2483
  • jugen
    #1643
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és ha jól emlékszem a jövőben ő ölte meg John-t.
  • Shep
    #1642
    Ebben az egészben az az érdekes, hogy drága autó, drága ház és erre mindegyik ilyen szakad, koszos csöves ruhában feszít, tényleg nem rínak ki a tömegből :)
  • Sir Quno Jedi
    #1641
    Ugyan. Mifelénk is kilószám futnak az ukrán seles mercik, meg az x5-ös "roma" edísün terepjárókkal is dunát lehet már rekeszteni, de már senkinek fel sem tűnik.
  • Lantee
    #1640
    Látom leszűrted a mondandóm lényegét!
    Mellesleg azzal a büdös nagy fekete batárral még ott is simán felhívják magukra a figyelmet.

    Peace
  • Sir Quno Jedi
    #1639
    Nos, már miért ne furikáznának fullos kocsiban és laknának normális házban, ha 1x nem akarnak kilógni a környezetükből (nagyon) és sokszázezer dollár értékű gyémántjuk és kp-jük van?!?!? Nem beszélve a különböző álcákról és ruhákról akciók közben, ami megint csak sok pénzbe fájhat. Amúgy amcsiban ez nem nagy durranás amit magukra költenek. Arról nem beszélve, hogy ha tudom, hogy pár év és minden kukázódik, én is szeretnék előtte kicsit normálisan élni és legalább pár hónapig nem spórolgatni, ha már egyszre utána évekig éhezni fogok egy romvárosban és csatornákban fogok lakni így is, úgy is.
  • Lantee
    #1638
    Önkéntelenül is össze akarom hasonlítani az egyik kedvenc Sci-Fi sorozatommal, a Stragate-tel. Ott érdekes módon meg tudták oldani, hogy - nagyjából - minden rész csavaros, izgalmas, érdekes volt, és igazából soha nem érdekelt, hogy "Merrefelé tart a történet".

    Óriási Terminator fan vagyok, de ez a sorozat sajnos tényleg nem hozza a minimálisan várható szintet sem. Minden alkalommal úgy állok fel a TV elől, hogy "má megint el**sztam 40 percet a semmire". Ez a legújabb rész - golyó, reese, szőke vs. vágottszemű, depi johnny - kifejezetten idegesített.
    Persze, a mészárlás "látványos" volt (egyáltalán nem volt az! 1992-ben volt az, amikor először láttuk a moziban a T1000-est), de annak is konkrétan mi volt az értelme?
    Nézem-nézem, várom a csodát, de úgy látom ettől a sorozattól sajna már nem fogom megkapni. Pedig Reese karaktere nagyon kemény, Sarah csinos és kemény, Terminator csaj nyami-nyami, de csak úgy lógnak a levegőben.
    Olyan, mint a Melrose Place > Mindenki gazdag (itt is fullos SUV-val furikáznak, fullos pecóban laknak), de mégis mindenki szenved!

    Jövő héten is meg fogom nézni, azután is...de félek ennek a sorozatnak kakukk!
  • Monoton
    #1637
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Állítólag azért hogy Cameront kivonjak a forgalombol mert John nagyon kötődik hozzá a jövőben.
  • ACE
    #1636
    Én is remélem, de a karakterét nem is értem hogy mit keres ott, vagy mit akar... Rossz vagy jó-e...
  • Monoton
    #1635
    Sztem is jó rész volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remélem a szöszi csaj nem szerepel többet, mert a karaktere nagyon idegesítő.
  • Monoton
    #1634
    Van felirat
  • Sir Quno Jedi
    #1633
    Behonyám. :D
  • Malakai
    #1632
    Ezzel nem érdemes foglalkozni, eredetileg se tiszta a fém nem jöhet át dolog. :)
    Egyrészt mi az, hogy egy kis szövet lefedi már jó? Belerakják egy bőrszütyőbe a dolgokat és nesze, átment.
    T1000-nek élő szövet sincs, persze az meg biztos olyan fém, amit lehet.. :)
  • modellmaker
    #1631
    :D
  • Sir Quno Jedi
    #1630
    Pont olyan képtelenség kb. mint Cromartie repkedő feje az időugrásban, aminek nem is szabadott volna repkednie az időben, mivel nem volt rajta védelemképpen emberi szövet (néhány cafat max.) és ugye Cameronékról még a ruha is lezizzent (+fegyók). Ha ez így menne, akkor elég lenne utánadobálni az embereknek a fegyókat és voilá.

    Ez az egész, nem lehet visszaküldeni gépeket, csak szerveset faszság így elég izgis tud lenni... :D
  • Sir Quno Jedi
    #1629
    Nem. Már itt kavirnyált és nézelődött, mikoris beng, golyó bele. Útközben még jól volt. :D
  • modellmaker
    #1628
    Akkor útközben sérült meg. :)
  • Sir Quno Jedi
    #1627
    Nem jött sérülten, hanem valószínűleg odaátt lőttek rá és mikor átjött itt találta el a golyó. (ergó menekült éppen egy tűzharcból)
  • Monoton
    #1626
    Jó megvan az atomerőműves rész az :)
  • Monoton
    #1625
    Hmmm.. en ugy emlekeztem az a csavo kesobb jott :D
  • modellmaker
    #1624
    Jaah, akkor ok.

    Egy csávókám a jövőből, aki már sebesülten jött vissza. De azt meg nem mondom melyik részebn, egy hét alatt néztem meg mindet. :D
  • Monoton
    #1623
    Ez csak egy felvetés.

    Am. én felejtettem el vagy még nem derült ki, hogy ki írt vérrel a falra.
  • modellmaker
    #1622
    Ez mikor volt benne? Mármint hogy T, SC, meg nigger csávó kapcsolódik össze, és ezt jelképezik a pontok.
  • Monoton
    #1621
    Mert Vajna az egyik producer
  • Herold
    #1620
    Vajon Cromartie karakterének a neve miért éppen Laszlo lett (a színész, akiről mintázta magát)?
  • Malakai
    #1619
    Tehát inkább koppanjon a néző később, hogy "oh, bakker ez se vezetett oda", vagy akármi, és nem úgy, mint ahogy most lényegében nem érezni, hogy ténylegesen haladnának a céljuk fele. Minden történetszál a levegőben lebeg...
  • Malakai
    #1618
    Erre a válasz az, hogy ez a sorozat formátum.. De igen, azért ezen gyorsíthatnának, vagyis pontosabban azt a látszatott kéne kelteniük, hogy halad a történet, közben lehetnének ugyanilyen távol a Skynettől...
  • Shep
    #1617
    Jó ok, hogy nem akció sorozat, de a történet is olyan lassan folydogál egy ideje, hogy mire kiderülne valami, törlik a sorozatot. Persze lehet direkt ez a cél.
  • akyyy
    #1616
    mert a tanárával kúrt, és valaki felfestette a falra.
  • Suffering
    #1615
    Kis szöszi csaj miért lett öngyilkos nem értetem azt a részt
  • tnm #1614
    arról nem is beszélve, hogy a sorozat kezdetén még olyanokat hallottunk SC-tól, hogy: Nem menekülünk tovább, meg megakadályozzuk a Skynet létrejöttét. Most meg már mióta csak kármentés folyik. 1-2 emberről tudják, hogy fontos lesz a jövőben, őket próbálják felkutatni, megmenteni. és esetleg némi plusz infót összeszedni a skynet-ről, de az se igazán prioritás.

    mellesleg a 3 pöttyös mozzanat, az annyira rossz, hogy sztem tanítják a leendő forgatókönyv íróknak, hogy "na, ezt ne". semmi adagolás, semmi "a néző többet tud a szereplőknél", semmi ígéret egy akármikori feloldásra; egyszer bedobták és azóta kismilliószor visszatértek rá, de semmi előrelépés nem történt semmilyen viszonylatban. és ha 5 rész múlva bedobják, valami nagy csavarként, hogy az a jelkép vörös T, SC, és a feka exrendőr szentháromságát jelképezi pl. akkor se fog ütni, mert annyira a képünkbe lett nyomva, hogy lehetetlen kellőképpen elfelejteni annyira, hogy meglepetésként elő lehessen rántani, plusz gondolom nem csak nekem van már elegem, abból a pöttyökből, szal igazából már nem is izgat, hogy mit jelentenek (frusztráció->agresszió->regresszió :) )
  • Malakai
    #1613
    Hogy saját véleményt is mondjak, számomra is sokminden hiányzik a sorozatból amellé, ami most van, de pl én azért nem utálom...
  • Malakai
    #1612
    Attól mert a szomszéd anyukája máshogy csinálja a krumplifőzeléket, attól még az is lehet jó.

    Persze az oké, hogy egy rajongó mást vár, neki nem tetszik, ő utálja, ő köpni tudna rá, de attól még nem kell köpni arra is, akinek tetszik...
  • tnm #1611
    engem nem feltétlenül a "tényleges" akció (rohangálás, golyók elől táncolás, egymást távdobó, illetve hajtogató T-k, stb.) hiányzik, hanem valami a scifi-s csavarok. sok-sok részen keresztül csak nagyon lassan készülődik valami, ami majd egyszer talán "elsül", közben meg minden rész ki van töltve egy csomó filler sztorival, aminek SEMMI jelentősége. meg persze egy csomó emberi dráma, ami egyszer-egyszer beférne, de egy T sorozattól, egy Sci-fi sorozattól szégyen, hogy tizenx ep. óta csak John Connor szerelmi életének jövőbeli énjével való összeegyeztethetetlenségéről* van szó. ok legyen benne az, hogy hogyan vált azzá a férfivé, aki majdan az ellenállást vezeti, de ez ne csak egy aspektusból legyen már bemutatható :(

    *szép rövid magyar szó:)
  • Kandurex
    #1610
    A terminátorról beszélgetünk, ez egy világ szinten kedvelt franchise, nézd már meg mivé silányították az egészet :/ és hol tart most?!
  • Malakai
    #1609
    Egyéni viszonylatban persze, de a nézettsége nem túl magas, szóval olyan viszonylatban nem.

    Mások ízlését lenézni meg ne tessék már...
  • Kandurex
    #1608
    Tömegeknek...
  • Malakai
    #1607
    Azért van ám, akinek ez is tetszik...
  • Kandurex
    #1606
    Akkor bukta, ahogy eddig.
  • Malakai
    #1605
    Amire előrre nyilatkozták, hogy elsősorban nem akció feldolgozás lesz... :)
  • Malakai
    #1604
    Sztem egyre kevésbé akarja majd észrevenni..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vagyis majd elkezd hinni vmi isteni szarságban, hogy ez majd kell az emberiségnek.. De ez csak saját tipp, valszeg mert nem kedvelem az ürgét. :)