388
  • zola2000
    #388
    Nos amíg nem jön európába Dragon Quest játék, itt egy Dragon Quest sorozat:


    (csak most láttam meg, hogy ilyen is van, de nagyon bejön, a másik DQ sorozat Aberu nevű főjúsával ennyire nem lett jó szerintem)
  • zola2000
    #387
    Ez megkönnyíti a "grindolást" is, hogy bárhol elő lehet venni, bár a mobilos final fantasykben a grindet csökkentették is, míg a bossok ugyanolyanok maradtak, szóval nem rosszak ezek a cuccok, csak mire ideér, "leesik nálam a hype-o-meter" hogy úgy mondjam.
  • zola2000
    #386
    Ezt láttátok? Akinek kimaradt vagy csak újrajátszaná HDben annak:
  • aabyssx
    #385
    Mert fárasztóan unalmas, szabadidőpazarló grind-olást kell csinálnom állandóan, hogy le tudjam győzni a boss-okat. Annyira, hogy legszívesebben a polcraraknám a játékot, és elfelejteném.
    De nem tehetem, mert amúgy baromi jó, és kiváncsi vagyok a sztori végére. Egy tök szórakoztató, változatos sztori, és kerek rendszer egy ilyen vontatott tápolással van elnyújtva.
  • Seth
    #384
    Na miért?
    Ha már beírtad,akkor indokold is meg ám ^^
  • aabyssx
    #383
    Utálom ezt a játékot!
  • Norsz
    #382
    de jó neked én már vagy fél éve végigvittem de azért sok szerencsét:))))
  • InterFoxSOFT
    #381
    Én LV.59-es vagyok és a 4. Giga sárkányt pönymögöm.:)
    145-ös játék idővel.
  • DarkMaster
    #380
    Nem tudja valki hogyan kell azt a szemét Dhoulmagust kinyírni mert egyszerűen nem tudom.Meg hányas szintűnek kéne ahhoz lenni hogy legyen esélyem ellene(most lv. 33 vok)
  • Norsz
    #379
    nem talált de sok segitséget nyujtott a www.dragonquest8.atw.hu
  • Banyapapa
    #378
    gamefaqs.com-on nézz körbe hátha...
  • Norsz
    #377
    csináltak nemrég egy uj dq honlapot egy csomo jo cumo van rajta nézzétek meg www.dragonquest8.atw.hu
  • Norsz
    #376
    ja és honnan szerezhetnék gyorsan pénzt
  • Norsz
    #375
    már megvan de nincs valakinek tippje hogy győzhetném le dhoulmagust
  • Norsz
    #374
    hy lenne egy kérdésem ha van nem tudja valaki honnan tölthetem le a dq8 magyar leírását ha van ha nincs akkor mit kell csinálni akkor amikor megvan a hajó mert felfedeztem argóniát és neost most merre ha tudtok válaszolni ide irjatok be a fórumba plz:www.northanime.atw.hu a dq menüpontba
  • dinomano
    #373
    megcsinaltam a kedved a game-hez? :-P Hmm... Én is azt érzem picit FFVIIIal kapcsolatban; amit te... A harcrendszer nem tetszik annyira (a graf. rendben van); a sztori sem érdekel annyira (pedig alapban szeretem a sci-fi beütésű dolgokat...), de eddig még nem tudott magával ragadni... politikai intrika; kinyirt elnök stb. ...remelem beindul majd.
  • maruzst25
    #372
    Nekem az ff8 nem tetszett. A chrono cross annyira jó hogy ha a futna vinyóról is akkor még most is azzal játszanék a ps2-őn. Sokkal jobb mint mondjuk a ff10 vagy a dragon quest8 vagy akármi ps2-re.A harcrendszere,hangulata minden idők legjobbja.Az ff7 is csak EGY szempontból jobb nála.A tartalmasság terén.A dragon quest7 re visszatérve. Már az első dungeonban(3óra játék alatt) olyan érdekes logikai feladatok,járművek vannak(bányászkocsi,tutaj,barlangrajz,fáklyarakosgatás,vízvezetékszerelés)amennyi a dragon quest8 ban összesen van. Már ott elkap a hangulata. A harc viszont valóban uncsi amíg nem vagy elég erős. Most hogy beszélünk róla fáj is a szívem hogy a dragon quest8ban feleannyi titok és bejárható terület sincs mint a 7-ben. Lehet hogy felhagyok a 8-al amit most viszek és bevágom egy emulátorba a 7-et és végignyomom újra.
  • dinomano
    #371
    Nah, nem semmi! :-) Köszi infot, eddig mindenhol azt irtak, h. a graf eleg gyengusz (szo mi szo, nagyon picik+tiny-k a föszereplö karakterek sprite-jai...); a fight+ a spell-ek milyenek?)..Lassan indul be, azt mindenhol irták... :-P Majd chrono cross+final fantasy 8 utan jön nalam(FF8 elejen vagyok még...)
  • maruzst25
    #370
    Adj neki egy esélyt! AZ első 2 óra elég lehangoló és kb 10-15 óránál jön egy újabb holtpont a nehézség miatt. De utánna a gyönyör vár rád. A grafika nem nagy szám???Tévedés. Az elején elég lehangoló de később a gyönyörű szigetegen káprázatos.És sokkal több titok van benne mint a dragon quest8ban. Habár én most az utóbbit nyomom:)))
  • dinomano
    #369
    Hmmm... nekem csak Dragon Q VII van meg, még nem kezdtem neki, de majd idövel nekiallok...jo kis game? Grafra nem nagy szam, azt tudom, de majd adok neki 1 esélyt...
  • Dzson
    #368
    Ffagyás: a játék rengeteget olvas dvd-ről, mint a vice city (nem tudom miért, de mindegy), szóval jól beállított / nem poros stb. olvasó ajánlott hozzá. Mondjuk nekem még nem csinált ilyet, csak egy helyen gondolkoztam az újraindításon, amikor egy gyíkkal kellett variálni és az ide oda mászkált 2 fal között... de abbahagyta egy idő után. :)
  • Dzson
    #367
    Én LV. 38 körül vagyok, monster arena C champion, olyan 80 óra játékidővel, és szombaton 2x kicsinált egy szellem... nagyjából a játék felénél járhatsz. :)
  • maruzst25
    #366
    A dragon quest7 nagyon jó kis game. Én vagy 100 órát nyomultam vele és még csak a felénél tartottam. Tartalmasabb mint a dragon quest8 de azért a 8 jobb:))Most is azt nyomatom:)
  • krx
    #365
    Ha Lv. 28-as vagyok mikor megvan a hajóm, akkor nem lesz problémám a későbbiekben - tehát jó úton járok tápolás ügyben?
  • Norsz
    #364
    KIRÁLY A DQVIII de nekem mindig megfagy a harc közbe a swordman's labyrynth-ban nem ugyanazon a helyen de mindig a harc közbe de miért csak 4 napja van meg a gém
  • Norsz
    #363
    HALLY
  • Victor1103
    #362
    Nekem nem fagy csak néha belassul.Az enyém nem eredeti de szerintem nekem azért csinálja mert már halálra van karlcolva a DVD a sok használattól.De hogy az eredeti miért csinálja azt nem tudom.
  • lillin
    #361
    Nektek szokott fagyni?Mert nekem van néhány város (argonia) ahol folyamatosan befagy.nem back up eredeti még novemberben rendeltem ebayról.Mondjuk szegény ps2 is már elég poros lehetséges h tisztítani kéne.Meg olvastam 1 olyat is h minél kevesebb a memórikártyán a hely annál nagyobb esély van rá h 1 játék faggyon.És nekem az a fura h más játék nem fagy.vagy csak néha 1 szer 1szer. Ez viszont folyamatosan.
  • dinomano
    #360
    még megy le 1 picit oszt veszek...habar az az igazsag; h. van 1 rakat gém PS1-re amit még ki akarok tolni + idöm meg kevés...tul sok jatekkategoriat szeretek, az a baj... :-P
  • Sephi
    #359
    Ps2-ot mar lehet kapni lassan 30000 FT-tol csipelve...
  • dinomano
    #358
    meg még ott van a rakat jRPG, ami rám vár..(DQVII, Legend of D, FFVIII+még sorolhatnam)+akcio+autos gémek..mission még 10évre... :-P
  • Olcsi2
    #357
    Ja, en, 11ert foliaban.. ;)
  • dinomano
    #356
    a dark cloud 1 vhol megvan back up-ban; pici volt merete, leszedtem..bár ps2-öm még mindig nicns, elöre spajzolok mint 1 hörcsög... :-P Ehhh... manapsag Spyro2 köt le; ehe... :-P
  • Dajin
    #355
    niiiiincs:((
  • God of War
    #354
    Van má magyar forgalmazója a gamenek?
  • Victor1103
    #353
    Valaki tud nekem olyan oldalt mondani ahonnan a Dark Cloud 2-t leszedhetem??A mininovás oldalról valamiért nekem nem működnek a torrentek:(Please
  • Sephi
    #352
    Az a EU-s cime :D
  • Banyapapa
    #351
    Hja az jo régi darab.
    De most nézem (eddig fel se tünt:P), a PAL dobozon sehol se a dark cloud2 felirat,ez itt Dark Chronicle.
  • Sephi
    #350
    Aztan en naon varom geciek.
  • dinomano
    #349
    Dark Cloud régebbi darab, ugye? Neztem IGN-en Rouge Galaxy elözetest(nagyon tetszettek a videok); csak jot irtak rola+durvaszép kis gém lesz, szinte nulla töltesi idövel+nagy terek kezelésével...hmm..interesting... :-P