2483
  • akyyy
    #1523
    járj színházba, meg fogsz lepődni
  • Dean Winchester
    #1522
    viszont Sara sirdogálása már idegesít ... (10.résznél járok)
  • Dean Winchester
    #1521
    ja meg azt bírom hogy soha sem nevetnek :D sőt a John Henry-t (kormartie) nagyon jól játsza a szerepét,soha sem nevet :DDDDD
  • Monoton
    #1520
    Jahh liftes jelenet meg a kisgyerek :DDD
  • desigo
    #1519
    A 720p-sekhez valóban hibátlan a felirat

    S02E06 -ban ez mekkora volt :)

  • akyyy
    #1518
    De a dvdlejátszó nem játsza le az mkv-t:( géppel összekötve feketefehér a kép, már ha van, xbox szintén nem játsza le.
  • Monoton
    #1517
    Nezzetek a 720p verziokat ahhoz odaigazitottam normalisan.
  • Dean Winchester
    #1516
    lehet...a 7.ben annyi hiba nem volt...de amugy ezért hagytam anno abba a 6.résznél --az időzítés miatt :( na mind1 most nincs semmi igy folytatom :D
  • akyyy
    #1515
    nekem 11. rész volt nagyon rossz, arra a hatodikra nem emlékszem, de előfordul sokszor időzítési probléma.

    gondolom aki forditotta, nem törödött időzítéssel, csak odairták.... és ráfogják, hogy vizsgaidőszak, hehe.
  • Bulykin
    #1514
    nekem nem volt semmi probléma...
  • Dean Winchester
    #1513
    nos most néztem meg a 6.részt (2.évad) a felirat nagyon gyors..azaz ha 2sor van nem is lhet lolvasni egyszerüen gyorsan eltünik...azt hittem ez csak ennél az 1résznél van de a 7.résznek neki kezdtem és megint csak előjön a hiba :(
    nincs vmi javítás esetleg? vagy az összes következő rész igy várható gyors felirattal ?
  • Malakai
    #1512
    Ja az ott kicsit bután volt vágva, de sztem azért érthető volt közben is, hogy "élőben" hosszabb volt a beszélgetés, csak kivágták a közepét...
  • Monoton
    #1511
    Amikor lebukott a kocsiban a rendőrautó miatt akk. volt egy vágás.
  • akyyy
    #1510
    énis most értem utol magamat:D

    azt nemértem, hogy a néger nő hipnotizálta ugye a transzit, de még az elején jártak amikor bejött valaki(sztem az ázsiai fekete hajú csaj votl az) és lelőtte őket.

    erre sarah meg vígan végig tudta hallgatni az egészet kazettáról xD

    jobb lett volna, ha mi is látjuk a teljes hipnózist a szöveggel, még ha nem is tudtuk volna miről beszél, és úgy indul sarah megkeresni a helyet...
  • Monoton
    #1509
    Na eljutottam énis s02e13 ig. Oh remélem Riley végleg kinyirta magat mert már nagyon idegesito tudott lenni :)
  • precision
    #1508
    az az egyik legjobb jelenet :)
  • desigo
    #1507
    Első évad letudva
    komoly volt az utolsó részben a medence aljáról szemlélve ahogy potyogtak a kommandósok.Alatta oltás zene
  • desigo
    #1506
    Etikai szabályokat követelnek a robotoknak
  • 5c0rp330n
    #1505
    ja igen, így már ismerős.
  • desigo
    #1504
    új papírokat mentek intézni a gettóba és a csaj a bandatagokkal volt...
  • 5c0rp330n
    #1503
    ki is volt a jobboldali? :)
    akkor egyébként még valóban nem volt rossz, a színvonal az első évadban később, illetve a második évadban folyamatosan eléggé hullámzó, hogy finoman mondjam :)
  • Bulykin
    #1502
    hát igen:D itt még én is vártam az új részeket:D
  • desigo
    #1501
    +fav
    nah első két részt megnézve eléggé bejövős.Remélem,hogy izgalmas marad továbbra is.Ez mekkora poén rész volt :)

  • Malakai
    #1500
    Majdnem, február 13 a köv epizód.
  • Kandurex
    #1499
    Két hónapos szünet jön? :/
  • tnm #1498
    egy újabb jövőben már igen!
  • precision
    #1497
    engem nem is az idő zavar, hanem a helyszín... honnan tudták melyik városban lesznek? mindig költöznek ide-oda, honnan tudták hova kell menni?
  • Herold
    #1496
    De most kiderült, hogy Riley John miatt jött vissza, csak azt nem tudom, honnan tudta, hova kell jönnie (az időben). A jövőben nem tudhatták, hogy ők 10 évet ugrottak.
  • ACE
    #1495
    Akkor ennyi erővel hogyhogy nem találja el a célt egy lövéssel a szívébe? A célpont csak fut, vagy egy kocsiban ül, de akkoris egy lövésből el kéne találnia, nem? Ahogyan akár a gumikat is kilőheti... Sza'l ha ez tényleg gép lenne, és olyan szinten állna, akkor nem lehetne filmet csinálni... Ilyen apróságokba meg aztán pláne nem kell belekötni, hogy húzogatja az elsütőbillentyűt.
  • Nagydög
    #1494
    Engem az apro faszsagok zavarnak, mint a Fields-es reszben a kiurult fegyverrel kattogtato terminator. Gyerekek! Ez egy gep. Nem ideges, nem stresszel, pontosan tudja, hany lovest adott le a fegyverrel, es nem rangatja tovabb a ravaszt, ha kiurult a tar. Mondjuk amugy is mindig veszelytelennek szoktak minositeni egy pisztolyt, ugyhogy ha az elso lovesnel meg nem is tudja, hogy terminatorra lo, a masodikkal mar aligha probalkozik.
  • Seten
    #1493

    Viszont most nekem kimaradt valami?
    Az előző rész (nekem) a Fields-ékkel való hercehurca volt. Azt már lezárták? Én azt gondoltam folytatódik.

  • Seten
    #1492

    Háát, ez így túl bonyolult. Egyszerűbb lenne azonnal likvidálniuk John-t. :)

  • precision
    #1491
    nem rossz elmélet, akár még igaz is lehet
    majd kiderül :)
  • jugen
    #1490
    Ebben a részben sem lettünk sokkal okosabbak...
    [spoiler]Ugye biztossá vált, amit eddig is tudtunk, hogy a szőke csaj a jövőből jött. Viszont a végén, ha nem képzelődött Sarah, akkor esetleg egy olyan is kiderülhet, hogy a Skynetet emberek irányítják a háttérből...
    Mit szóltok egy ilyenhez:
    Egy emberi csoport fejleszt jó ideje ilyen "idegentechnológiás" gépeket (Area51:)), akik megalománok és mondjuk át akarják venni az irányítást a Föld egésze felett, ezért kezdődik kezdődik az Ítélet Napjával a népirtás. Mivel fejlett technológiával harcolnak, ezért a pór nép ellenállói élükön Johnnal úgy gondolják, hogy gépek ellen harcolnak. De Johnék ügyesek és kezdenek győzelemre állni, ezért elkezdődik ez az időugrálósdi. A rosszak beépített embere a keleti csaj és beszervezte a Szöszit, hogy a védelmező terminátort távol tartsa Johntól, hogyha likvidálni akarják(?) ne legyen a közelben. (Bár a keleti csaj folyamatosan "To keep John Connor away from her"-t mond "it" helyett) Kiderülhet, hogy a csúcsmodell vöröske tényleg egy lázadó, aki a mi szemszögünkből még jó is, és próbál egy sereget létrehozni... Nem tűnik logikusnak, hogy ha már megvan a technológia, minek fejleszti a vöröske John Henry-t, ha nem tökéletesen beépülő terminatorokat akar...

    Szóval csak gondolkodtam egy folytatáson...:) bocs
    [\spoiler]
  • tnm #1489
    a dráma rendben lenne, a scifi lehetne több, néha jobb, de legyen az is ok. de ebben a részben kb SEMMI nem történt. bedobtak egy új szereplőt, akinek volt 1 szem nagy titka és innentől kezdve az illető abszolút sehol semmit nem fog dominálni, ugyanúgy mint Cameron rákos haverja, vagy a csóka, aki öreg korában átáll a gépekhez vagy legutóbbi részből a csaj.
    nagyon-nagyon epizodikus az egész, mintha a kaszát várnák. Journeyman jutott most eszembe, ott nagyon jól adagolták az átivelő és részenkénti szálat, főleg mert egy csomó mindenről később derült ki, hogy mindkettő volt. amúgy is jelen pillanatban nem tudnék annál jobb időutazósat, nekem a Day Break-nél ezerszer jobban tetszett. és dráma tekintetében is kenterbe veri a TTSCC-t simán.
    reméljük a szünet után újult erővel jobb lesz. amúgy az utsó jelenetet sztem csak Sarah álmodta/képzelte, de lehet tévedek
  • Malakai
    #1488
    Egyrészt sokan nem vették észre 22 rész alatt, hogy ez dráma kis akcióval és nem fordítva. Nekik ez az epizód különösen rossz szerintem.
    De amúgy szerintem is gyengécske rész volt, nagyon vontatott lett, és mintha a rendező (meg az epizód írója) nem igazán tudott volna mit kezdeni azzal a helyzettel, amit erre az epizódra szántak a fő történet vonalán.
    És persze nyomtak egy cliffhangert a végére, de ez egy két honapos szünet elötti epizódnak gyenge nagyon..
  • Punker
    #1487
    nem értem mi bajotok van ezzel a résszel, szerintem jó ez hogy nem 1 szál van nem 1 embert kergetnek a skynet miatt.....
  • Kandurex
    #1486
    na bazd....:/
  • ACE
    #1485
    Iszonyat gáz...
  • tnm #1484
    ne törjétek magatokat. ezen a részen sokat spóroltak :(