzió nekem annyiból jobban tetszik hogy könyebb a célzást meg ilyeneket csinálni benne! Én megszereztem ezt pc-re és nagyon ajánlom mindenkinek!
  • Doom 4
    #603
    ja akkor kösz a segítséget
  • KILLER2
    #602
    Fűtészt úgy tudod használni, mint amikor más fegyverrel ütsz, csak nyomva tartod az ütés gombot és köben a tüzelést is. Gyorsan futni meg szinte csak egyenesen lehet. Egérrel vagy jobbra/balra gombbal (nekem egér jobban bejött erre) lehet minimálisan megváltoztatni az irányt. Ez konzolon is így volt. Én meg PCn se tudom rendesen fűrészelni az ellent. Túl korán nyomom be a vágást. Kiugrok a fedezékből vagy berohanok ez ellenhez, aztán túl korán nyomom meg a gombot és nem indítja el, azt szívhatom, mert vagy lőhetek bele egy csomót vagy meghalok. De ez azért tényleg konzolos topic, szóval azért ezt nem itt kéne megbeszélni. Kár, hogy ide alig ír valaki. Xen sajna én csak casual-on tudtam végigtolni, amikor Hardcore-n csináltam, kb a felénél meghalt az XBOX, azt új alaplapot akarok már bele, csak arra meg nincs lóvé, szóval ez a PCs verzsön megmentett. Nagyon fasza játék ez. Tényleg nagyon szürke az egész, de szeritnem pont ez adja neki a hangulatát. Ebben a PCs dologban viszont engem az zavar, hogy a PCsek több pályát kaptak. Nem lenne ezzel semmi baj, csak hát ez nem túl gyakori, főleg nem egy olyan játéknál, ami eredetileg úgy volt, hogy csak 360ra jön ki. Szerintem ez kicseszés kicsit a konzolosokkal. No de mindegy, 360om úgyse működik. Na mindegy, ez már eléggé OFF.
  • Doom 4
    #601
    ja és hogy lehet hogy jobb konzolon nekem 1 bajom van nem tom hogyan lehet a gépfegyver fűrészét használni pc-n és amikor gugolva gyorsaan megyek akkor csak egyenesen tok menni előre
  • Doom 4
    #600
    igen lehet nekem nincs xboxom de kint voltam a gameshown és toltam a halo 3 at legalább 3x megcsináltam 1 pályát és vagy másfél órán keresztül ott áltam és teljesen megszoktam az irányítást az kir volt : D
  • KILLER2
    #599
    Pontosan. Azé kár, hogy ide konzolosba alig írnak. Pedig szeritnem (most a PCsek ne harapják le a fejem) konzolon hangulatosabb. Meg én nagyon úgy vettem észre, hogy könnyebb is, bár ez mindegy, mert egyik se túl nehéz. Lényeg, hogy szeirntem konzolon hangulatosabb volt, bár PCn is nagyon fasza egy játék és ott is van nem kicsi hangulata.
  • Doom 4
    #598
    ja és van pc-s topic
  • KILLER2
    #597
    Ez jó port lett, teljesen jó egeres célzás van.
  • KOVU
    #596
    hi all
    már 1 párszor rákerestem de eddig nem találtam pc topikot -.-"
    szoval megkérdem itt biztos van aki már pc is játszott vele:

    Az hogy milyen az irányitása gépen csak billenytű vagy egérrel van a célzás??
    vagy olyan mint a resident evil 4
    elöre is köszi
  • hitch
    #595
    ez konzolos nem pcs !!!!!!!!!!!