2483
  • tnm #2243
    házik miatt, csak ennyi késéssel tudtam megnézni a finálét. no-brainer akcióként tényleg nagyon jó volt. de az egész történetvezetés, idővonal kezelés olyan keszekusza -és nem csak arra, gondolok, hogy sorozatban lövik az időparadox eseményeket-, hogy az már szánalmas. látszik, hogy nincs kidolgozva a történet előre, ahogy illene, hanem csak dobálják egymásra az ötleteket, aztán majd kilyukadnak valahol. a legrosszabb az egészben az, hogy annyi ilyen van, hogy esélytelen, hogy értelmesen megmagyarázzák őket, viszont nem is próbálkoznak, csak bedobnak még 8 illogikus csavart, ami elfedi, elfeledteti az előzőeket.

    akcióként jó volt, sci-fiként legalja.

    legnagyobb poén, meg a Fox-osoktól, hogy akkor nyomták a képre a prison break promó-t, amikor SC a cellában ül.
  • lord nihilus
    #2242
    jól mondtad, a t-1000 is nanomorph izé
  • rooney8
    #2241
    Szerintem ugyan az, csak a T-X egy javított verzió :)
  • zvaragabor
    #2240
    Rosszul írtam, nanobot a T-X-nek van. Pontosan nem tudom, miből áll a T-1000.
  • zvaragabor
    #2239
    Meg ha jól tudom a T-1000 egy bukott project SkyNet réséről, gyakran hibája van ennek a tipusnak.
  • Ragnar360
    #2238
    Ahh durva :) - hát igen érdekes, már az, h felvesz egy alakot, de hogy magára még ruhát is kreál :DDD
  • zvaragabor
    #2237
    Létrehozásáról mintha azt olvastam volna, hogy valami marhaerős prés nyomta volna össze arra a formára, amilyen a fém állapotában.

    Szerkezete elvileg milliónyi mikroszkópikus gépek (nanobot) kapcsolatából áll, amik meghatározott rutint követnek. A szükséges adatokat ezek a nanobotok tartalmazzák talán.
  • Monoton
    #2236
    Valami nekem is rémlik. De az nem hogy ennyire lecsupaszítva volt az a jelenet.
  • lord nihilus
    #2235
    ja bocs először neked akartam írni, de aztán más téma jutott eszembe :)
  • zvaragabor
    #2234
    Nem csak neked. Nekem ugyan nem tűnt föl, én egy másik fórumon szembesültem ezzel. :)
  • Ragnar360
    #2233
    Ezt most nem értem mire mondod :D
  • lord nihilus
    #2232
    tényleg csak nekem tűnt fel h a sorozat elején Cameronnak kék fényű szeme volt most meg piros? :D
  • Ragnar360
    #2231
    Ja, sok embernél elöfordul ilyesmi -emberi szokás :D- a kis baj az mostis ennél pl, h ha más elolvassa ezt a tiedet, akkor azt hiszi, h még mindig nem vágom és hülye vagyok :P - Én ugye kérdeztem, h jó e már stb. - erre te válaszoltad ezt na mind1 jó ezigy -, rendbe vagyunk :)

    Amit lentebb kérdezek a folykékony terminatorral kapcsolatban, ahhoz tudsz hozzáfüzni vmit, vagy vmi egyáltalán vmi konkrétum arra ?
  • zvaragabor
    #2230
    Köszönöm. :P Amúgy miért is? :)
  • zvaragabor
    #2229
    Én meg egyszerűbbnek találtam leírni egy összetett mondatot, és két egyszerűt, minthogy azt mondjam: Igen. :)
  • Ragnar360
    #2228
    #2220 ?
  • Ragnar360
    #2227
    Azt mondom.
  • Monoton
    #2226
    :PP

  • Monoton
    #2225
    Ugye volt hír, hogy Brian Austin (Derek) már aláírt egy másik sorozathoz.

    Most olvastam, hogy csak a pilot-ra vagyis ha lesz 3. évad akkor visszajön, ha nem akkor marad annál a sorozatnál.
  • zvaragabor
    #2224
    Kyle és Derek testvérek. John azzal a kis Derekkel, és kis Kylelal találkozik az időutazás után, akiket Derek mutatott meg Johnnak valamelyik részben. Épp bézbóloztak.
  • Monoton
    #2223
  • Ragnar360
    #2222
    zvaragabor: akkor a #2201-be a kiemeltbe már jóllátom a dolgokat igaz ?
  • zvaragabor
    #2221
    Hát nem tudom, a fiú terminatornak a varázspálcája az az endoskeletonon kívül van, Cam pecke meg a testén belül, és hát nem tudni, hogy a fémváz azon a részen is jelen van, vagy pedig van ott neki egy űr. :) Erősen kétlem, hogy a SkyNet ilyet is betervezett volna. Cam nem szériadarab, hanem prototípus.
  • Ragnar360
    #2220
    A kérdés csak az, h Ms Weaver mit akar ?
    Nagyon kiváncsi vagyok, KÜLÖNÖSEN!!! teccett, mikor John-nal és Sarah-val együtt nyomultak/beszéltek -

    Nagyon érdekelne a John - Weaver kapcsolata...pl h teccene johnnak az új, nevezzük szövetségesnek - SZUPERCYBORG - aki bármikor kinyirhatja és szinte lehetetlen megölni v ilyesmi - már az is mekkora volt már, mikor elöször meglátták, h ki is Ms Weaver valójában...

    Konkrétan miket tudunk az ilyen folyékony terminatorról - fanok ? :P
    2. rész is már homályos - ja a kérdést úgyértem, h nem az h miket tud, mert az láttuk, hanem hogy hogy, felépítése - gyengéje (a hő az ugye igen) - meg azt se értem, h a faszba hozták ezt létre :S
  • rooney8
    #2219
    A folyékonyt lehetne... Benne nincs húsdaráló :D
  • lord nihilus
    #2218
    :DDDDDdd

    valszeg a tud izélni xD (már volt egy a sorozatban, amelyik tudott és így férkőzött a nő bizalmába)
  • rooney8
    #2217
    Akkor jó. Azt hittem nem figyeltem valami részletre, ahol elmondják :)
  • Ragnar360
    #2216
    Ja, segiteni fog Johnnak a Skynet elleni harcban v kitudja még talán visszajönnek és megis akadájozzák, bár az előbbi jóval valószínűbb!!! De a lényeg, h Miss Weaver is odaver rendesen - amikor szalattak le a lépcsön az a kijelentés nagyon ott volt a szeren ;)

    Én arra tippelek, h JH sokkal monumentálisabb, mint egy sima gép és nemcsak védelmezőnek lesz ott, hanem maga John "szeme" - valszeg fejlettebb (hanem az elvileg már) mint a többi egyszerü robot...
  • TDantes
    #2215
    Úgy érzem magam mint mikor meghalt Bobby... Cameron miatt ügye
  • zvaragabor
    #2214
    Ez egy elvarratlan szál. Szerintem senki sem tudja biztosan.
  • rooney8
    #2213
    Ja meg nekem még az nem világos, hogy JH mért ment előre az időbe?
  • Ragnar360
    #2212
    ööö picit nemérted :) - az a John nemtudja valszeg aki elment a jövőbe, akimár ott volt az nyilván tudja :P

    Upps, jade várjál - igazad is van végülis, mivel Cameron 100% és rémlik is igymár, hogy mondta Johnnak ki/minek stb. küldte vissza szal igen tudja :)
  • Ragnar360
    #2211
    A lényeg, h összevan ez rakva faszául :D

    KÖVETELJÜK A HARMADIK ÉVADOT!!!
  • TDantes
    #2210
    John Henry egyébként is rendes..ő a jó Skynet,nem?
  • rooney8
    #2209
    De John tudja, hogy meg fog halni, mivel akkor nem is lett volna Cameron...
    Lehet az lesz majd az esetleges 3. évadba, hogy John megmenti Allisont (ugye akkor nem lesz Cameron) és akkor megint mindenki jól összekavarodik :D
  • desigo
    #2208
    John Henry rendes volt,hogy kinyitotta a börtönajtókat...
  • Ragnar360
    #2207
    Húde beugrogg most az a jelenet (az emlitett részben asszem), mikor Cameron felhívja az annyát - ugye Cam. hívta fel ?:) Na mind1 a lényeg - hogy még Allison meg SEM született épp terhes volt vele az anyja ;)
  • TDantes
    #2206
    De miért ne? Így legyen..szerintem...nekem így tetszene...na...

    Mert elvégre Terminator sorozat, tehát kell bele egy jó Terminator is. És akkor az legyen Cameron, és azért ő mert érdekesebb mint az emberi karakter...szerintem
  • Ragnar360
    #2205
    Hát krvára ne igy legyen :D - meglehet változtatni a jövőt, de ez most BAROMIRA bonyolult eset, mivel ez a "jövő" (Allison/Cameron) esete már lejáccódott - DE UGYANIGY SZINTE MINDEN - és mégis próbálnak dolgokat megváltoztatni - alá küzdenek a skynet megalakulása/létrejövése ellen...

    :D
  • Ragnar360
    #2204
    Nyilván Cameron miatt fogja sejteni - de sztem az is durva lehetett volna (SŐT! volt) - mondom ezt feltételesbe, mivel fiktiv kitaláltság az egész sorozat/film - , HOGY John nem is tudta, hogy Cameron valaha is igazi személy volt v fasz tudja lehet mégis - mivel a gépek mintázzák elvileg mindig az alakjukat vkiröl - nade akkoris meglepődött, nemcsak azért mert ott volt, hanem mert ugye élő szép, helyes lány

    És persze a nézők tudták ezt, aki emlékezett a korábbi részre ahol full Cameron szerepelt végig kb, hogy ő volt - de maga a KARAKTER (John) nem tudhatta :D