2483
  • tnm #883
    "The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet. "
  • DamageAdept
    #882
    Ahogy mi is téged :)
  • gabr
    #881
    Ezt már szeretem!
  • [NST]Cifu
    #880
    És mik vagyunk mi, hogy kételkedjünk szent és megkérdőjelezhetetlen szavadban?
  • gabr
    #879
    Nem is!
  • Punker
    #878
    ez csak pletyka Gabr megmondta hogy nem lesz
  • [NST]Cifu
    #877
    Most már csak azon kell izgulni, nehogy a színészek is nekiálljanak sztrájkolni. ^^
  • tnm #876
    akkor mégse 2009 tele:
    A hírek szerint őszi visszatérés lesz és jó szereplés esetén a “+9 részt” is megkaphatja a sorozat. Ja, és más időpontba kerül, nem megy neki a Heroes-nak.
    innen
  • tnm #875
    így csak ~10 hónapot 13 részre
  • II Rocky II
    #874
    ja jo akkork okés...már kiscit felidegesített hogy szinte majd 2 évet kelljen várni és csak 13 részre::O de miért beszélnek már 3.évadrol?ha nem lessz nézettség akkro ugyse lessz,szal sztem hülyeség volt emlitést is tenniük a 3.évadrol...mondjanak 100%os pontossággal adatot(kat) a másodikrol és kész :)
  • tnm #873
    sztem meg nem, hanem azt helenti megint midseason lenne, gondolom megint PB szünetében indulna. jah, és a 2009 tele kicsit félreérthető, mert ugye naptár szerint 2 is van neki, de ez itt január vége, február elejét jelent
    (decemberben nem szoktak indulni sorozatok)
  • Punker
    #872
    "(sőt, a tervezett harmadik évad irányvonalát is felfedték), mely a hírek szerint 2009 telén folytatódna 13 epizóddal."


    szerintem a 3. évadra értették a 2009-et, csak a zárójel hülye helyre került.
  • gabeszg
    #871
    Hát az elég rossz lenne.
  • II Rocky II
    #870
    ime a cikk hogy lessz második évad,de elvileg 2009 telén és 13 rész ?:OOO
  • tnm #869
    ezért lett a 13-ből végül 9, a színész-sztrájkot meg majd meglátjuk.
    színészek elég jó helyzetben vannak, mert nem hiszem, hogy a stúdiók mégegyszer 100+ napot akarnak állni, (mondhatnánk úgy is, hoyg az írók már kikaparták a gesztenyét)
  • akyyy
    #868
    első évadra a sztrájk is bekavart!

    de nyáron meg elvielg szinészek sztrájkolnak, nem?:D persze lehet csak 1 napos lesz, vagy nem is lesz, nemtudom.
  • tnm #867
    első évadot midseason-ra tervezték, ha a második szeptemberben-októberben indul, akkor esélyes a 22 rész
  • DamageAdept
    #866
    Gábor ingyen letorkol mindenkit akkor jöhet de ha öklendezel ugrik a hírneved j/k
  • [NST]Cifu
    #865
    Akkor ti már előrébb vagytok, mint én, hol írták, hogy 13 részes lesz? Én még ott tartok, hogy Kevin Reilly (a FOX Entertaiment elnöke) már a második évad castingolásáról beszélt.

    De biztos mindjárt jön Gabr, és letorkol mindenkit, hogy nem lesz második évad, csak mert és azért...
  • csabesz123
    #864
    Íme a megerősítés az új évadra: TV Guide's Michael Ausiello has posted the news that we've all been hoping for - Terminator: The Sarah Connor Chronicles will be back for a second season. Ez is valami!
  • csabesz123
    #863
    Én is utánanéztem de nem 22 csak 13 részes lesz.Az első évadot is annyira tervezték.Így legalább nem nyújtják el annyira a sztorit és pörgősebb lesz.
  • akyyy
    #862
    úgy néz ki lesz 2. évad, ami lehet 13, de lehet hogy 22! részes lesz!
  • Esrohnoil
    #861
    Mikor indul a 2. évad?
  • a.carkey
    #860
    Lena Headyt amúgy az új németek által gyártott "Der Rote Baron" című filmben is meg lehet majd nézni.
  • spike0007
    #859
    Szóval korhatárosnak ítélték a készítők (nem tudom miért)ha a szövetes fej jön át így a másik verzió mellett döntöttek! Nem túl jó megoldás de ez van!
  • spike0007
    #858
    A második rész elején ujra mutatták hogy megérkeznek az időbuborékban és ekkor már azt is hogy a fej is átpattant! És eredetileg ahogy már lenet is írtam szövetestül akarták hogy átjöjjön a levágott fej de az túl durva lett volna a készítők szerint!!!!Ezért csak a fémfej jött át mivel a sugárpisztollyal a szövetet is leszedte Cromartie fejéről Sarah nemcsak a fejet! De szerintem nem lett volna annyira vészes ha az egész fej jön át!!Ennyi!!!
  • Quantumleap
    #857
    De ott mikor? Az "az előző részek tartalmából"-ban?
  • mindero
    #856
    Sem a preairba, sem a hivatalos első részbe nem volt a fej.
    Csak a második részbe. s01e02
  • Quantumleap
    #855
    Még egyszer megkérdezném, mert nem kaptam tiszta választ, és csak ezért nem szedem le még egyszer:

    A preair pilotban még nem volt benne a fej átidőutazása?
  • gabo91
    #854
    Érdekes téma...
    arra hogy miért mehet át a obot, és a fegyó miért nem ara nincs ötletem.
    viszont arra, hogy miért ilyen állapotban ment át arra van.
    A bankban teleportáláskor robbanás történt, valószínű ez vitte darabokra a robotot, és az élő szövet leégett, leolvadt róla, igy a fém ment át darabokban. De hogy ki/ mi mehet át a teleporton az érdekes dolog.
    A terminátor sem él max van mesterséges inteligenciája, és programozza, vezérli magát... bár azt szokták mondani, hogy nincsen tudatuk... az embernek meg van, ez a különbség köztük
  • Quantumleap
    #853
    Na nehogymár megmagyarázzák, hogy John emlékeit átmossák, és ezért semmire sem fog emlékezni a sorozat eseményeiből, mert tökönszúrom magam! :D
  • Seten
    #852
    Mivel a sorozat nincs befejezve, még semmi sem biztos. :)
  • [NST]Cifu
    #851
    Itt most az időgépről beszéltünk, ez pedig a teljes Terminator "canon" világot felölei.
  • Quantumleap
    #850
    Azt hittem már túl vagyunk azon, hogy a T3-nak nincs köze a sorozathoz.
  • [NST]Cifu
    #849
    Mi köze a tudatnak az élő szövethez?

    Itt szerintem egy egyszerű ellentmondással állunk szemben. Az időgépről csak az első részben említettek tudhatóak "canon" formában. Eszerint csak élő szövet jöhet át rajta. Semmi más info nincs róla, ami konkrétan ezzel a problémával foglalkozna.

    A lehetőségek a következőek:

    1.: A Skynet egy modernebb időgéppel rendelkezik, amelyik képes ezt a problémát kiküszöbölni. Ne felejtsük el, hogy a T-1000 és a T-X is olyan gép, amelynek igazából nincs szüksége külön fegyverre a feladatának elvégzéséhez. Reese a T1-ben a "régi" időgéppel jött át, ennek valóban volt egy ilyen működési feltétele. A Connorék a jövőben ugyanakkor csak ezzel a régi időgéppel rendelkeznek, ezért is kezdtek el T-800-asokat visszaküldeni, hiszen egy "hétköznapi" embernek nem sok esélye lenne egy T-1000-essel vagy T-X-el szemben. A probléma itt a sorozattal van, hiszen abban "sima" embereket is küldtek vissza. A T3 esetében itt a T-X megjelenése okoz problémát, hiszen ruhátlanul kerül vissza a múltba...

    2.: A T-1000 és a T-X képes egyfajta mesterséges biomezőt generálni, amely az időgép szempontjából élő szövetként viselkedik.

    3.: A T-1000 és a T-X is egy élő szövetből álló gubóban ment át a múltba. Itt ismét a T3 van pengeélen, hiszen a T-X időutazása után semmi ilyesminek a nyomát nem láttuk (igaz a T2-ben sem, de ott nem ilyen egyértelmű a helyzet, lehet, hogy a T-1000 egyszerűen félrehajította addigra, amire a kamera látószögébe került a terület).

    A paradigma: a fentiek szépen hangzanak, de egyik sem ad választ a sorozatban látottakra. Hiába nézzük akármelyiket, mindegyik megbukik ott, hogy a bankban lévő időgép ruhátlanul dobja a jövőbe Cameronékat, a Terminátorfej pedig egyértelműen nincs rendes élő szövettel teljesen körbevéve...

    Valószínűleg a sorozat írói egyszerűen figyelmetlenek és felkészületlenek voltak...
  • DamageAdept
    #848
    Nem hiszem, hogy időutazás közben spontán iq teszt kitöltést követel a gép és ha rosszul válaszolsz elolvadsz.
    Én rég néztem nem emlékszek hogy volt, de az ellenállók hogy is rejtették el az atompityuhúdeodabaszunkvele fegyvert?
    Én is arra gondolok amit spike írt hogy cenzúra miatt nem volt cafatokban bőr a fejen. Majd mi odagondoljuk... csak ha sokminden hiányzik az már gáz.
    Amugy én is régen ezen röhögtem hogy oké folyékonyfém alakváltó meg minden de hogy utánozza a bőrszövetet az elég nagy kérdés.
    Valaki nem tudja Arnie telefonszámát? Ő biztos tudja a válaszokat nem hiába lett kormányzó
  • Quantumleap
    #847
    Félre a tréfával, komolyan lehet, hogy a "csak élő szövet jöhet át" igazából azt takarja, hogy tudattal rendelkező valaminek kell lennie.
  • Quantumleap
    #846
    A pisztolynak nincs tudata. :)
  • mindero
    #845
    De akkor mért nem lehet fegyvereket áthozni? Mi a különbség egy robot egy időgép vagy egy pisztoly között?
    Mindegyik ugyanazokból az anyagokból van.
    Vagy ez egy féle "baki"?
  • [NST]Cifu
    #844
    Itt van egy kis probléma, a T-1000 és a T-X ugyebár nem bír élő szövettel, hanem "folyékony fém" illetve valami alakváltó anyag. Szerves fém nem létezik, tehát itt megbukott a dolog.

    Az elv amúgy ott is bukópályán van, hogy ha fegyvert nem lehet áthozni, de egy terminátort élő szövet burokban igen, akkor elég lenne a fegyverre is egy "élő" kabát.