254
Evolution GT
  • [HUN]FaTaL
    #174
    Richard Burns Rally...
  • Kicsizoli
    #173

    Minek a röviditése a RBR?????

    Érdekelne a dolog
  • DonManó
    #172
    nem játszott még a RBR-val....:D
    az már lehet nevezni szimulátornak, vérbeli sim...
  • Tomo15
    #171
    Akkor te még nem játszottál szimulátorral:)
  • zolee90
    #170
    Nekem is csak ezek vannak fenn, és nincs fenn codecpack mégis kidob amikor az new player-re nyomok...már próbáltam mindenféle crack-el hiába...már kezd elegem lenni
  • zmeor
    #169
    CSÁ!!!

    Én letötöttem és semmi gáz nincs vele. Még crackelni sem kellett...Nagyon tetszik a játék,ert nagyon valósághű nem úgy mint a need for speed -ek...nehogymár 315 km/h val be tudjál benni egy kanyart...nevetséges..
    itt fékezni kell. Nagyon Realisztikus. És a kanyarban gyorsan befordul.

    Amugy nem használok codecet. ebben a pillanatban de ha használnék akkor a Windows Media Codecet ajánlom semmi gond nincs vele
  • Szabyka
    #168
    Én uninstalálltam a codepackot, most el sem indul a játék.Visszatettem akkor meg a startnál kidob, most próbálom az alant belinkelt exevel inditani ...
  • [HUN]FaTaL
    #167
    de nincs codecpackom nem érted?:D van egy xvid meg egy divx fent és csókolom:D
  • moonster
    #166
    Nem az Xvid a gondja, hanem a kodekpakkok.
    Régen is voltak játékok amelyek a nagy pakkokkal, foleg Ace megakodek pakk nem indultak el.

    Én is Klite-ot ajánlom, az egyik legjobb, pakk, nem akad ossze semmivel
  • [HUN]FaTaL
    #165
    ne mondd már hogy itt senkinél nincs fent xvid mert még elhiszem:D
  • examinee
    #164
    Akkor mi?
    nagyon ugy tünik hogy codek... mi mástol dobna ki 10-böl 5 embert?
  • matehoki
    #163
    köszönöm a segitséget, végül is egy fix exet töltöttem le.
    Sziasztok
  • Kicsizoli
    #162

    Én végeztem vele meg van az összes autó, pálya, a rejtett kocsik is mostmár csak szórakozok vele.
    Hát nem volt egyszerű végig csinálni nagyon sokktürelem kellett hozzá, de megérte szerintem
  • MeTaL
    #161
    nem hiszem hogy kodek hiba lenne..
  • MeTaL
    #160
    Hi all ! Nekem is az a gondolom, mint Fatalnak, és SAX-nak...
  • eZo
    #159
    Nekem semmi problémám a játékkal, nagyon jó kis game :)
    Próbáljátok meg ezt !

    Amúgy én K-Litle Codec Pack 1.51-et használok !
  • Streetwarrior
    #158
    Nekem az indítással nem volt gondom,működik.Csak a játék lepkefing...
  • matehoki
    #157
    Sziasztok

    Valaki játszott a játékkal?
    Nos én nekem meg van csak van eg kis gondom vele, mégpedig ez: belépek ott beállitom milyen kocsival legyek és amikor megjellene az autó ki tesz a játékoból a deskopra!Valaki tudja hogy mi lehet a gond?
    Légyszi segitsen valaki , nagyon szeretnék játszani a játékkal :)
  • atkaq
    #156
    Nekem Evolution.GT-iTWINS van elinditom a játékot beállitom a dolgokat és mikor indul a verseny kidob a windowsba.Mi a gond?Milyen driver kell?
  • Harly18
    #155
    Próbáltam kézifékkel csinálni, jobb volt úgy, csak olyankos sokszor megpördültem vagy nekimentem szintén a korlátnak :(, de azért fékkel könnyebb, csak inkább majd akkor próbálkozom a játékkal, amikor megfelelő idegi állapotban vagyok :)
  • TrIp
    #154
    féket próbáltad már? viszonylag könnyebb úgy a kanyart bevenni... bár a 6 éves öcsémnek is nehéz... azért egy próbát megér!?
  • Harly18
    #153
    Én most próbáltam ki...:( A játék összességében tetszene, a grafika is jó meg minden, de egyszerűen nem lehet kanyarodni. Az hagyján, hogy sebességérzet nincsen, de nyomom balra és azt nézem, hogy alig kanyarodik, s igy minden kanyarodáskor a korlátnál végzem....Nagy türelem kell, hogy ezzel lehessen játszani...Sedig nem lenne rossz játék... :(:(:( Ezt elbaltázták, nagyon :(
  • Turboraider
    #152
    Nekem bejött a játék nagyon fasza csak az Al nagyon béna de legalább a valóságot tükrözi a játék nem úgy mint a NFS. Érdekes h az intrója beszaggat viszont a játék simán megy
  • Kicsizoli
    #151
    Szia Az Xvid es codek zavarja a játékot az tuti
  • [HUN]FaTaL
    #150
    nekem is ITWINS és nincs codec pack csak egy xvid codec van fent semmi más:) p4 2,4 radeon 9200 512 266 ram asus p4p800SE
  • Kicsizoli
    #149

    Van itt néhány mentés lentebb próbáld ki, ha nem megy esetleg próbáld meg uninstall utánna felrakod ha akkor se megy akkor gőzőm sincs

    Nekem AMD és ATI van azon megy
  • SAX
    #148
    a krekket már leszedtem, úgyse érzi...
    pedig én is valamiért csodát vártam :) bár nem volt gond előtte sem az indítással... csak az a backspace.. az ne lenne :D
    p4 [email protected] gf 6600 1 gb 400 ram
  • Kicsizoli
    #147
    Vagy tudod mit, próbáld ki a #97 hsz alkalmazni hátha bejön
  • Kicsizoli
    #146
    Nem akarlak elkeseríteni de lehet
    Milyen konfigod van?
  • SAX
    #145
    cole 2k media codecs pack. ez van fent, de nehogymár le kelljen szednem érted :)
    egyszerűen nem érzi a backspace-t hiába nyomkodom... a filmekkel is annyit szopok néha, most megy minden faszásan, nem szívesen szedném le, főleg egy játék miatt :)
  • Kicsizoli
    #144
    Lehet hogy ammiatt nem megy, nálam is volt ilyen próbléma
  • Kicsizoli
    #143
    Milyen kodeked van fönt neked , tudod filmekez?
  • SAX
    #142
    nekem az ITWINS vam, és továbbra is fennáll a probléma amit az előbb írtam...
    és továbbra is értetlenül állok a helyzet előtt
  • Kicsizoli
    #141
    A mentések
    http://rapidshare.de/files/17835507/savedata.dat.html
    http://rapidshare.de/files/17835631/savedata.dat.html
  • Kicsizoli
    #140
    Sziasztok

    Melyik változat van meg?
    ITWINS? Mert avval nincs gond megy simán
  • SAX
    #139
    megnyugtató hogy nem egyedüli a probléma... már csak valami megoldás kéne
  • [HUN]FaTaL
    #138
    nekem is ez a gond...:(
  • SAX
    #137
    ennyire szánalmas játékot még nem láttam bazmeg... hogy el se induljon... röhej
    nyomom a kurva backspace-t és semmi nem történik. gg
  • SAX
    #136
    hali
    olyan gondja volt már valakinek, hogy carier módnál az elején, amikor "AUTODRIVE" van, hiába nyomkodod a backspace-t nem történik ló**** se? :)
    kezd felidegelni a dolog, ha 5 percen belül nem oldódik meg letölröm a picsába az egészet.
  • Sland
    #135
    http://rapidshare.de/

    és ha ott feltöltötted, ide belinkeled.