2483
  • 5c0rp330n
    #1283
    annyira én emiatt a rész miatt már nem is akadtam ki, mint több korábbi részen, de lehet hogy csak azért, mert már hozzászoktam :)
  • Kandurex
    #1282
    nem is tudom, :/ annyira hozzászoktam már, hogy gány a sorozat,...
  • Herold
    #1281
    Szegény kisgyerek nagyon meg van zakkanva, valamit sejthet az anyjáról.
  • davidka003
    #1280
    LOL rész volt. Mintha valami B kategóriás filmet néznék. :)
    Olyan gagyi volt ahogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a liftben verekedtek és összecsomagolta a csajt.
  • Shep
    #1279
    Pár apró morzsa, de ez marhára nem elég a megfelelő színvonalhoz és a nézettség megtartásához, mert kapából tudok mondani legalább 5 sokkal eseménydúsabb sorozatot. Ettől bizony több kell, lassan már egy családi sorozattá alakul át az egész.
  • Seten
    #1278

    Ugye?! Mondtam én, hogy vmi nem stimmelt ott a Sarkissian-game over-nél! :)

  • Punker
    #1277
    iszonyat béna az a nő / karakter, T2-ben nem volt ennyire primitív a gép, kb mintha egy primo proci lenne benne :D
  • Malakai
    #1276
    A legtöbben autós-motoros üldözést, meg puskaporszagot várnak, nem ezt..
    Amúgy nekem se volt bajom a résszel, mégha a mimetikus polialoid nő, meg a gyereke szál tényleg nem is érdekelt, azért annak is volt szerepe. :)
  • Punker
    #1275
    akkor nem figyeltél a lényegre, a sok kis apró morzsára, a gépről, a háborúról stb.
  • Shep
    #1274
    Hát szerintem unalmas volt, túlságosan lelkizősre vették a figurát.
  • Punker
    #1273
    qrvajó rész volt, leszámítva a folyékony csaj borzalmas "művészetét" a liftes jelenetnél a kis srácon röhögtem olyat!
  • Shep
    #1272
    Hát ez a mostani rész valami borzalom volt, bár pár érdekes dolgot elővetített, de ha így folytatják tovább akkor a végén a kutya sem fogja nézni.
  • Punker
    #1271
    Terminator.TSCC.Behind.The.Scenes ezt látta valaki?
  • Punker
    #1270
    na már csak a feliratot kell várni :D
  • tnm #1269
    mihta eddig bármikor is az lett volna a hír, hogy elkaszálják. pletyka volt, meg látszottak az előjelei. egy-két részen belül nem lett volna meglepő.
    nah, mindegy marad a [flipv]Sith[/flipv], akarom mondani: búlváros címadás
  • roppii
    #1268
    Megmenekült a sorozat
  • Herold
    #1267

    Wallpapers
  • precision
    #1266
    lol tényleg... bakker, mér hittem hogy kedd van? :D:D
    nemszóltam... :D
  • Malakai
    #1265
    Holnap lesz ám a rész (mindig akkor van). :)
  • precision
    #1264
    hm, most csak vmi behind the scenes izét látok, nem jön ki ma új rész? vagy csak eztv -re kerül ki lassabban?
  • 5c0rp330n
    #1263
    ez nem az a sarah connor.. :) bázz.
  • tnm #1262
    és ezzel 3 évvel sikerült kitolni a doomsday-t. sztem egyértelmű miért. :D
  • Kandurex
    #1261
    őőő
  • akyyy
    #1260
    Sarah Connor kutyái széttépték a szomszéd nyulait bocs
  • Monoton
    #1259
  • tnm #1258
    "a Variety információi szerint (vagyis még nem hivatalos) a FOX megrendelte a Terminator: The Sarah Connor Chronicles “maradék” 9 részét is, így 22 epizódos lesz a 2. évad. A további, 2009/10-es folytatás sorsa tavasszal dől el."

    forrás: sorozatjunkie
  • Montanosz
    #1257
    A tudomány régi álma, az önszervező számítógép megvalósulása felé tettek újabb sikeres lépést holland kutatók. Létrehozták az első önépítő áramkört....

    LINK
  • Montanosz
    #1256
    belekezdtem de épp ezért nemn néztem végig őket mert belekutyultak
    minden vallási-filozófiai irányzatból valami elvont-misztikus magyarázatokat, az összes ismerősöm aki látta elkezdett zagyvaságokat beszélni izzó szemekkel...és ez elvette a kedvem.
    épp ezért nem láttam a davinci-kódos filmet sem.

    ha sorozatokban nem is zavar, filmeket olyat igyekszek nézni ami inkább a színészi játékra koncentrál, vagy egézséges lelki-szellemi értékrendet közvetít....kivéve persze amikor nem.
  • Herold
    #1255
    Summer Glau a minap látható volt fürdőruhában Az Egység c. sorozatban.
  • Herold
    #1254
    Te nem vagy normális...
    Azonnal elmész és bepótolod mind a 3 részt!
  • tnm #1253
    ott van egy olyan szöveg, hogy az ember hatalma a gépek felett az, hogy ki tudja kapcsolni őket. -mondja Neo
    erre meg a bölcs öreg mutatva a különböző Zion város létfenntartását biztosító szerkezetekre, hogy: ha ezeket kikapcsoljuk, akkor bizony nincs levegő (földalatti város), nincs étel, nincs szennyviz-tisztítás, stb...

    de amúgy, hogy lehet nem megnézni a Mátrix filmeket? :D azt megértem, hogy -izlések és pofonok- valakinek nem tetszik, vagy nem tetszik annyira, mint amekkora hype-ja van/volt. de hogy be se próbálni...

    sztem egyébként rengeteg filozófia van benne, és nagyon sokadik újranézésre is találok benne valami bölcs gondolatot, vagy továbbgondolásra érdemes szösszenetet. a látvány csak másodlagos számomra (de azért az is jó...)
  • Montanosz
    #1252
    aha..ez jó eszme futtatás..

    valahol olvastam hogy olaszországban meg oroszországban is megesett
    hogy egy városban ha a maffia átvette a hatalmat akkor evolúció
    szerűen létre jött az immár törvényes hatalom alatt egy másik alvilág

    néhány hozzászólással arréb azért is gondoltam hogy lehet hogy a terminátorok uralta jövőben is létre jöhetett egy ellenzék aki az emberekkel ki akar békülni, már ha "véletlenül" ismét öntudatra ébredt egy gépezet.
  • Montanosz
    #1251
    hát a mátrixokat nem néztem
    szóval bővebben?
  • tnm #1250
    "minden azzal működik"

    goto: Matrix trilógia, Zion "alagsor", Neo és az öreg tanácstag beszélgetése.
  • tnm #1249
    szokásos bulváros megfogalmazás. -.- "öntudatra ébredt"
    ettól még pl. nem fogja tudni, hogy mi jó, vagy rossz. de még azt se hogy mi hasznos, stb... végkép nem lesz célképzetes.

    meg amúgy is. ha egy szupertitkos kém Idegenországban olyan jól beilleszkedett már (nyelvi, kultúrális ismeretek), hogy 10 Idegenországlakó közül 10 elhiszi, hogy ő is Idegenországlakó, attól még nem lesz ettől a kém Idegenországlakó. konkrétan, attól mert valamit (intelligenciát) tud imitálni, attól még nem lesz az.
  • Montanosz
    #1248
    hát már nem tudjuk kiirtani őket, és nem is szabad))

    minden azzal működik a lélegeztetőgéptől az atomreaktorig
    össze omlana a civ. se perc alatt...
    amúgy engem már a zx spectrum48 is megvert sakkban
  • Kandurex
    #1247
    100% folyamatosan, szóval ez még messze van, és ne feledd, ez még csak egy köznapi beszélgetést próbál elemezni
  • Malakai
    #1246
    És az emberek mennyit érnek el a teszten? :)
  • precision
    #1245
    anyám, itt a skynet
    még most kell kiírtani őket míg nem késő :)
  • Montanosz
    #1244
    olvastátok?


    Kis híján öntudatra ébredt egy számítógép