147
  • zaki
    #67
    tegnap én is hallottam a heti helyzetben :)
  • 9csöves9
    #66
    szerintem is,Máté Pali meg elmondta a "miheztartás végett" hogy mennyi turpisság van ebbe a reklámkampányban:D
  • zaki
    #65
    ez a csatorna úgy be fog égni, hogy csak na.
  • Nadi
    #64
    A nézők többsége lemaradhat a jövő évi labdarúgó-világbajnokság mérkőzéseinek több mint feléről. A Sport Klub vezetője állítja, a 64 meccsből 34 egy a napokban induló kábelcsatornán lesz látható.

    Az már korábban kiderült, hogy első alkalommal nem a Magyar Televízió közvetíti a világbajnokságot, hanem a jogdíjért többet ajánló RTL Klubon vetítik majd a meccseket. A jelek szerint a nézők többsége kénytelen lesz lemondani a meccsek feléről, ha az országos kereskedelmi csatorna továbbadja a meccsek egy részét egy kizárólag kábelen és műholdon terjesztett sportcsatornának. Márpedig ilyen együttműködésre készül az RTL Klub és a Sport Klub, amelyek tulajdonosi szinten kötődnek egymáshoz - írja a Népszabadság.

    A 2006 januárban induló Sport Klub mindössze 600 ezer háztartásban lesz látható, az adó képviselői ugyanis eddig nem tudtak megállapodni a legnagyobb kábelszolgáltatóval, a UPC-vel, s a megegyezésre nincs sok esély. Ez egyrészt azzal magyarázható, hogy a Sport Klub többször is korrigálta, hogy valójában mit is közvetít majd. A hirdetésükben szerepel például, hogy a Barcelona, az Arsenal és a Liverpool összes meccsét közvetítik a Bajnokok Ligájából. Az viszont a szövegből hiányzik, hogy felvételről. Másfelől problémát jelent, hogy a UPC indította el a Sport 1-et, és jelenleg is 25 százalékos tulajdonos a sportcsatornákat működtető társaságban. Márpedig saját konkurenciáját kellene a programcsomagjába illeszteni, ha felvenné a Sport Klubot..."
  • rushman
    #63
    gportal (már bocsi) de jó nem lehet
  • rushman
    #62
    egyetértek, szintén katasztrófaként élem meg, ha nem szerez valahonnan egy sportkommentárt (mert a léderer az nem az) akkor némítva fogom nézni az biztos.
  • dankaa
    #61
    Nézzzétek meg!!!!
  • Gabe18
    #60
    Az egy katasztrófa...
    Elképzelem amint a Léderer közvetiti a VB döntőt.Ez a foci legnagyobb eseményének meggyalázása...
  • R9
    #59
    Asszem én a németen fogom nézni a vb-t
  • dankaa
    #58
    Nézzzétek meg!
  • banok
    #57
    vagy egy csomó motor sport csatorna pl.: az Abmotours
  • Ch_Slater
    #56
    január 2-től..
    remélem ez nem foci csatorna lesz. abból már van 2.
    a motorsportok viszont eléggé el vannak hanyagolva. az mehetne..
  • Girondins
    #55
    sajna igen...
  • Bandee1987
    #54
    Az EB-t sem adta...vagy a VB-hez megvette a jogot?
  • Laffite
    #53
    Knézy sztem nagyon jó és felkészült is egyben! Vitár bácsi pedig szintén jó volt, egy idős embertől nem is várhatunk el sokkal többet, és amint feltöltötték az Eurosportnál a létszámot, ő el is ment nyugdíjba, addig pedig nagyon is kitett magáért, és én azt mondom, az ertéelesekbe ha csak negyed annyi alázat szorulna a sport iránt és a néző iránt mint volt Vitár Róbertben, akkor nem volna mitől félnünk!!!
  • AnuluWork #52
    Ennyi sportcsatorna azonban nem fog megélni Magyarországon.
  • AnuluWork #51
    Szar UPC! :)
  • AnuluWork #50
    Eurosport. A nagy világversenyeket szokta adni. Mondjuk ifj. Knézy ill. Vitár Róbert sem a szakma csúcsa, de még mindig inkább ők, mint az RTL. Szörnyű, hogy megszerezték a közvetítés jogát.
  • szanics
    #49
    Arról már nem is beszélve, hogy a végén ráindították a reklámot az élő Mészöly-interjúra...
  • Laffite
    #48
    halálosan jó közvetítés volt :)
    (na meg a meccs is, volt egy fehérvári "akció", amikor kigurították a szélsőnek a labdát, a laszti gurult, gurult, a srác közelébe senki, az már várta, készült rá, aztán addig táncolt a felé guruló labdának, hogy az a lábai között ki is ment az oldalvonalon túlra... - szal az ilyen izgalmakhoz biztos kell egy külön sportcsatorna)

    egyébként hosszú évek után most jöttem rá a féltizenkettes kezdés titkára! ilyenkor ugyanis az összes normális sportcsatornán (és egyáltalán: tv csatornán) max tv-shop megy vagy sokadik ismétlések, és a közvetítésük max ezekkel veszi fel a versenyt :)

    de úgy egyben volt az egész, a léderer, a verebes, a hatalmas szakértelmük, a pályán kővé fagyott majd lassan felengedő sártenger, piros lap és hangos kurvaanyázás a bíróval, szal nesze nekünk saját sportcsatorna, EB rendezés, meg Olimpia... érdemes volna a "nagyot álmodás" helyett nagyot elgondolkodni, pl ilyeneken...
  • szanics
    #47
    Amilyen remekül sikerült a mai közvetítés az RTL-en a Fehérvár-Újpestről, nem csodálom, hogy elgondolkoztak: indítani kéne egy sportcsatornát is, annyira jók vagyunk...
  • Laffite
    #46
    Utálom amikor olyanok kerülnek tűzközelbe, akik ezt csak a sok pénzükkel tehetik meg, de szakmailag barbárok, és Mi a nézők is csak azért kellünk nekik, hogy mégtöbb reklámfelületet adhassanak el és mégtöbb sportkocsit vásároljanak maguknak. Gyalázatos banda!!!
  • Girondins
    #45
    Szóval nem elég hogy minőségtelen műsort fog adni a sportKlub még csak nem is tudja majd fogni mindenki, mert nem földi adó lesz és a UPC-vel sem tudott megegyezni. SZAR RTL...PFUJj
  • Bandee1987
    #44
    Mindenesetre el kell fogadnunk, hogy a VB-t az ertéel és a sportklub közvetíti. Bár attól függ, nemtom, hogy külföldi csatornákon hol közvetítik...Németországban a Premiere indít majd ilyen szolgáltatást, de az itthon nem fogható...Hol lesznek a meccsek? Csak az ARD-n? Vagy a ZDF-en is?
  • Laffite
    #43
    Kedves Sportklub!

    Amennyiben a jövő évi VB-t is így közvetítitek mint a mai sorsolást, akkor gondolom arra kell majd számítanunk, hogy a meccsekről is csak 3 perces összefoglalót kaphatunk a százórás stúdióbeszélgetések szünetében...

    Előre is köszönjük a lehetőséget!
  • R9
    #42
    hogy lehet ilyen nyomorék a retek klub
  • Laffite
    #41
    első közvetítés majd biztos egy Villalakók Vs. Barátok közt futballgála lesz
  • Laffite
    #40
    "a konkurenciától is átcsábítottunk több embert"

    kíváncsi leszek ki adja el a lelkét, akár a magyar nyelvű Eurosport, akár a SportTV részéről... remélem senki!!!

    a tartalomtól meg nem félek... a magyar foci amúgy is az ertéelre való, a f-1, a profi (???) boksz, k1, szörf és egyéb mesterségesen divattá kreált sportágak meg nem érdekelnek... pl elgondolkodtató, hogy milyen vb címmérkőzés az olyan bokszmeccs, ahol alig lébecol néhány néző??? mert a hazai kereskedelmi csatornák főként ilyen gálákat rendeznek, rohadtul semmi nemzetközi rangja az egésznek.
  • szanics
    #39
    Kedvenc részeim:

    "Ahogy én hallom, a Sport 2-ra van a legtöbb panasz, sok az ismétlése, gyakran ugyanaz megy, mint a Sport 1-en." - Majdnem... NBA, NHL, Real-Barca, MU-Chelsea meg ilyen szarok... Bezzeg a K-1 meg a szörf-vb milyen jó lesz!

    "Nagyon erős a tartalom. Lesz hoki, kézilabda, kosárlabda, boksz, K-1, vízilabda is a terítéken." - mintha lenne a Sport TV-n is, nem is kevés. Amúgy éppen ez az, amit a kutya se néz.

    "Javarészt az RTL Klubtól hozunk át képernyősöket, de a konkurenciától is átcsábítottunk több embert. Őket még nem nevezném meg, mivel a szerződéseken meg sem száradt a pecsét. Az biztos, hogy a jó arcokat hozzuk át, lesz majd meglepetés" - már alig várom, hogy az RTL-es képernyősök közvetítsék a világbajnokság egyik mérkőzését...
  • szanics
    #38
    (Fél)info a SportKlubról
  • szanics
    #37
    Eredetileg novemberben akart, aztán december 1-jén, most meg január közepe az új időpont.
    Ha nincs mit adásba szerkeszteni, akkor marha nehéz ám csatornát indítani... Szóval szerintem a márciusi NB1-es rajtig várnod kell majd.
  • banok
    #36
    én is keresek valami oldalt a SportKlub-ról de nem találok.
  • Girondins
    #35
    Mikor indul be a SportKlub?
    neten van valami róla?
  • szanics
    #34
    nem fog elvinni semmit
    vb-ügyben teljesen egyetértek, annak az MTV-n lenne a helye
  • Laffite
    #33
    előre félek ettől a sportklubtól... barom idióta műsorok, barom idióta (tehetségtelen pályakezdő) riporterekkel, aztán majd minden jó anyagra rálicitálnak és elviszik a SportTV elől, mi meg nézhetjük a sok sz*rt és a sok "hozzáértő" ripacsot az idióta telefonos játékok között...
    inkább nézném a vb-t a magyar tv-n, annak mindíg is ott volt a helye és mindíg is ott lenne!!! a BL meccsek meg jó helyen vannak a ViaSaton, kérem azt ott nagyon békén hagyni!!! Sportklubba meg mehet tőlem a dél-amerikai foci meg a magyar, de közvetíthetik az összes bugyuta clio kupát az idióta f-1 kommentátorok autókázásaival, mint ahogy tőlem lehetnek rajta 4-5 órás ATP teniszmeccsek is, ki nem foglalkozik vele... Undorító retekbanda!!!
  • Nadi
    #32
    Nálunk pl. most péntek délután óta nincs...
    De a késedelmi díjat fizettetik:@
  • Bandee1987
    #31
    Nálunk negyedévente 1-szer nincs egy délelőttön át kép, karbantartás miatt, de az nem baj.
  • banok
    #30
    UPC-n nem lesz SportKlub.
    Szerintem kocsmában vagy egy sörsátorban nézem majd a meccseket amit a SportKlub ad majd.
    De legalább nekem van Sport2-m
  • 9csöves9
    #29
    én meg pont fordítva vagyok:D sztem jó az internete de a kábeltévé szar
  • Nadi
    #28
    Hát nem tudom, nálunk volt egy időszak, hogy 2-3 hétig folyamatosan elment esténként a kép