388
  • DoNorBi
    #228
    figyeljetek a Fisticuffs tulajdonságot érdemes fejleszteni?Ha jól értem azt akkor lehet használni ha nem vagy felfegyverkezve de az úgy nem nagyon tutkó
  • DoNorBi
    #227
    nekem az ff7 50 óra alatt megvolt az ultima weapon-el együtt de viszont akkortájt egy szót se tudtam angolul tehát leirással csináltam meg,úgy könnyű tudom:)
  • Sephi
    #226
    Ruby nalam 70-eddig ora tajan volt meg anno :D
  • tyler82
    #225
    OFF---Az karcsú lett volna ha csak 100óra lett volna a FFVII PSXre.
    Én 120óránál hagytam abba de Ruby még mindig hátra van...Picit több az. :)---OFF

    A Dragon Quest VIII tól legalább 100órát Lvárok.
  • musha
    #224
    ez teljesen egyénfüggő. van biztos, aki 30 óra alatt végignyomja, van aki 200-at is belerak, de az tuti, hogy nem rövid ^^
  • maruzst24
    #223
    100???????CSak ugratsz??Az ff7 volt annyi még ps1re.
  • Ronin1350
    #222
    százvalahány óránál járok , majd megnézem pontosan.
  • Luiprima
    #221
    Nos önkritikát kell gyakorolnom az elején nem tetszett a játék de hogy most kicsit jobban nekiültem és bejött az alchemy rész meg a kaszinózás meg jó nagy a bejárható terep na szóval klassz a game.
  • maruzst24
    #220
    Sziasztok!Ma sikerült megszereznem ezt a játékot.Azt szertném megkérdezni hogy milyen hosszú a játék?40 óra?50óra?
  • Disk
    #219
    Végre...Legyőztem a Crystal Ball-os monsztát :) El se hiszem!:) Mára ennyi ,jövő héten folytatom.
  • musha
    #218
    külön van.
  • tyler82
    #217
    Hi!
    Én tegnap kezdtem L játszani a DQ VIII-val és DURVAjó!!

    A FFXII Demo nem a DQ VIII krongján van, hanem egy külön lemezen??

    Mert én nem találom seholse...
  • Ronin1350
    #216
    Vedd meg a lehető legjobb védő cuccokat, és ugorj a kútba a jós csaj háza előtt (van ott egy pajzs). Használd a speciális képességeket és ürün gyógyíts.
  • Disk
    #215
    Hi!Én most kezdtem a játékot és most játszok először ilyen jellegű játékkal.Szóval
    van valami tipp hogy azt szörnyet a vízesésben(amikor el akarom venni a kristálygömböt) ,hogyan kellene megölni? Se perc alatt megöl.....:( Pedig már lvl 6 vagyok mind a heroval mind Yangus-sal....
  • Gábor
    #214
    Cheap kolléga nekem márciust mondott, ha jól emlékszem.
  • FFX
    #213
    Hi!
    Itthon előreláthatólag mikor jelenik meg a game?
  • Ronin1350
    #212
    Végigvittem, még „Süsüt” kell megagyalni. A dagi a végén lehetett volna erősebb is ….
  • musha
    #211
    nemtom ki tette be a bannert, de gratula, szép.
  • Sliderx
    #210
    Tetszik a fenti kép. Ilyen kis trotilok vannak benne?
  • Sliderx
    #209
    Sikerült beszereznem a játékot, kíváncsi vagyok milyen lesz.
  • KaTy
    #208
    megrendeltem amerikából...ÉS NEM BÁNTAM MEG!!!!! ISTENKIRÁLY A GÁMA!
    Egy picit tényleg nehéz...én a polippal szoptam aztán némi gondolkodás és taktikázás után simán megpakoltam.
    Csak sajna időm nincs rá:( legalábbis annyi amennyit szeretnék:)
  • Sir Quno Jedi
    #207
    Asszem minima 40Gb-s HDD kell a gépbe (nomeg egy Broadband adapter a régi géphez, vagy egy USB-s miskulancia az újhoz), de a HDD-s tápigban kifaggathatod a jónépet (nekem 120-as van, meg BB adapter és faján műxik)!
  • DoNorBi
    #206
    van egy huszas vinyóm azzal menne szerinted?
  • Sephi
    #205
    En meg nem lattam!
  • Sir Quno Jedi
    #204
    Nyomd fel HDD-re...
  • DoNorBi
    #203
    na én hétvégén keztem el nekem bejövős a progi csak a gép nagyon killódik vele néha már nekem fáj ahogy tölt:( A fejet megtisztítom az segít?
  • Sir Quno Jedi
    #202
    Én hülét mondtam.
  • Sephi
    #201
    Ja es te is hulye vagy!!!11
  • Sephi
    #200
    Milyen ertelemben? Nem akarok belemenni de a ketto eg is fold. Egyszeruen a WOW vilaga es jatekmenete jelenleg sokkalta jobban lekot mint a DQ8-e... de januarban vegig fogom vinni a DQ8-at mert mar igyis viszket a kezem...
  • Sir Quno Jedi
    #199
    Mer (megbocsáss de) hüle vagy! Hogy lehet egy lapon említeni a kettőt?!! Keporke?
  • Sephi
    #198
    Fene a WOW-ba ... nincs idom DQ-ezni tole... :((
  • Sir Quno Jedi
    #197
    Megjegyzem, hatalmas a terep, a hold és a nap mozog, az idő folyik (éjszaka-nappal stb.), a fű/fa/bokor/virágok hajladoznak, a karakterek árnyékot vetnek, a fáklyáknak fényudvara van és hullámzik körülöttük a levegő/kép, a hó esik, néha kismillió NPC nyüzsizik ÉS a legfontosabb, hogy Jessica melle mozgékony (!!!), akár csak a DOA-kban !!!!! :DDD

    Ajánlom mindenkinek, hogy rakja össze a divine bustier-t Jessnek és fejlessze ki maxra a sexappeal-t, majd próbáljon meg a cuccban egy hustle dance-t ! (hmmm) Esetleg nyuszikosztümben lovagoljon meg egy sabrecat-et...

    Amúgy a fő kari appearance-át is meg lehet változtatni, ahogy az neki dukál jog szerint (!), de az nagyon trükkös, no és először végig kell nyomni a gammát hozzá.
  • Sir Quno Jedi
    #196
    Vannak jobbak is, csak meguntam a linkelgetést. Nem tudnám megmondani, mert HDD-ről a zenét is tölti, de asszem amúgy nem tölt, megállni biztos nem áll meg, mivel az egész világtérkép berepülhető pl., szal. maximum realtime tölt. A csatáknál viszont oda-vissza keményen tölt, de ez HDD-nél nem probléma. Tehát ha eredeti példányod van, azt is érdemes felpakolni HDD-re.
  • rolika
    #195
    csak egy kis kérdés:
    tölt a játék, míg elérsz addig a faluig? :)
    állati jó kép egyébként
  • Sir Quno Jedi
    #194
    Na amúgy én is belepakoltam végül közel 70 órát a két endinggel, meg Jessica divine bustier-jának összeszerzésével...

    Szal. a kollegának IGAZA vót ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #193
  • Sir Quno Jedi
    #191
  • Sir Quno Jedi
    #190
  • Sir Quno Jedi
    #189
  • Sir Quno Jedi
    #188