2483
  • gabeszg
    #1323
    Végre télleg egy jó rész.
  • Kandurex
    #1322
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk leállhatnának már a kúrós terminátor ötletükkel a készítők, ahogy Summer Glau felmászott Dzsoni fiú mellé az ágyra, kihagyott párat az ütőm :p
  • tnm #1321
    jah, az. nagyon fasza volt ez. főleg ezekkel a vágásokkal. máskor is csinálhatnák ezt. sztori szempontjából meg benne volt minden, ami kell.
  • Fenrir
    #1320
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én még csak a hetedik részt néztem, de majd bexartam a röhögéstől amikor Cromartie próbálgatott vigyorogni :D Az az idióta fej lol :D
  • Punker
    #1319
    ne mondjátok el én majd csak holnap érek rá :D
  • Kandurex
    #1318
    Na igen, de ne éld bele magad, ismerve a készítőket, most jön egy 2-3 részes meredek zuhanás a minőségben.
  • jugen
    #1317
    Jóóóóóóó rész volt:)))
  • Herold
    #1316
    Érdekes, hogy John anyja beszél biztonsági kockázatokról, mikor pont ő volt, aki életben hagyott egy fontos szemtanút.
  • ikegami
    #1315
    Köszi! Így máris egyszerűbb.
  • precision
    #1314
    eztv.it
  • ikegami
    #1313
    Sziasztok!
    Tudtok linkelni a 2x07hez HDTV XVid 0TV-s torrentet, amit sokan töktenek, mert én nem találtam csak a 720p-t. Pedig mindig szokott lenni a 350MB-s változat.

    köszönöm
  • akyyy
    #1312
    felesleges linkelni, fox töröltetni fogja
  • Ferrari23
    #1311
    2x08 trailer, jónak ígérkezik :)

    http://www.youtube.com/watch?v=g1PCDMPltJM
  • Shep
    #1310
    Mikor Lazlo bevágja a Thank you, for your time-ot mindig elkap a röhögés :) Kezd alakulni a dolog, hátha megint felpörögnek az események.
  • Montanosz
    #1309
    most már biztos hogy egyes terminátorok felül bírálhatják a skynet döntéseit...önálló akarat.
    ezek szerint mégis helytálló lehet az a gondolat amire már több utalás
    volt a filmben, miszerint van egy csoportja a terminátoroknak akik kiakarnak egyezni az emberekkel.
    igaz ha mindegyik alany öntudatra ébred és önálló döntéseket hozz, miben különböznek az emberektől?))))
  • sorrow
    #1308
    SPOILER
    akik egymásnak keresztbe tesznek?? (ahogy látom)... vagy van egy koncepciója...( habár néhány katonája lehet önállósítja magát?? )
    na majd meglátjuk...
  • Punker
    #1307
    alakul ez, a skynet több kézzel játszik :D
  • roppii
    #1306
    Van felirat a hosszupuskán!:D:D
  • Malakai
    #1305
    Végén az a mosoly szerű valami. :D
  • tnm #1304
    megnéztem. szokásos volt: pont olyan, mint az eddigiek.
    egyébként már jó pár rész óta folyton az megy, hogy a terminátorok (vöri, Cameron) próbálnak egyre emberszerűbbek lenni, S.C. meg egyre gépiesebb (egyre számítóbb, egyre jobban szabályok szerint él), és eközben John is hasonlóra edződik
  • sb1
    #1303
    Biza, mégis van, már én is szedem!
  • Punker
    #1302
    ez bizony a 7. rész csak a cím van elírva :D
  • Punker
    #1301
    magocskán van valami ha lejött kiderül 6-os vagy 7-es epizód :D
  • sb1
    #1300
    Nem, az elnökválasztás miatt csak 2 hét múlva lesz új rész.
  • Punker
    #1299
    jövőhéten meg választás, vagy hétfő este kampány csend?
  • Malakai
    #1298
    Felesleges volt ekkorába kiírni, csak megilyednek az emberek. :D

    Aki nem tudná az MLB a Major League Baseball, vagyis a bazinagy baseball bajnokság. :) Vagyis a FOX most sportolt robotosat játszós helyett...
  • tnm #1297
    mlb
  • Grove4
    #1296
    szünet???
  • akyyy
    #1295
    cancel!?
  • TomDantes
    #1294
    épp megakartam kérdezni
  • tnm #1293
    biztos, ami biztos ide is:
    a héten nincs Terminator: The Sarah Connor Chronicles
  • akyyy
    #1292
    hát ez a rész valami szörnyű volt
  • precision
    #1291
    nem úgy néz ki hogy csak őrzi, eléggé fejlesztik a dolgot, vizsgálják, ezért is akarja a teambe bevenni a dilidokit
  • Malakai
    #1290
    Mivel az ellenállás rátette a kezét az első időutazós laborjukra és tucatjával küldik vissza az "ügynökeiket", így úgy döntött a Skynet, hogy úgy próbál biztosra menni, hogy mellette minél kevésbé túrjanak bele az időbe (vagyis nem küld vissza egy hadsereget pl), így ezzel a saját létezését is védi a Skynet, nem csak azt, hogy a gépeké legyen a jövő.
  • Punker
    #1289
    a gépet a sakkos srác fejlesztette ki, a folyékony csak csak őrzi.
  • Ferrari23
    #1288
    Szerintem jó a sorozat, és az lenne csak unalmas, ha minden rész arról szólna, hogy lövi, üti, veri egymást a rossz, meg a védelmező T. Kb 3-4 rész után kifulladt volna úgy a sori, + a két T-is már csak egy rozsdás vasdarab lenne :D

    Szerintem a mozifilmhez hasonlítani hülyeség, mert köze nincs a mozifilmhez. Ez egy külön story, és nem kapcsolódik a mozifilmekhez.
  • Micsu
    #1287
    az a skynet lenne amit a t1000es fejleszt?

    a skynetet az emberek fejlesztették ki, mi értelme van annak hogy visszaküldenek egy t1000est vagy egy txet hogy fejlessze ki a skynetet? :D
  • tnm #1286
    mondtam én, hogy a kislánynak csak fel kellett volna tűnnie, hogy lecserélték az anyját.
    az vizsont fix, hogy nagyon nem akciósorozatot akarnak írni, viszont scifinek nem is olyan rossz, csak a sok dráma közé kevés lényegi tartalmat csepegtetnek. lehet darálni kéne a sorozatot, és akkor sokkal jobban tetszene.
  • Montanosz
    #1285
    nem volt rosz rész....bár egy kicsit zavaró ez a sok időutas.mintha csak a sarki fűszereshez ugranának át....
  • precision
    #1284
    nekem tetszett

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jó volt pl látni, hogy miből lesz a skynet maga, egy olyan MI -ből ami gyerekes, unatkozik, de azért sok a problémája...stb.
    és a szálak is kezdenek összefutni, előbb utóbb Johnék összefutnak a folyékony nőcivel