2483
  • Fenrir
    #643
    Ha nincs Skynet akkor nincs John Connor sem, tiszta paradoxon a film :)
  • II Rocky II
    #642
    arra jo a sorozat hogy itt a skynet létrejöttét probálják megállítani,kiiktatni.(ha ez sikerül akkor nem jönnek létre a terminatorok:D
  • DamageAdept
    #641
    A második film után játszódik a történet, a harmadik film teljes figyelmenkívülhagyásával, azt mutatja be mi történt Sarahval és Johnnal miután Arnie beült a jakuzziba a T1000-el.
  • Punker
    #640
    olvass :)
  • DamageAdept
    #639
    Nem kell ezen találgatni, Cameron 100%osan egyértelműen kétségtelenül megkérdőjelezhetetlenül tisztán állíthatóan újabb modell mint bármelyik eddig ismert terminátor. Nem nézted az eddigi részeket?
  • w77d
    #638
    sziasztok! Nemrég hallottam hogy létezik ez a sorozat. Ez tulajdonképpen a terminátor filmek kiegészítése? Tudnátok mondani pár szót erról az egészről? :)
  • Punker
    #637
    lassan kitaláljátok hogy a Cherry 2000 eposzból vették kölcsön a kiscsajt.....
  • [NST]Cifu
    #636
    Miért? Szociopata kinzás a rabszolgatáborokban a renitens embereknek. Utána vagy öngyilkosok lesznek, vagy könyörögni fognak, hogy inkább visszamennének Skynet bűnös terveit megvalósítani. ^^
  • [NST]Cifu
    #635
    Egy Terminátor csak felismer egy másik Terminátort (Cameron legalábbis felismerte őket az eddigiek alapján). Ha nem ismeri fel, akkor én egy megoldást tudok elképzelni, mégpedig azt, hogy Cameron újabb modell.
  • Punker
    #634
    a szülős film után simán, volt ő ovizsaru is :)
  • DamageAdept
    #633
    Meg eleve...gondoljatok bele...Arnold balettruhában...
  • Seten
    #632

    "Skynet Terminátoraitól kell megvédenie Johnt. Szóval nőiessége konkrétan nem igazán előny e téren."

    Hát dehogynem. Pont te írod, hogy "a T-888-asok nem ismerik Cameron modelljét" vagyis nem is gondolják, hogy a csaj terminátor. Innentől ő van lépéselőnyben.

  • bertino
    #631
    zsir, alig várom
  • Seten
    #630

    Egy dupla részt.

  • II Rocky II
    #629
    akkor ma-holnap két részt kapunk vagy egyet?
  • [NST]Cifu
    #628
    Nem hiszem, hogy ferdítettem volna bármiben.

    Azt mondtad, hogy erőltetett és hatásvadász. Erre válaszoltam, hogy ezzel az erővel az egész sorozat eröltetett és hatásvadász. Ráadásul az érzelmi szál valószinüleg mindenképpen jelen lesz a sorozatban, Cameron ugyanis a jelek szerint képes legalábbis értelmezni az érzelmeket.

    Egy Cameron méretű női test mindenképpen kisebb befogadó képességű, mint a vele szembeszálló T-888-asok teste, emiatt valamit fel kell áldozni, hiszen csak úgy lehet egy nagyobb térfogató testel azonos fizikai erőt, ellenálló képességet, stb. garantálni, ha jobb minőségű anyagokat és/vagy gyártástechnológiát használnak. A jelek szerint a T-888-asok nem ismerik Cameron modelljét, tehát előfordulhat, hogy Cameron egy fejlettebb, későbbi modell, vagyis nem lehet kizárni, hogy valóban képes ugyanarra kisebb testel, de akkor meg viszont a "normál" testméretek mellett meg erősebb, tartósabb lehetne a T-888-asoknál... Ezért nem értem a dolgot...
  • precision
    #627
    Na jó, utsó hsz -em a témában mert mindig elferdíted mások mondandóját

    nem azt mondtam, hogy nem akarok eszmecserét, hanem nem igényel többet, mivel nem tudjuk egymást meggyőzni...leírtuk az érveinket, kész, ennyi

    Mivel a női terminátor fizikálisan és program terén semmilyen hátránnyal nem rendelkezik a "férfi" terminatorokhoz képest, így nem értem miért írtad azt hogy nem előnyös. Talán még mozgékonyabb is, ereje ugyanannyi, sőt, mondta is hogy az ő váza könnyebb és keményebb mint a korábbi terminatoroké. És beláthatod, hogy az hogy milyen "hús" van ráhúzva a vázra, olyannyira lényegtelen a harc szempontjából. Szóval ez is az ő malmára hajtja a vizet.
  • Seten
    #626

    És azt még nem is beszéltük meg, hogy Cameron a S01E07-ben ÚJRA MOSOLYGOTT!

  • [NST]Cifu
    #625
    Ha nem akarsz eszmecserét, ne fórumozz. :)

    Korábban ugyebár pont az volt Lena Headey nem kelti olyan erős nő benyomását, mint Linda Hamilton volt. Viszont tény, hogy sokkal szexibb nála.

    A női terminátor sem logikus, hiszen pont, hogy a Skynet Terminátoraitól kell megvédenie Johnt. Szóval nőiessége konkrétan nem igazán előny e téren.

    Szóval alapból hatásvadásznak lehet tekinteni az egész sorozatot.

    Az ember-robot szerelmi szálat pedig ilyen háttér mellett nem lehet kihagyni, jó kis oldalszálakat lehet köré írni, és nem feltétlenül gyengéket (ott van a BSG-ben rögtön Six és Athena esete).

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én elképzelhetőnek tartom, hogy Cameron eredetileg direkt arra készült, hogy kihasználja a nőiességét a beszivárgáshoz, tehát valóban ott van az, hogy megzavarja az ellenfelet. Ezen kívűl meg ott van ugye a balettáncos jelenete (ami amúgy azért érdekes, mert Summer Glau valóban rendelkezik balettáncos múltal)...
  • Fenrir
    #624
    Akkor nézd meg és rögtön nem lesz furcsa ez a kapcsolat :)
  • precision
    #623
    nem kell ferdíteni
    az hogy a mostani Sarah -t jászó színésznő jobban néz ki mint Linda Hamilton, engem személy szerint nem zavar (érthető okokból :))... nem is értem ennek mi köze a ember-gép szerelemhez
    az hogy női terminator van, nem értem miért gond, jobb álcázási módszer, megzavarja az ellenfelet (persze ha nem egy másik terminator az ellenfél), meghát jobban is néz ki Summer Glau mint Schwarzi, meg kell hagyni

    de ez még mindig nem indokolja egy ember-robot szerelmi szál beépítését

    jó mind1, sztem sosem lesz egyező véleményünk, ami nem baj, de nem hiszem hogy további eszmecserét igényelne a dolog :)
  • [NST]Cifu
    #622
    Akkor gyakorlatilag az egész sorozatot annak lehet nevezni. Egyfelő ott van a már-már túlságosan is nőies Sarah Connor, másfelől alapból ott van egy női terminátor, mint védelmező...
  • precision
    #621
    nem láttam
  • precision
    #620
    én inkább hatásvadásznak, és erőltetettnek nevezném
    de végülis ezek a jelzők is illenek rá

    következő lépcső hogy a terminator meg megcsalja Connort egy kenguruval, a kenguru meg megcsalja a terminatort egy pálmafával

    csudijó lesz.
  • [NST]Cifu
    #619
    Fújj, undorító, gyerekes, geek, abcug robotszerető, levele!

    Mondjuk azért ha belegondolsz, a férfiak cirka 95%-a imádná, ha a barátnőjén/feleségén lenne egy on/off kapcsoló :)
  • Fenrir
    #618
    200 éves ember?
  • precision
    #617
    nehogymá ember-robot szerelem legyen... az már durva lenne
    ez nem szappanopera... de ha nagyon kell szerelmi szál, ne egy droidba essen bele...lolmár
  • II Rocky II
    #616
    szóval megnéztem a multheti részt is...nem volt nagy eresztés..:D de a végén mutattak a következőböl kis izelítőt.na most végre eltudom mondani hogy végrevégre valahára lessz akcio is benne meg hogy nagyon várom:D (a holnapi napot)...szal végre jó lessz a következő rész.
  • Punker
    #615
    a végén megtudjuk hogy John a fényceruzájával programozza át a robot lányt? természetesen orálisan?
  • Seten
    #614

    Na ez tipikusan az a kép amiből semmi nem jön le, csak arra jó, hogy mindenfélét találgassanak a nézők. :)

  • Kandurex
    #613
    a hülyeség a spoiler :))
  • Fenrir
    #612
    Mi ebben a spoiler?
  • akyyy
    #611
    mert olyanokat ír le, ami dúrván spoileres.
  • Fenrir
    #610
    Minek? Már vége van az "évadnak" :)
  • Quantumleap
    #609
    HÉ, TEDD MÁR SPOILERBE!
  • Sliders
    #608
    Külföldi topikokban már megy az eszmecsere, hogy John titokban szerelmes a csajba! Amúgy a kép alapján le sem lehetne tagadni, hogy érzelmi kötődései vannak! Remélem, hogy azért az éved végére nem hal meg a csajszi! Az nagyon szar lenne! De egy szerelmi szál hát eléggé érdekessé tenné a dolgot, meg bonyolultá :D
  • spike0007
    #607
    http://www.terminatorsite.com/finalegallery8.htm
    Hmm John és Cameron az évadzáróban A kép erősen spoileres!!!!
  • akyyy
    #606
    hehe, angolon a félreforditásokról volt szó most:D

    szójáték angolul, push-up, or shut-up. ami nyersen annyit tenne, hogy vagy fekvőtámasz, vagy kuss.

    feliratba, és valszeg szinkronba igy szolt:
    megszoks, vagy megszöksz.

    és a sok feliratpistike meg már fikázza, hogy húú irtózatos félreforditások, lál.

    /lehet elirtam valamelyik szót előre elnézést, csak sietek:))
  • precision
    #605
    igen, ezért is írtam a feltételes módot
    sajna nem elég, hogy félrefordítanak egy-két esetben...de még a hangok sem szoktak az igaziak lenni
  • bertino
    #604
    manapság jó szinkron már nem jellemző :(