742
Demonoid regisztráció
  • akizu
    #662
    Sziasztok!

    Egy kérdésem lenne pár nap óta nem tudom a Demonoid trackert elérni,
    csak nálam van így vagy másnál is.
    Köszönöm előre is a segítséget.

    Üdv: akizu
  • me and a monkey
    #661
    Küldtem kódot. PM
  • Desiderata #660
    kidobott rohadna meg,
    lehet sokat töltöttem? arányt igazából nem is néztem, de egy nyílt oldalnál minek arány
    bbrrrrr.... idióta pancser staff
  • Desiderata #659
    nyílt reg van
  • bandesz81
    #658
    üdv!
    ncore meghívót adnék egy demonoidosért...
    [email protected]
    köszi
  • gyongy55
    #657
    Sziasztok! A budapesti KISS koncertet próbáltuk már többen is letölteni, de 17%-nál minden alkalommal megáll, és sehova tovább!!!!Ha valakinek sikerült leszedni, akkor érdekelne minden megoldás!!!! Akkor is, ha netán máshonnan sikerült leszedni!!!!!
    Előre is köszi, üdv mindenkinek!!!
  • Aquir
    #656
    küldve
  • Aquir
    #655
    elküldve
  • quasarus
    #654
    Sziasztok! Tudna vki küldeni egy demonoid meghívót? cserébe tudok adni ncore, vagy beload meghívót.

    [email protected]

    THX!!!
  • organizednature
    #653
    Üdv!

    Szeretnék kérni egy meghívót a Demonoidra.
    [email protected]

    Köszönöm a segítséget!
  • Aquir
    #652
    én nem tudom most megnyitni, érdekes
  • WanTre
    #651
    ez érdekes:) ebben a pillanatban nézem, keresni is tudok, csak ugye letölteni nem, mert be kéne jelentkezni. demonoid.com az oldal címe gondolom?!
  • Aquir
    #650
    nekem most sem jön be
  • WanTre
    #649
    hogy érted hogy nem működik? nekem bejön. vagy maga az oldal működik csak nem lehet tölteni vagy meghívni?
  • Aquir
    #648
    egy ideje nem működik az oldal
  • WanTre
    #647
    Bocsi, az e-mail címem: [email protected]
  • WanTre
    #646
    Légyszives valaki tudna küldeni egy meghívót? Egy sorozatot sehonnan nem tudok letölteni,mert vagy nincs fent az oldalakon, vagy nincs seeder.
  • gaff
    #645
    Sziasztok!

    Majomparádé meghívóért cserébe küldenék Carpathians vagy Demonoid meghívókat. Most épp nyitva van a reg a majomra, ha valakinek módjában áll egy meghívó küldése, annak nagyon megköszönném.

    [email protected]
  • Idegroncs
    #644
    Sziasztok!

    Akkor látom nem csak nekem van gondom az aránnyal? Töltök fel ezerrel de semmi. Először arra gondoltam, hogy más tracker közül pont oda nem tölt fel ami a demonoidé. Illetve ezt jelzi az, hogy egy torrent mögé oda van írva, hogy external ill. internal ?!

    üdv.!
  • Renee
    #643
    Sziasztok,

    Bocsi a késői reagálásért...most jutott eszembe, hogy itt is kerestem és látom, hogy nem hiába:))
    Köszönöm szépen a meghívásokat, most még nem döntöttem el, hogy melyikkel éljek:)))
    vigyázni fogok, bármelyikkel is regisztrálok, Ncore- on sem volt gondom eddig sosem.
    Szép Napot nektek
  • superbeni007
    #642
    Sziasztok!
    Tudna nekem küldeni valaki esetleg egy meghívót?Nagyon hálás lennék!
    [email protected]
    Üdv!
  • adobepremiere
    #641
    miért nem számol az arány a demonoidon???????
    már egy hónapja ugyanannyi :(((((((((((((







    apropó Ncore!!!


    kezdőlap=pingvin szöveg :)))))))))))))))
  • Hay
    #640
    Én megszoktam kérdezni, mielőtt küldök, hogy mire szeretné használni (mit/miket akar beszerezni onnan) az illető, aztán megnézem, van-e Démonon olyasmi, s ha van, küldöm a meghívót, ha épp van meghívóm.
    1x pl. vki bűvészes-kártyás cuccokat keresett, egybe belenéztem, tök yó volt, ment is a meghívó, pont volt.

    Asszem ez volt:
    (Magic / Flourish / XCM) The Eye Cut
  • me and a monkey
    #639
    Annyira engem sem frusztrál, úgy látszik maradi vagyok.
  • Aquir
    #638
    nincsmit

    (egyébként azért nem foglalkozok vele, mert ugye nem egy "köszönömért" fáradok önmagában, hanem mert rászánom magam amikor van kódom és kedvem. persze ettől még szokásos a köszönés)
  • Aquir
    #637
    én nem nagyon foglalkozok ezzel a dologgal, van ilyen
  • hifigeza
    #636
    Nem tudom, hogy használod-e a skype-ot.
    Van benne a smile-ok között egy meghajoló ember figura.
    Most legszívesebben abból osztanék itt rád vagy ötöt,
    de mivel ugye ezt nem tudom megtenni, ezért 'csak' leírom:

    :Nagyon Köszönöm)
  • me and a monkey
    #635
    Akkor elküldöm újra valakinek aki először ír ide.
    Egyébként meg sem köszönte és semmit nem is vakkantott rá, ő már a a sokadik aki így tesz.
  • Aquir
    #634
    kültem
  • hifigeza
    #633
    Sziasztok !

    Pls legyen valaki yo arc és küldjön nekem egy meghívót a Demonoidra.
    Nagyon-nagyon köszönöm.
    Peace.

    [email protected]
  • Hay
    #632
    Akkor a reg-kérdés tisztázódott :-)
  • cSuwwi
    #631
    jajó, akkor ez az oka :)
    van regem évek óta, 1x használtam eddig. csak feltűnt hogy belépés nélkül is látszik minden
  • kormen
    #630
    Hogy tudod reg nélkül használni?

    Attól még, hogy látod a listát a torrent file-t nem tudod letölteni.
  • cSuwwi
    #629
    értem. de ha regisztráció nélkül is használható miért akar mindenki regelni?
  • Hay
    #628
    Nekem pl. vannak a 70-es, 80-as évekből bakelitlemezeim, azok nagy részét (digitális változat) csak ott találtam meg.
  • Aquir
    #627
    fogalmam sincs, nekem csak van accountom és meghívót adok
  • Aquir
    #626
    lol küldtem neki előtted, nem írtam mert nem nagyon gyakran írnak ide
  • cSuwwi
    #625
    Valaki árulja már el nekem pls, hogy mit esztek ennyire a demonoidon? Mi van ott ami más helyen nincs, és akár ncore meghívót is adnának érte egyesek? Nem nyitott site, miért kell egyáltalán regisztrálni?
  • me and a monkey
    #624
    Elment privátban, használd egészséggel, csak vigyázz > a meghívó is felel a meghívottért.
  • Renee
    #623
    Sziasztok,

    Ncore szünet híján, nem tudok egyelőre mit felajánlani Demonoid invért cserébe. Reméljük hamarosan újra indul, bár a meghívás már most is szünetelt és még egy darabig nem is akarták újra indítani. Szóval megköszönném ha valaki tudna küldeni mivel most hirtelen a reg nélküli keresés is megszűnt...