2483
  • Kandurex
    #1603
    Pedig a dolog ott esik el, hogy ez pedig alapvetően egy akció franchise, ha ezt elfogadnák végre a készítők,...lenne egy jó kis sorozatunk.
  • precision
    #1602
    régóta tudhatnád hogy alapvetően ez nem egy akció sorozat :)
    ezzel a résszel nem volt gondom, pl

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a folyékony nőci mészárlása kifejezetten tetszett, Cromartie vagyis a Skynet fejlődése nagyon érdekes... az viszont már felettéb idegesít hogy az FBI -os ürge, Ellison, mikor veszi már észre hogy mivel van dolga? :)
  • Shep
    #1601
    Elég gyenge volt ez a rész, már már unalmasnak mondanám, remélem turbóznak a dolgon, mert ez így nagyon kevés.
  • Punker
    #1600
    na akkor nem nézem meg most.
  • Herold
    #1599
    Ez a macskas-féle ékezet nélküli felirat az opensubtitles-ről valami kegyetlen szar. Ilyen gány munkát hogy adhat ki valaki a kezéből, nem tudom. Ennél még én is jobbat csinálnék, ha lenne időm.
  • Dean Winchester
    #1598
    tudom,az időpontokat akartam szemléltetni!
    DE MONDOM NEKEM TÖKMIND1 MIKOR JÖN A FELIRAT...
  • Sir Quno Jedi
    #1597
    Hmmmm, egész jóak a soundtrack. Persze szokni kell.
  • akyyy
    #1596
    jah, de itten sajna sok a terminátortolvaj nem lehet tőlük tanulni inkább a tulajdonát védi az embör:D
  • tnm #1595
    én ma már mindent felirat nélkül nézek, és csak amit kiírok, ahhoz gyűjtök feliratot [akkor se mindig], mert azoknál esélyes, hogy olyanhoz megy kölcsönbe, akinek szüksége van rá. tscc-hez én nem várok feliratot, szal nem tudom, mikor szokott lenni, így csak arra reagáltam, hogy:
    "ahhoz képest durva késés,hogy az előtt már vasárnap tudtuk nézni a termit"
  • akyyy
    #1594
    hétfőn adták, és szerdán már lehetett nézni, sőt volt hogy már kedden, de én sose akkor néztem, mindig csütörtöktájt, de változó.

    Gondolom az időpont váltás, majd megszokjuk, mikor van felirat, és akkor megnézzük, aki meg nagyon okos és nyugat magyarországon lakik annak meg illik tudnia annyira angolul hogy felirat se kelljen:P
  • Punker
    #1593
    magocskán van egy fél felirat, ékezetek stb nélkül, azzal próbálom most megnézzni.
  • tnm #1592
    de bazz eddig hétfőn (azaz magyar idő szerint kedden) adták a sorozatot, most meg pénteken (m.i.sz.: szombaton). és mostantól kezdve péntekenként fog menni!
  • Dean Winchester
    #1591
    ahhoz képest durva késés,hogy az előtt már vasárnap tudtuk nézni a termit :D most meg már hétfő este van...
    de majd jön,nekem aztán tökmin1 ma vagy holnap vagy azután nézem!
  • Monoton
    #1590
    Pénteken volt a TV-ben, másnap jött ki az angol felirat, ez hol durva késés? :D
  • akyyy
    #1589
    Egyáltalán nem vagyok türelmetlen, de azért ez már dúrva késés:D
  • Monoton
    #1588
    Jajj de türelmetlen vagy, a fordító írta máshol hogy késni fog.
  • akyyy
    #1587
    és felirat ehez sincs loool
  • jugen
    #1586
    Kicsit átvezető íze volt a szünet után...
  • tnm #1585
    az az igazság, hogy ilyen részek után, mint a mai is, nem fog összeszorulni a szívem, ha kaszát kap a sorozat. bár a cliffhanger-t bánni fogom. talán majd egy lezáró T film
  • Monoton
    #1584
    Általában 1-2 nap alatt megvan.
  • Grove4
    #1583
    magyar sub mikorra várható?
  • akyyy
    #1582
    pasz, de most nem az utolsó rész van:D
  • Punker
    #1581
    az még odébb van, tényleg most akkor 22 vagy 24 rész lesz a 2. évadban???
  • Bulykin
    #1580
    azt hittem elég egyértelmű, de akkor elmondom, a 2.évad utólsó részére gondolok...
  • Punker
    #1579
    csorog is lefelé :D
  • precision
    #1578
    kint van az új rész!!!
  • Sir Quno Jedi
    #1577
    Má' nem azé, de melyik évadzáróra gondolsz (azt mindig hozzá illik tenni, szezon és epizód)?! :D
  • zaki
    #1576
    az hogy nagy meglepi lesz a végén
  • Herold
    #1575
    Az meg mi fán terem?
  • Bulykin
    #1574
    Akár folytatódik a sorozat, akár nem, a Terminator: The Sarah Connor Chronicles évadzárója cliffhanger-ös lesz.
  • Seten
    #1573

    "Az FBI-os aki nyomoz utána tisztában van vele hogy ezt a nevet használja."

    Nem volt tisztában vele, csak mikor Dixon elmondta neki!

  • a.carkey
    #1572
    Most nézem, hogy áttették péntekre. Jó tudni.
  • Shep
    #1571
    Hát igen alapvetően én mikor néztem, nem tudtam semmit, hogy kit ki alakít és tényleg meglepett, hogy a csaj a tejminátor, de így másodjára nézve kicsit fura volt.
  • edhi8
    #1570
    Ja sorry, azt valahogy nem vettem észre hogy utaltak rá. De mondjuk ők nem engedhetnek meg maguknak egyszeri hibát sem:P Azt meg azért csak sejti h igen csak a nyomában vannak, ha FBI-os, ha nem.
    De ok
  • Malakai
    #1569
    Egyszerű filmes dolog, hogy aki nem látott semmi promót az meglepődjön. :)

    Mellesleg hamarosan folytatódik odakinn is, szal lehet majd minden spoilerbe írni.. :P Vagy külön rtl-es topic...
  • Malakai
    #1568
    Valószinüleg ezt is tették (utalnak rá), egyszeri hiba volt a sok váltás után, amikor nem történt semmi.
    Amúgy akkor az FBI-osról még nem is tud...
  • edhi8
    #1567
    Az FBI-os aki nyomoz utána tisztában van vele hogy ezt a nevet használja. És mikor elősször rábukkantak és megismerték ezt a nevet, váltania kellett volna.. akárhányszor ráakadtak új név minimum.
  • Seten
    #1566

    "Hogy lehet annyira amatőr Sarah hogy a rohadt igazi nevét használja? Elképesztő. Az életük a menekülésről szól, és ő keményen a Sarah Reese nevet használja? Ami mindenki számára nyilvánvaló."


    Már szorri de Sarah Connor-nak mióta Sarah Reese az igazi neve? :)

  • Shep
    #1565
    Most így újranézve engem is meglepett a vigyor, tökéletes emberi viselkedés, de később meg totál zombi lesz szóval érdekes :9
  • Sir Quno Jedi
    #1564
    Eleje nehezen indul be. DE jó.