2483
  • spike0007
    #2283
    Ezt akartam írni: A sorozat a T2-re épül és ennyi, mert utána teljesen más idősíkban játszódik.
  • spike0007
    #2282
    A sorozatnak semmi köze a T3-hoz. A t2-re épül és ennyi mert utána teljes idősíkban játszódik. A T4 meg a T1-2-3-ra fog épülni, de főleg az első két részre. A TX fejlettebb csak a sorozatban m ég nem tűnt fel a TX.
  • peterx
    #2281
    Talán még 1 kérdés hogy most ez a Weaver (vörös csajszi sorozatból) T-1001 vagy TX a (T3-ból) a fejlettebb/jobb? :D
  • peterx
    #2280
    Nah megnéztem a finálét és az utóbbi 50-100 hszből már nekem is világos lett minden :D

    Viszont egy hatalmas kérdésem van!

    MOST AKKOR HOGY A FENÉBE VAN EZ AZ EGÉSZ T-UNIVERZUM???

    Teljesen összeillenek a filmek és ez a sorozat? Igaz h bonyolult de minden logikusan történik? hogy van most akkor a T3 (főleg a vége) és ez a sorozat?

    T3 végén egy ilyen fejeseknek szánt bunkerben kezdi meg ténykedését JC itt meg ugye előre utazva az időben fog kezdődni minden? Ez vagy kurvanagy paradoxon vagy egyszerűen a sorozat az NEM "canon" story?

    A T4 meg akkor most mit fog folytatni T3-at vagy ezt a sorozatot?

    Mostmár tényleg nem értem....
  • Micsu
    #2279
    sok embernek mikor esik már le hogy weavernek meg jhnak semmi köze sincs a skynethez, már az elején lehetett tudni hogy weaver valami lázadó t-1000
  • Monoton
    #2278
    Rákerestem a cégre aki csinálta a filmet, hat nagyon durva elozetesek vannak fent tobb filmjukbol is .DDDDDD
  • circa
    #2277
    OFF:
    Ez azért odabax, a végén még egy kis StarWars vs. Terminator is látható xD
  • zvaragabor
    #2276
    Jaa, értem. Valóban, félreértelmeztem. :) Bocsi.
  • Cvd
    #2275
    "Gondolom azt akartad írni, hogy a Skynetet..." - nem azt akartam írni. Abban a részben amit idéztél, van egy vessző. Olvasd el újra annak a figyelembevételével, vagy olvasd hozzá a következő szót is a zárójeles részt kihagyva, akkor már remélem érthető lesz.:)
  • circa
    #2274
    Hivatalos oldalon bejött valami véleményezéses ablak, de elkurtam, mert azt X-eltem a 4. kérdésben hogy nem vagyok amcsi és ezért nem is engedte kitölteni a kérdőívet, nem tudom hogy a sorozaatra vonatkozik vagy sem, csak gondoltam belinkelem hátha más bele tud kukkantani
  • zvaragabor
    #2273
    jugen:
    "A folyékony nőci csak beadta a derekát, ez azért váratlan volt számomra."

    Hát ha úgy vesszük, akkor Weaver már az eleje óta a SkyNet ellen küzd. Az embereket meg azért ölhette meg a raktárházban, mert elvileg ott készíteték azt a HK-t, ami olyan anyagból készült, mint amilyen anyagból a terminatorok készülnének. Ezért iktatta ki Weaver a raktárat, és dolgozóit, mert különben SkyNet javára válhat ez a raktát.

    Cvd:
    Valszeg JH készíti el majd a jövőben önálló akarattal, a Skynet
    Gondolom azt akartad írni, hogy a Skynetet. De logikusan belegondolva, ha John Henrry, Weaver, és John Connor abba az időbe érkeznek meg, ahol már javában dúl a háború, akkor valószínű hogy már van SkyNet, mert különben mi robbantotta volna ki a háborút. s02e20-ban amikor behatoltak John Henry rendszerébe, akkor az valószínűleg a SkyNet volt, vagy legalábbis annak valamilyen módosulata, korai változata. Csak gyanítom azért nem tudunk erről többet, mert a harmadik évadra tervezhették bemutatását, és szereplését. Elvarratlan szál.
  • Herold
    #2272
    Egy Hunter/Killer volt.
  • Cvd
    #2271
    PL. azért lehetett náluk a kiscsaj képe mert az ő feladatuk lett volna a kiscsaj elrablása is, miután elintézték Connorékat. Később kényszerből azért ment a Terminator a kiscsajért mert a teljes csapat ottmaradt az első körben.
    A repülő cucc meg nyilván egy kísérleti HK (Hunter Killer) volt. A jövő rendes, nagyméretű repülő vadászainak kicsinyített elődje. A T3-ban is vannak ilyenek, csak máshogy néznek ki mert mégse ugyanaz a két széria.
  • akyyy
    #2270
    én csak azt nem értem amúgy, hogy mi volt az a repülős geci. oké hogy a raktárs hárompontos résznél tünt fel, de atótl nem derült ki hogy mégis mi az, hogy került oda, meg mi a fene:C

    a másik, meg ugye hogy tudták meg conorék hogy létezik a vörös hajú csajszi meg a pinécbe ott van henry? há úgy hogy a mentős faszira rátámadtak. pont akkor mikor saráéh odamentek meglátogatni:C
    és pont volt náluk egy telefon amibe a kislány képe volt. miért volt náluk a kislány képe.???
  • Monoton
    #2269
    Ja mert az egesz topikban a fináléról beszéltünk persze. 2 oldalt visszaolvasol és okos leszel.
  • circa
    #2268
    Az nekem is eszembe jutott, hogyha az anyját ott hagyták a múltban akkor érdekes lenne ha folytatnák mert elvileg róla szól a sorozat.
  • Cvd
    #2267
    Szvsz elég egyértelmű hogy melyik a jó és melyik a rossz. A másik MI akarta kicsinálni a kiscsajt, Connorékat, az az oldal csinálta a kisHK-t, ésatöbbi. J. Henry ezalatt megtanulta tisztelni az életet, meg egyáltalán emberekkel együtt létezni. Még barátokat is szerzett, amennyire tőle tellett.
  • predator1982
    #2266
    valszeg több mint 2000 hszt nem fogok végigolvasni
  • Dns5000
    #2265
    a 2 skynet otlet eleg jo volt, es lehet talalgatni melyik lesz a gonosz :P
    nem biztos, hogy jhon henry jó lesz
  • zoltang
    #2264

    Durva lett a vége a Terminátor-sorozatnak
  • Cvd
    #2263
    Akkorra ment előre amikor Derek még nem jött vissza a jelenbe, és Kyle-t sem küldte még vissza '84-be, hogy bekövetkezzenek a T1-ben történtek. Normális esetben ekkorra John már az ellenállás vezetője és mindenki ismeri (bár a Reese testvérek akkor sem tudják hogy a rokonai), most viszont átugrotta azt az időt amikor vezetővé válik, így senki nem ismeri, nem ő az ellenállás vezetője. Derek sem ismeri mert csak ezután fog visszajönni a jelenbe ahol találkoznak majd, Kyle-lal meg soha nem is találkoztak. "Cameron" a kutyával meg nem Cameron, hanem az az Allison Young (ha jól emlékszema nevére) nevű ember, akit egy korábbi részben már láthattunk a terminatorok fogságában. Vagyis valamikor az évadzáró utáni időben elkapnak a Terminatorok, róla mintázzák Cameront, akit viszont elkapnak az ellenállók és átprogramozzák John kísérőjévé.
    A vörös hajú csaj meg tényleg az aki a tengeralattjárón volt, habár ott nem ő tette fel a kérdést, hanem tőle kérdezték. Az évadzáróban azért teszi fel ő, mert ezzel azonosítja magát Cameron előtt. Ő ugyanis tisztában van a kérdés történetével, és így beazonosítja a T1000-est, és rajta keresztől John Henry-t mint lehetséges szövetségest.
  • Monoton
    #2262
    Olvass vissza többen is leírtuk nem 1x az egészet.
  • mrzoltan
    #2261
    Nah megnéztem én is végre,hát mit ne mondjak csavarták a sztorit nem is kicsit,de remélem folyatják is mert ha nem az qva nagy szívás lenne...
  • predator1982
    #2260
    na pont a végét nem értem, most akkor egy olyan jövőbe mentek ahol még mindenki él? amúgy a cameron meg robot...na ezt az egészet nem értem. bár a folyékony csajsziról már gondoltam hogy jó lehet, mivel amikor john anyja rátalált arra a gyárra ahol fejlesztették azt a repülő szart, kinyirt ott mindenkit. a másik meg hogy volt az a rész amikor a jövőben a tengeralattjáróban kiszabadult a folyékony cucc ugye, és az volt a kérdése, hogy csatlakoztok-e hozzánk? sztem az a vörös hajú folyékony csaj volt, na pl ezért sem értem az egészet....
  • Cvd
    #2259
    Szerintem az sem meglepő hogy Weaver meggondolja magát. Ugyanaz van vele is mint Cameronnal, valamikor a jövőben készül el, így neki a háború a jövőben a múlt, John Henry létrehozása a jelen. Valszeg JH készíti el majd a jövőben önálló akarattal, a Skynet (nem is hívnám szívem szerint Skynetnek mert nem az a Skynet aki az eredeti idősíkban volt) ellen, de ez nem jelenti hogy az emberekhez kellene csapódnia. Amikor először találkozik emberekkel a Carteren akkor nem is látja értelmét hogy csatlakozzon, csak a negatívumokat mutatják. Később visszajön a jelenbe, elkezd emberekkel dolgozni (még az MI-t is gyereknek véve taníttatgatja). Megismeri a pozitívumokat is az emberekkel kapcsolatban és úgy dönt hogy megéri csatlakozni. Szvsz azóta érezhető volt ez a lehetőség amióta kiderült hogy nem feltétlenül ellenség. Ellenkező esetben nehéz lett volna ésszerűen megoldani hogy hogyan éli túl kicsiny hőscsapatunk azt hogy egy szobába kerülnek egy T1000-el, akiről ráadásul nem is tudják hogy az.:)
  • jugen
    #2258
    Szerintem azért van vége a sorozatnak, mert John szépen felnőtt már és nem TSCC, hanem TJCC lesz ezentúl. Innentől ez már John harca:)))

    Az idővonal teljesen érthető, mivel a TSCC által kreált jövőbe ment John, amiből az időugrás miatt ő pár évet kihagyott.
    Nem értem igazán néhány hozzászólónak az értetlenségét ebben...

    A folyékony nőci csak beadta a derekát, ez azért váratlan volt számomra.

    Az mekkora lesz, mikor John Henry Cameron gondolkozásával találkozik újra Johnnal. Meleg helyzet lesz:DDD
  • zvaragabor
    #2257
    Ez nagyon sok mindenkinek tetszik. És nem hiába. Tényleg nagyon jól komponált, nagyon szép zene.
  • rooney8
    #2256
    Nekem tökre teccik ez: Sarah Connor's Theme :)
  • tnm #2255
    és ugye a hang azért tud jönni, mert nem ruha, vagy bőrtelen fém;)
  • akyyy
    #2254
    találkozni akartak conorék a vörös hajú folyékon nővel mivel a kislánytól megtudtk hogy az a gheci szuka egy robotot dugdoss a pincébe. a robotnő találkozni akar velük mer mér ne. meg mégis csak conor .
    elmentek találkoztak, dumálgattak, közbe jött az a repülős skynet, wtc stilusba bele az épületbe, de folyékony geci, lebuktatva magát, megvédett mindenkit. közbe cameront kinyirta a pincébe rejtegetett robot. honnan tujduk hogy nem robot? onnan hogy ott kutyázott...

    a kutyák megérzik a terminátorokat!

    mindneki lement gyorsan megnézni hogy na mi van lent, mert ők azt hitték hgy a robotok bunyóznak, leérve látták kimulva cameront, a másik robot meg eltünt.
    mi se kellet több, a vörös hajú csajszi asszongya van neki időgépbe, mennyünk a jövöbe, 10...9.8, négerfbios meg anyuciconor inkább nem megy jövöbe mert itt a helyük, de john annyira sirajta cameeront meg a csipjét hogy megy a jövöbe. megérkeztek, mivel a jövöbe a katonák terminátorok után kutattak, robotcsajszi elis bujt gyorsan.
    ott maradt john egy szál semmibe, jött katona, azzonta robot vagy lelőlek, de jött derek, ő látta hogy ő nem robot, de nem ismerte fel, hisz ez derek szempontjából még nem ismeri.
    aztán jött john faterja, és nézték egymást, plusz jött egy viszhang még az időn át.

    szerk.: plusz még john látta, hogy cameront megformáló igazi nő, szóval aki még nem robott, az az apja kurvája volt
  • predator1982
    #2253
    én még csak most találtam rá erre a topikra. biztos bután hangzik de mondja el már nekem valaki hogy most mi a fenéről szólt az uccsó rész uccsó tiz perce, mert kissé elvesztettem a fonalat, köszi.
  • akyyy
    #2252
    na megnéztem én is. ennyien nemérteni sztemtök egyszerű volt:D
  • LeventeV
    #2251
    elirtam bocs, es koszi az infot
  • tnm #2250
    ha nekem lineárisan felvezeted ellentmondásmentesen a történteket, akkor betörök az MTV székházba és a híradóban személyesen kérek majd bocsánatot XD

    (részletes felvezetésre gondolok, az még nekem is megy, hogy:
    1, előre ugranak egy pár évet,
    2, menekülnek meg dolgokat csinálnak,
    3 pöty,
    4, john előre ugrik sok évet)
  • Dns5000
    #2249
    hat nagyon belehuztak a vegere tok izgi lett
  • zvaragabor
    #2248
    Hivatalos bejelentés a sorozat folytatását illetően május 18-án lesz.

    T#-ban? Gondolom a T3-ra gondolsz. Nem, az Katerine Brewster volt. Két egymástól független idősík, két különböző "barátnő".
  • Daza500
    #2247
    Türelem.
    Én egyfolytában figyelem a külföldi oldalakat...bármelyik elkövetkezendő napon jöhet hír a sorozat felöl.
  • LeventeV
    #2246
    #2177 valaki?
  • 5c0rp330n
    #2245
    pedig sztem is van benne valami :)
  • Ragnar360
    #2244
    sztem te nem azt nézted amit mi vagy önben van a hiba kéremszépen :D no problem :P