147
  • Bandee1987
    #27
    Internete tényleg az, de a kábeltv az jó (ha lenne sport2 tényleg nem lenne semmi bajom vele)
  • szanics
    #26
    Mert a FiberNet egy fos.
  • Bandee1987
    #25
    Ja, nemtom, hogy a Fibernet miért nem rakja be, bezzeg görög, orosz meg kínai tv-t beleraknak a jövő évi kinálatba, de hogy mi a fasznak. Nem hiszem el, hogy ez lakossági igény alapján történik, meg az AGB hungary felmérése alapján...Na, mind1, legalább a vb összes meccsét láthatom majd (nem lett volna szép lemaradni az olaszok meccseiről)

    Bár legalább lesz Viasat History is.
  • 9csöves9
    #24
    detto ugyanez,nem értem miért nincs Sport 2...

    sztem 1000% hogy a Lédererék kölzötnek ide

    a vb meg valszeg ugy lesz hogy 34-t a Sport Klub 30-t meg az RTL Klub
  • Bandee1987
    #23
    No, most jött a kábeltv számlájával a jövő évi csatornakiosztás is, lesz Sport Klubbom, juhééé :) (Sport 2-t viszont még mindig basznak berakni nekünk)
  • szanics
    #22
    Ígértek ezek HDTV minőséget is, de azt együtt a földi sugárzással nem tudják megcsinálni.
    Meglátjuk mi lesz, elsősorban arra vagyok kíváncsi, hogy KIK fognak közvetíteni a csatornán.
  • skristof
    #21
    azt nyilatkozták, h az lesz
    egy csomagban kapod majd a retekklubbal.. nyami

    egyébként ennek a fele sztem blöff egyelőre
    nem tudnak majd megfelelő kommentátorokat, szakembereket szerezni, és talán a jogok sem mind kerülnek majd hozzájuk..
    reméljük

    inkább a sport2-t szélesítenék már ki országszerte
  • pilboy
    #20
    én nem győzködök senkitsenem
  • schrank
    #19
    sejtem hogy idéztél de szanicsot győzködd ne engem én úgyse nézek sport adást engem nem érint
  • pilboy
    #18
    eztet nem én találtam kifelé :)
  • szanics
    #17
    földi frekvencián egyelőre nem lehet elérhető, és nem is lesz, elhiheted
  • schrank
    #16
    " A Sport Klub néven futó kereskedelmi adó a tervek szerint földi frekvencián és kábeltelevízión keresztül is elérhető lesz " most akkor merd a pillboy szemébe mondani hogy hazudik
  • szanics
    #15
    nem lesz földi sugárzású, nem is lehet az
    A SportKlub is kábelen megy majd
  • szanics
    #14
    Miért? Hova jutott a SportTV?
  • schrank
    #13
    most akkor ha tényleg földi sugárzású lesz akkor a UPC-s vesz egy 2000ft-os antennát azt akkor ugyanúgy nézheti , nekem nincs kábeltévém mert amit érdemes megnézni azt a heti 3-4 műsort arra elég egy szobaantenna is és ahogy észrevettem a környezetembe a kábeltévéseket csak a földi csatornákat nézik csak azt tudnám akkor minek fizetnek 4-5 ezret havonta azér amit nem is hsználnak ?menőségből mer a kábeltévé az menő
  • Láma!
    #12
    igen, az várhato
  • zaki
    #11
    jesszusom, rá ne tegyék a mocskos kezüket az angol, spanyol, olasz focira, magyar focit közvetítsenek, azt úgyse nézem :d

    mé nem adják az összes meccset a vb-n?

    LÁTNI AKAROM A ZÖSSZES MECCSET

    gondolom minden műsor között lesz egy telefonos játék+televíziós vásárlás (kozmodiszk jeee :D), meg hasonló okosságok
  • Iori
    #10
    ja UPCseknek valszeg nem lesz, T-Kabelen szinte biztos

    amugy a fo meccsek az RTL Klubon fog menni, az ilyen egyeb "gyenge" meccsek mennek valszeg sportklubra
  • Girondins
    #9
    Hát én nagyon remélem hogy földi antennával is fogható lesz...
    Különben oda jut ahova a Sport TV
  • szanics
    #8
    velük biztosan, a UPC-sek viszont asszem keresztet vethetnek a SportKlubra
  • Bandee1987
    #7
    Remélem, hogy a Fibernettel megegyeztek...
  • skristof
    #6
    és már alig várju
    remélem 0-24ben léderer lesz
  • szanics
    #5
    A BL-t nem fogják tudni megvenni.
    Én úgy tudom, hogy ők is versenyben voltak az NHL-ért és az NBA-ért a SportTV-vel, mégis a SportTV lett a befutó.
    Meglátjuk mi lesz, előbb induljanak el.
    Másik érdekes kérdés, hogy milyen stábbal indítják útnak a csatornát, nyilván sok MTV-s lesz köztük, Léderer Ákost pedig majd hallhatjuk a focimeccseken
  • pilboy
    #4
    Új sportcsatornát indít az RTL Klub a 2006-os vb-re

    Decembertől új sportcsatornát indít az RTL Klub egyik fő tulajdonosa, az IKO. A Sport Klub néven futó kereskedelmi adó a tervek szerint földi frekvencián és kábeltelevízión keresztül is elérhető lesz. Az induláuk után a sportműsoroktól sokáig távolmaradó kereskedelmi csatornák közül az RTL Klub mára egyre inkább akívvá válik a piacon, hiszen a profi box felkarolása után megszerezte a Formula-1, majd később a magyar bajnokság és a magyar válogatott mérkőzéseinek közvetítési jogait is, majd idén kiderült: hosszú évtizedek után sikerült elhappolnia a Magyar Televízió orra elől a jövő évi világbajnokság sugárzásának lehetőségét is.Mindez persze nem fér bele a televízió szappanoperáktól áztatott műsorába, ezért a vezetőség új csatorna indításáról határozott. Ez volna az év utolsó hónapjában rajtoló Sport Klub.Az új csatorna főnöke, Kökény Tamás a Nemzeti Sportnak elárulta: "Sikerült megállapodnunk a nagyobb kábeles társaságokkal, azaz kezdetben hatszázötvenezet háztartásba jut el a program."A sportnapilap információi szerint a hamarosan jön a Sport Klub Prémium, a Prime Sport 1 és a Prime Sport 2 digitális csatorna is, amelynek a lényege az lenne, hogy aki nem előfizetője a fenti csatornáknak, azok egy digitális szett segítségével előfizethet 1-1 műsorra, így korlátozott ideig bekapcsolódhat az adásba.A téli bemelegítő adás után tavasszal kezdődne meg a nagyüzem a Sport Klubnál, a terveik szerint heti négy magyar bajnokit közvetítrenének élőben, és többször is lejátszanák a forduló összefoglalóját. Az igazi áttörést viszont a labdarúgó világbajnokságtól várják, mivel a mundial hatvannégy mérkőzése közül harmincnégyet kizárólag a Sport Klubon lehetne látni, míg az RTL Klubon vetített meccseket is megismételnék itt.Persze a németországi esemény után sem óhajtanak leállni, a tervek szerint a magyar válogatott itt végre megtalálná a végleges otthonát, nem befolyásolná a mérkőzések kezdetét, hogy Miklós megcsalja-e a feleségét a Barátok Közt következő epizódjában. További tervek között szerepel, hogy a 2006-ban lejáró BL szerződés után kiüssék a nyeregből a Viasat3-at, valamint szintén 2006-tól a német és spanyol bajnoki mérkőzések elszedése a Sport TV-től. (A Premiership küzdelmei plusz egy évig még a Sportcsatorna kezében vannak, de Kökény Tamás szerint utána arra is "rámennek".)És hogy mi lesz addig? A végleges program kialakulásáig minden bizonnyal látható lesz a Liverpool TV, az Arsenal TV, a Barcelona TV, a brazil és az argentín bajnokág, az UEFA Kupa meccsek, futsal, az ATP mesterszéria tornái, profi box, K1, busidó, WCR rali.A Sport TV-nél korrekt módon üdvözölték az új vetélytársat, de nem titkolták: nem tartják etikusnak, hogy a Sport Klub olyan műsorokkal kívánja hírdetni magát, melyeknek jogait jelenleg még nem birtokolja, sőt esetleg más televíziós társaság kezében vannak. Elmondták emellett azt is, hogy több munkatársukat megkeresték, de egyenlőre senki nem mondott nekik igent.
  • DJ Bee18
    #3
    ezen a csatornán a Valóvilág jakuzziba fingó versenye szintű sportok lesznek? SZERINTETEK? :DDDDDD
  • schrank
    #2
    hát nem hiszem hogy földi sugárzású lesz úgyhogy a szobaantennás sportkedvelők szopnak
  • Girondins
    #1
    Sziasztok, légyszives irjatok már le hogy mit tudtok a Sportklubrol, amit majd az RTL Klub indit?
    Milyen sugárzásu lesz?műholdas?
    Mikor indul?
    stb?
    Köszi