2483
  • Fenrir
    #1123
    Sorry...
  • Micsu
    #1122
    lolű
  • Csak77
    #1121
    Te egy sokkal nagyobb igazi f@sztarisznya vagy, a hülye elméleteiddel, és barom hozzászólásaiddal(pl batman topic).
  • Malakai
    #1120
    De amúgy túl van ragozva a dolog, az ilyen bakik nagyon gyakoriak, mellékes dolgok. Amikor sok másik dologra kell figyelni, akkor az ilyen elsiklik. De akár lehet, hogy ők is látták a bakit, csak így is egyebek miatt ezt választották, mert inkább legyen benne egy ilyen, de egyébiránt legyen jó a felvétel.
  • Malakai
    #1119
    A négernél van a baki, nem a T1000-esnél. :)
    Neki csak gyakran szólt rá az anyukája, hogy ne rakd az asztalra a lábad, és megtanulta, hogyan kell gyorsan reagálni. :)
  • Fenrir
    #1118
    Vagy csak lefolyt, végülis mimetikus polialoid...
  • Malakai
    #1117
    Villámgyorsan tudja letenni a lábát. ^_^
  • tnm #1116
    nekem az tünt fel mikor leül a néger faszi és felteszi a bal bokáját a jobb térdére -és ezt mutatják a képernyő közepén-, következő kameraállásban mindkét talpa a földön van...
  • Fenrir
    #1115
    Ha megnézed akkor amikor leül a néger a terminator rendesen ül a fotelban, miután megmutatta a képeket megint rávált a kamera és akkor már kicsit féloldalasan ült. Biztos nem egy menetben vették fel az egészet és másodikra a leülés nem tökéletesen sikerült ugyanabban a pozícióban mint amikor először mutatták. Ezért áll a lába is kicsit másképpen.

    Semmi furcsa nincs benne szvsz.
  • tnm #1114
    én is észrevettem, junkie-n írtam is
  • 5c0rp330n
    #1113
    egyébként volt egy jelenet, ahol a feka nyomozó leült a gonosz terminátorcsaj elé, majd keresztbetette a lábát, következő képkockán pedig hogy állt a lába? majd kiverte a szememet :)
  • Danny1987
    #1112
    Én ugy emlékszem az 1ben futott amikor sarah meg john apja kijön a discobol kocsiba na azutan swarci futott raugrik a kocsira és betöri a szélvédőt.
  • 5c0rp330n
    #1111
    merjük kimondani: egy igazi f@sztarisznya :)
  • tnm #1110
    /OFF:
    már korábban is akartam mondani, azt hiszem más topikban is: Te egy nagyon kedves ember vagy.
  • Csak77
    #1109
    Nem futott, sohase. Be voltál baszva amikor láttad a filmet.
  • Danny1987
    #1108
    A terminator tud futni hisz az 1ben is futott swarci.

    Az masodik évead első része hát azt hittem vmi néma film zenei kiérlettel amikor a terminator a felrobbant kocsibol kszál zero égési sérűlés csak kormos lett meg van egy két vágás+egy fémdarab a fejében.

    John egy gyökér miért nem huzza meg azt a csajt aztán küldi a k.rva anyjába.

    Bakker van egy T1000-es a sorozatban hát amikor a budiból előjött vajon kapott pisit az arcába?:)))
  • Igazamvan
    #1107
    Szerintem azért ugrott be mert melege volt a napon.
  • Seten
    #1106

    Egyértelműen John kabátja zavart be neki de nagyon. Na meg a saját fajsúlya. :)

  • Punker
    #1105
    azt nem értettem miért nem próbálta 2 kézzel lehúzzni.
  • Seten
    #1104
    Persze, ez egyértelmű volt, hogy azért ugrott a vízbe mert azt gondolta, most tutira kinyírja.
  • Malakai
    #1103
    Inkább azzal, hogy el tudja kapni, de csak a pólót rángatta le róla. Ez esetben pedig elég lett volna csak tartania John karját és le van szarva, hogy nem tud úszni, csak addig fogja a móló fenekén, amíg megfullad.
  • Herold
    #1102
    Az tényleg furcsa, hogy Cameron tudta magáról, hogy nem tud úszni, Cromartie meg nem. Bár ebben az lehetett inkább, hogy azzal a tudattal ugrott John után, hogy még a felszínen végezni tud vele. Csak épp nem jött össze.
  • skyli991
    #1101
    Ha Cameron és a szőke csaj szerepet cserélnének, akkor nem lenne nyomulós sztem xD
  • Seten
    #1100

    Tehát kurva. Értem. :)

  • Esrohnoil
    #1099
    Mindenesetre tény h. a lekoptató megjegyzések után is durván nyomult a csaj...
  • Seten
    #1098
    "ráülhettél"
  • Seten
    #1097

    "hogy az iskola legnagyobb kurvája..."?

    Ezt honnan vetted?
    Sztem közben ráüthettél a távkapcsolóra és az átváltott a Romantica channel-re. :)

  • Csak77
    #1096
    "akiknek ennyi izmot kell cipelniük hamar kifulladnak"

    Azt te csak hiszed, kedves láncdohányos, köver "Igazamvan"...
  • Igazamvan
    #1095
    Swarcinál bejátszott a testépítésből eredő lomhaság, akiknek ennyi izmot kell cipelniük hamar kifulladnak. Ha a rendező mégis megfuttatja a jelenet forgatását a lélegeztetőgépen fejezi be. A Menekülő Ember-ben is majd kiköpte a tüdejét.
  • Csak77
    #1094
    "A terminátor meglátja Johnt és ahelyett hogy rohanna utánna"

    Talán mert nem tud futni? A terminátor filmekben is csak az a folyékony tudott futni. Arnold meg szinte csak sétált. Ha jól emlexem. Amúgy tényleg szar a sorozat, részről részre egyre szarabb. John lelki vergődéséből semmit sem látunk, max azt, hogy az iskola legnagyobb kurvája kefélni akar vele. Szép.
  • Esrohnoil
    #1093
    De az a csalódott düh, ami a szemeiben izzott, h. elszúrta a lehetőséget, amikor olyan közel volt már az elsődleges direktíva...
  • Esrohnoil
    #1092
    -Te, pityu847! Még mindig nem értem, miért olyan jó ez az embereknek...
    -Szállj le rólam! nyom a bal 04-es hidraulikád.
  • Monoton
    #1091
    Lehet csak nem működött a mentőmellény funkció :P
  • Kandurex
    #1090
    hát nem kicsit szartam volna be, ha full titánium testtel neki hátazni, vagy mellezni a terminátor xD
  • Monoton
    #1089
    :dddd
  • Kandurex
    #1088
    úszni?? xD ezt ugye magad se gondoltad komolyan?? xD azt hiszem ott hagytam volna abba ezt a részt azonnal, ha nekem elkezd úszni a terminátor

    (fizika)
  • Montanosz
    #1087
    szexelni tudnak de úszni nem?

    amúgy lehet nem is akarják megölni a srácot, csak eltéríteni a Tervtől, mert még a végén valami életképesebb csávó lesz az ellenálás vezére ha megölik, nem ez a léha, nőcsábász)))

  • Kandurex
    #1086
    pedig az S01-S02 képest ez a S03 nem is volt annyira rossz...bár mondjuk azt én se értettem, hogy milyen okból választotta a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    terminátor a mollót találkozás színhelyének
  • Igazamvan
    #1085
    Elég ótvar ez a sorozat.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A terminátor meglátja Johnt és ahelyett hogy rohanna utánna inkább sétálva kezdi üldözni. Meg beugrik a vízbe hogy elsülyedjen. Meg folyamatosan mellélő. Brrr...
    Mintha a Skynet direkt lebútított terminátorokat küldene ellenük. Ezeknél még egy járókeretes öregasszony is veszélyesebb.#csodalk]
  • skyli991
    #1084
    Háttér:
    :) Eltüntettem a feliratokat