254
Evolution GT
  • theodor
    #134
    Ja végül is a kép az nem minden.
  • Kicsizoli
    #133

    Bocsi de Hogy tudok feltölteni adatot??
    Még nem csináltam ilyet
  • Sland
    #132
    majd rakhatsz mentést
  • Kicsizoli
    #131
  • Kicsizoli
    #130
    esik az eső
  • Kicsizoli
    #129

    Pro season Level 40
    Már csak a TVR Racing hiányzik, meg 1 pálya Floreunce Full

    A6 4.2 Quattro egy állat
  • Sland
    #128
    én most nyitottam meg a 2. Seasont
  • Kicsizoli
    #127
    Sziasztok
    Ki hol tart benne?
    Engem kezd felörölni Challenges Kicsit Nagyon nehéz
  • malter
    #126
    ebbe a hibába sokszor beleszaladtunk már,ugyhogy majd meglátjuk:P
  • Clava
    #125
    a Többi fórumhozképest ez eléggé le van gyengülve.
    Bár még nem tudom milyen a game most jelenelg a talapítési állapotnál járok.
  • theodor
    #124
    Az igaz hogy gyengék voltak az eddigi részek de ez a képek alapján brutál.
  • Cucmarek
    #123
    Hali.
    Szerintem ez a játék tök ugyanolyan mint a SCAR.Úgy is el lehetett volna nevezni, hogy SCAR 2.
    Amúgy tök jól el lehet vele játszani,
    Kár hogy ebbe sincs netes játék
  • Gtava
    #122
    Játszottam azzal is és igazad van az se kutya irányíthatóság terén :)))))
  • grebber
    #121
    Én toltam billel de ideggyengévé tesz egy idő után.
    Mikor anno kijött vért izzadtam mire eltudtam végezni a rallysulit ami kellett hogy indulhassak versenyen.Azt nem is mondom már hogy hogy mennyi hátrányom volt mindig a versenyekben a sikertelenség miatt abbahagytam.
  • Istencsászár
    #120
    Azt billel nem is lehet játszni, még kormánnyal is qrva nehéz.
  • Istencsászár
    #119
    Ugyan az az engine van alatta... 1 picit felturbózva
  • grebber
    #118
    Akkor játszál a Richard Burns rallyval tudom nem egy kategoria de irányitás miatt ott komolyan mondom eddigi legnehezebb az a game irányithatóságilag.
  • Gtava
    #117
    Hááááá ezt az irányítást azé szokni kell
  • Harly18
    #116
    Ez gyakorlatilag olyan mint az az alfa romeo-s játék, mert a grafika nagyon emlékeztet rá?
  • Tomsteel
    #115
    Hát ez egy kalap fing!! Elnézést kérek minden Evolution GT rajongótól, de szerintem ezt ugyanúgy elcseszték mint a SCART-t! Kaptunk egy elfogadható grafikát, és mellé egy siralmas fizikát !!!! Szóval, aki épp most készül megvenni, vagy bármi, először szedje le a demóját, utána gondolkodjon !!!
  • malter
    #114
    eddig a test drive sorozat elég gyér,legalábbis ami az utobbi részeit illeti,kiváncsi vagyok mi lesz belölle
  • theodor
    #113
    Nekem az nem tetszik benne hogy lehet látni hogy rajzolva van az egész.Egyébként nem lenne rossz csak túl messze van a valóságtól a grafikája.Majd a Test Drive Unlimited lesz a komoly game.
  • malter
    #112
    a Scar nekem jobban bejött
  • Kicsizoli
    #111
    Sziasztok

    Nem tudom Aki f....a ezt a játékot az mivel játszott eddig mondja már meg, de szerintem elég jó a grafikája, az irányitása ugyan nehéz egy kicsit (nem NFS szintű,400 zal száguldos) inkább reális. Szerintem A testvéreis jó játék (SCAR Alfa Romeo)



  • vrobec
    #110
    Nalam mukodik a kormany a pedalokkal egyutt.
  • drdrehun
    #109
    Sziasztok! Már kérdeztem párszor de hátha valaki nem olvasta: Játszik valaki kormánnyal? És ha igen akkor működik neki a pedál? mert nekem nem
  • malter
    #108
    a pulzus emelkedés attol van hogy a hátad mögött van valaki,és ettöl ideges vagy(elég sajátosan oldja meg,hogy elvakit:D)az al elég buta sajna:(egyik versenyen a rajt után 1 hosszu egyenes van aminek a végén már csak az elsö 2 megy a többi elszállt
    kacsáznak össze vissza,ami idegesitö,mert meg se birod öket elözni:/
  • csabush
    #107
    nehéz gém:) Aki nfshez van szokva annak nehéz:) Mondjuk érdekes a fizika az tény, meg azt a cuccot se vágom, hogyha előzni akarnak akkor idegbeteg leszel 10 mpig:D Azt kihagyhatták volna. Mondjuk én nem szeretem a portolt gémeket, de psre nem kell mert arra van GT4 em:)

    off:

    Ez a szar a portolt gémekkel... True Crime is tök faja lenne, ha nem lenne gecironda, és nem akadna kicsit(nem is az h kevés az fps, de vmi miatt szarul fut). THAWról ne is beszéljünk, az szégyen:)

    on
  • Turboraider
    #106
    Köszi. Akkor az zsííír. :)
  • Harly18
    #105
    A játékon nincsen semmi védelem, csupán a DVD-t ellenőrzi, de ha jól tudom van már no-cd crack....
  • Turboraider
    #104
    Sziasztok. PLS mondja már meg vki hogy a játékon van-e starforce védelem és ha igen van-e hozzá crack. Köszi
  • Tatyla
    #103
    apám ez jó nehéz game....
  • csabush
    #102
    nekem fut rendesen, 9600xt-vel 1024*768, nem dob ki meg semmi. Mondjuk engem nem győzött meg(gt4 rulez)
  • bepe79
    #101
    Másnak nincs hasonló, felbontással kapcsolatos gondja? Tehát amit leírtam, hogy 1280x1024-be vagy 1027x768-ba rakom, és visszaállítja 8xx x 6xx-be, meg a game is csak annyin fut szerintem. Vagy nem tom' ...
  • Sland
    #100
    jó ez a game
  • Tockos
    #99
    gggttre
  • grebber
    #98
    Még jó hogy nem használok codecpack-ot akkor nem parázok.
  • CéZé
    #97
    Nekem ami segített:

    -Ace codecpack uninstall
    ---CRACK--
  • bob
    #96
    Nálam is ugyanez a probléma :( 2-3 perc játék után ujraindítja gépet !
  • grebber
    #95
    Nem értem mi lehet ez a kilépkedős probléma :(Remélem nekem nem lesz gond vele.