2483
  • Norubi
    #1243
    Sziasztok! Új vagyok a fórumon annak ellenére, hogy évek óta rendszeresen látogatom az sg.hu-t. Szeretnék majd aktív fórumozó lenni.

    Megnéztem a The Sarah Connor Chronicles első évadát és azt kell mondnom, hogy a (szerintem) gyenge kezdés után egészen jó kis sorozat épült fel. Én LOST-rajongó lévén az összetettebb, túlbonyolított történetmesélést kedvelem, de ez a sorozat hangulatával fogott meg. Az első szezon lezárása pedig szerintem zseniális. Ahogy John megkapja a születésnapi ajándékát. Nagyon megható.:)
  • tnm #1242
    szokás szerint az utsó 10-15 hsz már homályba veszik olya régen volt. -.-
  • MerlinW
    #1241
    2008-Oct-20 Terminator: The Sarah Connor Chronicles 02x06 The Tower Is Tall But The Fall Is Short
  • kpatthy
    #1240
    Ha minden igaz csak 20.án lesz. Ezért.. :S
  • Esrohnoil
    #1239
    Nem tudjátok véletlenül, miért nem találom a 2. évad 6. részét?
    Hány részes lesz ez az évad?
  • tnm #1238
    hogy fogod bánni, hogyha a köv. részben tényleg meghal és mki neked ugrik majd XD
  • Monoton
    #1237
    Baseball elődöntők :)
  • akyyy
    #1236
    term ez kitaláció
  • akyyy
    #1235
    de akkor se kéne idejönni és bespojlerezni hogy szkófild meghalt
  • tnm #1234
    nem emlékszem most pontosan, de egész este valami különleges volt FOX-on (talán Obama beszéd, vagy vmi meccs?) a lényeg, hoyg mindkét sori kimaradt emiatt (nehoyg valaki arra gondoljon, hogy a cancel előjele, hogy nem volt adásban)
  • Bulykin
    #1233
    egymást követi a 2 sori, és "vetélytársak" is, és PB:)
  • Fenrir
    #1232
    Leadás után 2-3 nappal.
  • akyyy
    #1231
    PB hogy jön ide?
  • tnm #1230
    ezt amúgy mindenkinek ajánlom.
    tetszőleges RSS feed-et állíthatsz össze a nézett sorozatokról és kb. egy nappal adásba kerülés előtt megjelenik, hogy mik lesznek. (magyarul nekem olyan reggel 8-9 körül már jelzi, hogy egy nappal később miket lehet majd tölteni). így sose kérdés, hogy volt-e valami, vagy sem
  • Punker
    #1229
    hogyhogy? nem volt kint se?
  • tnm #1228
    nincs ma, se PB
  • Punker
    #1227
    srácuk kapura mikor szokott felkerülni a friss rész???
  • Punker
    #1226
    magocska nektek megy?
  • akyyy
    #1225
    mikor jön már rtlre első évad?

    amugy én se szeretem ezeket a jövőképeket.
    legyen 2 rész, ahol csak a jövövel foglalkoznak, a többi meg maradjon szimpla résznek, jó sok akcióval, de ne legye 1 rész 1 nyomozás, mert az úgy szar. ezért nem szertem CSI-t se:( monjduk igaz, azzt többe szeretik:)
  • akyyy
    #1224
    nézd szinkronosan, vagy angol nyelvtanfolyam:D
  • akyyy
    #1223
    miért volt a lgutobbi rész 50 perces? (vagyis mult heti)

    amugy tele van bakikkal vazze, nagyon rossz:(
  • REALista
    #1222
    Nálam meg az első pedig én is követek pár sorozatot.:)
  • Fenrir
    #1221
    Sajna én is így vagyok vele már, én egyszerre vagy 6 sorozatot nézek ebből mindig ez az utolsó mostanában :)
  • II Rocky II
    #1220
    jaja kezd ilyen "epizódikus lenni" azaz kapnak egy feladatot és elvégzik (megmentenek egy-egy embert) ha nem volna az a nő (a nyomozoval szövetkezve) aki átváltozik akkor valóban csak egy feladatmegoldásos történet lenne :(
  • tnm #1219
    olyankor legalább látunk CGI-t,
    amúgy nekem az nem tetszik, hogy kezd nagyon epizodikus lenni. főleg az elején ott a szöveg, hogy mennek megállítani Skynet-et, közben mindent csinálnak, csak épp azt nem.
    nálam kedd reggeli sorozatok közül ez az utsó, amit nézek, és már ebbe azt is beleszámoltam, hogy Lena Headey szerepel
  • II Rocky II
    #1218
    ááááá ez a rész nem vmi jo :S
    egyszer a felirat túl gyors,azaz ha két sorból áll a felirat akkor képtelenség elolvasni.
    másodszor én nekem nem szimpi,egyenesen utálom amikor visszaemlékezései vannak dereknek :S
  • 5c0rp330n
    #1217
    harmadik mikor a kis hülyegyerek játszik fülén a biszbasszal, csöngetnek és amikor leindul ajtót nyitni, már nyoma sincs annak a kütyünek.
  • Montanosz
    #1216
    cukros bácsi elrabolta, megerőszakolta, és ezzel megváltoztatta a jövőjét, alkoholista lesz, és 10 év múlva J.connort elcsapja egy kereszteződésben
  • Herold
    #1215
    A kiscsávó milyen mesét ad be a szüleinek?
  • Monoton
    #1214
    Am tuti kamera miatt szedték le fejtámlát :)
  • Monoton
    #1213
    Másik amikor Connor a lőtéren mutatja a srácnak a fegyver használatát és amikor elkezd lőni vele akk egyszer van rajta szemüveg egyszer nincs megint van ujra nincs :DD

  • hali
    #1212
    liverol letoltheto kis arcade game :)
  • Micsu
    #1211
    sztem évad legjobb része volt

    az ajtó + ablak bezárás lehet berögződött reakció is, attól még hogy a terminátor egyből bemegy nemkell tárva nyitva lennie mindennek
  • Kandurex
    #1210
    tényleg nem volt rossz rész
  • Malakai
    #1209
    Vagy pl a gyerek ne lépjen le...
  • whiskeyman
    #1208
    másnak is feltűnt, hogy amikor beülnek a Dodge Ram-be, még megvannak a fejtámlák, menet közben nincsenek, mikor kiszállnak újra megvannak :DDDD

    oda is, vissza is :D
  • Montanosz
    #1207
    ja nem volt rosz rész, bár kicsit rángatóztam amikor sarah jó anyuka mintájára bezárta az üvegablakot és üvegajtót be ne jöjjön a csúnya terminátor....
  • Punker
    #1206
    szerintem még ő se tudja, kezd olyan lenni mint egy win nagy összeomlás előtt. :D

    amúgy ez jó rész volt, csak a folyékony csaj idegesítő nagyon.
  • Shep
    #1205
    Mi az a játék amivel a kispulya játszott?
  • jugen
    #1204
    Ez a mostani rész elég jóra sikerült:)