674
  • nepi81
    #674
    Police72, Semmi meg ha uj profilt akarnek keszitenni akkor se csinal semmit. A hang az megvan, hogy rakattintok a gombra de azon kivul semmit nem csinal.
  • Police72
    #673
    Home gomb, offline profil?
  • nepi81
    #672
    Hali

    Nekem egy olyan problémám van megvettem a Gears of war-t. Akkor még minden rendben volt, de azóta nem tudok a játékprofilba belépni hiába kattintok rá vagy nyomok F1-t nem csinál semmit. Így nem tudok másképpen játszani csak úgy, hogy nem tudok menteni. Mi lehet a probléma? Válaszotok előre is köszönöm.
  • Merkaba
    #671
    Helló!

    Én a haverral akarok játszani és mikor live-on keresztül indítom a játékot ő nem tud csatlakozni hozzám mert azt írja neki hogy "a játékgazda olyan tartalmakat vett be a játékba amivel te nem rendelkezel!" pedig egyszerre rendeltük a játékot és eyszerre tettük fel ugyanúgy, és én tudok hozzá csatlakozni csa sajnos gyenge a nete és lagol ha így játszunk. Mi lehet a baj?
  • kwalker
    #670
    Ha nem megy írj privibe egy gamer tag-ot felveszlek live-on keresztül megdumáljuk mi lehet a gond.
  • kwalker
    #669
    Se coop, se versus, semmi? Ez érdekes mással tudsz multiba játszani? Tegnap voltam fent és talált szervereket.
  • Proxsin
    #668
    nem talál 1 szervert sem őedig nagyon jáccanék neten :( :(
  • Proxsin
    #667
    kéne 1 kis segítség netes részével kapcsolat ban valamiért nem esz lel 1 szervert sem a játék
  • trogerzsiger
    #666
    csinálj új windóz idét.
  • komoka
    #665
    Tudom hogy nem ide tartozik mert nekem pcn van meg, de hátha nektek is kiirta, ezt a hibaüzenetett:

    "you can't connect to live.You may be using windows live id from the region that it not supported by live és

    pls ha tudjátok mit kell csinálni irjatok ide vagy vegyetek fel msn-en([email protected]
  • trogerzsiger
    #664
    oké.
  • kwalker
    #663
    Bocs pontosítok

    gamertagom: "Jozef xhun"
  • kwalker
    #662
    Na ez frankó!
    gamertagom: "Jozef_xhun"

    Pénteken este 22h tól tudjuk nyomni ha benne vagy.
  • trogerzsiger
    #661
    nekem van.
  • kwalker
    #660
    Van valakinek kedve péntek vagy szombat este coop-ba végignyomni insane módba? Természetesen LIVE-on.
  • KILLER2
    #659
    Mivel én sem multiztam, nem nagyon tudom. Azt tudom, hogy van benne a szokásos csapatban egymást hentelős mód vagy lehet játszani co-opban.
  • trogerzsiger
    #658
    Hali!

    Valaki írja már le nekem mi lényeg az online játékmódokban, mert angyon ne vágom :-)
  • KILLER2
    #657
    Az szívás. Viszont akkor inkább próbálj megszerezni egy működő verziót, mert így ki tudja, hogy lesz-e még ilyen gond.
  • Harkat 89
    #656
    De én végigjátszanám ha tudnám ,de a 4. pálya introja után kifagy konzolomon mindig.
  • KILLER2
    #655
    Nem, ahhoz végig kell játszani.
  • Harkat 89
    #654
    Valaki nemtud csalást hozzá hogy bejöjön az összes pálya?
  • KILLER2
    #653
    Esetleg hogy oda van írva a fent a címhez?
    "fórum / Konzolosok fóruma >> / GEARS of War"
    Nem kötekedésképp, de neked ez nem mond semmit?
  • tttttom
    #652
    Én azt honnan tudtam volna, hogy ez konzolos topic?
  • KILLER2
    #651
    Te fogy, konzolról nem lehet uninstalálni, viszont PCről annál inkább, így javaslom, hogy eme kérdés feltételéhez NE a konzolos topicot használd.
  • tttttom
    #650
    gow
  • tttttom
    #649
    Hello!

    Van egy kis problámám a gow-al.Amikor unistalálni akarom a játékot hogy ismét ujra rakhassam, mert haverokkal szeretnék játszani és ezt írja ki.

    Valaki segítsen, hogy mi a probléma megoldása. :(

  • Predi12
    #648
    Hy vki meg tudná mondani hogy a vidinek miért nincs hangja?eredeti game elso jatszasnal volt mindegyiknél. előre is THX
  • rastaman
    #647
    nincs kedve valakinek coopban insane fokozaton velem legyapni raam bácsit mert nekem egyszerűen nem megy
  • dlx
    #646
    Sziasztok szeretnék segítséget kérni.
    System linkel összekötötem két gépet és a Gears of war-al nem tudok co-op ban játszani. Le tudnátok írni, hogy kell beállítani?

    Előre is köszi a segítséget!
  • Rena11
    #645
    a hétvégén nincs kedve valakinek kain co-op-ban végig tolni a játékot?
    ( eredetiben van csak nincs live-om ) :D
  • gematta
    #644
    bocsi elovastam a forumot
    2 eredeti:D
  • Zozo76
    #643
    Valami azt sugja hogy warez szel fujdogal onnan... :)
  • KILLER2
    #642
    Hát igen, konzol meg exe.....
  • Rena11
    #641
    az a gond hogy ez 1 konzolos topic szóval rossz helyen kopogtatsz
  • gematta
    #640
    Hy all
    szeretnék segitséget kérni eddig ment a játék
    de most startup exe hibát ir ki és nem indul el
    szerintetek mi lehet a gond?
  • a shot
    #639
    van egy elado folias gears of warom ha kell valakinek, adok hozza ajandekba egy egy honapos gold Live-ot, igy 9eFt
  • gyuri12
    #638
    ne köccézz már,nem vagy te buzi
  • gematta
    #637
    köcce
  • KILLER2
    #636
    Asszem bónuszokat vagy ilyen archievmenteket vagy miket, amiket nem bírok leírni, szóval azokat lehet velük feloldani.
  • gematta
    #635
    HY
    a medálok amik vannak az mire jók?