2483
  • zaki
    #1563
    Ez volt eddig a legnagyobb poén a sorozatban... :D
  • Shep
    #1562
    Miért milyen egy néger hang? :) Egyébként szerintem John hangját leszámítva mindenkié elment, Cameron egész jó. Sarah olyan éppen a léc fölött. Mentős apu teljesen ok. Ellison meg olyan se ilyen se olyan. Összességében én sokkal rosszabbra számítottam.
  • edhi8
    #1561
    Nagyon el van ez nagyolva szerintem. Nem lett igazán átgondolva, csak gondolták majd meglovagolják a terminátor sikerét. A két legellenszenvesebb karakter nekem Sarah és az ellen terminátor. (Baromira nem volt ijesztő fellépése)
    Erőlködik a nő, ilyen Hamiltonos-féle kirohanásokat nyomni, de ez tényleg csak erőlködés.

    SPOILER (aki nem nézte még meg az első részt)
    Hogy lehet annyira amatőr Sarah hogy a rohadt igazi nevét használja? Elképesztő. Az életük a menekülésről szól, és ő keményen a Sarah Reese nevet használja? Ami mindenki számára nyilvánvaló.
    A csaj robot meg annyira emberi arckifejezéseket nyom hogy nem tudom elhinni hogy egy gép. Ugyanazok v hasonló megszólalások.. a filmre való hivatkozás, Sarah-t meglövik a termi összevarrja, Cameron kiszedegeti a golyókat magából..... Ismétlődő jelenetek.
    Szóval én úgy olvastam hogy sokaknak tetszik, és sokkal jobbra számítottam. Kíváncsi vagyok mi lesz a következő részben.
  • desigo
    #1560
    ha tettszik neki pikk-pakk eljut az utolsó részhez
    [mint én is]
  • akyyy
    #1559
    Jah, de én nem akartem bespoilerezni igy, mert ha bejön valaki aki nem látta még feliratosan, akkro az FAIL.

    mivel úgyis leginkább a 2. évadról beszélünk, mire ő eljut ide, el is felejti...
  • Punker
    #1558
    hát akkor tudod hogy megkeresi az elrepült fejét :D
  • akyyy
    #1557
    de
  • Punker
    #1556
    nem láttad még a részeket?
  • CalebJoe
    #1555
    Mivel mindenki az angolt nézte eddig és azt megszokva ez finoman szólva is amatőr szinkronmunka.
  • akyyy
    #1554
    Jah, meg ha már magyar a producer, annyit megengedhetett volna, hogy magyaritják a feliratokat, kiirásokat (mint pl tv2-n a hősök). mennyivel jobb lenne a főcim, ha a magyar cimet írja ki, és nincs beleduma.
  • akyyy
    #1553
    cameroné jó mert ugyanaz aki a 4400-ba is volt, de ennyibe ki is merült.

    sajna nem elég gépiesen beszél bene (persze ez később változhat).

    de a többi magyar hang. egyik se passzolt, esetleg a mentős faszié elég jó.
    négernek nem is néger hangja van loál.
    a mentős faszi felesége, aki a Lostba penny, most miért nem lehetett az ő eredeti szonkrinját felkérni arra a két szóra?:D
  • akyyy
    #1552
    FAIL

    Amugy a legelső részben, lehetett látni aikor a széfbe elsüti sarah a afegyvertr, akkor a termi feje leesett, a jobb alsó sarok felé:D kérdés: vajon az is átjött velük az időben?
  • kriszwells
    #1551
    Azt valaki nem tudja, hogy mikor mutatták be hogy jön a sorozat, milyen zene ment alatta? Mert jó volt, de minek a zenéje?
  • Punker
    #1550
    bakker iszonyat a bevezető szinkron :(((
  • JohnnySmith
    #1549
    Felvevőket lehet készíteni,beállítani:

    RTL Klub
    Február 3. 21:20 Terminátor - Sarah Connor krónikái (am. akciófilm-sor., 1. rész, 2008) (16) - Múlt és jövő
    Port.hu
  • Punker
    #1548
    februárig semmi? :(
  • tnm #1547
    nem, csak leírta, hogy mikor lesz köv. rész
  • desigo
    #1546
    akkor már nagyjából tudjuk,hogy hogyan kell legyőzni xD
  • Punker
    #1545
    ez kijött?
  • tnm #1544
    készített egy programot, ami a gazdái ellen fordul? :D
    gondolom inkább valami egységes katonai adatfeldogozó és vezérlőrendszer.
    MI még azért _nagyon_ messze van skynet-től...
  • Montanosz
    #1543
    nem tudom olvastátok e hogy az amerikai hadsereg már elkészítette, vagy készülőben az a rendszer ami tulajdonképp a filmben skynet.
    a valóságban SOSCOE a rendszer neve!
    többet google
  • akyyy
    #1542
    ok
  • MerlinW
    #1541
    2009-Feb-13 Terminator: The Sarah Connor Chronicles 02x14 Good Wound
  • Herold
    #1540
    Off

    Nah... hát nem tudom miért vártam, hogy majd az NGC jól megmondja a tutit az időutazásról. Nem ez történt.
    Volt mindenféle süketelés a gravitáció által befolyásolt időről (ami igaz, de ez nem időutazás). Tehát hogy pl. az idő nem egyformán telik az univerzumban, de még a GPS műholdak idejét is naponta korrigálják, mert annyira eltér az idő múlása a műholdakon, mint a Földön. Megemlítették, hogy a nagysebességű utazónak lassabban telik az ideje. Aztán szó esett a féreglyukakról, meg az összehajtott papírlap hasonlatról, de hogy ennek is mi köze az időutazáshoz, szintén nem tudom.
    Szó volt a nagy sebességgel forgó fekete lyukakról, állítólag ott megvalósulhat az időutazás, mert a forgásuk annyira eltorzítja a téridőt.
    Ami viszont meglepett, hogy az elsőnek megszólaltatott tudós nem volt más, mint Ronald Mallett, aki azóta akar visszamenni a múltba, hogy 10 éves korában meghalt az apja. Van valami (forgató)könyve, amiből 2010-ben
    film készül.
    Szerinte a gravitáció határozza meg az időt (ez valószínűleg igaz). Ebből azt a következtetést vonta le, hogy az idő a fénnyel befolyásolható. Valami körkörös lézer fénynyalábbal próbálkozik, de többet nem mondtak erről a filmben.
    Megszólalt még további 2 tudós: Michio Kaku és J. Richard Gott is.
  • Dean Winchester
    #1539
    nyugi sokan nem fogják :D
    mi is a 3 magyar+helyi tv van és kész,na meg a jugo csatorna ahol lehet nézni a PL meccseket.
    sőt ismerek egy srácot aki soha nem néz tv-t :O
  • Montanosz
    #1538
    ja nem mert most csak sima a szokott 3 adót fogom
  • Herold
    #1537
    Te nem tudod fogni az adást?
  • Montanosz
    #1536
    talán fenn lesz tvripben)))
  • Herold
    #1535
    Nem, hanem gondolom tudományos megközelítésben tárgyalják. Persze ha igaz amit mondasz, nincs kizárva, hogy arról a tudósról is szó esik majd.
  • Montanosz
    #1534
    a valós sztoriról lesz amit itt is kibeszéltünk?
    mármint a csávóról aki feltalálta az időgépet?
  • Herold
    #1533
    Vasárnap 23.00-kor az NGC-n lesz egy film az időutazásról, akit érdekel.
  • desigo
    #1532
    2X12 és 2X13 eléggé lapos lett
    ezek a hallucinációkat nem tudom minek kell erőltetni
    pörgősebb néha viccesebb részek kellenének
  • Monoton
    #1531
    Amit lehallgatott azt fel is vette. Utana visszahallgatta.
  • Dean Winchester
    #1530
    varj a magno hallgatása vég lement :D csak figyelmetlen voltam....
    sara az autoban vég hallgatta ami ott bent zajlik.szal ezzel nincs gond.
    csak a lehalgató készülékkel.
    ez vmi blootuth elven müködne? mert nekem amit sara hallgatot az hasonlít egy diktafonra. de mind1 akkor ez nem hiba :)
  • Dean Winchester
    #1529
    jójó de a sokszor lőttek már rá az ember lábára és továbbtud bocogni én azért irtam bakinak :D am vmi tipp,hogy mit látott sara? (esetleg halicunált)
  • Malakai
    #1528
    Péntek: Mert áttették.

    Magnó: Volt ott egy vágás közben, "élőben" mi nem halgattuk végig, hanem a szöveg közben inkább azt mutatták, ahogy ő aztán az alapján elindul megkeresni.

    Lövés: Ha eltalálják a comb artériádat, akkor pár perc alatt elvérzel, szóval...

    Sok baki van benne, de ezek pont nem azok. :)
  • Punker
    #1527
    22 részre tervezik a 2. évadot.
  • Dean Winchester
    #1526
    +1 kérdés.:
    hány részt kapunk erre az évadra és van terv arra,hogy a 3.évad az ősszel kerül tv képernyőre?
  • Dean Winchester
    #1525
    na megnéztem végig.!

    azt hittem, hogy pörögni fog a sorozat és az idei részek végefelé egyre izgalmasabb lesz.
    a 10.részig az is volt,nagyon is vártam a 11-et de jött a 10 és 11 és 12 rész ami sztem szart se ért :S (jóni jó,de csak elmegyős kategória) vagyis nekem nem jött be..
    jött a 13.rész
    először is elkezdtem örülni mert a felirat időzítése nagyon jó volt,végre a 2soros mondatokat is ellehetett olvasni!
    aztán kicsit felbaszta az agyam mikor meglátta,hogy Riley is a múltból jött vissza :(
    mondom ez nem igaz,miért kell mindenkit viszahozni,szal alapból idegesített hogy folyamatban jönnek vissza a gépek és emberek :D
    a végén a tetőpont amikor a néger csajnál beszél Abraham.
    Sara hallja mi történik az elejétől kezdve és majd megtudja hallgatni a felvételt vég.nevetésges.
    ez baki a javából!
    legalább ugy csinálták volna,hogy közben mig beszél ne halljon semmitse hanem a fegyverdörrenésre bemegy és kész majd elkezdi hallgatni és már elis van tüntetve a baki.
    a vége meg,hogy kap egy lövést és elájul alig tud felállni még röhejesebb :DDDDDDDD
    nem is a felső testébe kapja hanem csak a lábába,siman elbiceghetett volna a kocsiig és kész erre mi történik ? nem tud menni hanem vonszolja magát majd az ajtónál elájuk :S pfff
    azért jó kis részek de ez a terminator csak egy "elmegy" kategóriába tartozik... persze ha jön a kövi rész nézni fogom mert érdekel mi történik :D
  • Dean Winchester
    #1524
    annak mi az oka,hogy febr.13án jön a 14.rész de az pénteki nap!
    előtte meg hétfőn volt. a 24 jövetele miatt került pénteki napra?