2483
  • Athletic  Bilbo
    #1203
    thx :)
  • Monoton
    #1202
    puskán és feliratokponthun :)
  • Athletic  Bilbo
    #1201
    merrre?
  • Monoton
    #1200
    már van felirat
  • skyli991
    #1199
    Megnéztem angolul. Az angol felirat kb másfél perccel korábban van a hd-shoz képest. (Shift és sok balra kellett :D)

    Cameron most jó vagy rossz? :)
  • roppii
    #1198
    felirat az mikor várható???
  • skyli991
    #1197
    upsz :D amúgy jó a helyesírásom, ha figyelek rá :)
  • Ferrari23
    #1196
    Valami játékot indított a FOX

    http://www.terminatorambush.com/

    Mondjuk, ha most indítanak terminátoros játék, akkor nem nagyon akarják ők ezt kaszálni :D
  • Seten
    #1195
    "problémáik"
  • Seten
    #1194

    "de nyilván vannak problémák"

    Nyilván. A vérpistikéknek mindig vannak problémái. :)

  • tnm #1193
    off
    ...folytatódik...
  • skyli991
    #1192
    Fojtatódik a sorozat :) 2 hét múlva megint jön új rész :D
  • Punker
    #1191
    szerintem a sztrájkos kiesést nem 1 az 1-ben pótolták / vitték tovább.
  • Kandurex
    #1190
    fogalmam nincs, hogy pontosan ki - mit nem szeret a sorozatban, de nyilván vannak problémák, így helyes a többes jelző
  • Kandurex
    #1189
    a névadó szereplő egy plaza ribanc, helyes kis kéztetkókkal, abszolult nem illik a szerephez, ez nem egy kemény nő, volt egy rész, ahogy a csont karjával húzogatta magát fel - fel az meg különösen vicces volt
  • Seten
    #1188

    Lena Headey sokkal jobban alakítja a karaktert mint anno Linda Hamilton, ez egyértelmű.

  • Panzermeyer
    #1187
    Én is úgy éreztem, h az első évad nem volt vmi fényes. A második évad 1-3 része alatt viszont úgy tűnt nekem, h végre a készítők kezdik elkapni a fonalat és egy fokkal jobb évadot várhatunk, mint az előző. Remélem ezzel a 4-ik résszel volt vmi olyan titkos szándékuk, amire a Terminator-világot kedvelő rajongó nem tud rájönni, mert ez most tényleg elég gyengusz volt...
    Ja, és a Skynet nem csinál magának konkurenciát. Regényolvasóként én is ezt vallom.

    Sarah karaktere az első évadban nekem nagyon nem jött be, ebben a 4-ik részben viszont nagyon megfogta a szerepet a csajszi. Bár nem a tipikus Sarah Connort láthattuk, hanem egy együttérző nőt, az igaz. A főszereplő eddigi legjobb alakítását nyújtotta nekem.
  • REALista
    #1186
    Szerintem meg az 1. évad volt szar...
  • Fenrir
    #1185
    Várható lenne mert a színvonala meg sem kozelíti az első évadot.
  • Herold
    #1184
    Bukik a sorozat?
  • Montanosz
    #1183
    OFF

    vagyis filmes hír is azért.
    a harry potter írója elérte a heti egymilliárd forint bevételt.
    no komment.

    ON

  • akyyy
    #1182
    :O
  • Seten
    #1181

    "pont azt vágják vele tönkre amiért szerettük"

    Ezt így mindenki nevében kijelented?
    Időközben diktatúra lett, vagy mi? :D

  • Montanosz
    #1180
    éppen időutazás van, de a japcsik is csak az időgép bekapcsolásáig tudtak vissza menni, de ez is annyiba került mint magyarország költségvetése))))
  • Esrohnoil
    #1179
    Időutazás van,... de Brown doki is megmondta, h. óvatosan kell bánni vele, mert felbomolhat a tér-idő kontinuum.
  • TomDantes
    #1178
    Szó sincs ilyesféle változtatásról benne.

    Az hogy egyes gépek másként kezdenek el működni logikus is lehet...de amúgy is baromság az egész mert nem létezik időutazás sem...ha már a kötözködésnél tartunk.
  • Kandurex
    #1177
    nem bebetonozott, hanem egyszerűen így alkották meg ezt a világot, olyan ez, mintha Batman a következő részben már tudna a falon mászni pókember mintára, mert őt is megcsípte egy mutáns pók....szóval érted, attól, hogy minden hülyeséget ki lehet találni és beleépíteni, pont azt vágják vele tönkre amiért szerettük
  • Malakai
    #1176
    Van egy rakás terminátor témájú könyv..
    Én se olvastam őket, valahogy sose vonzottak túlzottan.
  • Montanosz
    #1175
    milyen könyv?
    meg lehet nem az alapján készült a sorozat...
  • TomDantes
    #1174
    Egy párat olvastam. És? Ez hülyeség amint fennakadtok.
    Kiveszi a gépekből...a Skynetet sem úgy programozták hogy irtsa ki az embereket. Program hiba...mit tudom én...fel tette a legújabb XP frissítést...

    Nehogymár betonba ágyazott sazbályok legyen egy olyan sztoriban ahol a gépek időutaznak...
  • Kandurex
    #1173
    skynet pont azoka a részeket távolítja el a gépeiből, amit őt kiemelik

    (nem olvastál egyetlen könyvet sem, ugye? :(
  • TomDantes
    #1172
    Miért? Miért lenne lehetetlen? A Matrix-ban is kiegyeztek a gépek és az emberek nem?

    Logikus a dolog, vannak olyan fejlett gépek amik úgy ,,gondolják" hogy hasznosabb ha nem háborúznak az emberekkel.

    A Skynet nem gyárt kopnkurenciát? Létrehoz, programoz egy fépet ami öntudatra ébred..és más elképzelése lesz mint az őt létrehozó Skynet-nek.

    Elvégre mi a Skynet? Egy öntudatra ébredt program ami a készítői az emberek ellen fordult.

    Akkor? Megtörténhet mégegyszer.
  • a.carkey
    #1171
    Sajna ez a sorozat hosszú távon mindenképpen bukta lesz.
    De remélem ma egy másik scifi sorozat, a ma induló SW:CW a Cartoonon picit feldob majd és erre azért kiváncsi leszek, mert az animációs film - bár lehúzták és jogosan mert sok ökörség volt benne -, számomra egész ehető volt, mert többet kaptam, mint amit vártam.
  • Kandurex
    #1170
    ez úgy lehetetlen, a könyvek szépen leírják, hogy nincs külön döntés hozó terminátor, a kijelölt feladatokat végezhetik belátásuk szerint

    a skynet nem gyárt magának konkurenciát...de könyörgöm ilyen alapvető dolgokkal nem is foglalkoznak a forgatókönyv írók?
  • jugen
    #1169
    "néhány terminátor ki akar egyezni az emberekkel" na ez lenne az a pont, ami teljesen betenne a sorozatnak...
  • Ferrari23
    #1168
    Talán azért nem vette észre, mert a kisgyerek lehet valóban kisgyerek :)

    Anyuka alakját felvéve adja ki az anyuka szerepet lehet!
  • tnm #1167
    a kis vörös T1000lite vajon, vagy csak nem vette észre, hogy az anyukája lecserélődött egy mikrosütőre?
  • Montanosz
    #1166
    szerintem az lesz a csavar, és esetleg ezért keresi a többi terminátort, hogy az utalás talán nem volt hamis: már hogy néhány terminátor ki akar egyezni az emberekkel
  • Punker
    #1165
    az nem derült ki melyik kell neki.
  • Herold
    #1164
    Mindenesetre az érdekes fordulat volt, mikor felhívta Allison jövőbeli anyját.

    Viszont azt még mindig nem értem, hogy a T-1000-est miért érdekli annyira a T-800-as modell.