742
Demonoid regisztráció
  • D4nY
    #622
    Sziasztok! Vki tudna egy invite code-ot adni nekem is? :) köszi
  • Aquir
    #621
    küldtem, de nem kell
  • vanco
    #620
    Sziasztok!

    Nagyon mehköszönném ha valaki tudna küldeni egy demonoid invet, cserébe tudok adni majd Ncore-ra meghívót.

    Köszi!
    [email protected]
  • me and a monkey
    #619
    Küldtem egyet privátban, ha megnyílik az Ncore akkor viszont elfogadnám a meghívót.
    Köszi.
  • Szabi DEMON
    #618
    Sziasztok srácok! Tudom nem szép kuncsorogni, mivel az ncore-on most meghívás szünetel így nem tudok felajánlani semmit egy esetleg demonoid inv-ért amit most kérni szeretnék.
    Ha valaki lesz olyan kedves és kisegít azt előre is nagyon szépen köszönöm.
  • Zamma
    #617
    TECCIKÉRTENI még mindíg aktuális hogy demonoid meghívót adok ncore meghívóért JÓL? Itt a válasz a kérdésedre: zammaman kukuc gémél pont kom
  • photoszab
    #616
    Sziasztok!

    Kérést hol lehet leadni Demonoidon?

    Köszi
  • Zammaman
    #615
    Demonoid accot (350/120 Gb, 2.94 ratio) vagy meghívót adok ncore vagy bithumen meghívóért.
    (a pajkosan taktikus próbálkozások garantálom nem maradnak megtorlatlanul)

    zammaman kukuc gémél pont kom
  • lakika77
    #614
    Udv mindenkinek,
    Demonoid meghivot tudok kuldeni.Ha lehetseges ncore vagy beload meghivot szeretnek kerni cserebe. Ha erdekel valakit itt az e-ma cimem:[email protected].
  • ferrari86
    #613
    köszi!!!
  • Hay
    #612
    Nyitott a regisztrálás.
  • tomasz18
    #611
    ha kellene valakinek írjon pm!
  • tomasz18
    #610
    Sziasztok! Demonoid,Majomparadé,Beload meghívót tudok küldeni, nCore vagy Gigatorrent meghívóért cserébe!!!!
  • me and a monkey
    #609
    Én szívesen elfogadok egyet és küldeni is tudok, másoknak is küldtem már.
    De mivel nem vagyok sumák így ezt mindenképpen tudnod kell:
    Open
    Ha adsz nore meghívót azt megköszöm.
    Privátban adok mail címet.
  • ferrari86
    #608
    Sziasztok!

    Demonoid meghívót szeretnék...... ncore meghívót tudok adni cserébe esetleg (torrenttanyára)!

    üdv.!
    [email protected]
  • kicsieen
    #607
    Sziasztok

    Szeretnék én is meghívót Demonoid ra ha esetleg valakinek lenne nagy szükségem lenne rá.Teli vannak DAZ3D cuccokkal nagyon tölteném lefelé őket.
    emilem ha segít valaki [email protected]
    Köszönet
  • pacers
    #606
    Hi! Valaki hívjon meg engem is plíz. Email: [email protected] .
    Köszi előre is.
  • nyitrai04
    #605
    Hali valaki nem tudna nekem is küldeni meghívót demonoidra?Nagyon megköszönném
    email címem:[email protected]

    előre is köszi
  • r3pl4y
    #604
    Hello mindenki!
    Demonoid-ra kellene nekem egy meghívó, ha valaki lenne olyan kedves és küldene nekem egyet, azt nagyon megköszönném, lossless-ket szeretnék tölteni, és úgy tudom, hogy ott sok van, ezért kellene!

    mail: [email protected]

    Előre is köszönöm annak aki segít!
    Üdv!P
  • masterbak
    #603
    Sziasztok!

    Demonoidra keresnék meghívót, ha valakinek lenne...

    Cserébe van meghívóm máshova...

    Köszi

    [email protected]
  • me and a monkey
    #602
    Megszántalak. Küldtem.
  • agostonb
    #601
    Hello, me and a monkey!
    Nem tudnál megszánni engem is egy PM-el? Már úgy értem egy Demos invitációssal? Tudok pár Torrent oldalra meghívót!
    kösz
    [email protected]
  • tr3wq
    #600
    Hello.

    Nekem van demonoid meghívóm de szeretnék kapni érte cserébe egy bithorlo vagy 1st torrent meghívót.
  • BNorcika
    #599
    sziasztok. valaki nem tudna demonoid-ra meghívó kódot küldeni? ha van 1 felesleges... köszke.
    [email protected]
  • agostonb
    #598
    Insane meghívót tudnék adni Demonoidért. Hálás lennék egy rég áhított Demo invitációért.
    Kösz
    [email protected]
  • me and a monkey
    #597
    Új P.M.
  • me and a monkey
    #596
    Rézfazsubago ! Neked írtam csak véletlenül került rá az előző delikvens neve. PM-ben küldtem !
  • me and a monkey
    #595
    Küldtem egyet privátban és élnék egyben az ncore-os ajánlatoddal.

    Jonny Brown:
  • rezfaszubago
    #594
    Üdv mindenkinek!

    Hálás volnék így karácsony alkalmából, ha valaki tudna küldeni egy demonoid meghívót. Cserébe ha kell akkor tudok ncore-ra adni ha kell.
  • me and a monkey
    #593
    P.M. ment.
  • Johnny Brown
    #592
    Üdv. Nagyon megköszönném ha valaki tudna küldeni egy meghívót demonoidra, mivel egy jó ideje nézem, de vagy nincsen mostanában szabad meghívás (leszámítva amikor nem üzemelt), vagy csak én nézem hülye időpontokban.
    a mail címem: [email protected]
  • Hay
    #591
    Küldtem priviben :-)
  • Hay
    #590
    Hát, akkor nincs szerencséd sajna... de ne csüggedj. Amit itt http://mad.torrentpond.com/ nem találsz meg, az 99%, hogy a Demonoidon sincs meg.
  • Dorian Gray
    #589
    Kb. július közepe óta nézem folyamatosan, naponta többször. Sajnos eddig még nem jártam sikerrel. :-( Szerencsére ami igazán kellett, azt meg tudtam szerezni, mikor augusztus második felében egy ideig szabad volt regisztráció nélkül is böngészni / tölteni.
  • Hay
    #588
    Szerintem sem, ugyanis szünetel a meghívás...
    1x már én is írtam, de mégegyszer: A Demonoid-ra , aki be szeretne valóban jutni, "az" be is fog, ugyanis viszonylag sűrűn (1-2 hetente) van regisztráció, csak változó időpontokban...
  • Crem
    #587
    nem igen hiszem,hogy oda te meg tudnál hívni bárkit is.
  • GazCamp3r
    #586
    Demonoid meghívóért tudnék adni cserébe bitHUmen meghívót :)

    email kérésre törölve
  • Noel77
    #585
    Üdv mindenkinek.

    Nagy segítség lenne, ha valaki tudna nekem is küldeni egy Demonoid meghívót. Előre is nagyon-nagyon köszönöm, örök hála.

    [email protected]
  • Hrossvalr
    #584
    Üdv!

    Szeretnék kérni egy meghívót a Demonoidra.
    [email protected]

    Köszönöm a segítséget!
  • nthgr
    #583
    Sziasztok!
    Szintén kérnék egy meghívót a demonoid-ra.
    Köszönöm
    [email protected]