254
Evolution GT
  • lacibacsi
    #214
    Szia!
    Sikerült megoldanod a pedál problémádat? Én most raktam fel a játékot és a Logitech MOMO kormányomnak nem látja a pedáljait. Eddig egy játékkal sem volt gondom, ezzel meg nem tudok mit kezdeni. Te hogy oldottad meg? Elárulod? Vagy valaki más???
    Köszi!
  • arty
    #213
    ok, megvan, a játék könyvtárában valamiért nem jött létre előtte a \saves\ könyvtár, de már megvan :)

    sry
  • arty
    #212
    azt tudja valaki, hova kell betenni a 100% os mentést?

    nekem sem a doc&settingsben, sem a játék könyvtárában nincs olyan file, mint ami a 100% mentésben van :(

    http://rapidshare.de/files/17718943/All_Access_Savegame.zip.html
  • Mayorpapa
    #211
    még nem jelent meg
  • Zsolt01
    #210
    Sziasztok !

    Magyarosításról nem tudtok valamit ???

    Köszi !
  • Turboraider
    #209
    Sziasztok a multi funkció az megoldható a játékban?Jó lenne emberek ellen nyomni :)
  • bandula
    #208
    hello mindenkinek a segítségeteket szeretnem kérni Evolution.GT-iTWINS nem indul kodek csomag nincs fent a bejátszás elindul de a loadnál lefagy vagy nem csinál semmit elöre is kössz.
  • Attila56
    #207
    Hát....igen megszokható.Egyébként nem tudjátok azt hogy van-e topikja a S.C.A.R. nevü játéknak?Azt is ez a cég csinálta a Blach Hmotorsports amiben Alfákkal kell menni!
  • Magnumrolcsi
    #206
    Szerintem hozzá lehet szokni a vezetéséhez. A clioval jót lehet driftelni vizes pályán. :)
  • Szabi1991
    #205
    nem kanyarodik nehezen , ... a tőbbi játék kanyarodik kőnnyen ...
  • Attila56
    #204
    Nekem csak annyi a bajom a játékkal hogy nehezen kanyarodik,stb.......De azért nagyon veryzsír játék
  • Szabi1991
    #203
    az :D
  • Akey
    #202
    Nekem nagyon tetszett. Egészen az utolsó CLK-GTR-es versenyig. Az viszont úgy felidegesített, hogy repülnie kellett a vinyórol. Amúgy van olyan jó, mint a SCAR, csak máshogyan jó. Egy hétvégét el lehet vele tölteni.
  • Mayorpapa
    #201
    hát akkor ez egy jó kis segítség :)
  • Magnumrolcsi
    #200
    #194-re ment volna a válasz
  • Szabi1991
    #199
    Crack nincs , de minek ?? Crack nélkűl is megy ...
  • Szabi1991
    #198
    Van Trainer , de pont forditva mukődik (nállam legalább is) !
    Mert elméletileg te kapsz +pontokat gyakorlatilag + az ellenfeleid :S
  • Petii
    #197
    Csá mindenkinek!
    Van vkinek Crack az Evolution GT-hez?
  • Magnumrolcsi
    #196
    Letörőltem :)
  • Mayorpapa
    #195
    van trainer eme remek gammához. Próbálta már valaki, mert nekem nem műxik :(
  • 00 Blue 00
    #194
    És megkérdezhetem, hogyan oldottad meg a codec problémát?, mert nekem is ez a baja, csak nem tom mit csináljak vele!

    thx!
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #193
    Up!
  • Szabi1991
    #192
    akkor már értem miért nem rezeg a joy :D thx
    És + probálom ugy ... ezt is thx
  • Peck
    #191
    Force Feedback:Vágod visszahúz a kormány....meg rezeg :S
    Átjutottam :D TIPP:Van aza csík a fejük felett (szívük...vagy mijük..) nah menny a seggükbe és mind1ik elájul...4. kanyart vedd kézifékkel....és a hosszabban ívelt kanyarokat 130al....nyertügyed lessz akkor....jah és használd a TIGER EFFECTET!
  • Szabi1991
    #190
    ...jó ez a játék , de túl nehéz lett ...
  • Szabi1991
    #189
    sry elírtam :S csak 40 es levelűk van :D

    őőő... és mi az a force feedback ?
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #188
    nah nem rossz kis game ez!Az irányítás analog paddal naon fassza!force feedback is odabasz...amit hiányolok belőle naon az a replayek lementése:(
  • Istencsászár
    #187
    Két képet mosd 1be, az első képen rakd ugy a kocsit hogy látható legyen szvsz ne legyen levágva az orra és akkor sztem jólesz, és talán kicsit lehetne még keskenyíteni.
  • Magnumrolcsi
    #186
    Köszi
  • Magnumrolcsi
    #185
    Codec baja volt :)
    Most megy rendesen!
  • UltimateGamR
    #184
    igen , van , vegyél PS2t oda csak bedobod a lemezt , hátradőlsz a fotelban és játszol
  • Peck
    #183
    ott nekem nem 41.es van :) de nehéz....még én se juttottam túl rajta....
    Logó?:
  • Szabi1991
    #182
    neked milyen ellenfeleid vannak ?
    Mert nekem amikor az opel speedsterel kell menni (4.pálya) 41 level es ellenfeleim vannak

    Amit leírtál , azzal mind egyet értek :D Jó játék de hiányolom a tőrténetet :(
  • Peck
    #181
    hohó :D végre lejött kipróbáltam véleményem...

    Egy az egyben ugyan az csak más dizájn és más autó-pálya konfig....mint a S.C.A.R De tény hogy a fizikát nagyon eltalálták a játékban mint pl.Berlin esőben :D (prób
    ljátok ki XD) Az autók viszonylag szépek de van mit javítani rajtuk....Nekem a legjobban a váltás tetszik a játékban mert nem olyan mint mindjuk az NFS ben alapban hogy 200nál váltasz és féknyomot hagy az alap 5ös Golf XD....kicsit javíthatnának a váltónál a folytáson...tiltásba....majd észreveszitek :) és kicsit izgalmasabbá kéne tenni a gamet....tehát történetet kéne belevinni :) úgy atom lenne :) mindenesetre nálam van egy 90%os a játék tuttira :)
  • Peck
    #180
    Vagy a jatek xar
  • Peck
    #179
    Xar a memoriad....nem tudja lekezelni....
  • Magnumrolcsi
    #178
    Az K-Lite tehhh :))
  • Magnumrolcsi
    #177
    ;(( Van valami hatásos ellenszer ez ellen?

  • Peck
    #176
    Hát...nagyon SCAR-os....tehát jó :) bár messze van az LFS-től nagyon....nézd meg az az igazi valósághűség www.liveforspeed.com
  • Szabi1991
    #175
    Hello , most kezdtem a játékot (ma :D)és az ellenfeleim 40-es level-en vannak (én +2-ő) nektek is ilyen ?
    És van hozzá vmi kód amivel fel lehet oldani a skill-eket , vagy trainer ?