46
  • OliApa
    #46
    Tök u.ez történt velem is! Töröltem. De nem adom fel, a következő verzsönt is kipróbálom . . .
  • wbtist
    #45
    Közben megoldottam :) egyszerűen engedélyezni kellett a Java-t a böngészőben. Alapesetben ki van kapcsolva... :)
  • wbtist
    #44
    Kis segítség kéne. A Java virtual machine fel van telepítve a gépemre, viszont a java alapú játékokkal nem tudok játszani operán. (http://turbulence.org/spotlight/thinking/chess.html ; www.miniclip.com - 8 ball pool, stb) mi a megoldás?
  • Hegyikecske
    #43
    "amely a maga 8-9 százalékával kiemelkedik a csoportból." ff - legutóbb egy másik cikkben már 10%fölé tették a részesedését, most akko mennyi is?
  • xSomebody
    #42
    pff. Firefox RULES
  • xSomebody
    #41
    nekem sajnso tíz percenként folyamatosan hibaüzenettel leáll.
    persze lehe, hogy Window$ hiba, de atól még ez van..:(
    Firefox tules:)
  • Darth Sith
    #40
    "Erre szükségük is van, hiszen az Opera - minden akció és reklám ellenére - eddig nem tudott jelentős részesedésre szert tenni a böngészők között."
    sajnos jah. pedig 2 éve csak Opera-t hazsnálok, és tökéletesen megvagyok vele elégedve. Pár M$ oldaltól eltekintve minden jól megy rajta!
  • látogató
    #39
    Nekem jobban tetszik a firefox. Egy időben szinte csak operát használtam (8.5), de egyszercsak úgy belassúlt mint a picsa, meg eszméletlen mennyiségű memóriát használt. Hogy miért???? Gőzöm sincs. De amiért még jobban tetszik a firefox, hogy gyorsabb, kevesebb memóriát kajál és eddig nem volt olyan lap, amit nem jelenitett volna meg tökéletesen. Ja, az operánál volt még egy olyan gondom is, hogy mikor pl. jelszót meg felhasználói nevet kellett volna megjegyeznie, (pl. sg fórumhoz) akkor baszott begjegyezni. Másoknak is? Egy időben meg idnitásnál állandóan kiirta, hogy üdvözli az opera, mintha először használnám! Ezt is minek? Lefuttattam pár virusirtót meg kémkiller prg-t, de nem találtak semmit. Aztán visszatértem a firefoxra...
  • CsabiDuke
    #38
    Eddig nálam is minden ok a 9-el.
  • bakterrier
    #37
    te is postgrézel?
  • GMilton #36
    nálam minden oksa volt
  • FTeR
    #35
    konkrétan fogalmam sincs ezt most minek írtad.
    ha ez igaz, akkor az 1.0-t se kellett volna kiadniuk...
    aztán egy hagyafasznyi böngészőt ne hasonlítgassunk már egy komplett adatbázis kezelő rendszerhez és legfőbbképpen ne egy egész operációs rendszerhez.
  • fflx
    #34
    errol a postgresql forumon olvasott kis szosszenet jut eszembe, ahol is egy kisse turelmetlen felhasznalo kerte szamon a fejlesztoktol, hogy hol van mar a 8.0 vegleges, amikor megigertek decemberre es mostmar februar van es meg mindig sehol.

    erre jott a valasz, hogy nyugi ez nem windows, majd kiadjak ha elkeszult.

    asszem a firefoxnal is valami hasonlo lehet, hogy minek adjanak ki valami ami meg nincs kesz es a tesztek meg hibakat mutatnak. ugyis lesz eleg patchelni valo, hatha meg felkeszen adnak ki. (lsd ms termekek - hatarido nagy ur!!!)
  • Sil78
    #33
    Khm, a 2.0 majd kb jövőre ilyentájt, még csak pár hónapja kezdték el fejleszteni a legújabb, 1.9-es Gecko motort, ami majd abban lesz. Meg persze addigra többek közt a teljes grafikai kódját újraírják (pl Canvas alapokra kerül majd), szóval lesz elég sok izgalmas újdonság meg változtatás addig.
  • North
    #32
    Szerintem is veri az Opera az összes többi böngészőt. Csak kicsit több memóriát használ el nálam. Explorer már nem is tudom mikor volt megnyitva utoljára. Amúgy a Firefox sem rossz, de szvsz elmarad a riválisától.
  • smv
    #31
    Gőzerővel dolgoznak rajta, hogy a 9 fullban már legyen. Majd eldől a dolog.
  • smv
    #30
    Nekem meg igen. Opera 8-al és 9-el is.
  • saba30
    #29
    bocs.. www-vel működik. de pl. hirkeresőről: http://vg.hu-val nem.
  • saba30
    #28
    Eddig 8.5-öt használtam, most feraktam 9 p-t, erre a www.vg.hu cikkei meg nem jönnek be
    Másnak se ????
  • FTeR
    #27
    én még az 1.5nek is örülnék, de lassan úgy vannak vele mint játék gyártók, megjelenés: venicdán!
  • deep
    #26
    Opera, opera über alles!!!:DDDD
  • GABOR16
    #25
    Egyébbként FireFoxból is hamarosan megjelenik a 2.0
  • endale
    #24
    Nekem nem mennek a linkek. Lehet (90%), hogy én vagyok béna, de akkor is csak az Explorerrel tudom megnyitni. Ettől függetlenül én is csak Operát használok.
  • Artus58
    #23
    mi a baj azzal az oldallal? 8.5ös operám tökéletesen megjeleníti
  • endale
    #22
    Ezt nem szereti ez sem: http://www.mue.hu/splash.php. Az Explorer elbír vele akkor az Opera mér' nem?
  • B@tk@
    #21
    Nekregiben kezdtem el operat hasznalni es nagyon meg vagyok vele elegedve !
    Csak orulni tudok ha tobb/jobb funciokkal gazdagodik!
    Csak igy tovabb !!!
  • Yeti
    #20
    A Java és a JavaScript két külön dolog. A js-t a böngészőnek kell támogatnia, a java virtual machine, amit felraksz a gépre, az a java-ban megírt cuccok futtatására való.
  • Inquisitor
    #19
    "Támogatja vajon normálisan a JavaScripteket?..."
    Nem értek hozzá, de miköze a böngészőnek a Java motorhoz, ami különálló dolog? Hmmm?
    Szabványos SUN java motor van a gépen, arról megy IE, meg Opera is.
  • Flashy
    #18
    ingyenessé tették, elterjed, de a család éhes, valamiből élni kell, egyszercsak megjelenik benne megint a reklámcsík :)
  • bertino
    #17
    hööm... kkm, izé
    lesz majd benne torrent támogatás ?
  • FTeR
    #16
    opera eddig is volt...
  • Major
    #15
    Végre, mostmárt nem csak azt lehet olvasni az sg.hu-n, hogy firefox, firefox, firefox....
  • FTeR
    #14


    ff marketing hiánya :D xbox2 helyett pont azért lesz xbox360, hogy ps3 mellett ne tűnjön lemaradottnak ;)
  • akyyy
    #13
    Opera már 9! Firefox meg még csak az 1.xnél tart! Láccik!
  • FTeR
    #12
    ideje volt, h az xml és a hozzá tartozó dolgok támogatása bele kerüljön. a végén még visszatérek az operára.
    FFet max úgy tudják lehagyni, ha annak rovására növelik a részesedésüket. semmi esély rá, h kettő 10%os alternatív böngésző legyen.
  • smv
    #11
    Igen, megnéztem, meglepő volt, de egy olyan oldalt sem találtam, amin rossz lett volna a js. Teljesen újraírták a html motorját is, így az eddigi hibás oldalak között sem találtam olyan, ami nem rendesen jelenne meg. Úgy érzem, hogy talán a 9-es az a verzió, amin eddig a legtöbbet dolgoztak, mert tényleg nagyon sok dologban javult. Új funkciókat viszont nem igazán találtam a previewben, de ez nem meglepő hisz már így is tökéletes. :)
  • dokar
    #10
    csak nem az about:config-ra gondoltál:)
  • Garfield
    #9
    opera:config

    Őőő, ez olyan ismerős.
  • Lacc
    #8
    Számomra is az Opera az igazi :) Örülök is neki, hogy nem annyira elterjedt, így legalább kevésbé veszélyes.
  • asdasdasd
    #7
    Kik ezek a piros sapkás zombik?