388
  • Sephi
    #308
    Te meghulyultel, nem ismerek rad. Fantasztikus baszki. Eskuszom hulyen maradtam nem ertem mi bajod.

    Tobbet igerem hozzad sem szolok. Na off mert van nekem sokkalta nagyobb gondom.
  • musha
    #307
    ha én megkérlek valamire, aminek eleget teszel, arra minimum reagálok valahogy (lehet, hogy nekem jelentenek csak sokat ezek a fránya formalitások). ha mást nem, legalább ennyit leírhattál volna válszként priviben, amiket most itt (a hülyén, az apafejen és a baszkin kívül).

    na lényeg a lényeg, tudom, hogy játékokban hasonló az érdeklődésünk (kivéve a wow-ot), de akkor most ezúton kérlek szépen, hogy ha mással nem is, velem lécci ezeket a minimális formaságokat tartsd be, különben honnan tudnám, hogy volt-e értelme az egésznek.

    uff.
  • Sephi
    #306
    Vegyel vissza apafej. Mi ez a hirtelen ramtamadas? tudod jol hogy nem ugy irtam azt a hulyet ahogy mas faszfejnek irnam akit ki nel alhatok. Tudod jol hogy mindig egyeztunk nem ertem ezt a hirtelen kitorest beloled.

    Amiutan megirtad a kisseb esszedet probaltam ki oket mert meskepp nem tettem volna es ha mar itt tartunk hogy ki koszon meg kinek mit akkor kicsit merulj el a multba hanyszor segitettunk egymasnak szal nem gondotlam hogy kulon koszonet levelet kene neked kuldjek.

    Szal fogjad vissza magadat mert nem tamadlak sot ugy tudtam hogy a sok hulye kozott mi jol egyezzunk. Lehet eppen rosz napod volt de nem rajtam tolsed ki.

    baszki.
  • musha
    #305
    off:

    én vagyok hülye?
    pff...bár igaz, én vagyok hülye. magánszorgalomból írok egy kisebb esszét, egy rohadék darab `köszi` vagy ilyesmi nem hangzik el rá, erre kiderül, hogy mindet ki is próbáltad, sz@rsz a véleményemre, majd még le is hülyézel. gratulálok
  • Sephi
    #304
    musha mond hulye vagy? Hol irtam en ilyet? Mindegyiket kiprobaltam de egyik sem fogott meg. Na.
  • musha
    #303
    ja, ha a népszerűséget nézed, akkor valóban. mindegy, te tudod, nem foglak elkezdeni győzködni
  • dinomano
    #302
    hmmm...elhivatott vagy...ritka az, h. 1 évet jatszom 1 gémmel...idöm sincs annyi 1 gémre...energiam se...szoval : , de en maradok rövidebb gémeknél..
  • Sir Quno Jedi
    #301
    Egy év az még csak fellángolás (nekem).
  • dinomano
    #300
    éne MMORPG-okhoz nem tudok hozzaszolni sajna... :-D de azééé irok, legalabb egysort, h. jelezzem h. figyelek... :-D
  • Sephi
    #299
    Jah kapcsoltam. Nem hiaba volt hanem voltam es utananeztem :

    Everquest 2 : Nem.
    Lineage 2 : Nem.

    :P Semmi nem olyan mint a wow :D
  • musha
    #298
    off:

    kérted tőlem privátban, hogy javasoljak neked online rpg-ket, mert már kipróbálnál valamit a wow-on kívül. dereng valami?
  • barret
    #297
    Fellangolas...:D
    Egy eve jatszom a Lineage2-vel,es egyre jobban tetszik.
    fellangolas.......
    Tan ki kellene egy ijen MMorpg gamet probalni Ugye? :)
  • Sephi
    #296
    Nem igazan ertem es nem is tudom miru' beszelsz...
  • musha
    #295
    off: amúgy volt értelme egy bő oldalt koptatnom az arcomat az mmo elemzésekkel? csak mert egy dekát nem reagáltál rá
  • dinomano
    #294
    nah, nem tudok hozzaszolni temahoz, h. WoW mennyire fellangolas; gondolom el lehet lenni gémmel 1 darabig; screen-ek alapjan eleg tartalmasnak tünik, bar még "in motion" nem lattam, föleg nem gémeztem vele...
  • Sir Quno Jedi
    #293
    Nemrólad...
  • Sephi
    #292
    Fellangolas? Apa egy eve jaccom es meg nem untam meg. Mi a fenerol beszelsz?
  • dinomano
    #291
    WOW-rol nem tudok nyilatkozni, nem akarok olyan gmmel jatszani, aminek gyakorlatilag nincs vége + a masik ok: egy single-playerbe is nagyon bele tudom élni magam; ha kapnék egy virtualis vilagot(WOW); elfelejtenem az igazi életem..oylan tius vagyok... :-D Khmm..szoval inkabb magamtol félek ilyen téren; és nem adok teret a csabitasnak..
  • Sir Quno Jedi
    #290
    A WoW csak egy fellángolás, hamar le lehet róla szokni és utána mi lesz ?!!!
  • Sephi
    #289
    :D
  • dinomano
    #288
    vazz... :-) mikor alszol? :-) Én ha 5 oranal kevesebbet alszom, tök hülye vagyok...5ora alvassal is, csak akkor nem fordulok le a székröl.. :-D Bnő is belefer programba? :-) Vazz, a baratnö 1 luxus, elveszi az idömet! :-D
  • Sephi
    #287
    Egyszeru. Ejszaka tolom es szabadnapokon :D
  • dinomano
    #286
    tudomh. ez a 8 topicja, nekem oylan nincs...a VIIes milyen? (tudom, a legeccerübb az lenne, ha fognam és bevagnam a game-cd-t a ps-be; de még FF. nem akarok masik gém fele elkalandozni, amig az nincs befejezve...)
    A VIII-asnak a demojat szedtem le csak netröl, de még nem neztem...a demo milyen? gond. rövid mint atom... :-)
    DW sorozatot amugy nem ösmöröm; nyilatkozni nem tudok rola... :-/
    Sephi; te WOW, FF+minden mas rpg? Munkanelküli vagy h. ennyi idöd van? :-D
  • Sephi
    #285
    Mint mar nem egyszer mondottam sem idom sem idegem nincsen tapolni.... amiota WoW-zok meg plane nem :D
  • Luiprima
    #284
    Szerintem sem olyan vészes a harc egyetlen negatívum benne talán az hogy a főmonstáknál muszály azt a taktikát alkalmazni hogy 2 ember támad 2 gyógyít vagy a végén már csak 1 támad 3 gyógyít ez picit uncsi hogy ott a sok skill varázslat de nem használhatod semmire csak 2 Sage's Stone-t kell használni + Hustle Dance + Hero Miracle Slash és mindenki fekszik
  • Sir Quno Jedi
    #283
    De most tényleg! Van egy-két fogósab fight benne, de amúgy soxor el is lehet menekülni, sőt el is riaszthatod az ellent, de egy holy water, vagy egy holy protection után le sem szarnak a nem túl erős ellenfelek és máris nyugodtan császkálhatol. Japó JRPG-kben megszokotthoz képesti közepes tápolással is gyönyörű eredményeket lehet elérni...
  • Sephi
    #282
    :DDDDD
  • Sir Quno Jedi
    #281
    Csak ha béndzsa vagyol !
  • Sephi
    #280
    Sokkalta erdekesebb pl a harcrendszer. A DQ8-nak tan annyi az elonye hogy bisztos jo hosszu es osziten na graf jobban teccik mint a WA4-e de valahogyan maga a harcrendszer es a nehezsegi fokozat sem teccik annyira.

    Szal nem igaz hogy DQ8-ba egy sima mezei csatanal bewipe-olsz mint allat ha ugy adodik.
  • musha
    #279
    azért ez nekem sokkal hangulatosabb. meg a Wild Arms-ban nekem kicsit sok a duma is. amúgy tényleg jó.
  • Sephi
    #278
    Miert van az hogy a Wild Arms 4 aminek alitolag kozelebe sem kene ernie ehez a jatekhoz jobban lekot engemet?

    Hihetettlen hogy volt ma kis idom ps2-ozni es megis WA4-ezetem es nem DQ8-aztam ?:(
  • Sir Quno Jedi
    #277
    Arra utaltam, hogy HDD-ről (pisztos) gyorsabb.
  • Sephi
    #276
    Marmint hogy ? Hdd-et belerakni?
  • Sir Quno Jedi
    #275
    Télleg sokat tölt, de ezér kell HDLoader hozzája...
  • dinomano
    #274
    neme...nem ismerem a DWsorozatot, csak VII-et lattam eddig,de még azt sem nyomtam; mindenhol jo ertekelest kapott amugy; bizti jo! :-D a DWVIII kepeit atböngesztem parszor, szép ez a cartoon-graf...
  • Neme.
    #273
    Igen, tulképp semmi olyan nincs benne, amit még nem láttunk eddig, de az egésznek a kivitelezése, előadása és elmesélése az, ami naggyá teszi szerintem. Egy teljes egész, nagyon gondosan megkreált világ, és nagyon élvezetes kaland, ami felidézi a régi emlékeket, de új köntösben és nagyon igényesen adja elő.
  • dinomano
    #272
    én még nem proba DWVII-et(8at nem tudom proba, csak elödöt), majd ha esetleg eljutok odaig, hogy abba ölhetem a szabadidöm(amit majd akarok, of course...) akkor nyilatkozom... Star Ocean-böl scak 2nd story-t ismerem, a ps1-est...
  • Victor1103
    #271
    Hát nekem ez a Dragon Quest VIII nagyon nem tetszett.Egyedüli poritívuma a grafika volt de a harcrendszere+a története nagyon gyenge volt szerintem.Nem toom hogy van-e így más is vele,de én így látom.Nekem a Kingdom Hearts I-II a Star Ocean és a Final Fantasy-k jobban bejönnek.
  • dinomano
    #270
    neme...ahham...chrono megvan, majd kinyomom; még FFVII...de chronotol mindenki (netes értékelesek...)eldobtak magukat... :-D elkezdtem kb.1éve(akkor ismerkedtem rpg-vel...oszt jatszottam fél orat...); nahmind1, neki akarok veselkedni,de majd FF utan midnenkepp...(meg xenogears+valkyrie profile... stb.-stb... :-D)
  • Neme.
    #269
    A harc a szokásos körökre osztott, slime-ok meg macsekok ellen, néha nem játékosok is segítenek a harcban. A sztorira nem emlékszem, végig sem játszottam, mert csak az 1-es cd volt meg. :) A kútba természetesen le lehet mászni. :)

    Egyébként minden más félredobását, és a Chrono Cross végigjátszását ajánlom. :)