2483
  • modellmaker
    #1723
    Én nem látom...
  • Herold
    #1722
    Hosszupuskán van már felirat.
  • piamania
    #1721
    MEnjen a fenébe a retekklub....
  • Bulykin
    #1720
    lool
  • akyyy
    #1719
    ha ámerikába néznéd, ott is össze-vissza adnák, ismétlik, miegymás. csak felveszik, te meg letöltöd, lewarezolod, jeah:D pláne ha kijönnek dvd-n.
    kajak úgy járnénank sikerrel, ha max 1 hónapos csúszás lenne, és úgy adnák, hogy választható lenne a nyelv.
    Teletextel megoldható a felirat, akár több nyelvűen is (566.os a magyar, 567.-es az angol, etc) és szinte minden csatornána kvan már valmai ikercsatornája. Ugyanazokat kéne adnia mint az anyacsatornának csak eredeti nyelven.
  • akyyy
    #1718
    hát tényleg igaz az ami a neve:D
  • akyyy
    #1717
    Az hogy pesten egykét helyen van plakátja, nem jelenti azt hogy az országba mindenhol van:D hidd el tudom, járom az országot mostmár.
  • Bulykin
    #1716
    "tscc-nél szabad a pálya, a következő hetekben semmi időm nem lesz rá, szóval viheti más" ezt írta a fordító, nemtudom mi lesz, még senki nem írta h elvállalja...
  • desigo
    #1715
    Tele van az ország óriásplakátokkal is ...
    mit kellene még tenniük?

    a csapból is a "vársz valakit" duma folyik
  • Herold
    #1714
    Mikorra ígérték a feliratot?
  • highlander15
    #1713
    Ja!Az első két hétben gondolom!
  • Kandurex
    #1712
    Naponta átlagosan,...10 - 15 percet nézek TV -t, de LÁTTAM így is elég sokat a Sarah Connor Chronicles reklámot eleget a retekklubbon...szóval :/
  • highlander15
    #1711
    Teherbe baszhatja az anyját az RTL,erre csak ezt tudom mondani!Hogy vár nézettséget ez a szánalom retekklub,amikor a Mentalistát nyomatja orrba-szájba(ami mellesleg egy tucatsorozat,semmi extra nincs benne),a TSCC-nek még a reklámját se lehet látni!
  • precision
    #1710
    bazzeg... legközelebb fogalmazz egyértelműbben :D
    már azthittem hogy Áméríkában kapta a cancelt... kinemszarja le az RTL Klub -ot :D :P
  • Sir Quno Jedi
    #1709
    Nembaj. Magyaron nézni bárminemű sorozatot úgyis bukta, mert össze-vissza adják, megszünteteik, ismétlik stb. Dögöljenek is bele. Mi meg kényelmesen megnézzük a friss-ropogós részeket.
  • akyyy
    #1708
    robotgyőző uolsó részbe lesz, vele győzik le a terminátorokat, robotmonika meg már volt benne, nem is olyan rég, mikor a dilidokihoz jártak folyamatosan:D
  • a.carkey
    #1707
    Jó ez a komment:

    "Hejj pedig cicis robotnénik is voltak benne. Úgy látszik már ez se elég, robotgyőzike meg robotmónika kell bele legközelebb." :D
  • a.carkey
    #1706
    Most olvastam, még most is röhögök. :)
  • desigo
    #1705
    pfff
    sokan néztük a tvben...
  • akyyy
    #1704
    tess
  • tnm #1703
    sztem csak tőle. vagy nem tudom, még nem találtam semmi infót a neten, ami azért felettébb gyanús. (se egy kommentben olyan oldalakon, ahol már régóta várják, se junkie-n breakin' news, se eztv-n nem láttam semmit)
  • Punker
    #1702
    mi??????
  • akyyy
    #1701
    lool megkapta a kaszát:DDD
  • modellmaker
    #1700
    az a repülő cucc szerepel a Terminator 3: Rise of the machines-ben is. Szal nem kell ahhoz Judgement Day. Bár az a film pont arról a napról szól, itt meg ugye még pár év van addig.
  • precision
    #1699
    nemtom, én angol felirattal szoktam nézni
  • akyyy
    #1698
    van már felirat?:D
  • precision
    #1697
    most is ugyanolyan nagy... az csak a szállítási mérete, a kompakt változat... kicsit összehajtogatja magát :D
  • jugen
    #1696
    Mintha egy kicsit nagyobb lett volna ez a szerkezet pár résszel ez előtt...:)
  • Punker
    #1695
    mekem 1 kicsi prototipusnak tűnt, befért a kamionba kényelmesen.
  • precision
    #1694
    hát ami felszállt az egy Skynet által használt cucc, ami ugye fura, mert még nem volt meg a Judgement Day
    a folyékony csaj ambíciói nekem sem tiszták, miért jött volna vissza a jövőből, ha egyszer úgyis létrejött a Skynet és leigázta az embereket?
    szerintem kétféle verzió lehetséges:
    1. a skynet rájött saját hibáira, ezért visszaküldték a folyékony csajszit hogy csináljon egy új, jobb rendszert
    2. a csajszi egyfajta lázadó, aki senkinek az oldalán nem áll, hanem a sajátjáén, és egy saját skynetet akar létrehozni, ami lezúzza azt ami őt is létrehozta és ami ellen lázad

    vagy nemtom, majd kiderül reméljük
  • Punker
    #1693
    nem értem mi volt a végén az az izé ami a mocsárból felszállt, a folyékony csaj most külön akciózik?
  • Monoton
    #1692
    Ez igaz csak akinek tetszik lehet az sem nézi sokáig
  • akyyy
    #1691
    Akinek nem tetszik nenézze
  • precision
    #1690
    hát ez tényleg egy filler epizód volt a javából :(
  • Shep
    #1689
    Azt hittem nem lehet még jobban unalomba fullasztani a sorozatot de úgy tűnik tévedtem. 40 perc nulla történés míg az utolsó 30mp-ben löktek megint egy morzsát, hát ez igen. Ezek után az se lenne furcsa, ha végig se menne az évad.
  • Lantee
    #1688
    De remélem érted a problémámat... :)
  • highlander15
    #1687
    Kösz!
  • Seten
    #1686

    "Minden alkalommal úgy állok fel a TV elől, hogy "má megint el**sztam 40 percet a semmire"
    ....Jövő héten is meg fogom nézni, azután is..."

    LOL

  • Kandurex
    #1685
    Puna101
  • Seten
    #1684

    TOK715