2483
  • whiskeyman
    #1043
    :DDDDDDDDDDDDDD

    mint a Narancs, Tetves és Dugó egyik része :DDDDDDDDDDDD
    A Robotkuurvaaaa :DDDDDDDDDDDDDD
  • Monoton
    #1042
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jahh emberibb, azon a "gondolkodom" beszolason kicsit enis elgondolkodtam
  • spike0007
    #1041
    Dzsoni Cameront fogja megszúrni! Cam amugy egyre emberibb lesz, de jelenleg nem 100%.os! Kiváncsi vagyok meddig marad a szöszi dzsoni mellett! Pár részt jósolok neki, pedig szimpi!:) De Cam szimpibb!:))
  • whiskeyman
    #1040
    igazán megszúrhatta volna a szöszit Dzsoni
  • spike0007
    #1039
    Nagyon jó volt a második rész is nekem is tetszett!:)
  • Monoton
    #1038
    s02ep02 is utott, legalabbis nekem tetszett
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kivancsi leszek az uj csaj szerepere (a legorobot meg az utalasok a jovore biztos nem veletlen)
  • REALista
    #1037
    Ja s2e1 jobb volt mint az egész első évad.:D
    Csak attól félek hogy a költségvetés negyedét az első részre költötték...:D
  • a.carkey
    #1036
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jaja. Korábban pap volt, de a maffia család főnöke nejének is tetszett, így inkább lelépett ew Jerseyből. Aztán rendőrködött egy ideig, majd John Rambonak kellett megmentenie. Mindezt azért, hogy egy terminator felköthesse ... :)
  • a.carkey
    #1035
    SPOILER?
  • Punker
    #1034
    feltűnt nektek hogy egyre gyorsabban szétkapják a T-ket? az évek meg a rutin mi? :D
  • tnm #1033
    Ryan Chappelle-t, először halálos sugárzás éri, majd felrobban egy atombombával, de végülis megússza egy kis bicepszrákkal, amit ki is műtenek belőle :D
  • Punker
    #1032
    ez a nem gyenge kezdés
  • tnm #1031
    nah, most már van.
    de akkor se kéne ennyire abnormálisan türelmetlennek lenni.
    tessék nagyon alaposan megköszönni Mammutseggnek, hogy ennyire fanatasztikusan gyors munkát végzett!
  • tnm #1030
    van már felirat?
    van már felirat?
    van már felirat?
    van már felirat?
    van már felirat?
    -.-
  • Punker
    #1029
    van már felirat?
  • Csak77
    #1028
    Örülök, hogy az egész hsz-ből csak ezt az egy mondatot voltál képes valamilyen szinten értelmezni... nem baj.
  • mosoporr
    #1027
    üdv. én ma kezdtemel nézni ezt,tudtam a sorozatrol de annyira nem vonzott,gondoltam lerágott csont,hát ugy nagyábol 1ültömbe megnéztem 10részt és leesett az állam,jo hir hogy holnap jön a köv rész.
  • Seten
    #1026

    SPOILER

    "csak annyira legyen képes az ellen kinyitásánál, hogy pisálás közben átalakul wc-ből supertermintárorra, az már azért egy kicsit sok"

    Ki mondta, hogy csak erre képes? Eddig szerepelt kb 2 percig a sorozatban. :)
    Ilyen alapon: jaj de gagyi volt már mikor a T-1000-es a fekete-fehér járólapból átalakult.

  • tnm #1025
    sztem az az egész azért volt a wc-ben (azon kívül, hogy úgy írták meg:), mert ott volt egyedül a faszi, aki talán veszélyessé válhatott volna, ha az ellenszenve miatt elkezd áskálódni.

    amúgy azt én sem mondom, hogy ez lenne a sorozatok/sci-fi-sorozatok csúcsa (sőt!), de sztem ha nincsenek nagy elvárásai az embernek, akkor bőven a nézhető kategórián belül van. a filmekből (első 2) pedig kb. csak az alapszitut vették át, meg neveket. a 3. filmtől meg ugye teljesen független, így gondolom a 4.től is az lesz.
  • Csak77
    #1024
    Egyáltalán nem sértésnek szántam. Nézd, lehet én vagyok komplett hülye(ami valószinű), de az, hogy egy szuperintelligens jövöböl érkezett szuperterminátor, aki amúgy egy superüzletnő csak annyira legyen képes az ellen kinyitásánál, hogy pisálás közben átalakul wc-ből supertermintárorra, az már azért egy kicsit sok. Lehet, hogy ez poén akart lenni a készítöktől, de én nem tudom ezt komolyan venni, amikor a másik "jó" terminátor meg szerelmes. Vicc ez a sorozat, szarrá tiporja az egészet.
  • tnm #1023
    konkrétan? mert ez így kb csak sértegetésnek jó (ami ugyancsak nem jellemző az emberi bölcsesség magaslataira :P)
  • Csak77
    #1022
    Azért ilyenkor mindig elámulok egyesek felfogásán, és az emberi ész ilyen szinten lévő magaslatán, amikor valaki elkezdi az egyértelmű baromságot megmagyarázni... és még el is hiszi.
  • [NST]Cifu
    #1021
    Te véletlenül nem Gabr új regje vagyol?
    Stílus, társalgási szint stimmel. ^^

    Ha nem tetszik ne nézd. Vagy valaki fegyverrel kényszerít rá?
  • [NST]Cifu
    #1020
    De, Shirley Manson játsza, a durva az, hogy utánanézve látom én is, hogy 42 éves. Wow...
  • [NST]Cifu
    #1019
    Eddig is volt óvó anyuci, de ez most mindent überelt, ráadásul látványosan hülye volt (vezetés közben az utat és a környezet figyeljük, alapvető dolog).
  • a.carkey
    #1018
    "amúgy miért akkora baj, hogy női terminátorok is léteznek?"

    T2, John mostohaanyja, tejeszacskós jelenet :D
  • spike0007
    #1017
    Én pl. nagy Terminátor fan vagyok és mégis imádom a sorit! Tetszik a szerelmi szál is, szerintem az emberek fantáziáját amugy is izgatja hogy egy gépnek lehetnek-e érzelmei, kiváncsian várom mi lesz ezzel a szállal! Amugy meg Summer Glau Arnold után az egyik leghitelesebb Termi! A T-1000-es jelenet meg sztem is ok volt! Engem egyedül Sarah nyafogása zavart picit! Alig várom a folytatást!:) ( A mozifilmet meg méginkább:) )
  • DöflingR
    #1016
    Nagyon keményen meg van csinálva!
  • tnm #1015
    hát én sose voltam nagy T-fan (ez nem egy T-com szolgáltatás akar lenni:), de sztem ha az lennék, és azt gondolám, hogy ez a sorozat méltatlan a filmekhez, akkor is, ahogy a Serenity filmben elhangzott: "Damage done". innentől kezdve tökmindegy, hogy meddig meg a sorozat, vagy hoyg milyen mélységekbe süllyed.

    vizsont az, hogy bejössz a sorozat topikjába, ahol azért alapvetően a sorozatot néző és kedvelő emberek társalognak, és ilyen megjegyzést teszel, az elsősorban csak arra jó, hogy az erre ugró embereket felhergeld.
    legalább valami magyarázatot írtál volna (akkor, második hsz-edben már van _némi_ velő is).

    amúgy miért akkora baj, hogy női terminátorok is léteznek? (éljen az emancipáció!:) amúgy meg sztem egy gép szemével nincs különbség abban, hogy wc-n keresztül folynak-e be, vagy egy benzint szállító kamionon keresztül, vagy mittomén.

    azt már inkább megérteném, ha a Cameron féle I love you-n akadtál volna ki, vagy a túlzásba vitt anyáskodáson...

    písz
  • Punker
    #1014
    vót má
  • spike0007
    #1013
    Jaja csúcs!
  • Monoton
    #1012


    Ez nagyon jó lett
  • Csak77
    #1011
    "az neked miért jó?"

    Soha nem gondoltam volna mondjuk a T2 film után, hogy egyszer egy lepisált wc-t fogok látni egy terminátorrá átformálódni aki ráadásul egy nő. Azért lesz nekem jó, mert nem alázzák szarrá többé az egészet!
  • Seten
    #1010

    Ááá, ilyen embereket a Parlamentbe!

    (vagy nem az egyik ottani sarja vagy?) :)

    "Szarjunk mindenkire, csak én vagyok a fontos!"

  • spike0007
    #1009
    Ez nagyon szuper lett megnéztem Én is! :) Magasan a legjobb rész! Cameronnak vannak érzelmei igy azt mondom mikor könyörgött 70% hogy igazatt mondott! Mikor bekapcsolták s megjelent a Terminate felirat és a hatálytalanítás utána nos szerintem a saját programját írta felül vagyis helyrerakta saját magát de ehhez akarat kellett! Fura ezt mondani egy terminátornál ahol az akarat másodlagos! Most hogy bejött a T-1000-es lesz egy kemény ellenfele! John Connor pedig végre kezd John Connor lenni!! Kiváncsian várom a további történéseket és a szerelmi szálat is hiszen ez egy másik idősíkban játszódó történet ergo itt minden másképp alakul mint a filmekben! Az uj mozifilm sztem nagyon sötét hangvételű lesz a sorozat pedig ugy jó ahogy van!:)) Summer forever!!!

  • Seten
    #1008

    Nem-nem. Ott valami történt amit nem mutattak meg. Gondolom később flashback-elni fogják.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem volt egyértelmű, hogy ki ölte meg Sarkissian-t.


  • whiskeyman
    #1007
    Akkor minek nézed???
    Nem muszáj ám belepofázni, hogy így szar, meg úgy szar...nem tetszik, nem nézed, ennyi.
    Csak azt nem értem, hogy neked miért lesz jobb, ha bebukik?
    újreg
  • 5c0rp330n
    #1006
    mert fsz.. kicsit amúgy tényleg szar, de azért nézhető, messze nem katasztrófa, a legutóbbi részre ez fokozottan igaz.
  • tnm #1005
    az neked miért jó?
  • Csak77
    #1004
    Katasztrófa ez a sorozat, főleg a legújabb rész. Remélem hamar bebukik.