2483
  • highlander15
    #1683
    Tudja valaki hogy Cameron milyen típusú kiborg?
  • tnm #1682
    © Mammutsegg tegnap 12:03 | Válasz | #12835
    csak szólok, hogy tscc-vel most ugyanaz a felállás lesz, mint múlt héten, tehát pár napos csúszás, aztán a jövő héttől már valószínűleg normálisan neki tudok majd állni
  • ACE
    #1681
    Nem hivatalos felirat: felirat
    (Fordította:Yentsee)
  • modellmaker
    #1680
    persze, angol már van is. :)
  • Punker
    #1679
    van hír a feliratról?
  • precision
    #1678
    "...nyilatkozta az MTV moziblogjának a csontos állú Linda Hamilton..."

    a mindig kedves indekszponthu :P
  • Punkerwork
    #1677
    nyomokat eltüntetni.
  • Punkerwork
    #1676
    hehe :D
  • 5c0rp330n
    #1675
    a raktár leamortizálása/felrobbantása miért volt jó annak a termiribancnak?
  • Sir Quno Jedi
    #1674
    Kutyát kell tartani, az kiszagolja ezeket a mocskokat (nemúgy mint a bőrös Cylonokat). Van is két farkaskutyám, azok majd figyelmeztetnek, ha a csaj akit meg****** terminator valójában... :D
  • a.carkey
    #1673
    Itt merült fel, hogy mi van ha esetleg lázadnak és békét akarnak kötni? :D Bár ahogy az elején vécécsészéből gyilkolt, nem igazán reménykedtem én sem, hogy "jóban" sántikál. :)
  • a.carkey
    #1672
    Akkor akár olyanná is válhatna, mint az Airwolf vagy a Kék Villás sorozat: minden részben jött a heli, megmutatta mit tud, szétlőtt valamit, csak hogy lássuk működés közben és kész. Minimális sztori, minimális akció. A T:SCC-ban ugyan alig van akció, de tény, hogy ezzel a sztorival sem életképes a sorozat. Sokkal jobb sorozatokat, érdekesebb sztorival is úgy lőttek le, hogy az ember csak nézett. Ha itt nem "A Terminator"-ról lenne szó, már bukott volna. De kapott egy esélyt, amit elcsesztek, mert sok a felesleges semmi, amit nem mutatni, hanem csak említeni kéne, és másra kéne helyezni a hangsúlyt.

    Ennek ellenére hiszem, hogy a nagyobb durranások csak most jönnek. Ha nem, szépen kukába kerül a sorozat.
  • Sir Quno Jedi
    #1671
    Érdekes lett volna úgy lázadni, hogy közben halomra gyilkolja az ártatlan embereket, akik a céljai útjában állnak. Egy pillanatig sem volt kétséges, hogy rosszban sántikál. Max. magának akarja a hatalmat, de nem több.
  • a.carkey
    #1670
    Viszont eldőlt, hogy Ms. Folyékony, nem az a gép, aki békét akar kötni az emberekkel, magyarul nem lázad itt senki sem a gépek közül (pedig jót tett volna a forgatókönyvnek).
  • jugen
    #1669
    Ja. Tényleg. Ok. Elnéztem a naptárt...
  • tnm #1668
    de. amerikai napszakok szerint igen. azaz nekünk holnap hajnalban.
  • jugen
    #1667
    hmmm, ma nem lesz rész?:(
  • jugen
    #1666
  • Kandurex
    #1665
    #263, #260
  • modellmaker
    #1664
    építő jellegű hozzászólás :D
  • Herold
    #1663
    Akkor jó.
    Csak mert már másodszor olvasom tőled ezt a "plázaribanc" kifejezést Lena Headey-t említve (#1189).
  • Kandurex
    #1662
    Nem, de most a terminátorról beszélünk, de ha megnyugtat, dugnám mindkettő, Glau és Headey is.
  • Monoton
    #1661
    Hát ez a komment most nagyon kellett.
  • Herold
    #1660
    Mi bajod a plázaribikkel? Netán buzi-e vagy?
  • Monoton
    #1659
    Nézettség alapján már elkönyvelték sokan a cancelt, egy erős hajrával menthető lenne.
  • Kandurex
    #1658
    Nem sokáig fog, mert ahogy haladnak ebből egy erős "canel" lesz. Mert hát bizony ez így egy nagy kupac...

    ...és be is fejeztem ezzel a hisztimet.
  • Kandurex
    #1657
    Valóban nem feltétlenül, hanem a krónikából kiindulva, inkább top modellként tudom...ez így szélsőséges, mindenesetre akkor is baj van a szereplőkkel.
  • Seten
    #1656

    Egy terminatornak nem az a lényege, hogy mindig úgy nézzen ki mint az apokalipszis egyik lovasa hanem, hogy el tudja végezni azt a melót amire szánták.
    És ha ehhez be kell épülni - mondjuk egy iskola diákjai közé, vagy bárhová - akkor talán egy kevésbé feltűnő külső célszerűbb megoldás.

  • Monoton
    #1655
    Alapból egy terminator sorozatot mar a gepek elleni haborurol kellett volna csinalni.

    Mondjuk nekem semmi bajom jelenlegi helyzettel, nekem tetszik a sorozat.
  • Kandurex
    #1654
    aha, csak egyszerűen szerintem így néz ki egy terminátor, legalábbis valami ilyesmit sugall, nem azt a ribancozást ami most folyik.
  • Seten
    #1653

    Summer Glau-t, illetve Cameront-t vajon miért küldték John mellé?

    A T-101-est véletlenül sem szúrnák ki?! :) :) :)

  • Seten
    #1652

    Aha, jó propagandista lenne belőled! :)

    Lena Headey hol mutogatta így magát a sorozatban???

  • Kandurex
    #1651
    Pont ezen van a hangsúly, a folyamatos menekülés, stressz stb. naná, hogy leépült kategóriának kellene lennie, és ezt is játssza a filmben, és ehhez asszisztált J. Cameron is 91' -ben, ...és nézd meg mit csinál a sorozatban Lena Headey, vagy, hogy miként néz ki.

    Mintha nem is terminátort készítenének....hanem pina show -t,...tényleg,..Summer Glau...őt elő se kell vennem...terminátor?!...ehhh
  • Punker
    #1650
    azért az első részben ő se volt atom kemény, a diliház után persze hogy állat volt, a sorozatban meg a folyamatos meneküléstől leépült kategória.....

    színészi teljesítményben sajna a mostani tényleg egy 0 az eredetihez képest.
  • Kandurex
    #1649
    Persze akkoriban ő is nagyon jó nőnek számított lásd, vagy, de még se akar plázaribizlinek látszani a vásznon.
  • Kandurex
    #1648


    ez egy picsa,

    ...az egész már a színészeknél van elkúrva, nem kicsit...nagyon.

  • modellmaker
    #1647
    *egyszer sem erősítették meg
  • modellmaker
    #1646
    Esetleg ebben a másik jövő dologban látok némi fantáziát a továbbiakra nézve. Bár ezt egyszer erősítették meg bennem a készítők. :D Mármint ők valszeg nem így gondolják.

    Az meg, hogy "csövesen" öltözködnek. Csak rockerek. :D No offenese ez csak poén volt. Bár nem ismerem az amcsi társadalom öltözködési szokásait, sztem itthon abszolút nem tünnének ki a tömegből. Van mindenhol elég alter arc. :D
  • Sir Quno Jedi
    #1645
    Meg ők eleve másik jövőből is jöttek, ez Dereknek is feltűnik.
  • tnm #1644
    sztem csak akarta, és így lett utána John kedvenc T-je. sztem még nem mondtak semmi olyat, hogy John meghalt volna a jövőben. mellesleg, ha tényleg Cameron ölte volna meg, akkor nem ilyen fű alatt próbálnák szétválasztani őket, hanem nyíltan nekitámadnának. a vágott szemű meg a vágott csuklójú csaj elvileg azért van itt, mert a jövőben John és Cameron kapcsolata túl intim, és szerintük ez a jövőben befolyásolja John döntőképességét (ki tudja, talán épp egy nagy Ember-Cylon* béke van kialakulóban és ezt néhány ember nem tudja megemészteni)

    *=hehe :)