2483
  • TomDantes
    #1163
    Ja...ok akkor a többieknek mondtam.

    Ettől függetlenül ez a negyedik rész max közepes volt...de ebből még sok mindent ki lehet hozni, hogy egyre emberibb Cameron...hm...hát igen csavarhatják ezt még.
    Az mondjuk jó volt hogy tudjuk miként készülnek ezek a beszivárgó robotok.


    Meg pl: szivesen látnám azt a részt amikor Cameron-t elkapják az emberek a jövőben átprogramozzák és vissza küldik, vagy valami hasonló..aztán hogy egyre emberibb(vagy őrültebb...) lesz Cameron.

  • Malakai
    #1162
    Sorozatra gondoltam természetesen.
  • Esrohnoil
    #1161
    "Persze legjobb lett volna egy a jövőben játszódó terminátor film..."

    Lesz is. :)
  • Malakai
    #1160
    Csak úgy mellesleg Cameron ugye nem egy sima terminátor volt, hanem valószinüleg hosszabb távú beépülésre tervezték, hogy végül találkozhasson Johnal és megölhesse.
    Az, hogy a készítők merre viszik a sorozatot, hát.. Azért az ilyen terminátor filmek mintájára folyamatos üldözéssel, pörgéssel operálnának, akkor 6 rész alatt kiffulladt volna a sorozat. Persze legjobb lett volna egy a jövőben játszódó terminátor film, de az meg ugye még mozifilmes költségvetéssel is problémás, nemhogy tévés.
    Az meg, hogy Cameront egyre emberibbé teszik ez se egy új dolog, régi scifi téma a mesterséges intelligencia és az emberi tudat közti határvonal elvékonyítása, aztán ez valakinek vagy bejön, vagy nem.
    Persze vannak egyéb dolgok, amik nekem se tetszenek, de most ez legyen egy pozitív post, úgyis van elég negatív. :)
  • Seten
    #1159
    Ebbe nem én kötöttem bele hanem a többiek!
  • Seten
    #1158

    "hogy ne vegyék észre őket az emberek, amikor elvegyülnek.."

    Pontosan. Ezért is kell, hogy NAGYON hasonlóak legyenek az emberekkel.

  • TomDantes
    #1157
    Persze miért ne sírhatna? Hisz vérzik is rajta bőr..vagyis előszövet. Mivel élőszövet...bizonyára a könny-t csináló mirigy(ha van ilyesmi)is bizonyára széria tartozék, akárcsak az mitől vérzik a bőrük ha meglövik

    Szerintem
  • tnm #1156
    de akkor meg később nem írhatod azt, hogy: "Az nem jelent semmit", mert igenis sokat jelent, ha 18-49ben egyik legerősseb újonc és hogy elsők között rendeltékbe a kiegészített évadot. <- ezek enm a bukás első jelei, hanem pont ellenkezőleg még felfele ível a karrierje a sorinak.

    amúgy azt én se nézem. nem szeretem az ilyen rejtély, rejtély hátán, de nem magyarázzuk meg őket fajta sorozatokat, mint pl. a Lost is ilyen (végülis egy koponya)
  • Herold
    #1155
    Jól értetted. Én nézem amíg tart, de nem hiszek benne, hogy megéri a 2. évadot.
  • Montanosz
    #1154
    hát lassan tényleg olyanok mint az emberek, de akkor mi a különbség?
  • 5c0rp330n
    #1153
    a terminátorokat pusztításra találták fel, akiknek csak annyira kell hasonlítani az emberekre, hogy ne vegyék észre őket az emberek, amikor elvegyülnek..
  • Seten
    #1152

    Miért kell azon fennakadni, hogy a terminatorok egyre jobban hasonlítanak az emberekhez? (pl vérzés, izzadás, evés, ivás, sírás)

    Nem ez volt a lényeg mikor létrehozták őket? :)

  • tnm #1151
    "Én annak sem jósolok túl fényes jövőt..."
    ezt írtad lejjebb, most lehet félreértettelek és Te ezt úgy mondtad, hogy a magadrészéről nincs közös jövőd a sorozattal. én úgy vettem, hogy kaszát jósolsz neki.
  • Herold
    #1150
    off

    Az nem jelent semmit. Nekem a főszereplő csaj nagyon nem jön be. Folyamatosan olyan képet vág, mintha szaros pelenkát nézne.
  • tnm #1149
    ma reggelre berendelték a teljes évadot (+9 ep.) "hiszen mégis csak a legnézettebb újonc 18-49-ben" forrás sorozatjunkie.
    ha valaki nem néz vissza: Fringe-ről van szó, nem TTSCC-ről
  • skyli991
    #1148
    A második évadban az 1. és a 4. rész tetszett eddig a legjobban :) Ugyanolyan jó mint az első is volt, talán még jobb is ez az évad. Nemtom miért nem tetszik egy csomó embernek... Biztos nem fogják fel :D
  • Montanosz
    #1147
    hát nem csodálom!
    nem szoktam azt írni hogy "szar", de ez szar. A sorozat.
    nem is lenne baj..mert látom már szexelni is fognak a terminátorok.
    És csak úgy csikorogni fog a fúró ahogy a csavaranyába hatol.
    szégyelje magát a forgatókönyv irója,...nahát!
  • a.carkey
    #1146
    Kasza? :D (Comment:Com)
  • tnm #1145
    jaja, egy pillanatra azt hittem, hogy felbukkan az Orákulum is, kiegyensúlyozni a gonosz Skynet-et:)
  • Montanosz
    #1144
    még a végén az lesz hogy a terminátorok is két táborba oszlanak és be akarják fejezni a hidegháborút))))
  • tnm #1143
    ha már megy a woohoo, akkor sztem ez is kellhet a könnyebb beilleszkedés miatt
  • Punker
    #1142
    hogy a pöcsbe tud sírni???
  • Herold
    #1141
    Én annak sem jósolok túl fényes jövőt...
  • Herold
    #1140
  • precision
    #1139
    nekem tetszett a mostani rész is
  • Montanosz
    #1138
    skizofrén terminátor agyturkásznál, semmi akcióval?
    - nem az izgalmak miatt kellene nézni ezt a sorozatot? -
    nem hiszem hogy a Fringe több anyagiakból gazdálkodna, mégis übereli...
  • sorrow
    #1137
    kezd a sorozatnak cylon beütése lenni, nem tudni hol kezdődik az ember és hol végződik a gép...
  • Esrohnoil
    #1136
    Én inkább a mozifilmektől várok most sokat, a sorozatot meg csak elnézegetem. :)
  • spike0007
    #1135
    Megtudtuk kiről lett mintázva Cameron és hogy hogy épült be az ellenállókhoz! Azt meg már tudjuk hogy azóta át lett programozva! Nem volt ezzel semmi gond, rendben volt, bár nyugis rész volt!
  • MerlinW
    #1134
    2x04... 2x04... nem hittem, hogy van lejjebb. Egyszerűen röhej amit művelnek ezzel a kult témával. Részemről kuka.
    Viszlát TSCC...
  • skyli991
    #1133
    Szerintem nagyon jó rész volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cameron az elején teljesen ember volt már, de a végére rájött, hogy gép.
    Várom a következőt :D
  • tnm #1132
    sztem nem volt annyira vacak rész (leszámítva a terhes szálas drámát), mert azt remélem, hogy ez most ilyen lágy altatás, meg apróságok hintése, aztán majd kapunk pár rész múlva egy k*rvanagy csavart ezekre építve. ha nem így lesz, akkor majd én is átértékelem ezt az epizódot, de addig bizakodom:)
  • Igazamvan
    #1131
    A készítők minden jel szerint a sz*r minőség mélységeit kutatják és sikerrel mennek egyre mélyebbre. Kiváncsi vagyok mit találnak majd a legalján?
  • Shep
    #1130
    Hát érdekes az már biztos, meglepődnék, ha lenne 3. évad.
  • Kandurex
    #1129
    ez egyre nagyobb fasság, ez az egész sorozat :/
  • whiskeyman
    #1128
    na már magyar felirat is van
  • Malakai
    #1127
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Öntudatra ébred lassan szerintem, függetleníti magát majd minden korábbi programozástól, a Skynet parancsaitól és John parancsaitól is.
  • whiskeyman
    #1126
    hát ez a Cameron megzakkant :|
  • Punker
    #1125
    már csorog le a 4. rész :D
  • 5c0rp330n
    #1124
    lol. saját magadat döngölöd le a sárga földbe, én már nem is kellek. a Batman topicban pedig enyém volt az utolsó szó, amihez nem tudtál hozzászólni, itt pedig csak felemlegetedm mint barom hozzászólást. gratulálok a szellemi színvonalhoz, amit itt képviselsz.