2483
  • csabesz123
    #763
    A hivatalos oldalon ez van kiírva: As SOON as details are known about the second season of Terminator: The Sarah Connor Chronicles, we'll post them here! Sztem tuti folytatódni fog,nem kell aggódni
  • gabo91
    #762
    jó hehehe rohadt troger nevek...shit
    ugyis tudod kiröl van szó akkor meg mit kötözködsz folyton, sose birtam neveket megjegyezni marad cormorita aztán kész
  • DamageAdept
    #761
    Ez új, cormorita mint valami coctail neve
  • gabo91
    #760
    :D elvakított azért nem is igen érdekelt az a pár másodperc mig mutatták ki megy utcán ...valahogy leszartam "csak camaront mutassák már"

    Viszont ha nem robot robbantott, hanem sargassian akkor ő csak ki akarja nyirni connorékat, mivel eluszott nekik a pénz és kinyirbálták társait?
    Jól értem? Javítsatok ki ha tévedek...
    mert ha igy van akkor ő nem tudja, hogy a kis pehelysúlyu cameron valójában fémváz... (nemtudja hogy robot) a bomba emberrel lazán végezne, de cameronnal nem biztos. --->>>> nem kell válogatni a roncsokat hogy melyik volt cameron és melyik volt a kocsi darabja... (túlélheti a robbanást)

    ???
  • gabo91
    #759
    Ok tényleg...
    nem volt egy másodperc se amig mutatták az arcát az utcán...
    most hogy 10 megnéztem meg leállítottam stb, igy tényleg sarkassian, amugy járásából itélve cormoritara gondoltam, hogy ott ballagott el...
    Tévedtem, ez van, igazatok volt.
  • DamageAdept
    #758
    láttál már girnyó fickó terminátort? T800 T888 a T1000 más testalkat volt, de nem nagyon látni olyan csávó terminátort akit nem a konditeremből rángattak ki szerintem biztos nem az, szerintem.
  • Punker
    #757
    nem tom feltünt e hogy van a sorozatban egy mélynövésű csaj terminator?
  • DamageAdept
    #756
    Eleve testfelépítés alapján Sarkissian nem lehet terminátor. Látni kell nem nézni
  • Punker
    #755
    de hogy lehet bármelyiket is összekeverni Cromartie-val?
  • DamageAdept
    #754
    Ő az igazi Sarkissian a scan szerint, nem pedig akit Derek lelőtt a sikátorban
  • Punker
    #753
    00:41:32 secnél mutatják a képét, majd 00:42:02-nél ugyanaz a manusz megy el az utcán pont a robbanás elött.
  • DamageAdept
    #752
    Összekevertél valamit.

    Én azt mondom a zárójelenetben koncentráljunk a fenékre
  • Punker
    #751
    te miről beszélsz? Sarkissian fényképét megtalálják az elhozott winyón, majd ő megy el az utcán, qrvára semmi köze az FBI-os srácokhoz.
  • gabo91
    #750
    Vices vagy hallod...
    ha végig olvastál volna tudná hogy elsőre láttam. Az egy dolog hogy ott sétál. Sétál mivel hova a fenébe menne máshova, most hentelte le az FBI-osokat. Rávolt szerinted irva a kocsira hogy az övék? NEM
    Ha pedig tudta volna hogy hol vannak akkor már odament volna.
    Én felsoroltam egy rakás érvet. Te mit mutatsz fel az igazad melett?
    Tehát majd vitázhatunk ha lessz valamiféle érved, ami az állításod melett szól.
  • Fenrir
    #749
    Jólvan, akkor ugyanazt a sorozatot nézzük :P
  • DamageAdept
    #748
    Szerintem Cromartie, láttam már 450 féleképpen leírva, persze az enyém így a helyes.
  • Fenrir
    #747
    Most lehet, hogy én nem nézem ugyanazt a sorozatot mint ti, de ki az a "Cormoran"?
  • [NST]Cifu
    #746
    Nagyszerű, kár hogy ennek köze nincs a sorozathoz. Amíg tehát nem jelentik be, hogy a sorozatot nem folytatja a FOX, addig számíthatunk a folytatásra. Ha esetleg találsz egy hivatalos FOX bejelentésre vonatkozó hivatkozást, akkor majd linkeld be ide. Addig meg ne feltételezz.
  • wander01
    #745
    DE NEM!!!!!!!

    vagy igen??.... :x
  • Quantumleap
    #744
    A végén így fognak röpködni a hozászólások:

    - Nem lesz folytatás!

    - De lesz!

    - Nem!

    - De igen!

  • wander01
    #743
    ja ugy más :D bár nagyon sok gány felirat van mindenfele (nem csak ehhez a sorihoz). lehet ezért szoktam le a feliratokrol :P
  • Punker
    #742
    na látom kezd értelmes irányba menni a topic :(
  • Seten
    #741

    Miért, te komolyan mondtad?
    Olyat hallottál már, hogy valaki több projektet futtat?

  • gabr
    #740
    Te jó ég! Ezt most komolyan kérdezed?
  • ffxi
    #739
    Hát ez az! Felirattal néztem :@
  • Seten
    #738

    Elég furcsa a logikád.
    Azért mert eladták a jogokat egy másik studiónak - akik közben új mozifilmet készítenek - abból, hogy jön az, hogy a sorozatot kidobják a kukába?

  • gabr
    #737
    Vagyis a "terminátor" cucc jogai voltak ndy Vajna, és Mario Kassar kezében!
  • gabr
    #736
    "Hol jelentették be, hogy lelőtték a sorozatot?"

    Sehol! A sorozat jogai Andy Vajna, és Mario Kassar kezében voltak! Ők kezdték el készíteni a sorozatot! Amikor jött a sztrájk leáltak, és szinte azonnal eladták a jogokat egy másik studiónak! Nyilván anyagi okok miatt! Ők pedig az új mozifilmet készítik, és nyílván szarnak az egész sorozatra. Ennyi.
  • Seten
    #735

    Nézd már meg még egyszer a filmet.

    Sarkissian robbantotta fel az autót (tette bele a bombát) amibe Cameron beült! Ott ment a fickó az utcán.

  • gabo91
    #734
    Szerintem van némi ellentmondás az írásodban.
    Nem vagyunk bomba szakártők szerintem, és nem tudjuk milett cameronnal. De szerinted ki ismeri jobban a robotokat egy robot, vagy egy ember?
    cormoran már találkozott cameronnal is, tudja hogy védi johnékat. Mivel ő is robot igy tudja hogy nem vinné darabokra cameront a bomba. Ő csak lazán sétált az utcán (elvégezte a hentelést tovább áll) nem hinném hogy nadrágzsebben elfér a bomba. Meg aztán azt is kétlem hogy alapbol bombával mászkálna hátha egyszer megtalálja johnékat és szükége lenne rá.
    Ha tudta volna hol vannak akkor már rég megkereste volna őket, és meg is őlte volna őket. A kocsi pedig az utcán állt üresen nincs ráírva hogy ki a tulajdonosa, igy megint nem tudhatta hogy az övéké.

    Szerintem Derek tette. Nem tudjuk miket csinált a jövőben, menyire ismeri a robotokat, de ember igy nem tudhat anyit róluk mint egy robot. Feltételezheti hogy ez megállítja vagy lassítja egy kicsit. A lámpa babrálásnál a chipet nem akarta viszaadni John-nak. Mindig is utálta cameront, neki vannak robbanó szerei fegyverei tudta hogy tortáért megy. És nem tudjuk hol volt abban az időben, --> nincs alibije.
    Még egy dolog ami ellene szól. Nem igazán értettem de valami gyanusítgatás volt hogy Derek adta meg a robotnak a menedékhely koordinátáit. Nagy a köd ekörül, de tuti nem véletlenül került szóba. Eleve csak ő maradt életben mindenki halott. Oké üldözték őt, az nem kamu, és ha cameron nem vágja lábon a robotot akkor Derek halott. De ettől még lehet áruló. Nem azt mondom hogy köze van a skynek megépüléséhez, de a robbantáshoz igen. Lehet hogy tényleg Johnt védi, csak utálta cameront. De lehet hogy áruló és össze-vissza hazudik.
  • gabo91
    #733
    Mivel tudta hol vannak, tudott róluk mindent ezért mondta cameron hogy meg kellene őlnie. Lehet poénból mondta, bár szegény nem tud poénkodni mert nincsenek emberi vonásai.
    De szerintem azért adta, hogy védje meg magát. Szegény csaj tiszta véres volt mikor odament hozzájuk (am. szerintem néma a csaj, de nagyon szép). Gondolom tesóját is leőlték miután elmondta amit tud, a lány meg ugye az utca túl oldalán volt igy nem vették észre ezért menekült el. Igy akart végülis bosszut állni a tesójáért.
  • wander01
    #732
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem vallotta be :P

    - Let him go!
    - Not my kid!
    - Not mine either! BAMMM

    Lehet jol jönne egy felirat? :))

  • ffxi
    #731
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Jah és még. A Netcafé-ban, amikor másodjára mentek a Törökért. Tudjátok, amikor pisztolyt szegezte a faszi John fejéhez. Közbe jött derek a kislánnyal. A fickó mért vallotta be, hogy az az ő kölyke, közben nem is ?_?
  • ffxi
    #730
    Most kezdődött el és máris vége az 1.évadnak? :(
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    terminator.the.sarah.connor.chronicles.s01e09.repack.hdtv.xvid-notv

    Amikor a latinszépségtől távoztak Connor-ék, Cameron mondta, hogy meg kéne, hogy ölje. Erre pisztolyt adott neki. De milyen értelemben ?_? Hogy megvédje magát a latinszépség vagy legyen öngyilkos ?_?

  • Kandurex
    #729
    ő egy "érző" juzer, nem informálódik, hanem érez...
  • Seten
    #728

    A linkelt cikkedben szó nincs erről.

  • [NST]Cifu
    #727
    Hol jelentették be, hogy lelőtték a sorozatot?
  • gabr
    #726
    "de majd kiderül ősszel"

    Nem fog, mert nem lesz több rész!
  • II Rocky II
    #725
    mostantol kezdett volna érdekes lenni..végre történnek is vmik.D 9dik résztől lett jo.előte uncsi volt..:S Sarkissian robbantott én szerintem is...hiszen pont a képét mutatták meg a vigyort a fején:S szal ő volt.de majd kiderül ősszel :(((((((((((
  • Seten
    #724

    Már ne haragudjatok de sokan mit csináltok filmnézés közben? :)

    Egyértelmű volt, hogy Sarkissian robbantott.


    Ellison-t pedig nem ölte meg a terminátor mert ő is Connor-ékat keresi.