388
  • Sephi
    #348
    A Drak Cloud 2 az gyonyoru szep grafikaval van elatba es izgalmas a story. 3rd Person-ba latod hafturol a karaktert es ilyen kis palyakon kell mindig teljesiteni amit a gep maga valaszt ki. Fegyvereket kell fejleszteni benne , horgaszni nagy bossokat megolni es ami a legfobb minden vilagot ugy kell atvinni hogy sajat falut kell epiteni. Mindegyik palyan ahogy epitjuk a falut (hazak keritesek bokrok autok) ugy valtozik a jovo!
  • Banyapapa
    #347
    Nem KH stilus,de RPG (a harc nem körökre osztott hanem "csapkodos-lövöldözös").
    Csak itt a fegyverek fejlesztésén van a hangsuly inkább,nem a karakterein (azokat is lehet turbozni,de nem harcokkal)
    Elég sok plussz van benne,minijátékok,pl: horgászást marhára birom benne:)
    Igaz a stori a gyenge pontja,de háááát semmi se tökéletes,de 1 probát megér.
    Én egyböl megszerettem a grafja überjo,igaz a bonus dungeon uccso boss-t nem vertem le,mer nem akarom hogy vége legyen:P

    Amugy nemsoká jön a uj játékuk a skacoknak,a Rogue galaxy,video alapján marhaklassz lesz:)
  • Victor1103
    #346
    Köszi az infót!Akkor kell!!De nagyon!Ez olyan Kingdom Hearts stílus ugye?Vagy RPG?
  • Banyapapa
    #345
    én ugy emléxem szinkron van a átvezetökben,meg a help menü filmjeiben is van.

    Amugy marhajo,nekem nagyon-nagyon teccet.
  • Victor1103
    #344
    Nekem nagyon teccett a game!Jópofa,aranyos és iszonyatjó grafikája van(mikor madárral repültem valami csoda).Szerintem egy jó kis Final Fantasy gyerekeknek.Ha már Level-5-nél tartunk játszott valaki a Dark Cloud 2-vel?Az milyen?A nagy lényeg:szinkronos játék??Mert akkor tuti beszerzem:)
  • Disk
    #343
    Én úgy tudom,hogy még nincs magyar forgalmazója....
  • God of War
    #342
    Csáo! ez a játék nem fog Magyarországon kijönni vagy??
  • Disk
    #341
    Hogy erre nem gondoltam :S Kösz,megtaláltam ami kellett már csak be kell üzemelni a gépet.
  • DoNorBi
    #340
    már nem annyira emléxek,de a GameFAQs oldalon megtalálod,énis onnan tájékozodtam a játékkal kapcsolatban ha elakadtam vagy hasonlók...
  • Disk
    #339
    Hello!Kérnék egy kis segítséget.Ott vagyok ,hogy elértem a Monster Arenához.De nem enged be amíg nem szerzek meg neki 3 monstát.A lovagot már megszereztem neki,de a másik 2-t hol találom?
  • Sir Quno Jedi
    #338
    Jah, két tuti monsztatím és mindenki lezúzódik!
  • Sephi
    #337
    De neked van erre idod. Nekem nincs. WA4 eppen eleg hosszu volt hogy ne mondjam el van tulozva.
  • Luiprima
    #336
    Nekem ugyanezeknél ez a sorrend G3 , DQ8 , WA4, Tales, M.C.(ilyen elb..ott harcrendszert még nem láttam)
    A Dragon Quest azoknak való akik szeretnek elpöcsölni a mellékküldetésekkel "mint én" pl a monster arena legalább vagy 20 órám csak arra ment hogy felkutassam a legjobb monstákat kipróbálgattam a speckókat pl 3gólem 3 1szemű 3kardos stb s mily hatalmas érzés volt mikor megnyertem és szobrot állítottak nekem , vagy az alchemy rész is nagyon jó volt az Etereal Irist idézte ami nagy kedvencem.
  • Sephi
    #335
    Fable is csodalatos volt de a G3 azt birom hogy rendesen ki vannak dolgozva a helyszinek. Termeszetesen azert ilyen szep mert linearis a jatek. Talan ez az ara annak... nem tudom.
  • Sir Quno Jedi
    #334
    Pedig a G3-nak gyenguszabb grafja van, mint egy Fable-nek teszem azt.
  • Sephi
    #333
    Igen tisztelem masok velemenyet. En csak elmondtam az enyemet. Naon sok rpg-et letoltam mar szal azert tudom mirol beszelek.

    Lehet ha ez a jatek nem 3D-ben lett olna hanem pl elore megsestett haterekkel es csak a karakterek 3D (lasd Chrono Cross) allkor erdekesebb lett volna.

    Sokan panaszkodnak maga a palyakra hogy ismetlodosek es alig mutat valami ujjat. Azert vannak benne szep helyek de pl a G3 elso faluja is olyan hogy absolute alkapocs leeses veszely vala.
  • Sir Quno Jedi
    #332
    Csak óvatosan!
  • Sephi
    #331
    Utobbi megjelenesek kozul a top :

    Grandia 3
    Wild Arms 4
    Magma Carta
    Tales of Legendia
    Dragon Quest 8
  • Sephi
    #330
    Hat apa mar a Grandia 3 is 100x jobb mint a Dq8... en nem tudom nekem miert nem teccik. De en soha sem voltam oda a Dq-ert es hat ez is eegy nagy baromsag lett velemenyem szerint.
  • dinomano
    #329
    milyen a dragon qouest VII ill. VIII harcrendszere pontosan? Anyone?
  • Neme.
    #328
    Alapbeállítással.
  • maruzst24
    #327
    Játszik itt valaki a Dragon Quest8al vinyóról????Milyen modeban indul el?
  • dinomano
    #326
    okka, maradunk, eh-eh... bár nem DW8azok..mit keresek én itt? :-) nah el Suspended animation-t hallgatni, gitarmusic yesss! :-D
  • Sephi
    #325
    Pisz :D
  • Sir Quno Jedi
    #324
    Nyugika. Úgy látszik népszerű vagyol, de legalábbis igény vanik reád. :D
  • Sir Quno Jedi
    #323
    Itt marad már mementónak. :D
  • musha
    #322
    egy darabig még írtam az `off` szócskákat a posztok elejére.

    mea culpa

    az off részt viszont szerintem tényleg érdemes lenne törölni (ha nem okoz problémát...)
  • Sephi
    #321
  • Sir Quno Jedi
    #320
    Ökszeptid (bár ez már a sokadik alkalom, hogy miattad tör ki a balhé)!

    Szal... :D
  • Sephi
    #319
    Koszonom hogy nem zarod le a topikot. <- /me tanult az esetbol
  • Sephi
    #318
    En kerek elnezest.
  • Sir Quno Jedi
    #317
    Engem semmi sem zavar, ahhoz már túl vén vagyok, de ez már személyeskedés és ez itt offtopic. Azért hagyom meg, mert tanúlságos... Persze csak ha leálltok vele!
  • musha
    #316
    az elmúlt cirka 20 hsz miatt? ha ennyire zavar, akkor töröld azokat, a topik nem vétett semmit.
  • musha
    #315
    kezdem tényleg hülyének érezni magam. ennyire nem bonyolult amit írtam, az is már 500%-osan túl lett ragozva, és itt egyáltalán nem arról van szó, hogy ki mivel játszik.

    megpróbálom akkor egy mondatban összefoglalni a lényeget:

    ha bárki szívességet kér tőlem, elvárom, hogy minimum reagáljon rá valahogy. szerintem ez nem olyan nagy elvárás. vagy igen?

    na téma részemről lezárva, aki ezután sem érti, az nem is fogja.
  • dinomano
    #314
    ne töröld topicot please, lohadnak kedelyek sztem...
  • Sephi
    #313
    Aszem ma mindeki totalisan meghulyult.
  • Sir Quno Jedi
    #312
    Kezdem fontolgatni eme tápig végleges törlését...hmmm...
  • dinomano
    #311
    te tudod...ha ugy van mint ahogy irod, akkor ne irj vissza, és elhallgat... nah, épp project snowblind kepeket nezek, ahhanyosnak nez ki gém...
  • Sephi
    #310
    Most kapcsolok hogy szerintem szivat mert tudgya hogy egy ilyen post a fel napomat eltudgya baxni plane ha egy kedves ismerostol van akivel meg nem volt konfliktusom :DD
  • dinomano
    #309
    na gyerekek, hagyjatok abba...tul lettek reagalva itt a dolgok; Sephi-vel értek egyet, picit nagy fenék lett keritve dologhoz; nem kell mindent mellreszivni + alapban megsertödni... Ha vki itt a forumon megsertödik; az a valo életben nem tudom mit csinal, vagy hogy reagal le egy nagyobb konfliktot ill. sértést... Vazz, ne vesszünk öcce gémeken..ki ezt nyomja, ki azt, oszt jolvan...lelke rajta... :-D