2483
  • gabr
    #803
    Nem lesz! Ha lesz is valami annak semmi köze nem lehet a terminator franchisehoz, mivel a tulajdonos már egy másik studió, akik meg szarnak erre a tv sorozatra, mivel "sorozat mozifilet" fognak gyártani... a kettő meg nem fér össze! Aki itt bocsánatot fog kérni, az kizárólag TE leszel!
  • [NST]Cifu
    #802
    Amennyiben a FOX megerősíti a sorozat folytatásának a tényét, sűrű bocsánatkérés közepette kérj elnézést ezért a folyamatos maszlagért, amit nyomatsz arról, hogy márpedig nem lehet szerinted, mert csak.

    Ugyanis egyre több jel mutat arra, hogy lesz 2. évad...
  • Fenrir
    #801
    Nyertél :)
  • gabr
    #800
    Nem fogják.
  • spike0007
    #799
    Nagyon helyes, folytassák is!!!!!!!:) MÁR ALIG VÁROM!
  • csabesz123
    #798
    A meglehetősen hosszú, The Terminator: The Sarah Connor Chronicles címre hallgató Fox-akciósorozat első évada pár hete ért véget és bár a nézettség gyenge közepesnek értékelhető, minden jel arra mutat, hogy a csatorna megrendeli a folytatást.

    Hiába a Terminátor-franchise még ma is vonzó neve, hiába a pazar 18 milliós nézőszám az első résznél, valamiért a bemutatkozás láttán hanyatt-homlok menekültek a nézők, s a 3-4. részre már csak 8 millióan tartottak ki Sarah Connorék mellett, vagyis a sorozat már az 1. évadában a Prison Break jelenlegi nézettségének szintjére került.

    Azonban a baljós jelek ellenére is pozitív kilátásokkal nézhetünk a jövőből érkező robotokról is szóló sorozat folytatása elé, mivel a Fox többi újoncsorozata sem remekel és azt a presztízsveszteséget nem engedheti meg magának a tévéadó, hogy egy elsőéves sorozatát se rendelje be második évadra.

    Az is csak növeli a nemsokára az RTL Klubra érkező sorozat rajongóinak reményeit, hogy az egyik főszereplőt alakító Thomas Dekker már elkotyogta, hogy nemsokára elkezdik a következő szezon forgatását.
  • csabesz123
    #797
    Hello mindenki!Találtam egy cikket amiből kiderül h lesz 2. évad!
    http://www.sg.hu/cikkek/59013/esely_a_terminator_sorozat_elott
  • II Rocky II
    #796
    pár hónap mulva :)
  • Punker
    #795
    mikor lesz már év vége? :( legalább jönnének a friss infók.
  • csabesz123
    #794
    Kösz a segítséget!Itt aztán már van választék!!!
  • Panzermeyer
    #793
    www.szellemlovas.hu
  • Punker
    #792
    a jövőben béke van és szeretet




    amúgy a kereső segít, van külön könyves topic.
  • csabesz123
    #791
    Sziasztok!Vki tudna nekem segíteni terminator könyv ügyekben?A neten találtam párat és letöltöttem(Démon a jövőböl,Orgyilkos,A gólem,A leszámolás),de ezek az 1200-as években játszódnak.Nem tudtok a jövőben játszódó könyvekről,mert azok érdekelnének?
  • gabo91
    #790
    aha de jön derek és átviszi "anyucit" a másik szobába...
    (laza volt mikor csak úgy odament hozzá huhanyzás közben... még köztük is lehet valami)
  • Panzermeyer
    #789
    néztem youtube-on Summerös nyilatkozatokat, aranyos csajszi.
  • Panzermeyer
    #788
    áh, anyuci úgyis rajta fogja őket kapni :)
  • spike0007
    #787
    A 8-ik részben legalábbis egész jól elkezdett kibontakozni a szerelmi szál! Nyammi kell még Glau! Beindítja a dolog az emberek fantáziáját! Glau nélkül olyan a Terminator sorozat mint Arnie nélkül a Terminátor! Bár igaz ami igaz Christian Bale+az Avataros csávó helyreállítja az egyensúlyt a Terminátor 4ik részében!:) A lényeg Summer kisasszonny kell bele!!!!!
  • spike0007
    #786
    Én meg azt néztem volna meg hogy Johnnal mit művelt volna!:D Amire még sor is kerülhet!:)
  • 5c0rp330n
    #785
    azt majd csak egy felnőtt különkiadásban, aminek a címe lehetne mondjuk... Sexminator :)
  • Punker
    #784
    és hogy a jövőben játszódó köv részben valami szado-mazo jelenetet is előad valami jó kis bőrruciban
  • gabo91
    #783
    Én is remélem, hogy marad Summer Glau.
  • Panzermeyer
    #782
    SPOILER

    A sorozat nálam sem ütött akkorát, de megvoltak a maga pillanatai. Személy szerint nagyon sajnálom, h nem láthattuk, ahogy Cromartie nyírja az FBI-osokat. Nem kellett volna az egészet, csak legalább egy kicsikét. Remélem nem az lesz, hogy a következő évadban (ha persze lesz), akkor Cameronnak is új külseje lesz, mint Cromartie-nek. Bár az első benyomások alapján nem tartottam túl jó választásnak Summer Glaut főként a vékonyka hangjáért, de egy idő után megbarátkoztam vele. Pl az nagyon tetszik, hogy mindig fapofát vág, de mikor a tanár mondja neki, h menjen vissza a csoporthoz, aztán mosolyog egy akkorát, mint a ház! :) Ami egyébként egy nagyon dögös kis mosoly volt. Én nem szeretnék másik Cameront már.
    Még érdekelt volna az is, hogy a bálon mit működik John haverjával. Kár, h nem került rá sor.
  • Szolnokboy1
    #781
    ha már nincs sorozat, ehun-e Sarah Connor :D

    Lena Headey & Piper Perabo
  • gabo91
    #780
    Én nem mondtam ilyent, hogy lehúzta. Csak anyit, hogy jót nem hallottunk tőle, csak negatív véleményt.

    Egyetértek a #776 -os hsz-el.
    Nem feltétlenül kell egetverő költségvetésű akciójelenetek látni ahoz hogy jó sorozatot lássunk. Az embereket pedig elég jól lehet befolyásolni, ha valaki negatív dolgokat hall valamiről ő is negatívan áll hozzá. Holott lehet nem is igaz amit állítottak mások.
    Mindenkinek más az izlése a vélemény írónak nem jön be ez a stílus akkor igy járt. Nem kötelező nézni.

    A sztrájk pedig minden sorozatnak betett. Igaz ment már a sztrájk mikor a tscc-t vetíteni kezdték, így valamelyest számolhattak vele hogy őket sem fogja elkerülni...
    enyire sikerült, volt ami sokkal roszabbúl járt...

    Ha valakinek nem tetszik nem kell néznie, tudok ajánlani egy másikat aminél nem kell sztrájkktól tartani, és ha 100évig él se lessz vége.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    rtl minden hétköznap 20:40
  • Seten
    #779

    Szorri de nem neked címeztem.
    A "negatív beállítottságú aki írta"-ra reagáltam.

  • precision
    #778
    én meg leírtam hogy miben nem értek egyet vele
    hol írtam én hogy az egészet lehúzta?
  • Seten
    #777

    Szerintem winnie nem húzta le az egész sorozatot, leírta mi nem tetszett neki benne. Különbség!

  • precision
    #776
    ezt soha nem fogom megérteni... egyszerűen nem bírom felfogni hogy miért kezdik el egyesek a sorozatrészeket külön "filmként" kezelni (még pontozza is őket külön, külön...nonszensz), holott ez egy _sorozat_ a részek együtt alkotnak egy egészet, ráadásul mivel nem láttuk még az összes részt így nem tudjuk hogy melyik eseménynek később milyen hatása lesz
    az hogy nincs mindig akció, kit érdekel, ez nem egy 1,5-2 órás mozifilm, itt igenis szükség van a karakterek mélyebb ábrázolására, a jellemek fejlődésének bemutatására (pl Cameron), mert az is érdekes...nem csak az mikor halomra ölik egymást
    a cliffhangeres sírás meg egyenesen érthetetlen, egyértelmű hogy a sztrájk miatt van, kb olyan mintha ollóval ott elvágták volna a szalagot és többit nem adták volna le...
  • gabo91
    #775
    olvasmány

    szvsz elégé negatív beállítotságú szerintem aki írta. Érdekes modón jó véleményt sosem lehet olvasni, mindig csak negatívot írnak.
  • gabo91
    #774
    :( belőle sem lessz már cimlaplány, de azért a 2. oldalon még kaphat helyet... :d
  • Quantumleap
    #773
    Ez nem is feltétlenül poén.
  • DamageAdept
    #772
    Vagy csak ki akart szúrni a csajjal mert pontosan tudja milyen nehéz bőrt szerezni
  • Fenrir
    #771
    Nincs kövezős smiley :\
  • Punker
    #770
    "...akkor kérnék 2 laposat, 3 hegyeset meg 1 zacskó kavicsot..."
  • gabo91
    #769
    Beismertem hogy igazatok volt tévedtem...
    akkor mi a f***t akartok? kövezzetek meg mert tévedtem
  • Quantumleap
    #768
    Talán mert nem tudja csak úgy hiphopp egy másodperc alatt megölni?
  • II Rocky II
    #767
    igen,figyelni is kell a sorozatot,nemcsak nézni :D
    (de az tetszett hogy csomo ember mondja hogy ki robathatott,de te csak erőlküdsz:Damugy egy terminator mért robbantana?? inkább odamegy és megöli az ellenfelét:)
  • DamageAdept
    #766
    Legalább ránéznél arra mások hogy írják mikor megírod a hozzászólást. De látom nagy kérés. Én elfogadlak így...
  • Sland
    #765
    horror? :o
  • csabesz123
    #764
    Amúgy jelölték a legjobb sci-fi horror sorozat díjára!!