2483
  • Seten
    #843
    Te is rég láttad az első részt. :)
  • Quantumleap
    #842
    Már hogy második részben? A részben újraforgatott pilotról (1x01-ről) vagy az 1x02-ről beszélsz?
  • Punker
    #841
    és egyik se hozott fegyvert, mert kell rá kívülről az élő szövet.
  • 5c0rp330n
    #840
    hogy ne lehetne gépeket átküldeni az időben? szted a T100-as, T101-es, T1000-es, TX honnan jöttek? :)
  • spike0007
    #839
    Sarah rálőtt leszedte a fejét és a feje leröpült nagy erővel bele az időbuborékba! A készítők eredetileg ugy akarták hogy a teljes fej menjen át szövetestül az hihető lett volna, csak a levágott fejet durvának tartották igy a fémfej jött át!
  • mindero
    #838
    Abba nem, csak a második részben.
    Megnéztem újra, és a kérdés áll: hogy a fenébe esett át?
    Ez a terminátor filmek alapja: nem lehet gépeket átküldeni az időben, szóval nem mindegy.
  • Quantumleap
    #837
    Én már nem is emlékszem, ez benne volt a preair pilotban is?
  • gergod
    #836
    a feje atesett.
  • JohnnySmith
    #835
    (csak szerinted)
  • mindero
    #834
    Köszi, majd megfigyelem újra.
  • Punker
    #833
    nem esett át, a rom eltakarításnál ásták ki.
  • mindero
    #832
    Hello!
    Most kezdtem nézni a sorozatot és nem értek valamit.
    Hogy a rákba esett át a terminátor feje, meg teste a 2. részben az időalagúton?
    Nem úgy volt hogy csak emberi szövet jöhet át?
    Azért tünt ela ruhájuk.
    És nem a gömbbe kellett volna manifesztálódnia? A teste meg hogy került a szeméttelepre?
  • davidka003
    #831
    Fejezd már be a hülyeséget.
  • Bulykin
    #830
    miért ne lenne?
  • gabr
    #829
    Nem lesz.
  • Voltan
    #828
  • JohnnySmith
    #827
    9
    És lesz második évad.
  • Voltan
    #826
    Üdv!
    Kicsit úgy érzem magam, mintha egy barlangban élnék, mert egész múlt hétig azt hittem, hogy még csak forgatják :D
    De most megszereztem 6 részt, és ledöbbentem, mennyire jó.
    A kérdésem: hány rész van kész eddig belőle? És most akkor lesz második évad?
  • Seten
    #825

    Mondjuk tényleg, az ilyen hsz-ekre nem kell reagálni (már én is megbántam), aztán szép lassan elsüllyed. :)

  • precision
    #824
    istenem... ovoda style ala sg?
  • Fenrir
    #823
    NST büntetőtopik? :D
  • JohnnySmith
    #822
    Te valami alreg vagy aki nem bír magával??
    "mert az egyszerüen katasztrófa" amit művelsz.
  • [NST]Cifu
    #821
    Szerintem a megítélés terén már így is kialakult mindenkinek a véleménye a felekről. ^^

    Nem tudom észrevetted-e, hogy én eddig a témánál maradtam, te viszont már több hsz. óta mindenféle érv nélkül csak személyeskedni tudsz. ^^

    Nem láttunk tőled semmiféle indokot, érvet, bizonyítékot, ami a te állításaidat támasztaná alá. Ha esetleg lesz majd ilyen, akkor visszatérhetünk erre, amúgy meg az offolást részemről berekesztem.
  • akyyy
    #820
    Na, gyere, játszuk le!
  • r4pt0r
    #819
    Hát te egy név nélküli emberke vagy aki itt teszi az agyát, ő legalább már le is tett valamit az asztalra. De ha ő "hülye" hát rád már nem is lehet mondani semmit, mert olyan már nem létezik. :D
  • bertino
    #818
    ha kötekedni van valakinek kedve, privátban tegye, köszi.
  • Fenrir
    #817
    Úgynézem, hogy itt nem leszel hosszú életű, rossz emberrel kötekszel.
  • gabr
    #816
    Nekem mindig gyanús amikor valaki ennyire fényezi magát, főleg amikor nyilvánvaló, hogy komplett hülye az illető...
  • [NST]Cifu
    #815
    Kicsivel lentebb már én is becopyztam egy angol nyelvű hírt ezzel kapcsolatban (#806), de olyan jól elszórakozok Gabren, hogy köti az ebet a karóhoz, miszerint márpedig a FOX semmiféle jogokkal nem rendelkezik, még akkor is, amikor ezt tételesen megcáfolom. Ezt az élvezetet már ne akard elvenni tőlem. ^^
  • [NST]Cifu
    #814
    Érdekes, eddig az angol nyelvtudásommal angol anyanyelvűek is csak a kiejtést mosolyogták meg, amúgy pedig szakmai szinten beszélgetünk, de majd tolmácsolom nekik, hogy te kérsz elnézést helyettem is emiatt. ^^

    BTW kiváncsiságból, te mégis mit olvasol ki abból, hogy a certain (ie.: bizonyos) rights (ie.: jogok) in (ie.: -ban) the (ie.: a) television project (ie.: televíziós program) "The Sarah Connor Chronicles" (no comment)? Ha nem megy magadtól, akkor szótár használata javallott. ^^
  • spike0007
    #813
    Summer Glau pedig tuti visszatér hiszen Ő volt a sorozat lelke!:)
  • spike0007
    #812
    A sorozatjunkien már egy hete fenn volt hogy valószínűleg lesz folytatás azaz második évad Thomas Dekker és Lena Heady ugyanis kikotyogtak ezt azt!:) Már javában keresik a rendezőket az első 5 részhez!:) Ennyit a vitátokhoz!:)
  • gabr
    #811
    Hehe, én is meg szoktam enni a fikám, de nem vagyok negatív típus! :)
  • gabr
    #810
    Te komolyan ezt olvasod ki ebből az angol szövegből? :D Na ne már! Elnézést kérek mindenkitől az angol tudásodért, mert az egyszerüen katasztrófa!
  • [NST]Cifu
    #809
    Ez sok mindent megmagyarázna. ^^

    BTW kicsit utánanéztem ennek a csacskaságnak, amire ugyebár Gabr hivatkozik, nos korrektül erről van szó:

    The deal includes the right to produce any future "Terminator" films, as well as all future merchandising and licensing rights, certain future revenue derived from "Terminator 3: Rise of the Machines," as well as certain rights in the television project "The Sarah Connor Chronicles" and the sole right to produce all future "Terminator" projects in any new or existing media. (Forrás)

    Dekódolom az ide vonatkozó részt: a TV sorozat jogai után FOX nem a C2-nek (Andy Vajna és Mario Cassar), hanem az új Halcyon cégnek fog tejelni, illetve ha új TV sorozatot akarna kihozni (mondjuk egy Spin-off, bár az most nem tűnik túl valószínűnek, annyira azért nem ment jól a sorozat), akkor innentől a Halcyonnal kell tárgyalni a jogokhoz. Kb. ennyiről van szó.

    Gabr, várom bocsánatkérő hozzászólásod, most, hogy te is láthatod, mennyire tévúton jártál...
  • Seten
    #808
    Egészségedre. :)
    (gyógyszer!)
  • II Rocky II
    #807
    gabr,te nem vagy a grebbernek a rokona?(csak mert ő is fikázos,negatív tipus:D
  • [NST]Cifu
    #806
    Mondhatod neki. Olvasott valamit, de értelmezni nem sikerült már neki. ^^

    Majd megmagyarázza biztos ezt is:

    According to insiders, Fox has given producers the green light to start booking directors for next season’s first three episodes. A Fox spokesperson, meanwhile, maintains that "no decision about a second season has been made yet."

    Figyelem, nem azt mondják, hogy nem lesz sorozat, hanem azt, hogy döntés nincs. Ha a jogok körül problémák lennének, akkor nem csak egy döntés kérdése lenne. ^^
  • gabr
    #805
    Muhahahahaha! Ezen most jót röhögtem!
  • Seten
    #804

    Sztem lassan befejezhetnéd. :)
    Vajna a Terminator FILM jogokat adta el. A sorozaté még nála vannak.