254
Evolution GT
  • riviayala
    #254
    Bugatti EB110 Evolution GT

    A Játék 16 : 9 -ben torzít; 4 : 3 -ban :









  • riviayala
    #253
    a játék legfőbb érdeme, hogy van benne Bugatti EB110







  • 0Georg0
    #252
    ja ezt én is szeretném tudni
  • Zsolesz0721
    #251
    sziasztok!
    lehet vele neten játszani???
    ha igen akkor mi kell hozzá?
  • Tsige
    #250
    Azért irtam,hogy szedd le.. :) :)
  • Vitéz Roland
    #249
    Nekem is az van fönt. De a videókat játssza, csak mikor indul a verseny, akkor kifagy. Néha, mikor szerencsém van, akkor elindul a verseny is, és nem fagy ki.
  • Tsige
    #248
    Szedd le az ACE megapack kodeket.

    Szerintem.

    Nekem pl az volt a hiba..
  • fery02
    #247
    Már megoldottam. Másik kérdés: A challenge-ben mit kell csinálni a Cunning nevű versenyben?
  • fery02
    #246
    Hogyan kell játék közben kilépni a játékból? Vagy ha elcsesztem valamit, akkor újrakezdeni a versenyt?
  • Vitéz Roland
    #245
    Nah, frissítettem a drivereket a legújabbakra: 2006.decemberi DX9, NVIDIA Forcware 93.71, és az alaplapi chipset drivert is, abből 9.19-es a legújabb. A játék így is ugyan azt a hibát produkálja, ha indítom a versenyt, akkor kifagy hibaüzenettel, néha véletlenszerűen elindul, de ez elég ritka. Kipróbáltam az előző konfigomon, ott is ugyan ez a hiba jelentkezett.
  • Vitéz Roland
    #244
    Leszedtem az iTWINS-es verziót, feltettem, el is indult. Amikor viszont indítottam volna a versenyt, akkor hibaüzenettel kidobott a winfosba. Néha véletlenszerűen elindul a verseny fagyás nélkül, de ez nagyon ritkán van így. Windows XP Professional-om van SP2-es, a legújabb frissítésekkel, 2006 októberi DX9, NVIDIA Forcware 91.47 (2006.09.02). Valakinek valami ötlete esetleg? Ha kell még valami adat, akkor leírom. B.Ú.É.K ALL!
  • Mayorpapa
    #243
    hát az az :(
  • Tsige
    #242
    Csak az elején nehéz..

    Minél jobb kocsikkal mész annál könnyebb lesz..

    Már most leírom, hogy az opel roadster-es pálya az halál :) :)
  • The Fugitive
    #241
    üdv! na volt egy gépformázás, és most már megy a játék...
    hát mit is mondjak, olyan érdekes. a fék alig fog, kanyarodni sem igazán kanyarodik... hmmmm lehetne jobb is. kormánnyal mindenesetre eddig nem az igazi, meg kell szokni. ha valaki tud beállítást, vagy egyéb ötletet, az szóljon!
  • Mayorpapa
    #240
    régen volt már, amikor toltam vele, rögtön megjelenés után. azért hagytam abba, mert egy idő után rohadtul idegesített az a lihegés a hátam mögött...
  • Tsige
    #239
    Nemtom mennyire tudod.. the un szezonok vannak..

    első a rookie, aztán amateur.. itt megint van 13 verseny..
    és ezen kivül még van további 3 szezon :)
  • Mayorpapa
    #238
    gratula! nekem nem sikerült végigvinni...igaz, nem rookin toltam...
  • Tsige
    #237
    Sziasztok!

    Én csak tegnap tudtam elkezdeni az EVo GT-vel játszani, hétvégén rkatam fel, de nekem is Ace kodekpack gondom volt..

    Amúgy szerintem nagyon király a játék.. tegnap végig is küldtem a rookie seasont!!

    Überdurva.. nagyon tetszik.
    Mondjuk van egy-két autó ami nem igazán irányítható, de ez a jó benne.
    Pl: Opel Roadster-es pályát 2 óra után sikerült megcsinálnom (természetesen aranyra,a többi érem kell a kutyának) :) :)
    Ideges voltam, de nagyon élveztem!
    Végre egy játék amiben nem lehet minden pályát megcsinálni elsőre :)
  • Mayorpapa
    #236
    csak azt a lihegést lehetne kikapcsolni benne...máris jobb lenne a játék :)
  • Kicsizoli
    #235
    Sziasztok Már mindenki unja ezt a játékot? Szerintem időtöltésre kiváló
    Na csővi
  • Peetboy
    #234
    Letöltöttem én is a gémet,de ahogy elindítottam - tiszta SCAR utánzat (Scar fizika + Scar kinézet)
    2 perc után letöröltem az egészet.Nekem ez már ódivatu
  • Aspyrin
    #233
    Sajna nem tudok segíteni :S
  • Aspyrin
    #232
    Érzéssel kell ;-)
  • The Fugitive
    #231
    #226 ra választ valaki?
  • The Fugitive
    #230
    Öregem! nekem nem megy a game valami miatt, Te meg még cukkolsz is hogy képekkel dobálózol!! :D:D
  • Bankrupt #229
    Én nem nagyon mertem úgy istenigazából faroltatni, legtöbbször ha próbálkoztam ütközés a fallal lett a vége. :D
  • Aspyrin
    #228
    Kellemes játéknak tűnik így pár perc elteltével és hamár így alakult nyomok egy shotot:

  • The Fugitive
    #227
    Hello!
    nekem nem játszik le semmi into-t meg videot, meg ilyeneket, hanem bejön egy fehér kép, középen hogy loading, ott elmegy a harmadik rublikáig a narancssárga töltőcsík, és onnan nem moccanik, lefagy totálra. ez ellen valami megoldás???
  • tzolo
    #226
    Az intró utáni loading képnél lefagy. Ni a teendő ilyenkor?
  • kemszi2
    #225
    Köszi!ace nélkül elindult.Hát mit mondjak.Teszem visszafele az acemega pack-ot.Engem ez a játék a ford racing 2-re emlékeztet.Az az igazság,hogy az első verseny után unalmas let.Azért is volt furcsa mert mostanában nem ilyen kategóriáju játékokkal játszom hanem a GTlegeds-el vagy a GTR-el
    Összeségében nem rossz kis gém el lehet vele hülyülni.De számomra nem túl maradandó
  • kemszi2
    #224
    jaja az 6-os
  • Magnumrolcsi
    #223
    ööö.. Ace mega codek pack van fent??
    nekem sem indult, csak miután leszedtem!
  • kemszi2
    #222
    csá!olyan volt már vkinél hogy kilép a játék se szó se beszéd miután betöltődik a pálya?
  • Mayorpapa
    #221
    Igen,tudom, csak roppant idegesítő...
  • Magnumrolcsi
    #220
    Az azért van mert a sofőröd "rosszúl lett" mert neki mentek :)
  • Mayorpapa
    #219
    Utálom, ha beér egy versenyző, és elmosódik a kép...A valóságban nincs így...Jól el...ták ezt a játékot.
  • Mayorpapa
    #218
    Én nem tudtam... :(
  • Kicsizoli
    #217
    Sziasztok
    De nagy itt pangás Mindenki végignyomta már a játékot?
  • Kenoby
    #216
    MOMO Force-osoknak jó hir probléma megoldva.
    A vezérlőpulton kormány tulajdonságainál a "Pedals reported as... Combined" -et ne pipáljátok be akkor felismeri a game a pedálokat.
  • Kenoby
    #215
    Nekem se műxik a Momo Force-ommal sajna.