254
Evolution GT
  • grebber
    #94
    Evolution.GT.NoDVD.CRACK.LAST.RELEASE.READ.NFO-UNBAiSEDGOATS akit érdekel.
  • bepe79
    #93
    Az mitől van, hogy miután beállítom az 1280x1024-es felbontást, vagy az 1024x768-at, automatikusan mindig visszarakja 832x624-re??? WTF!!!???
    És nemcsak játék után van annyin ismét a settings-nél indulásnál, hanem már játék közben annyin van, mert a betűk olvashatatlanok a menüben, és minden olyan kreténül néz ki.. Másnál nincs ilyen? Mi lehet ez???
  • UltimateGamR
    #92
    Indítottam a játok quick raceba , betölti a pályát és egy másodpercre kiad a játékból egy képet és kilép. megoldás ??? ( ugyanezt csinálja karrier módban is )
  • Harly18
    #91
    Szerintem nem néz ki olyan rosszul, nálam ez a grafika nagyon is elfogadható, s ha minden játéké ilyen lenne, akkor nem lenne semmi gond...
  • Tockos
    #90
    Koszi szépen hogy segítettél kedves toled.
  • grebber
    #89
    Itt ésitt probáld.
  • Tockos
    #88
    Valaki elkuldhetne priviben is esetleg a tor...t oldal nevét ahonnan letoltotte és mondjuk, elég gyorsan jon lefelé.Légyszi
  • [HUN]FaTaL
    #87
    a videó végigmegy, utána jön ez a tutorialszar amit nem tudok elkezdeni...
  • Istencsászár
    #86
    ugye-ugye:) az 1 dolog hogy a kártya mitud és amit kihasználhatsz pl az Oblivionban, de egy Ps2 portból sosem csinálsz szépet semmivel sem:)
  • bepe79
    #85
    Egyébként rendesen be is sz@rt a 6600-am 16xAF + 4xAA alatt 1280x1024-ben.. de nem is vártam mást, úgyhogy nagy meglepi nem ért. Viszont olyat tapasztaltam, mint még egyik autós gémben sem. Az autó néha önálló életre kelt. Beconfigoltam a billentyűzetet, verseny indít, és kipörgés után az autó egyszerűen nem azt csinálja, amit kellene neki. Értsd: nem arra reagál, amit nyomogatsz...
  • malter
    #84
    hanyagolhatnád az 1280as képeket..
  • bepe79
    #83
    Hát valóban nem lett valami túl szép. De nem is mondtam ám, hogy a 6600 istencsászár vga, ugyanis tudom jó, hogy low-end kategória sajnos. Én is MO-on élek...

    A képek itt vannak:





  • Istencsászár
    #82
    elvileg videónak kell ott jönnie...
  • [HUN]FaTaL
    #81
    ehh nekem nem indul el a karrier mód, írja hogy nyomjam meg a backspacet a tutorial kezdéséhez aztán nem történik semmi, már végigpróbáltam az összes billentyűt, de semmi:( másnak nme csinál ilyet?
  • Istencsászár
    #80
    akkor muti azokat a lehengerlő sokkal-sokkal szebb képeket amit az istenkirály 6600-al csinálsz
  • Istencsászár
    #79
    jájj.. erre nemmondok semmit:)
  • bepe79
    #78
    Hát, ha használ SM3-at és HDR-t a game, akkor szebb is lesz. :) Ugyanis a 6600 tudja mindkettőt.
  • Istencsászár
    #77
    biztos sokkal-sokkal szebb lesz mint x800on
  • bepe79
    #76
    Igazad van, de valamicskét csak javítana rajta az aa+af, nem?
  • bepe79
    #75
    OK, mindjárt csinálok a fullal képeket full graph-on.
  • Harly18
    #74
    Én kiváncsi lennék, szóval tehetnél be képet!
  • Istencsászár
    #73
    :)))) kösz de nemkell, szögletes nem ugyan az mint a recés... szögletes mint pl az objektumok, környezet, tereptárgyak és a kocsik egyes részei...
  • bepe79
    #72
    A szögletesség ellen és a nagyobb látótáv miatt találták ki az AA-t és az AF-et. Tegyek be képeket, ahol a GeForce6600 ForceWare driverében és a game-ben föltolom az antialiasingot és az aniso filteringet?
  • Istencsászár
    #71
    ez túlzás hogy szép:), pályagrafika, tereptárgyak elnagyoltak és rondák, ez a elmosódás effekt csak rondít a játékon egyszerűen nézhetetlen ugy, annyi grafikai bug van benne hogy ááá, és szögletes... de hát egy ps2től mit is vár az ember? 1 dolog tetszik benne az esőben ahogy oldalt felverődik a víz...
  • Cápafogxy
    #70
    Az urányítása nagyon nem jön be.
  • Harly18
    #69
    Ez nagyon királyul néz ki :)
  • Istencsászár
    #68


  • Istencsászár
    #67
    Gtr, Gtl vérbeli szimulátor, ez 1 ps2es autós játék, ahhoz képest elég jó... inkább ez mint a NfsMw:) ebbe van némi kihívás..
  • Harly18
    #66
    Aki játszik vele az tegyen be saját készitésű képeket!
  • drdrehun
    #65
    Valaki játssza ezt a játékot kormánnyal? Segíthetne nekem.
  • 3P
    #64
    Igen. mindent kiakcsoltam, de nem volt az igazi.
    Ahogy írod, akkor már nehéz, de nagyon nem jó. Egyszerűen nem lehet érezni, hogy autóban ülnénk.

    GT Legends is nehéz, vagy akár a GTR is, de ott legalább érzem, hogy autóban ülök. Sőt tovább megyek a TOCA race driver (amely azért nem szim) is sokkal élethűbb, jobban visszaadja az autózás élményét. Ezért is tartom pl. azt egy jó autókázos játéknak.

    Lehet, hogy jó ez a játék, de nem számomra.. ;)
  • Istencsászár
    #63
    abs, tc off:) Vizes pálya, elég jó :) leglább ugy nehéz...
  • drdrehun
    #62
    Már kérdeztem, de még 1x megteszem: Nem tudja valaki h. mi lehet az oka annak h. nem tudom rákonfigolni a pedálokat a gázra+fékre? A kormány maga műxik. Help!!!
  • 3P
    #61
    Hát ez tényéleg egy igazi hulladék játék. Nulla fizika, nulla autós élmény.
    Megpróbáltak valami fejlődési rendszert beleépíteni, de valahogy nem lett az igazi...
    Részemről felejtős játék.
  • grebber
    #60
    Hát ja nincs csak ITWINS sok sf-os gamet tört az zsigerből nem is néztem a protection sort pedig kelett volna : NONE (only dvd check) :D Király már szedem is.
  • kicsirobi
    #59
    Semmi nincs.Mount és kész.Nagyon érzékeny az irányitás.Grafika szép.Amúgy elmegy a játék
  • DonManó
    #58
    sztem starfos sincs rajta
  • grebber
    #57
    NFo-t olvastam de abba akármit lehet irni sokszor nem müködik ,azért kérdeztem aki probálta megy-e kábelhuzogatás nélkül.
  • Cápafogxy
    #56
    Sima mount, ha tudnál nfo-t olvasni.
  • grebber
    #55
    Evolution.GT-iTWINS aki leszedte irja meg kell-e kábeleket huzogatni vagy csak sima mount és elindul!!