2483
  • I.C.ram
    #1003
    Annak a cegnek a vezetoje nem a Garbage nevu egyuttes enekese?

    Amugy tok ratyi volt ez a resz, szerintem... Remelem osszekapjak magukat.
  • Bulykin
    #1002
    téényleg... akkor meg minden okés^^
  • precision
    #1001
    anyuci eddig is babusgatta a kicsi fiát, nem csak ebben a részben :)
    szerintem azért erőltették annyira a dolgot hogy még nagyobb legyen a kontraszt aggódó anyuci és a saját lábára álló John között
    szal így még erőteljesebb volt az hogy fegyvert fogott az anyjáékra, hogy nem azt csinálta amit mondtak neki, hogy levágta a haját és keményfiúsra akarja venni a figurát
    szerintem.
  • a.carkey
    #1000
    Cromartiet pont tegnap láttam egy katasztrófális Brad Pitt filmben (The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford). Mókás volt. :)
  • Bulykin
    #999
    ús=új^^
  • Bulykin
    #998
    hát nekem tetszett az első rész, igaz az engem is idegesített, hogy Connor anyuka állandóan kérdezgette a "kis"fiát hogy jaaaj jól vagy? nincs semmi baj?...kíváncsian várom a folytatást, az ús terminátor meg sztem egyszerűen fasza^^
  • Seten
    #997

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem volt tiszta, hogy Sarah miért babusgatta annyira John-t, hogy jaj, beszéljünk róla ha akarod stb stb.
    Lehet nem figyeltem eléggé, de akkor ki ölte meg Sarkissian-t? Sarah vagy John?


  • [NST]Cifu
    #996
    Jó képek, de ki a szöszi? BTW, Summer Glau kezébe belenyomtak megint valami közepes méretű hordozható tüzérségi tarackot, talán egy LAR Grizzly lehet az, vagy mifene, de így ránézésre nem adnám .45 Win Magnum alá, persze még távcső is van rajta. Az a szörny nyomhat vagy 2,5kg-ot így ebben a formában... :)
  • Bulykin
    #995
    Háttérképek TSCC 2.évad
  • Esrohnoil
    #994
    Catherine Weaver... Ő véletlen nem Hugo Weaver rokona? :)
  • Fenrir
    #993
    Jólvan, megyek és felkötöm magamat...
  • tnm #992


    #991: Szerencsére a magyar kreativitás is határtalan: egy [amerikai] terminátor sorozatról is egy lépésben cigányozásra tudunk váltani. -.-
  • Montanosz
    #991
    már teli van velük az ország, hát a szomszédomba is beköltözött pár barnabőrű terminátor, onnan tudom hogy azok, hogy nem alszanak hanem éjjel-nappal valamiféle gány mű, ugri-bugri zenét hallgatnak disco ritmusban, szintén barna bőrű énekesektől(((...
  • Fenrir
    #990
    Ezt mindig keverem, csak a filmet láttam :)
  • [NST]Cifu
    #989
    Firefly a sorozat, a Serenity a film. ^^
    Amúgy szerintem is a Fireflyból származik.
  • [NST]Cifu
    #988
    S2E1:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Háááttt.... A címszereplő anyucit én lassan felkötném az első fára, olyan idióta. A nagy "jajj fiam, jól vagy?" kérdések közepette egy epizód alatt kétszer szenvedett ő és az emberiség megmentője balesetet a saját hülyesége miatt. Skynetnek lehet, hogy csak hátra kéne dőlnie, és megvárni, amíg Sarah kinyírja a saját fiát a nagy küszködés közepette.
    Viszont a nyitó epizódban rögtön mindkét 'régi' terminátor meghülyült. A Cameron féle "programhibánál" majdnem anyázni kezdtem, akkora hülyeség az egész. Cromartie esetében nem tudom pontosan, mi lehet az indíték, talán Ellison segítségével akarja megtalálni John-t és Sarah-t?

    Catherine Weaver, az új terminátor pedig szerintem túl erőltetett, noha a Garbage énekesnője jól játssza az érzéketlen tuskó szerepét (rá írták? :)). Ettől függetlenül kicsit kezd sok lenni a terminátorokból, lassan a kukástól a mekis eladón át az elnökig mindenki terminátor...
  • Fenrir
    #987
    A második kép szvsz a Firefly c. filmből van.
  • [NST]Cifu
    #986
    Koponyás lett, valószínűleg túl sok embernek lépett bele a veséjébe. ^^
    De amúgy sem ismerné be, hogy tévedett. Gerinc kell ahhoz... :)
  • Seten
    #985

    Nna, mi ez, csak nem második évad?

    Mi is van a bocsánatkéréssel? :)

  • Montanosz
    #984
    nekem meg ő az új szomszédom)))

  • kill3r21
    #983
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát a t1000 res részen kicsit kihültem..kemény :O
  • Punker
    #982
    ne spoilerezzetek már én még nem ültem neki
  • Shep
    #981
    Hát mit ne mondjak érdekes rész volt, kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle. Ez a felülírósdi elég érdekes volt, vagy csak szerintem?
  • Montanosz
    #980
    én is csak summer glau miatt nézem:

  • Kandurex
    #979
    hm, hát láttam.,..mondjuk eddig se volt világváltó sorozat, de a mostani egész szépen erőszakolja meg a terminátor világot :/
  • Montanosz
    #978
    liheg,liheg)))
  • Kandurex
    #977
    zsíír,
  • Punker
    #976
    kicsit sokan vártuk biztos? :D
  • whiskeyman
    #975
    kicsit gyorsan
  • Punker
    #974
    van kint magyar felirat!
  • whiskeyman
    #973
    WHOHOO

    Újra Sarah Connor Chronicles
    nem is volt olyan rossz az 1. rész

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a T-1000-es modell visszatért :D mimetikus polialoid powaa
  • STREEX
    #972

    Én egy kissé elfelejtettem mi is történt az utolsó epizódokban úgyhogy lenne 2 Kérdésem:1 Kik voltak azok akik rátörtek connorékra? 2Cameron mitől programozódott át?
  • Punker
    #971
    már csorog lefelé a s02e01
  • 5c0rp330n
    #970
    ezek sztem régiek. az első 1 éve volt talán új..
  • davidka003
    #969

  • Montanosz
    #968
    de le teperném, vagy de le teperne)))
  • davidka003
    #967
    Nyomj egy F5-öt a billentyűzeten és akkor látni fogod a különbséget.
  • Bulykin
    #966
    hát én most összezavarodtamXD
    nekem úgyanaz mind a 2...
  • davidka003
    #965
    Így már odabasz:

  • Fenrir
    #964
    Tényleg odab@sz a 2 téglalapban a piros pont :D